Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  filozofia  téma
kategórie:  

Idú zase ďalšie Vianoce......

52
reakcií
1006
prečítaní
Tému 21. novembra 2019, 12:34 založil majko1.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
09. 12. 2006
1
07. 12. 2013
104
04. 10. 2015
4
04. 08. 2016
11
 
 


1.
označiť príspevok

majko1 muž
   21. 11. 2019, 12:34 avatar
Existuje ešte nejaký darček čo ste nedostali na Vianoce ???? 
Súhlasí Temnýmyseľ


19.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   21. 11. 2019, 14:33 avatar
Ja som osobne na Vianoce nikdy nedostal!!!!!
Nech to tak bude navždy.  
Ináč dostávam každý deň, demokrati ma vždy nakopú a aj kresťania aj trolovia aj........    


37.
označiť príspevok

Osvietený muž
   21. 11. 2019, 18:02 avatar
pol litra stoličnajej ako major šebek
Súhlasí Temnýmyseľ


38.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   21. 11. 2019, 18:03 avatar
Edo ukladám na HDD.      
Súhlasí Osvietený


39.
označiť príspevok

Osvietený muž
   21. 11. 2019, 18:10 avatar
podstavec pod stromček donesie ďáďa Boris
Súhlasí Temnýmyseľ


43.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   21. 11. 2019, 18:20 avatar
skôr som myslel na vozenie v lete.  


2.
označiť príspevok

-era- muž
   21. 11. 2019, 12:36 avatar
Svetový mier


3.
označiť príspevok

kntsz muž
   21. 11. 2019, 12:42 avatar
Aby plebs ospevujúci komunistov, mecárovcov, smerákov, dankovcov, kotlebovcov, harabínovcov mal v našej krajine volebnú silu max. 15%      
Súhlasí Osvietený


17.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   21. 11. 2019, 14:28 avatar
To si trošku prehnal!!!
Stačí bohato 14,88%?  
Súhlasí Boris


4.
označiť príspevok

majko1 muž
   21. 11. 2019, 12:47 avatar
Ja som túto tému myslel osobne seriem na politiku aj svetový mier......   
kntsz- tvoje vyjadrenia smerujú k absolútnej diktatúre a mimochodom, prečo ju tvoji favoriti nemajú - tú podporu drvivej väčšiny ? Ja ti odpoviem, lebo sú nanič, nemajú program, nevedia ako na to a nerozumejú demokracii a rôznosti názorov a vlastným voličom. Bohatí majú médiá majú peniaze a aj tak nemajú podporu, takže chyba bude v nich, či nie ? treba vymeniť národ ?   
Súhlasí Boris


7.
označiť príspevok

-era- muž
   21. 11. 2019, 13:24 avatar
majko, ospravedlňujem sa ti, ale ten svetový mier je seriózne moje osobné prianie.  


41.
označiť príspevok

majko1 muž
   21. 11. 2019, 18:12 avatar
Veď to nie je zlá myšlienka akurát idealistická...... 


5.
označiť príspevok

kntsz muž
   21. 11. 2019, 13:11 avatar
4-
Nie "kámoško", si mimo.
Lídri mnou menovaných strán majú jednu spoločnú vlastnosť:
Majú ochočené svedomie a pojem mravnosť im nič nevraví.
Takto "oslobodené" indivíduá nemajú problém klamať ľudí, podvádzať a okrádať vlastných voličov aj preto, aby mali dosť peňazí na ešte väčšie klamanie a okrádanie. No a keď ešte majú schopnosť rečnícky útočiť na amygdalu voličov, tak víťazstvo je jasné.
Tí, čo takéto "schopnosti" nemajú obyčajne končia v opozícii a vyhrajú až vtedy, keď už je republika v totálnom rozvrate a uvedomí si to aj relevantná časť inak dementných voličov.

