Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Indigové deti

37
reakcií
9383
prečítaní
Tému 6. augusta 2009, 20:37 založil Ónya.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Ónya žena
   6. 8. 2009, 20:37 avatar
Indigové deti

Na prednášku Ladislava Broczkého o indigových deťoch sa mnohí tešili. Táto téma nie je ešte na Slovensku dostatočne známa. Ľudstvo prežíva zložité obdobie. Kým do roku 1999 nás ovplyvňovalo silné ego, "ja", po roku 2000 hovoríme "my". "Už dlhší čas vyvstáva otázka, čo sa s našimi deťmi a mladými ľuďmi deje? Odmietajú prispôsobovať sa danej spoločenskej norme, detská nepozornosť a nesústredenosť, hyperaktivita sa medzitým stali rozšírenými pojmami. Taktiež mimozmyslové vnímanie, dobrá intuícia a paranormálne nadanie, nie sú týmto deťom vzácne. Mnohé z nich medzitým dorástli do veku, keď navštevujú materské školy a školy a vyžadujú od svojho okolia, aby zmenilo svoje názory a používalo pri styku s nimi nové pravidlá. Vyžadujú si jasné línie, čisté city, lásku, veľa voľnosti.

"Dnes vidíme, že deti, učitelia, rodičia, terapeuti, sú úplne bezmocní a nevedia ako ďalej. Veľmi často predpisujú lekári už aj malým deťom silné lieky, pretože sa nesprávajú podľa našej normy. V súčasnosti prichádza na svet mnoho silných, báječných detí, ktoré sú vybavené neobyčajnými vlastnosťami, schopnosťami a úlohami. Objavujú sa ako na objednávku, aby podporili ľudstvo a matičku Zem, nachádzajúcu sa v rozhodujúcom bode dejín v procese premeny. Žijeme v dobe, keď sa všetko neustále zrýchľuje, jedna informácia naháňa druhú a všetky sa na nás rútia v takých masách a takou rýchlosťou, že sme nútení pri našom rozhodovaní sa stále viac spoliehať na našu intuíciu a rozlišovaciu schopnosť. Musíme sa naučiť prevziať zodpovednosť za náš život, naše myšlienky, city, zraniteľnosť, túžby, naše činy," povedal Ladislav Broczký.

Pred indigovými deťmi leží obrovská životná úloha - majú priniesť svetu mier. Aby sa mohli rozvíjať, potrebujú naše otvorené srdcia. Mnohé deti sa pozerajú na svet už inými očami, zabudli, aké to je žiť podstatou života. Podvedome pociťujú často nepochopiteľný smútok. Preto je dôležité spomenúť si, kto sme a uvedomiť si, že každý musí ísť svojou vlastnou cestou, ktorá má možnosť slobodnej voľby. Často sa pýtame, čo vlastne znamenajú indigové deti? To sú deti, ktorých životná farba je indigová a ktorá má charakteristické znaky indigovej osobnosti. Vo všeobecnosti platí, že každé dieťa má vlastnú, životnú farbu. Môže byť červená, zelená, žltá, modrá, alebo kombinácia dvoch či viacerých týchto životných farieb. Dieťa s indigovou životnou farbou má nové, pre nás neobyčajné, kombinované osobnostné a charakteristické vlastnosti, s ktorými sa naša spoločnosť nie je schopná ľahko vyrovnať.

"Názov ´deti nového veku´, je odvodený od indigovej životnej farby. Táto farba je jedným z charakteristických znakov nových detí, ktoré teraz prichádzajú na našu planétu a väčšina amerických terapeutov ich nazýva indigovými deťmi. Medzi ich charakteristické znaky patrí to, že si uvedomujú životnú pravdu, žijú podľa vyšších princípov. Vedia, že žiť sa má v rovnováhe so sebou samým a naším okolím, že svet je niečo viac, než to, čo vidíme, že vesmír je navzájom prepojený, rozumejú spirituálnym koncepciám lepšie, než koncepciám materiálnym. Nemožno ich donútiť robiť niečo, čomu neveria, neakceptujú vedenie od ľudí, ktorí nemajú rovnaké etické názory ako ony."

