Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Imigranti a čo s nimi ??

12
reakcií
1166
prečítaní
Tému 26. júna 2015, 00:17 založil elemír.

podobné témy:1.
označiť príspevok

elemír muž
   26. 6. 2015, 00:17 avatar
Tak ako sa stavia europa k imigrantom a vôbec výkon vládnutia, čo predvádzajú, to dáva za pravdu Kotlebovi.
Včera večer som išiel po námestí a v okne BBSK mu ide stále televízor, niečo tam vykladá, ale nebol som počúvať.
Vo vedení europy nie je autorita ani taká, čo by sa rovnala aspoň Putinovi. A čo potomtakýto ľudia môžu riešiť, ak im zaberie 70% času obzerať sa okolo, aby neprišli o flek, pretože to všetko sú politický nominanti a samotí politici sú nejaká treťo až štvrtoradá kasta po podnikateľoch, umelcoch , vedcoch a duchovenstve. Stará demokracia dávno skončila a za neodborné vedenie europy môžeme v budúcnosti draho platiť.
Ich neschopnosť sa prejavila okato na samotných imigrantoch. Taliani majú najpočetnejšiu armádu a nedokázali zabrániť náporu utečencov, naopak, príjmaním utečencov povzbudili ďalšie miliony na imigráciu. Akonáhle Taliani a greci a ktokolvek nezvládol a nezvládne ochrániť hranice europy, musí byť vylúčený zo Šenghenu okamžite do troch dní, to musí byť kruté tak, ako budú kruté následky tejto nečinnosti. Ešte stále sa nedá vylúčiť a nikto nevylúčil, že imigráciu organizuje islamský štát na presun armády do europy a europskych politikov to zrejme doteraz ani nenapadlo.
neurobili nič, iba bezradne pozerajú, ako sa to tu valí, bez vyhliadky, čo s nimi.
A čo s nimi naozaj ?
V prvom rade ich treba rozdeliť medzi ľudí priamo do rodín, ale to by sa museli ny to okamžite vytvoriť legislatívne podmienky. Napríklad rodina by si vzala jedného, čo dvoch najprv za stravu a ubytovanie by mohli robiťbu´d služobníctvo, udržbu domu a majetku a hlavne stráženie,lebo ak sa to vyrúti z koncemtračných táborov, tak sa nezastavia pred ničím.
Potom by nebolo treba žiadne kôty a rozdelovali by sa do štátov podľa požiadaviek. Ajkeby mu dala rodina vreckové cca100E a on by z toho odviedol, ešte aj štát by zarobil a určite aj rodina, lebo za tak malý plat by nezohnali napríklad ženu na opatrovanie dieťaťa, či iné domáce práce. Mnoho ľudí, čo museli byť doma, by mohlo nastúpiť do zamestnanioa. Samozrejme, že by sa nemohli zamestnať v priemysle a vôbec, iba v rodinách. Iba ak by sa osvedčili v rodinách, mohli by si hľadať aj svoje uplatnenie v spoločnosti a plne sa do nej zaradiť a kto nebude ochotný prijať takéto riešenia, naložiť a zaviezť tam, odkiaľ prišli teda na severné pobrežie afriky. ASkbysa toto doriešilop legislatívne, mnohé rodiny by si mohli dovoliť sluhov a slúžky a potom by možno aj bolo málo všetkých utečencov a každý by na tom zarobil nemuseli by sm,e sa obávať ďaľších, lebo po takejto ponuke v rodinách by značne poklesol záujem emigrovať smerom do europy.


2.
označiť príspevok

bystrik muž
   26. 6. 2015, 06:31 avatar
Poslať späť domov, tu iného riešenia pre teraz nieto----Samozrejme, tak ako som si včera vypočul, prevádzačov zatvoriť a plavidlá im zničiť---Kadáfi bol ochranou, preto ho tiež odstránili, aby ich plán mohol pokračovať nez odporu----
Súhlasí Jungman


3.
označiť príspevok

elemír muž
   26. 6. 2015, 07:24 avatar
To sa malo urobiť už dávno, lenže teraz ich tu je už hádam aj milioon a kolko percent je z toho islamská armáda ?????
Za toto by malo vedenie Europy okamžite podať demisiu za neschopnosť a lajdáctvo, ale ak je v tom zapredanie, tak to už bude s nami čo chvíla koniec.


