hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Hyeny pred a po 2. sv. vojne .

príspevkov
3
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 7.8.2017 08:48
posledná zmena 7.8.2017 09:17
1
07.08.2017, 08:48
Predvčerom dávali na STV 2 dokument s názvom : "1945 krvavý mier" .
Môžete si ho stiahnuť , alebo pozrieť napríklad na odkaz .
Dokument mi doplnil informácie o špinavom charaktere fašistov počas 2.sv. vojny ale HLAVNE o špinavom až hyenistickom charaktere Čechoslovákov našich pra-otcov (či ako) po 2. sv. vojne .
Chápem ,že ľudia v Československu nenávideli Nemcov HLAVNE CIVILISTOV a snažili sa ich z krajiny dostať preč , ale oni to robili násilne .
Pochopím ak sa Čechoslováci mstili na bývalých vojakoch a kolaborantoch , ale odsudzujem vešanie,zabíjanie a mučenie Nemeckých DETÍ a ich matiek .Veď tie deti ani nevedeli aký sa vtedy písal rok a že existuje Amerika .
Bo som pobúrený hyenizmom vtedajších ľudí - Čechoslovákov .
Čechoslováci boli po vojne charakterovo takí istí ako fašisti ,pretože používali rovnaké mučiace prostriedky .

PS:
Len upozorním .
Môj starý otec bol v koncentráku v Mauthausene ,rozprával mi ako prežil koncentrák jedného letného dňa , keď som bol malý a mňa mrzí ,že som si jeho slová nemohol nahrať na magneťák ,pretože som bol malý .
Ale pamätám si jeho rozprávanie .
Mimochodom , v Banskej Bystrici v múzeu je vystavená palica ,ktorou nacisti dobyli na smrť človeka z našej rodiny ,pretože im nechcel dať informácie .
Že neuhádnete názov obce ?
none
2

1. 07.08.2017, 08:48

Predvčerom dávali na STV 2 dokument s názvom : "1945 krvavý mier" .
Môžete si ho stiahnuť , alebo pozrieť napríklad na www.uložto.cz .
Dokument mi doplnil informácie o špinavom charaktere fašistov počas 2.sv. vojny ale HLAVNE o špinavom až hyenistickom charaktere Čechoslovákov našich pra-otcov (či ako) po 2. sv. vojne .
Chápem ,že ľudia v Československu nenávideli Nemcov HLAVNE CIVILISTOV a snažili sa ich z krajiny dostať preč , ale oni to robili násilne .
Pochopím ak sa Čechosl...

07.08.2017, 08:49
Nič nejde vytvoriť tému ani po reštarte PC .
none
3
07.08.2017, 09:17
Skús po častiach teda, niekde v tom texte je tam niečo, čo bráni sa tu zjaviť 🙂
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 81 644 B vygenerované za : 0.080 s unikátne zobrazenia tém : 50 692 unikátne zobrazenia blogov : 914 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto je online

hľadanie :

blog dňa :

Prečo Boh vyzdvihuje moc nášho jazyka Prečo nám Boh dáva dar, ktorý sa dotýka nášho jazyka? Môj priateľ, hovorená modlitba je taký dôležitý a praktický dar, pretože súvisí s touto malou časťou ľudského tela. Biblia nám to ukazuje pomocou rôznych ...

citát dňa :

Žena sa vydáva s nádejou, že manžela zmení. Ale on sa nemení.
Muž sa žení s nádejou, že sa žena nezmení. Ale ona sa mení.