Indigové deti sú precitlivené na potravu, najviac je pre nich vhodná prirodzená, organická strava. Ľahko komunikujú so zvieratami, rastlinami, prírodou. "Sú veľmi citlivé a náchylné na plač, potrebujú málo spánku, majú tendenciu piť veľa tekutín. Veria, že hmota a fyzický svet je pre nich len ilúziou, majú tendenciu byť veľmi zvedavé, nemajú žiadne karmické zaťaženie. Mnohí považujú indigové deti za problémové a tvrdohlavé. Väčšinu materiálny svet taký, aký sme im vytvorili, nudí, neustále potrebujú nové impulzy, rady plnia svoje vlastné úlohy. Môžu byť však požehnaním a veľkou výzvou. Majú veľký zmysel pre počítače, často dávajú svojim rodičom cenné rady. Sú veľmi kreatívne, v staršom veku budú veľmi činné vo všetkých profesijných odboroch. Majú schopnosť spájať spiritualitu a vedu. Svojou mentalitou, myšlienkami i kreativitou obohatia ľudstvo," povedal na záver Ladislav Broczký.

Malva Pokorná - úryvok z reportáže
Súhlasí Boris


5.
označiť príspevok

Vlado muž
   6. 8. 2009, 20:47 avatar
A máš to aj tu: Môžu byť však požehnaním...

Takže chápeš význam slova, ako sa používa...
Súhlasí Ónya


2.
označiť príspevok

Ónya žena
   6. 8. 2009, 20:42 avatar
Rok 2012 je pre indigové deti veľmi významný. Podľa predpovedí Mayov v tom roku dôjde k "veľkému prechodu", k zmene po tom, čo sa slnko a Zem ocitne na jednej priamke, ukazujúcej smerom k stredu galaxie. Táto pozícia údajne vyvolá zánik troj-rozmerného modelu sveta. Obyvatelia Zeme budú mať príležitosť žiť vo svete štvor-rozmernom. Ale tá ponuka sa bude týkať len tých, ktorí majú myseľ rozvinutú do potrebnej úrovne - indigových detí.
Pozrite sa pozornejšie na svoje potomstvo. Výskumníci tvrdia, že až 95 % detí, narodených po roku 1994, sú deťmi indigovými. Toto fascinujúce prídavné meno je odvodené od farby óry okolo ich tiel. Vnútorné telesné orgány týchto detí majú iné funkcie. A ich imúnny systém je niekoľkokrát silnejší, než u priemerného človeka. Tieto deti majú takisto inú DNA - mutovanú. Inými slovami, pokiaľ ide o DNA, milióny obyvateľov tejto planéty vôbec nie sú ľuďmi. Na javisko sa teraz pomaly ale isto šplhá rasa nových bytostí.
Ale aj vy pokojne môžete byť indigovým chlapcom alebo dievčaťom, pretože indigový jav objavili začiatkom 90-tych rokov. Nemyslite si však, že budete robiť zázraky alebo vidieť cez steny. To je v poriadku, pretože zázraky neposilňujú indigové moci. Ľudia s indigovým darom sú múdri zvláštnym, praktickým spôsobom. Môžu napríklad tvrdiť, že oni sami si vybrali svojich rodičov dávno predtým, než ich počali. Alebo môžu rodičov učiť jednoduchým biblickým pravdám - že by si, napríklad, nemali robiť starosti kvôli peniazom, pretože keď na ne prestanú myslieť, budú mať všetko potrebné. Deti tejto novej rasy majú túžbu siahať k duchovným výškam.
Potreby tejto novej generácie nemožno ignorovať, inak budú tieto vzácne malé stvorenia trpieť mentálnou nevyrovnanosťou. Idnigové deti potrebujú našu podporu. ...
Súhlasí Boris


