Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Jehova je Stvoriteľ života a Boh pravdy!

10
reakcií
449
prečítaní
Tému 10. augusta 2019, 04:45 založil pozorovateľ.

podobné témy:1.
označiť príspevok

pozorovateľ
   10. 8. 2019, 04:45 avatar
“Do tvojej ruky zverujem svojho ducha. Vykúpil si ma, ó, Jehova, Bože pravdy.” - Žalm 31:5.

Nie je možné, aby Jehova Boh klamal ani aby bol oklamaný. Keďže je Bohom pravdy, môžeme úplne dôverovať všetkému, čo hovorí, vrátane toho, čo sľubuje do budúcnosti.


2.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   10. 8. 2019, 11:06 avatar
A nevolal sa jehova mam vam to povedat ze sa vola Janek Ralbovsky z Hostetna . Kludne ho mozte volat Pista. Len nie Jehova lebo vas potreskne a hodi certom do horucich pekiel


3.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   10. 8. 2019, 11:08 avatar
Ze Jehova   to koho napadlo musel byt pekne striskany s toho cerveneho omsoveho vina .


5.
označiť príspevok

-era- muž
   10. 8. 2019, 12:09 avatar
3. Rád vidím, že si dôsledný. Lebo tvoj boh Lucifer bol odjakživa Jehovovým protivníkom


4.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   10. 8. 2019, 11:12 avatar
A toto viete ?
Od Novembra 1989 si človek na Slovensku musel zvykať na všeličo. Ako sa nám v tom období protislovenská luza zhlukujúca sa okolo Vladimíra Mečiara v HZDS, Jána Slotu zo SNS, či v SDĽ, samopasovali za najslovenskejších Slovákov, hoci ešte pred novembrom 1989 drvivá väčšina samostatné Slovensko považovala priam za protištátny a protisocialistický akt. Keď pocítili z titulu moci, že práve oni majú naplniť tisícročné túžby Slovákov, no v skutočnosti svoje mocenské záujmy a nebývalé túžby rozkradnúť to, čo nikdy nevybudovali – a postupne takto vydrancovanú republike za bagateľ predať cudzine, to je dnešná realita, ktorá ich jednoznačne usvedčuje, ako oklamali tento národ. V mene akejsi demokracie začali demokraciu deštruovať, v mene voličov okrádať voličov, začali ruinovať národný majetok a hospodárstvo. Ukázalo sa, že slovenskí politici neboli dostatočne pripravení prevziať zodpovednosť za riadenie samostatného Slovenska. To sa nevzťahuje len na vládu Mečiara, ale aj na vládu Dzurindu a Fica.

Vznešené a donekonečna v tom období propagujúce ideály o slobode, ľudských právach, že len my si budeme riadiť svoj štát, že už nás nebudú okrádať Česi, to bola len taká clona, aby sa mohol rozkrádať štátny majetok, ktorý sa tu hromadil pol storočia, samozrejme len pre vyvolených, ktorí sa samopasovali za najslovenskejších Slovákov. Z večera do rána vznikali neobyčajne bohatí ľudia, ktorí vďaka politickému rozhodnutiu sa stali mnohonásobnými milionármi či miliardármi. A aby tieto zlodejstvá cez niečo kamuflovali, začali vyrábať rôznych nepriateľov, ktorí mali rozvracať a okrádať Slovensko, najčastejšie používajúc a predhadzujúc ako vinníkov Čechov, Židov, sionistov, čechoslovakistov a Maďarov.