Vysvetlivka (zjednodušene):
Amygdala je orgán v mozgu, v ktorom sa zapisujú reakcie človeka v ohrození. Ak taká situácia nastane, tak reakcia človeka je potom veľmi rýchla, lebo informácie o ohrození neprechádzajú cez rozumové spracovanie (pokiaľ dotyčný takú výbavu vôbec má), ale človek okamžite bez rozmýšľania reaguje. Takéto reakcie je možné vyvolať aj účelovo napr. hláškami typu: Obsadia nás moslimský emigranti, západní kapitalisti vykupujú našu pôdu, chcú - aby naše deti vychovávali buzeranti, Američania si u nás budujú atómové základne.....atď. atď.          
Súhlasí Osvietený


6.
označiť príspevok

majko1 muž
   21. 11. 2019, 13:23 avatar
Jasné, všetci v opozícii sú nevinní baránkovia čo nikdy v žiadnej kauze nefigurovali a sú morálne čistí ako nikto a všetci ostatní sú zlí zli a zlí....... Privatizáciu strategických podnikov tu urobili marťania a tiež zvyšovanie všetkých daní okre znižovania daní velkým korporáciám.......skutoční baránkovia čo nám chcú iba dobre......    
Súhlasí Boris


10.
označiť príspevok

-era- muž
   21. 11. 2019, 13:46 avatar
A tie hlášky, čo fungujú amygdalicky môžu byť aj že: "Rusi chcú rozbiť európsku úniu, Rusi chcú vojensky obsadiť Slovensko" ?


11.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   21. 11. 2019, 13:53 avatar
rpzbiť Uniu ano....ale vojensky ju obsadiť?.....Rusi to robia fikane, dezinformaciami, aby sme sami vystupili z Unie....Nepotrebuju nas obsadzovať.....
Súhlasí Osvietený


12.
označiť príspevok

-era- muž
   21. 11. 2019, 13:54 avatar
Tiež reaguješ cez amygdalu?


14.
označiť príspevok

Osvietený muž
   21. 11. 2019, 14:03 avatar
era cez sis ktorá podala správu akú popísal Ondrej

Ruská federácia

SIS pokračovala v monitorovaní vývoja na ruskej vnútropolitickej scéne a procesov prebiehajúcich v ruskej spoločnosti najmä v súvislosti so zahraničnopolitickými aktivitami, orientovanými smerom k euroatlantickému spoločenstvu, ktoré Rusko naďalej považovalo za svojho hlavného geopolitického rivala a za hrozbu pre svoju bezpečnosť a stabilitu.

Služba sa sústredila na prezidentské voľby z 18. 3. 2018, ktoré sa aj vďaka masívnemu zapojeniu štátnych inštitúcií, vrátane cielenej motivačnej kampane zameranej na vybrané skupiny voličov (príslušníci silových zložiek, pracovníci verejnej a štátnej správy a pod.), skončili presvedčivým víťazstvom doterajšieho prezidenta Vladimíra Putina. Súčasný vládnuci režim tak získal na obdobie ďalších šesť rokov silný politický mandát pokračovať v realizácii už nastolenej vnútornej a zahraničnej politiky. Tendenciu ku kontinuite potvrdilo aj vymenovanie novej vlády, ktorá si do značnej miery zachovala štruktúru i personálne obsadenie svojej predchodkyne.

Ďalšou významnou vnútropolitickou udalosťou boli regionálne a komunálne voľby v septembri 2018. Kým v Moskve skončili podľa očakávania víťazstvom Putinovho blízkeho spolupracovníka a úradujúceho primátora Sergeja Sobjanina, na vidieku, predovšetkým v ázijskej časti Ruska, ich ovplyvnila nepopulárna reforma dôchodkového systému. Výsledky volieb potvrdili trend poklesu preferencií vládnej strany Jednotné Rusko, ktorá okrem iného stratila tri gubernátorské posty, čo v podmienkach RF nemá precedens.