4.
označiť príspevok

Vlado muž
   6. 8. 2009, 20:45 avatar
Nuž, som sklamaný. Počítal som, že ľudia budú mať možnosť žiť vo svete dvojrozmernom, a hľa, ako sa s nimi vybabre: budú žiť vo štvorrozmernom svete.
Ónya, máš vzácny dar produkovať haluze, alebo to len odkiaľsi preberáš?
Súhlasí Ónya, Martinekk


8.
označiť príspevok

Ónya žena
   6. 8. 2009, 20:58 avatar
Vlado nechtiac som na stránkach ezoteriky k "indigovým deťom" doklikala "":,,, "zíram jako blázen"))...veľa sa o tom píše , ale už dávnejšie som počula že deti narodené po roku 1990 budú iné, a majú tu svoje poslanie - urobiť svet lepším, nesú si svoju karmu .. ale to je na dlho debata.. 


10.
označiť príspevok

Vlado muž
   6. 8. 2009, 21:03 avatar
Vieš, stačí čítať také haluze ako "majú tu svoje poslanie", "urobiť svet lepším", "nesú si svoju karmu", a každý rozumný si domyslí, že venovať tomu pozornosť znamená strácať vzácny čas. V diskusnom fóre je to špecifické, tu síce strácam svoj vzácny čas, ale mne to vyhovuje, že ho takýmto spôsobom strácam...


11.
označiť príspevok

Ónya žena
   6. 8. 2009, 21:07 avatar
myslíš Vlado že si sám ???.. ja tu tiež strácam svoj drahocenný čas, práve ma napadlo či nie som na DF-ku závislá, ale skôr to bude relax..ten potrebujem..))) 
Súhlasí Vlado


12.
označiť príspevok

VeronikaH žena
   6. 8. 2009, 21:09 avatar
Ónya tak o tej závislosti na df by som mohla s tebou diskutovať.Neviem či by si ma mohla v tom predbehnúť.


7.
označiť príspevok

Vlado muž
   6. 8. 2009, 20:50 avatar
Po roku 2012 sa predpokladám zvýši počet pacientov v psychiatrických zariadeniach, v ktorých sa budú niektorí liečiť z depresií, že nič zaujímavé sa v tom roku nestalo. Ale možno to prehltnú. Veď už koľkokrát jehovisti ohlásili koniec sveta, a nezdá sa, že by kvôli tomu zvýšili počet pacientov v psych. zariadeniach. Zrejme nevydarené "proroctva" nemajú na ich zdravie negatívny vplyv.
Súhlasí Ónya, ruwolf, Martinekk


14.
označiť príspevok

A-čko muž
   6. 8. 2009, 21:26 avatar
Nesuhlasim -indigoví vas vsetkych ovladnu a v liecebniach budete vy zastarale prototypy , podobne jak dnesuz ani liecba nepomoze starym pocitacom o starych MHZ  
Súhlasí Vlado, ruwolf, Boris


24.
označiť príspevok

Poroslav muž
   6. 8. 2009, 21:48 avatar
Matematicky pojem variety (manifold) je vseobecne znamy, o tomto pojme by sa dalo zaujimavo rozpravat... Ale rozoberat viacrozmerny priestor "z hladiska mayskeho kalendara" je uplne jalove...


3.
označiť príspevok

Ónya žena
   6. 8. 2009, 20:43 avatar
Tak toto som dnes objavila, prvý krát to počujem a nestačím sa čudovať ...    