Dnešná realita ale názorne dokazuje, že to, čo sa nepodarilo za niekoľko storočí Tatárom, Turkom a Maďarom, to sa za 28 rokov podarilo zločincom a zlodejom národnosti slovenskej z vysokej politiky. Zničiť, zapredať a rozvrátiť vlastnú krajinu, keď už dnes sme v situácii 20 minút po dvanástej a za cca 60 rokov nám legálne hrozí, že Slováci budú menšinou vo vlastnom štáte. Táto garnitúra za posledných 28 rokov urobila všetko pre to, aby sa naplnili tie najtemnejšie predpovede. Čo to je za zvrchovanosť, keď už nič, čo má nejakú hodnotu, nepatrí tomuto národu? Pričom tí, ktorí sa za národ skrývajú, ho v skutočnosti nenávidia, pohŕdajú ním a považujú ho za stádo volov, pričom svoj osobný blahobyt si založili na okrádaní a nešťastí vlastného národa. Do tejto kategórie, kategórie najväčších špinavcov, patria všetky ponovembrové vlády a parlamenty. Koľko pohŕdania napr. pramení z týchto slov Roberta Fica, ktoré povedal 26. februára 2013 v Martine na vedeckej konferencii Matice slovenskej, citujem: „Za dvadsať rokov sme vybudovali nezávislú a demokratickú Slovenskú republiku, ktorá je ROVNÁ v príležitostiach PRE VŠETKÝCH, KTORÁ NIKOHO NEUPREDNOSTŇUJE.“ Že vraj nikoho neuprednostňuje? Chce mi tvrdiť, že to neuprednostnili ani tých masových vrahov, ktorí od roku 1993 vykrádajú zdravotníctvo, keď každoročne takto predčasne pripravia o život niekoľko tisíc nevinných občanov? VEĎ TOTO SI NA SLOVENSKU NEDOVOLIL ANI NEMECKÝ NACIZMUS, AJ VĎAKA VTEDAJŠIEMU PREZIDENTOVI JOZEFOVI TISOVI.

Antikrist v Kristovom rúchu

Akoby ani toto ponižovanie slovenského národa nestačilo, vedenie Kristovej cirkvi na Slovensku sa rozhodlo podržať týchto nehodných politikov, cynicky tvrdiac, že Slovensko je pod patronátom Sedembolestnej Panny Márie. Pýtam sa neliehavo, mohlo by Slovensko takto dopadnúť, pokiaľ by bolo pod patronátom Sedembolestnej? Mohlo by Slovensko pod týmto patronátom vygenerovať takých politikov, zločincov, zlodejov, gaunerov, vyvrheľov, masových vrahov, sadistov a psychopatov, ako sú tí slovenskí? Povedzme si to na rovinu: Slovensko je pod patronátom Antikrista a vedenie Kristovej cirkvi ešte Antikristovi napomáha, keďže týmto politikom – Antikristovým plodom, ešte žehná a tým aj napomáha. Súčasné vedenie Kristovej cirkvi nielen že stratilo Kristovu revolučnosť, ale si ani nezaslúži, aby si Kristovo meno brali do úst, lebo to vyznieva ako jeho urážka a podpora zla.

Pamätné vety kardinála Korca, ktoré už vtedy mali byť mementom pre politikov

Vo svojej knihe O barbarskej noci, ktorá vyšla v roku 1990, takto opísal noc z 13. na 14. apríla 1950, keď boli zlikvidované všetky mužské rehole a kláštory, citujem: „Noc, v ktorej NAŠI VLASTNÍ ĽUDIA, pohŕdajúc dejinami a ich duchovnou náplňou vykonali to, ČO NEPRIŠLO NA MYSEĽ ANI TATÁROM, ANI TURECKÉMU PANSTVU, ani nikomu inému v predlhých dejinách nášho ľudu a národa.“

Odvtedy ubehlo necelých 29 rokov, píše sa rok 2019, Slovensko je na kolenách politicky, ekonomicky, sociálne, morálne – a nie je to vina ani Čechov, ani Maďarov, ani Marťanov. Je to vizitka politikov národnosti slovenskej. Niet väčšieho nepriateľa pre slovenský národ, ako nepriatelia z vlastných radov, ktorí sa ešte dokážu skrývať za národ.