Zahraničná politika Ruskej federácie bola prioritne orientovaná na potvrdenie veľmocenského statusu, posilňovanie vplyvu na Blízkom východe a v severnej Afrike a kládla dôraz na budovanie aliancií a spojenectiev s aktérmi (najmä štáty BRICS), ktorí by mohli prispieť k budovaniu nového multipolárneho medzinárodného poriadku.

www.sis.gov.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

SIS venovala pozornosť tzv. hybridným hrozbám – nevojenským nepriateľským aktivitám vedeným štátnymi a neštátnymi aktérmi. Euroatlantické spoločenstvo bolo cieľom primárne vplyvových a propagandistických aktivít, ktorých zámerom bolo oslabenie súdržnosti EÚ a NATO a ovplyvňovanie vnútornej politiky a nálad verejnosti členských štátov týchto organizácií. Propagandistické kampane boli realizované najmä prostredníctvom tzv. alternatívnych médií a zameriavali sa na šírenie nepravdivých správ alebo dezinformácií s cieľom zdiskreditovať EÚ a NATO ako nedôveryhodné organizácie a členstvo v nich ako poškodzujúce záujmy národných štátov – ich členov. Kampane sa snažili prehlbovať nedôveru verejnosti voči štátnym inštitúciám a politickému zriadeniu ako takému a prehlbovať existujúce rozdiely medzi rôznymi socioekonomickými, etnickými alebo náboženskými skupinami, čo vytvára podmienky na to, aby boli neskôr ľahšie manipulovateľné a znížila sa tak odolnosť štátu voči vonkajšiemu zasahovaniu.

SR doteraz nebola predmetom intenzívnejšej, špecificky zameranej hybridnej kampane niektorého zo štátnych alebo neštátnych aktérov a nebolo proti nej zaznamenané ani použitie agresívnejších prostriedkov ako sú rozsiahle kyberútoky zamerané na znefunkčnenie infraštruktúry, priama podpora extrémistov, či masívna snaha získavať citlivé informácie (napr. mailovú komunikáciu politicky činných osôb), ktoré môžu byť manipulované a využiteľné pri diskreditácii a oslabení politických síl, ktoré nevyhovujú záujmom útočníkov.

V SR Ruská federácia vyvíjala aktivity, ktoré boli primárne zamerané na udržiavanie sympatií slovenskej verejnosti voči Rusku, jeho kultúre a politike a na oslabenie síl otvorene skeptických či kritických voči Rusku. Ruská strana sa tiež usilovala vyvolať dojem pred vlastným domácim a aj zahraničným publikom, že SR je blízkym spojencom Ruska, ktorý ako člen NATO a EÚ rešpektuje a chápe ruské záujmy.


13.
označiť príspevok

Osvietený muž
   21. 11. 2019, 13:56 avatar
era ton nie je o strachu .
Ano Rusko sa z pochopiteľných dôvodov snaží oslabiť EU .

Tie stovky dezinformačných webov sú iba skúškou správnosti .

Jedine že by amigdalou trpeli všetky spravodajské služby všetkých krajín EU ako i kompletné vojenské spravodajstvo krajín EU .

To však nie je možné lebo tieto bezpečnostné služby pracujú s operatívným zistením argumentačne realne doloženými skutočnostami .

Informácie neberú od Baby Vangy .

Žiadna správa SIS nikdy netvrdila , že Rusi chcú vojensky obsadiť našu krajinu .

Naopak túto možnosť zatial vylučujú kedže napadúť alianciu nato vojensky by bolo priveľké a nezmyselne dobrodružstvo .

SIS upozorňuje na snahu Ruska o získanie vplyvu v štátnej správe

"Príslušníci ruských spravodajských služieb, pôsobiaci na území SR prevažne pod diplomatickým krytím, sa snažili o získavanie spolupracovníkov v ústredných orgánoch štátnej správy, bezpečnostných zložkách a v oblasti energetiky a obrany," uvádza sa v správe.