6.
označiť príspevok

Ónya žena
   6. 8. 2009, 20:49 avatar
Čo znamená pojem indigové deti? A prečo práve indigové?
Toto pomenovanie získali indigové deti hlavne pre indigovo-modrú farbu, ktorá je súčasťou ich elektromagnetického poľa – aury. Takmer 80 % detí narodených po roku 1980 má vo svojej aure silne zastúpenú túto farbu.
Čím sú tieto deti zaujímavé?
Spoločnými znakmi indigových detí sú: samostatnosť, tvrdohlavosť, vynaliezavosť. Sú to veľmi kreatívne deti a mnohé sú umelecky nadané. Ich spôsob myslenie nemožno zaškatuľkovať podľa bežných nami určených foriem myslenia. Majú silný emocionálny základ a sú veľmi citlivé až precitlivelé. Nemusí však byť pravidlom, že tieto danosti objavíme na ich vysvedčeniach.
Aké následky môže mať nesprávne pochopenie indigových detí?
V prípade, že brilantný duch týchto detí nebude pochopený alebo správne usmernený,
môže sa veľmi rýchlo stať, že budú označené diagnózou ADS (znížená pozornosť) alebo ADHS (hyperaktivita spojená s nízkou schopnosťou koncentrácie). Tieto diagnózy zaraďujú indigové deti medzi hyperaktívne, nezvládnuteľné, agresívne a koncentrácie neschopné. Najväčšie problémy majú samozrejme rodičia týchto detí. V skutočnosti sú to ale práve oni, ktorí zapríčiňujú ich rôzne prejavy chovania.
Indigové deti trpia nedostatkom pozornosti rodičov, ich nezáujmom, nedostatkom komunikácie, partnerskými problémami oboch rodičov atď.
Prečo sú tu indigové deti ?
Indigové deti sa rodia, aby pomohli zmeniť vzdelávací systém, náš spôsob stravovania sa, či rodinné štruktúry. Pomáhajú nám realizovať náš potenciál tým, že sa staneme prirodzenejšími a začneme viac počúvať svoju intuíciu.
Existuje niekoľko typov indigových detí.
Zdroje:
Doreen Virtue –Das Praxisbuch für Indigo-Eltern
Lee Carroll – Indigo Kinder (The indigo-children)


9.
označiť príspevok

Ónya žena
   6. 8. 2009, 21:02 avatar
Vlado požehnanie som už pochopila ..urobila som "objav " a aj som ho do témy "požehnaný" vložila - trošku dlhší ..))).  


13.
označiť príspevok

A-čko muž
   6. 8. 2009, 21:17 avatar
Onya ked už spomínas indigove deti , mohla si spomenut aj "Krystalove" ..a okrem toho ,aby som bol uprimný tých indogovych deti ani niet . Mozno kdesi v amerike nieco zozrali , ale na slovensku ?


15.
označiť príspevok

Ónya žena
   6. 8. 2009, 21:26 avatar
Ja neviem A-čko , ono je to také sporné, skôr si myslím, že táto generácia je logicky iná, lebo sa narodila do doby počítačov, techniky a rýchleho vývoja všeobecne ..veď keď sa už ako "kojenci " hrajú s pc , tak nečudo že to majú tak osvojené že chápu nad priemer. Od narodenia sa pohybujú a vyjadrujú v iných úrovniach ako sme boli zvyknutí... ale možno sme sa aj my zdali našim rodičom iní..  


16.
označiť príspevok

Vlado muž
   6. 8. 2009, 21:28 avatar
Ónya: skôr si myslím, že táto generácia je logicky iná, lebo sa narodila do doby počítačov, techniky a rýchleho vývoja všeobecne...

Ani kosu nevedia chytiť do rúk. Ale neboj sa, nie je logicky iná... to slovo "logicky" mi tam akosi nepasuje.


20.
označiť príspevok

Ónya žena
   6. 8. 2009, 21:40 avatar
Vladko, logicky táto generácia musí byť iná, vyrastá v úplne inej dobe ako sme vyrastali my, táto generácia ráchlo napreduje -je to dobou .. 


23.
označiť príspevok

Poroslav muž
   6. 8. 2009, 21:45 avatar
Coby nevedela kosu chytit do ruk! Ale nemysli si ze Ti to pridem predviest na tvojom travniku...  
Súhlasí Ónya


17.
označiť príspevok

A-čko muž
   6. 8. 2009, 21:33 avatar
Onya to nesuvisi s pocitacmi ani s tým kde zijeme.