4.
označiť príspevok

attis
   26. 6. 2015, 07:29 avatar
samé predsudky,podľa mňa si clovek musi vysluziť,aby bol nejakym moslimom zdecimovany 


5.
označiť príspevok

dorota
   26. 6. 2015, 11:19 avatar
"V prvom rade ich treba rozdeliť medzi ľudí priamo do rodín, ale to by sa museli ny to okamžite vytvoriť legislatívne podmienky. Napríklad rodina by si vzala jedného, čo dvoch najprv za stravu a ubytovanie by mohli robiťbu´d služobníctvo, udržbu domu a majetku a hlavne stráženie,lebo ak sa to vyrúti z koncemtračných táborov, tak sa nezastavia pred ničím."

   biely otrokar


6.
označiť príspevok

ranexil muž
   26. 6. 2015, 11:25 avatar
Mali by potopit ale tri lode a potom by si rozmysleli kam polezu...
Takto sa potopia aj sami a lezu dalej. takto by prestali liezt.


9.
označiť príspevok

dorota
   26. 6. 2015, 11:29 avatar
ale oni lezu lebo uveria reciam prevadzacov.


10.
označiť príspevok

ranexil muž
   26. 6. 2015, 11:31 avatar
Neboj su skurvene dobre informovani. Vcera grecky hotelier , tkory ich ubytovava v drahsom hotely hvoril, ze sa im vyhybali a potom zistil, ze neiktorí maju aj 50.000 eur pri sebe. Takze je to cele o tom, ze zistili, ze EU je tak blba, ze ich vsetkyhc vezme vramci hlupych imigracnych zakonov.


11.
označiť príspevok

dorota
   26. 6. 2015, 11:32 avatar
no jasne..... 


12.
označiť príspevok

ranexil muž
   26. 6. 2015, 11:37 avatar
vsetci maju internet, preto vedia vaicej nez si ymslis. Davno tu nei ej doba temna. A ani v afrike nie.


7.
označiť príspevok

fitipaldi muž
   26. 6. 2015, 11:27 avatar
nikde na wikipedii som čítal že fico povedal že slováci by mali byť nadriadení menšinám lebo menšiny len parazitujú... a do neho skočili traja zástupcovia menšín...
SMERáci vedia všetko len ani byť premiérom neznamená niečo ovládať  