Čítajte viac: domov.sme.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí kntsz


20.
označiť príspevok

hokejis muž
   21. 11. 2019, 15:06 avatar
Edo zasa na teba útočia Rusi ?


21.
označiť príspevok

Osvietený muž
   21. 11. 2019, 15:12 avatar
Záhorák ano ak je to oficialna soložená správa SIS ako i vojenskeho spravodajstva o utokoch DF na moju krajinu tak máš pravdu ja som totiž Slovák i keď občianstvo slovenské nemám


22.
označiť príspevok

hokejis muž
   21. 11. 2019, 15:14 avatar
Edo to naozaj zadarmo sa podieľaš na hybridnej vojne vedenej západom voči Rusku ?

No vidíš priznal si, že Slovák nie si. Nie je sa čo diviť, že si protislovenská figúrka.
Súhlasí Boris


23.
označiť príspevok

kntsz muž
   21. 11. 2019, 15:50 avatar
10-
áno, môže to tak byť.
Ibaže by sme nesmeli mať s Rusmi historickú skúsenosť, Rusi by nesmeli vojensky obsadiť Krym - podľa medzinárodného práva územie patriace inému štátu a nesmeli by vojenskou a inou "pomocou" rozvracať východné územie Ukrajiny, či púšťať hlášky ústami vodcu Putina, že keby chcel, tak do dvoch týždňov obsadí Kijev. 


24.
označiť príspevok

-era- muž
   21. 11. 2019, 15:55 avatar
"Ibaže-neibaže" však neplatí pre ľudí, ktorí majú svoje predsudky hlboko v podvedomí - práve tá "historická skúsenosť" môže presne zodpovedať tomu, čo si napísal: " orgán v mozgu, v ktorom sa zapisujú reakcie človeka v ohrození."
Súhlasí Boris


25.
označiť príspevok

hokejis muž
   21. 11. 2019, 16:00 avatar
ksntz ako je u neho zvykom zasa klame.
V Kyjeve bol spáchaný štátny puč naň reagovali krymčania odtrhnutím - akcia - reakcia.
Putin vyhlásil že do 2 týždňov obsadí kyjev tak v jeho klamárskej hlave.
Reálne práve ukrajinci sa vyhrážali útokom na Moskvu či zničením krymského mostu.
Súhlasí Boris


50.
označiť príspevok

kntsz muž
   21. 11. 2019, 22:06 avatar
25- a potom si sa zobudil   


8.
označiť príspevok

kntsz muž
   21. 11. 2019, 13:40 avatar
6-
no vidíš aké to máš jednoduché......
Zjavne patríš medzi tých, ktorí nemajú výbavu na rozumove spracovávanie informácií.
Vystačíš si iba s amygdalou.   
Súhlasí Osvietený


18.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   21. 11. 2019, 14:31 avatar
Kam zjavne patríš ty? Vyjav mi to. Lebo sa podľa mňa radíš medzi totalitníkov.  
Súhlasí Boris


9.
označiť príspevok

Osvietený muž
   21. 11. 2019, 13:44 avatar
Privatizácia bola správna a jediná možná .
Ano môžeme debatovať či sa krachujúce podniky mali rozdávať po 1 korune spolu súdruhom alebo ako to robil Mečiar a spol .

Alebo privatizovať cez transparentnú súťaž predaja ako to robila vláda Dzurindu .

Štát je najhorší vlastník o čom niet pochýb .

Preto štátne podniky nevykazovali zisk ale išli srať odhladnuc od kadejakých dozorných rád v ktorých za statisíce korun sedelo XY nič nerobiacich súdruhov a zlatých padakov a podobne .


15.
označiť príspevok

Osvietený muž
   21. 11. 2019, 14:08 avatar
Vojenské spravodajstvo je veľmi dôležité – teda pokiaľ robí to, čo má!

Vojenské spravodajstvo: téma mierne toxická, veľakrát oprávnene a niekedy aj neoprávnene škandalizovaná a kritizovaná, ale každopádne mimoriadne dôležitá.