21.
označiť príspevok

Ónya žena
   6. 8. 2009, 21:41 avatar
a s čím to teda A-čko súvisí ?? 


18.
označiť príspevok

Nadja žena
   6. 8. 2009, 21:34 avatar
Ačko, len sem pozriem, už sa musím smiať, mám dojem, že pred pár dňami som od teba čítala, že si jedným z nich, a teraz, že žiadné niesu  


19.
označiť príspevok

A-čko muž
   6. 8. 2009, 21:39 avatar
Nadja musis mysliet ako "MY" -ja som dospely -ziadne dieta.


22.
označiť príspevok

Ónya žena
   6. 8. 2009, 21:43 avatar
Predpokladala som A-čko že tie aury u indg.detí ...že to je "tvoja paleta" a hodíš k tomu nejaký komentár odborný ...///?? ??"": 


25.
označiť príspevok

A-čko muž
   6. 8. 2009, 21:58 avatar
Nie nehodim ..skratka to sa nedá ..nechcem urazat sucasnu "vladu" nad ludmi z pohladu vibracii.
Súhlasí Ónya


26.
označiť príspevok

pátrač muž
   6. 8. 2009, 22:56 avatar
Ja som sa narodil v roku 1988 a dosť na mňa sedia niektoré vlasnosti, žeby som bol Indigové dieťa? Je to na zamyslenie takáto téma. No tiež som zvedávý na ten štvorrozmerný svet v roku 2012.


27.
označiť príspevok

dorota
   6. 8. 2009, 23:24 avatar
ja som 76tka a som tiez trochu namodro z tejto temy  


28.
označiť príspevok

dorota
   6. 8. 2009, 23:30 avatar
ani nie dva dni dozadu som citala tento clanok hledani.gnosis9.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
snad najviac ma "dojala" diskusia k nemu.  


29.
označiť príspevok

Poroslav muž
   8. 8. 2009, 10:15 avatar
Zatial som videl len biele, zlte, cierne a cervene deti...  
Co je to ta organicka strava, resp. preco sa zdoraznuje? Vsak hadam nebudu zrat daco anorganicke ako skaly...  
Súhlasí Martinekk


30.
označiť príspevok

A-čko muž
   8. 8. 2009, 12:06 avatar
Najviac je to kto ma zlatu auru .(aspon pre sucastny vek-že vraj) Potom biela -no tu prisudzuju Kristovi.. Fialova aura - duchovnost ..Zdravotne sestry maju casto do zelena-su to ludia, ktorí dokazu liecit. A lekari maju často indigo-to su tí co ovladaju . Farba temneho mraku pred burkou, ked na neho svieti z druhej strany slnko ..Od indigovych moze prist cokolvek od jemneho dazda az po smrst .


31.
označiť príspevok

dorota
   8. 8. 2009, 12:21 avatar
ta nevyspitatelnost ma vedie k otazke , preco ich tak ospevuju ?  


33.
označiť príspevok

A-čko muž
   8. 8. 2009, 12:24 avatar
Lebo sa ich boja . Ked sa neda nad nimi zvitazit(tzn., ze ostatní im nedokazu nanutit svoje predstavy sveta) , tak sa im pchaju do riti . Prirodzenost ludska ...slabí sa vzdy klanaju comu nerozumeju , aby to ked sa to otoci ,alebo ked to spoznaju zradili a ziskali toho moc..ale "oni" to vedia, akí su ludia preradní a preto ta osamelost a neporozumenie.Co myslis dora , kde si ty?


35.
označiť príspevok

dorota
   8. 8. 2009, 12:29 avatar
co kde som ja?
ja som tu. som teď v teď.   a pak budu v pak.

nemam vo zvyku nazerat na seba a inych cez transendentalne okuliare.