Vladimír Pavlík


6.
označiť príspevok

kntsz muž
   10. 8. 2019, 13:21 avatar
4-
s cca 90% s týmto článkom súhlasím, len nerozumiem, prečo ho sem dávaš ty, zbožňovateľ kreatúry, antisudcu a dealera aj užívateľa drog Radačovského aj s Putinovým poskokom Kotlebom.
Ešte by ma zaujímalo, kde bol Radačovský ako sudca za privatizačného mecárovho rozkrádania......
Súhlasí Osvietený


11.
označiť príspevok

Osvietený muž
   10. 8. 2019, 19:24 avatar
Ono je to takto s tým multilionarom súdruhom sudcom ktorý sa priznal že ku kokainu i ilegalnej zbrani s výsmechom že aj tak mi hovno môžete ja mám kamaratov na takých miestach že sa mi ešte za ten kox ospravedlníte a stalo sa  

Aký je teda rozdiel medzi chlapcom s cigarom marihuany a sudcom ktorý ma pri sebe v dílerskom balení kokain v počte 18 skladačiek ?

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí kntsz


7.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   10. 8. 2019, 13:34 avatar
Tak v prvom rade pre teba pan Vladimir Vladimirovic Putin najkrajsia a najcistejsia bytost aka kedy chodila po zemi medzi politikmi oceneny papezom medajlou anjela mierotvorcu. Za druhe pan Radacovsky cestny a spravodlivy byvaly sudca SR haji zaujmy slovenska a kde bol vtedy ? Vtedy mal o 30 rokov menej a nemal chut sa nechat zastrelit vladnymi mafianmi


8.
označiť príspevok

kntsz muž
   10. 8. 2019, 18:49 avatar
7-
                       * - si ma naozaj rozosmial.....
Súhlasí Osvietený


9.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   10. 8. 2019, 18:51 avatar
8-
Si nás naozaj znepokojil, si v pohode ?                      


10.
označiť príspevok

kntsz muž
   10. 8. 2019, 19:18 avatar
9-
a ty sa tu kde berieš??? - si sa prebral z deliria tremens     
Súhlasí Osvietený
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 02:59,  je usmevne ako do všetkeho montuješ RKC......*03*03*03
dnes, 02:57,  Zjv 3:7-11 "filadelfskej cirkvi napíš: Toto hovorí Svätý, Pravdivý, ktorý má...
včera, 23:50,  Knieža Matúš rozpráva Slobodný vysielač - moderuje Ing. Peter Zajac-Vanka, predseda Klubu...
včera, 22:47,  (112,113) Era, nebodaj si nemyslíš, že naše slovenské názvoslovie je bezobsažné...?! A...
včera, 22:30,  Ak poznáš ako sa sadi stromček nejde o nič nadzmyslove
včera, 22:19,  To si píš že mám zábrany.
včera, 22:18,  to si hovor pred zrkadlom.... Osvietený tu dava perfekt clanky, ktore si možeš overiť...a su...
včera, 22:17,  To je vec názvoslovia.
včera, 22:14,  Nič nadzmyslove neexistuje.....iba ak nepoznané tak ako treba
včera, 22:11,  ezoterika, možno okultizmus....nejake duchovne svinstvo
včera, 22:04,  (103) Era, ja sa neuspokojím s ponúkaným výberom, ja chcem poznať Tvoj osobný. Hádam...
včera, 21:57,  Cesta do otroctva. Zadĺžme sa! Relácia predsedu Klubu národohospodárov Slovenska Ing. Petra...
včera, 21:24,  náš alternatívny súdruh havran mortalita na covid 19 je dodnes za pár mesiacov 600 000...
včera, 21:19,  Prečo spammmuješ toto fantastické fórum ?
včera, 21:18,  Prečo spammmuješ toto fantastické fórum ?*15*15*15*15*15*15*15
včera, 21:17,  Spamuješ ho preto aby si dostal bann . Ten si dostal asi 100 krat za spamovanie ale je ti to...
včera, 21:16,  Premiéra premiéra autor: Ľubo Nemeš Neviem, či už ubehlo zdvorilostných 100...
včera, 21:11,  Prečo spammmuješ toto fantastické fórum ? *15*15*15*15*15*15
včera, 21:11,  Osvietený- nebuď poslom ohromujúcich správ - aká je úmtrtnosť na COVID19? Vieš to...
včera, 21:11,  Mal toho veľa
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Žena sa vydáva s nádejou, že manžela zmení. Ale on sa nemení.
Muž sa žení s nádejou, že sa žena nezmení. Ale ona sa mení.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(84 576 bytes in 0,283 seconds)