„V roku 2018 SIS monitorovala v súlade so stanovenými prioritami aktivity cudzích spravodajských služieb namierené proti záujmom SR a jej spojencom. Činnosť ruských spravodajských služieb bola namierená proti chráneným záujmom SR ako člena EÚ a NATO. Príslušníci ruských spravodajských služieb, pôsobiaci na území SR prevažne pod diplomatickým krytím, sa snažili o získavanie spolupracovníkov v ústredných orgánoch štátnej správy, bezpečnostných zložkách a v oblasti energetiky a obrany.“

Uvedomujem si, že zadefinovaním aktivít RF ako bezpečnostných hrozieb pre SR viacerých čitateľov podráždim, ale pravda oslobodzuje, a preto sa jej netreba báť. Ak by mal niekto z čitateľov záujem o osobnú skúsenosť, odporúčam prechádzku okolo budovy Ruskej ambasády v Bratislave. Okrem peknej budovy a parku uvidíte aj systém antén, na ktoré upozornil bezpečnostný analytik Vladimír Bednár na svoj zaujímavom blogu už v toku 2015, v ktorom sa venuje práve aktivitám ruských spravodajských služieb na území SR. Problém je v tom, že nie všetky ruské antény na území veľvyslanectva je technicky možné použiť na komunikáciu so svojim Ministerstvom zahraničných vecí v Moskve, ako to býva bežným zvykom aj v prípade iných ambasád:

„V komplexe budov veľvyslanectva RF sa nachádza mimo antén pre SV a KV vlny, ktoré slúžia na spojenie s Moskvou aj viacero všesmerových antén pre VKV a UKV pásmo. Tieto pásma nemôžu slúžiť na spojenie s Ruskom, ale môžu slúžiť na ELINT, SIGINT a COMINT.“

Takže či sa nám to páči alebo nie, aktuálni politickí predstavitelia RF schválili spravodajské operácie, ktoré majú za cieľ získať o Slovenskej republiky strategické informácie, ktoré je možné v budúcnosti použiť v ich prospech.


16.
označiť príspevok

Osvietený muž
   21. 11. 2019, 14:12 avatar
Ako stručne pracuje vojenske spravodajstvo ??? Nie ako Baba Vanga na sputniku

Konkrétnych spôsobov spravodajskej činnosti je veľmi veľa. Uvádzam pre potreby tohto blogu iba výber z nich a aj to len veľmi skratkovito:

HUMINT čiže “Human Intelligence”, ktoré je zamerané na získavanie informácií od osôb z konkrétnej krajiny/oblasti.

GEOINT čiže “Geospatial Intelligence” čo znamená získavanie informácií zo satelitných a/alebo leteckých záberov a/alebo máp.

MASINT “Measurement and Signature Intelligence”, ktoré je zamerané na získavanie informácií na základe špecifických “stôp” získaných z pevných alebo dynamických zdrojov (ako napríklad elektro-optické zdroje, nukleárne zdroje, radarové,
geofyzické, materiálne alebo rádiové)

OSINT alebo tiež “Open-Source Intelligence”, ktorý sa venuje zberu informácií z otvorených zdrojov ako napríklad verejné registre a štatistiky, obchodné veľtrhy, stretnutia záujmových skupín, publikované rozhovory apod.

SIGINT, resp. “Signals Intelligence” ktorý je zameraný na zachytávanie rôznych signálov. Vrátane tejto skupiny aj ELINT (elektorické signály) a COMINT (komunikácia).

TECHNINT čiže “Technical Intelligence” venujúci sa zbieraniu informácií napr. z analýz zbraní a vybavenia, ktoré používajú ozbrojené sily iných štátov.

CYBINT alebo DNINT čo znamená “Cyber or Digital Network Intelligence” čiže práca v digitálnom priestore

FININT alebo aj “Financial intelligence”, ktorý sleduje finančné transakcie.