36.
označiť príspevok

Poroslav muž
   8. 8. 2009, 12:31 avatar
Take bych si niekedy kupil... rad by som si skusil, ako vnima svet okolo seba nejaky hermeutik, vyvolavac duchov, fundamentalista..., ale iba na chvilku - mam obavy ze svet by som videl len ciernobielo, alebo lepsie povedane len cierno...  


37.
označiť príspevok

dorota
   8. 8. 2009, 12:36 avatar
mno podla mna by si videl vo vsetkych farbach  
z coho len vybrat? cervenu, oranzovu, indigo?


32.
označiť príspevok

Poroslav muž
   8. 8. 2009, 12:24 avatar
Preboha ziveho ako mozes miesat pravu vieru v Krista, s demonskymi naukami?  


34.
označiť príspevok

A-čko muž
   8. 8. 2009, 12:26 avatar
Poro na ich vieru zvysoka vies co. Jedine co sa im podari dosiahnut, ze svojim prianim a autohypnozou docielia, ze sa citia dobre pri pomysleni na svoj vytvor , ale ako vela to ma spolocne s tým cim naozaj je to sa mi nechce rozoberat, aj tak na tom nezalezi .


38.
označiť príspevok

dorota
   8. 8. 2009, 12:38 avatar
co som si tak sondovala po nete ohladne ID a hlavne po precitani dikusie k clanku kde jednou s dikutujucich bolo udajne ID Lucka, nemozem to brat vazne.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 01:45,  Cieľ je prežiť mesiac.
dnes, 01:45,  No vidíš, a ty sa zasa zaoberáš hlúposťami z FB.
dnes, 01:43,  to nie je ciel
dnes, 01:42,  havran ja nič nevymýšlam to je dielo slavenov
dnes, 01:40,  Ja viem prežiť so 70 €, pretože dokážem diskutovať, a to je dôkaz. 1 polievka stojí...
dnes, 01:28,  Lemmy z akej čiastky ? 400€ . Zo 70 € sa žiť samozrejme nedá . na to všetko ti viem dať...
dnes, 01:24,  Ďalšia možnosť je pracovať ako nočný stražnik , u nas pod 1000€ nejde ani jeden ....
dnes, 01:19,  U nás nemame problem s romami su uplne začlenení do spoločnosti
dnes, 01:18,  Nadi a poradil som mu zle ??? Dal som mu desiatky možnosti ako si zarobiť slušne peniaze bez...
dnes, 01:15,  Ja mám zasa zlú skúsenosť s Rómami. Chceli, aby som pre nich získal psa z útulku, lebo im...
dnes, 01:10,  Onno sa niekedy zdá, že nemajú svedomie, ale nedávno som videla jedného bezdomovca so psom,...
dnes, 01:09,  Hovorím o zvyšku. Jasné, ty si zarátal aj inkaso, ale ja som to odpočítal. Lebo to sú...
dnes, 01:04,  Keď sa dostaneš do penazí poradím ti ako dalej ked odložíš 500 € Objednaš si cez ebay...
dnes, 00:58,  V zime košíky napliesť . Môžeš robiť stovky veci nič k to,mu netreba len chut a trocha...
dnes, 00:57,  Škoda len, že bude capom, lebo MALIČKÉMU nepomohol ;)
dnes, 00:55,  Nemôžeš mať 70 € lebo 214 ti musí zostať . Ved som ti dal návrh skus brezove metly ....
dnes, 00:53,  Všetko naj, nech sa darí v živote. I v zbore.*55
dnes, 00:53,  Ondrej má 30. novembra meniny.
dnes, 00:48,  Každý robí chyby.
dnes, 00:47,  Do istej miery áno, lebo tam stojí aj 4 hodiny, to je ako pracovať na polovičný úväzok.
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Našťastie neexistuje vôbec žiaden dôvod, prečo by sme mali byť všetci rovnakí.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(119 415 bytes in 0,267 seconds)