8.
označiť príspevok

dorota
   26. 6. 2015, 11:28 avatar
sme nadradeni ficovi xD


13.
označiť príspevok

elemír muž
   27. 6. 2015, 23:12 avatar
dorota 5
ak sa budeme k tomu takto stavať, že sa tu hneď začne vykrokovať o otrokárstve, , tak potom nech sú koncentrovaný, ale toje časovaná bomba nielen pre nich, ale hlavne pre tých, čo ich tu nechcú. A hlavne, všetky náklady budú z naších daní a to nie je predsa lacná záležiosť krmiť milion ľudí. keď som chodil robiť do rakúska, tak v kždom meste bola jedna ulica, kde postávali emogranti a ponúkali sa za robotu a rakúšaní tam chodili a brali si,m ich na čo potrebovali, len sa muselo dať pozor na policiu. Raaz somprerábal jednému dom a bolo treba vysekať v betonových základoch rýhu 15x15 cm v dlžke asi 25 metrov, ak sa teda malo splniť jeho prianie, že kde chce mať v pivnici kúpeľňu. Na to som mum opovedal, že to by si mal na to niekoho zohnať. Kain problem, sadol do auta a za pol hodiny bol nazad aj s bôracím kladivom a z auta ešte vystúpil mladý chlap do 30 oblečený v perfektnom obleku, kravate a plášti a on mu kývol na mňa, aby išiel ku mne. Ja sa pozerám čo chce a pozrel som na rakúšana, ako vhcádzal už domov a naznačil či to má robiť on. Pokýval hlavou a zmizol. Ukázal som mu, aby išiel so mnou a ukázal som mu nakreslenú ryhu na stene. pozrel na to, a bez váhania zhodil zo seba plášť a sako dole kravatu vysúkal si rukáva a za okamih trisla šramačka z celým domom.
Bolo mi ho strašne ľuto a za celý čas ako robil som nebol pri ňom ani raz až on prišiel za mnou, že toje hotové, bol som to pozrieť a povedalsom rakúšnovi, že je to dobré, znova ho nahodil do auta aj so šramačkou a odviezol, nádherný oblek bo,l samý prach a on žiaril šťastím, že má nejakých pár drobných navyše.
Bolo to ešte v časoch, keď bola v juhoslávii vojna.
Takže dorotka, čo si o tom myslíš, je toto otrokárstvo a vykorisťovanie, ak muniekto dal príležitostne zarobiť ??? Ja netuším, qko ho vyplatil, ale ten šťastný úsmev napriek zničenému obleku som nevidel.
Takto podobne , ako ty sa k tomu stavia aj vedenie Europpy, ale kto nakoniec tomu utečencovi pomohol, členovia rakúskej vlády, ktorí zakazovali pracovať utečencom, alebo ten, koho ty nazývaš otrokárom, a ten vylúdil šťastný úsmev ma jeho tvári.
Nemali by v tejto veci rozhodovať tí, čo nikdy nič podobné nezažili a navyše sa drži skostnatelo akýchsi zákonov o humánnosti voči utečencomv tom, že im nedovolia pracovať a držia ich v koncentračných táboroch bez vyhliadky na budúcnosť.
veď ani ten rakúšan a ani nikto dnes v Europe nemá penize na vyhadzovanie, ale ak mu ich dá zarobiť, sú spokojné obidve strany.
Aj týchto treba umiestniť podľa požiadavky v rodinách a urobiť všetko legálne a nie sa triasť a schovávať pred políciou.
A čo je nakoniec inteligentnejšie, biť sa v prsia, že im pomáhame, a tým, že sme ich prijali, ale nakoniec celá pomoc skončí tým, že im dáme stravu a zavrieme do koncentračných táborov ?:??????
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 13:02,  12/ Boris ze ta to bavi hadat sa s dedkom vsevedkom???:)))
dnes, 12:59,  Borat ty si majster v dokazovaní svojej debility . Ano samozrejme keď je v krajine 100 000...
dnes, 12:55,  Vo všeobecnosti sa však používajú tri pohlavia tie sú rozčlenené Ale základné sú...
dnes, 12:55,  No tak proste klameš. Kriminalita celkovo a to nemcov klesá, čo je viacmenej normálne, ale...
dnes, 12:51,  Pohlavie môže byť: súbor znakov, ktorými sa líšia muži a ženy resp. samce a...
dnes, 12:50,  9/ Od marca je s invalidakom koniec ...Doktorka mi povedala ze je to na paradu!!!:)))
dnes, 12:49,  Je absurdné aký svet vytvárajú !
dnes, 12:48,  Zo štatistík je tiež evidentné, že drvivú vačšinu kriminality v Nemecku spôsobujú...
dnes, 12:48,  Edo koľko existuje pohlaví ?
dnes, 12:47,  truľo koľko existuje pohlaví ?
dnes, 12:46,  Šrof ty máš papiere na hlavu a plný invalidak na hlavu . Preto nejaké siahodlhé debaty...
dnes, 12:46,  6/ Bud rad ze to nepoviem jej muzovi to by si preklinal den ked ta mater vysrala!!!!:)))
dnes, 12:45,  Borat na to ti zodpovedne odpoviem . V Nemecku a to na XY miestach sa pohybujem uplne bežne...
dnes, 12:43,  6/ Zabrzdeny bud aspon raz v zivote chlap a stoj si za slovom!!!!To ze mas starecku demenciu a...
dnes, 12:40,  Alternatívne hoaxy verzus osvetová propaganda Venujte nám minútu, skôr ako začnete...
dnes, 12:39,  Preto oháňanie sa kvetnatými článkami absolútne nezaberá... Vo FR ako aj v DE sú úplne...
dnes, 12:37,  A teda ďalší v rade dôkazov, že médiá sprosto klamú. Povedz mi vážne Edo, ako má...
dnes, 12:37,  V Německu je rekordně nízká kriminalita, ukazuje statistika V Německu je rekordně...
dnes, 12:35,  Německo má rekordně nízkou kriminalitu, nejméně trestných činů od roku 1992 4....
dnes, 12:34,  Neverte nezmyslom. Kriminalita v Rakúsku a Nemecku je rekordne nízka 14. máj 2019...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
V živote trvá minútu, kým si všimneš niekoho zvláštneho, hodinu, aby si si ho vážil, jeden deň, aby si ho miloval a celý život potrebuješ na to, aby si na neho zabudol.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(91 029 bytes in 0,533 seconds)