Prečo potrebujeme Vojenské spravodajstvo?

V roku 2017 vznikol v rámci aktuálnej vládnej koalície návrh Obrannej stratégie SR, ktorá však do dnešného dňa nebola parlamentom schválená (a týmto už kvôli nehoráznej nezodpovednosti a geopolitickej zblúdenosti SNS ani nebude), a v ktorej sú zadefinované bezpečnostné hrozby, ktorým čelí Slovenská republika.


26.
označiť príspevok

Boris muž
   21. 11. 2019, 16:08 avatar
Áno, ešte som nedostal 16 jadrový procesor od AMD.. Už som písal ježiškovi.  


27.
označiť príspevok

majko1 muž
   21. 11. 2019, 17:42 avatar
Ja by som bral aj ponožky ak by boli z čistej lásky...... 
Súhlasí Boris, Temnýmyseľ


28.
označiť príspevok

Kacír muž
   21. 11. 2019, 17:46 avatar
Aj stonožky ?   
Súhlasí Boris


29.
označiť príspevok

majko1 muž
   21. 11. 2019, 17:50 avatar
No keby som bol na opustenom ostrove a strašne hladný tak aj také vyprážané stonožky by bodli...... 
Súhlasí Boris


30.
označiť príspevok

Boris muž
   21. 11. 2019, 17:51 avatar
Náhodou veľmi výdatná strava. Keď už nič iné teda nieje..
 


31.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   21. 11. 2019, 17:52 avatar
27 Ak by boli z čistej vlny, tak by neskutočne hrýzli, ale skutočne hriali.  
Súhlasí Boris


33.
označiť príspevok

majko1 muž
   21. 11. 2019, 17:53 avatar
Hlavne musia byť z lásky aj keby som ich potom tajne zahodil...... 
Súhlasí Temnýmyseľ


32.
označiť príspevok

majko1 muž
   21. 11. 2019, 17:52 avatar
Ktovie či by sám na ostrove s jednou ženou bola až taká dlhodobejšia zábava....ony majú v sebe niečo deštruktívne, či ? 
Súhlasí Boris


34.
označiť príspevok

Boris muž
   21. 11. 2019, 17:53 avatar
Príroda je krutá, aj keď krásna  
Súhlasí majko1


35.
označiť príspevok

majko1 muž
   21. 11. 2019, 17:55 avatar
Treba meniť opustené ostrovy...... 


36.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   21. 11. 2019, 17:58 avatar
Treba meniť otupené ostrohy.   


42.
označiť príspevok

majko1 muž
   21. 11. 2019, 18:17 avatar
To že Robinson vydržal tolko rokov na opustenom ostrove iba s chlapom -Piatkom, nemôže byť náhoda...... 
Súhlasí Temnýmyseľ


44.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   21. 11. 2019, 18:22 avatar
asi si zabudol, že mal aj kozičky.    


45.
označiť príspevok

majko1 muž
   21. 11. 2019, 18:24 avatar
Fakt, kozy sú dôležité...... 


46.
označiť príspevok

0svietený muž
   21. 11. 2019, 18:26 avatar
Súdruh Kiska bol skromnejší. Ten si vytačil aj s jednou.                  


47.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   21. 11. 2019, 18:29 avatar
Vytančil? Vytlačil? Vystačil?
Izvinite tavarišč generál som z toho nejaký zmätený.     


49.
označiť príspevok

Osvietený muž
   21. 11. 2019, 18:33 avatar
Vytačil je vytačil - Čo je na to čudné nevzdelanec .

Súdruh - oslovenie toho kto nikdy nebol členom v komunistickej strane.

To sa vie a trojkilové chleby treba a päsť robotníckej rodáckej triedy schizofrenikov


40.
označiť príspevok

majko1 muž
   21. 11. 2019, 18:12 avatar
Ja by som chcel na vianoce ešte jednu gitarku s nylonovými strunami, nech sa nezodieram...... 
Súhlasí Osvietený


48.
označiť príspevok

Osvietený muž
   21. 11. 2019, 18:30 avatar
Tak Majko doporučím Gibson Monarch 2019


51.
označiť príspevok

Marikabie
   22. 11. 2019, 18:13 avatar
Mňa pod vianočným stromčekom poteší vždy niečo nové, zaujímavé je, že to vždy aj využijem, pritom samej ma to nenapadne si to zaobstarať. Každopádne, pre mňa je ako každoročne dôležité darčeky dávať. Ak chcete typ, tak práve prebieha Black Friday v asi všetkých najznámejších e-shopoch - www.kodino.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk . Takže nezabúdajte, že Vianoce sú o dávaní a stráveného času s rodinou a priateľmi v pokojnej atmosfére.
Súhlasí Temnýmyseľ


52.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   22. 11. 2019, 18:20 avatar
Len keby si tu reklamu tak okato tu netlačila.   
Napíš aký darček si dnes niekomu dala, ja taký neosobný pár kíl potravín v Te....nesmiem robiť reklamu, katolícka charita zbierala, neviem komu som urobil radosť, ale hádam áno.


53.
označiť príspevok

Anka1313 žena
   21. 12. 2019, 20:23 avatar
Pod stromček sú super aj veci, ktoré majú nejakú myšlienku. napr. Teraz je nová edícia plyšových hračiek s témou ohrozených zvieratiek a to je super :-) info o hračách: kolenova.xperimento.xyz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 01:45,  Cieľ je prežiť mesiac.
dnes, 01:45,  No vidíš, a ty sa zasa zaoberáš hlúposťami z FB.
dnes, 01:43,  to nie je ciel
dnes, 01:42,  havran ja nič nevymýšlam to je dielo slavenov
dnes, 01:40,  Ja viem prežiť so 70 €, pretože dokážem diskutovať, a to je dôkaz. 1 polievka stojí...
dnes, 01:28,  Lemmy z akej čiastky ? 400€ . Zo 70 € sa žiť samozrejme nedá . na to všetko ti viem dať...
dnes, 01:24,  Ďalšia možnosť je pracovať ako nočný stražnik , u nas pod 1000€ nejde ani jeden ....
dnes, 01:19,  U nás nemame problem s romami su uplne začlenení do spoločnosti
dnes, 01:18,  Nadi a poradil som mu zle ??? Dal som mu desiatky možnosti ako si zarobiť slušne peniaze bez...
dnes, 01:15,  Ja mám zasa zlú skúsenosť s Rómami. Chceli, aby som pre nich získal psa z útulku, lebo im...
dnes, 01:10,  Onno sa niekedy zdá, že nemajú svedomie, ale nedávno som videla jedného bezdomovca so psom,...
dnes, 01:09,  Hovorím o zvyšku. Jasné, ty si zarátal aj inkaso, ale ja som to odpočítal. Lebo to sú...
dnes, 01:04,  Keď sa dostaneš do penazí poradím ti ako dalej ked odložíš 500 € Objednaš si cez ebay...
dnes, 00:58,  V zime košíky napliesť . Môžeš robiť stovky veci nič k to,mu netreba len chut a trocha...
dnes, 00:57,  Škoda len, že bude capom, lebo MALIČKÉMU nepomohol ;)
dnes, 00:55,  Nemôžeš mať 70 € lebo 214 ti musí zostať . Ved som ti dal návrh skus brezove metly ....
dnes, 00:53,  Všetko naj, nech sa darí v živote. I v zbore.*55
dnes, 00:53,  Ondrej má 30. novembra meniny.
dnes, 00:48,  Každý robí chyby.
dnes, 00:47,  Do istej miery áno, lebo tam stojí aj 4 hodiny, to je ako pracovať na polovičný úväzok.
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
O práci iba v práci. O škole iba v škole.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(149 190 bytes in 0,488 seconds)