hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  počítače  /  téma

Hrozba amerických hackerov: 5. novembra 2011 vypneme facebook!

príspevkov
26
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 24.8.2011 22:06
posledná zmena 24.8.2011 23:25
1
24.08.2011, 22:06
Raz som čítal článok o tom že 5. Novembra majú vypnúť Facebook. Jednoducho povedané končí facebook? Hackeri zo skupiny Anonymous vydali varovanie že facebook, je nebezpečný, predáva vaše údaje firmám i vládam. Táto skupina je zaregistrovaná aj na samotnom Facebooku a ma 27.352 fanúšikov. Toľkým sa to páči:
odkaz

Článok ktorí som čítal nájdete tu: odkaz
none
7

1. 24.08.2011, 22:06

Raz som čítal článok o tom že 5. Novembra majú vypnúť Facebook. Jednoducho povedané končí facebook? Hackeri zo skupiny Anonymous vydali varovanie že facebook, je nebezpečný, predáva vaše údaje firmám i vládam. Táto skupina je zaregistrovaná aj na samotnom Facebooku a ma 27.352 fanúšikov. Toľkým sa to páči:
http://www.facebook.com/pages/Anonymous/107125325989791

Článok ktorí som čítal nájdete tu: http://adam.cas.sk/clanky/10650/hrozba-americkych-hackerov-5-novembra-2011-vypneme-face...

24.08.2011, 22:25
možno je aj dobre že by skončil, ..nielen decká tam píšu a dokumentujú pomaly každý svoj prežitý deň ..hádam všetko o sebe o rodine..., mno zase niekedy je v niečom nápomocný .
none
10

7. 24.08.2011, 22:25

možno je aj dobre že by skončil, ..nielen decká tam píšu a dokumentujú pomaly každý svoj prežitý deň ..hádam všetko o sebe o rodine..., mno zase niekedy je v niečom nápomocný .

24.08.2011, 22:29
Z lokálneho hľadiska to je dobré, zo širšieho je to jednanie podľa nesprávnych princípov, ktoré povedie k ešte väčšiemu zlu. Len za to, že sa elite nás podarilo posadiť za facebooky a držať nás tam pol dňa, to neznamená, že facebook teraz treba obesiť.
none
2
24.08.2011, 22:07
och, život bez FB... pôjdem hodiť mašlu
none
3

2. 24.08.2011, 22:07

och, život bez FB... pôjdem hodiť mašlu

24.08.2011, 22:09
Nie je to až také zle. Aspoň budú mladý ľudia viac chodiť von než doma sedieť pri PC
none
4

3. 24.08.2011, 22:09

Nie je to až také zle. Aspoň budú mladý ľudia viac chodiť von než doma sedieť pri PC

24.08.2011, 22:14
Keď si spomeniem na moje detské časy, a že to nebolo tak dávno.
Po škole som utekala na ihrisko, hrali sme basketbal, volejbal, futbal, proste čokoľvek... Potom aj keď som začala chodiť na diskotéky, nikdy som nesedela pri chlaste ale mrvila sa na parkete Zlatý dial up internet, ktorý načítaval príliš dlho na to, aby som sedel za kompom
Dnes je najväčší pohyb deciek rolovanie myšou... ale to je len chyba rodičov, oni majú vychovávať a usmerňovať.
none
5

4. 24.08.2011, 22:14

Keď si spomeniem na moje detské časy, a že to nebolo tak dávno.
Po škole som utekala na ihrisko, hrali sme basketbal, volejbal, futbal, proste čokoľvek... Potom aj keď som začala chodiť na diskotéky, nikdy som nesedela pri chlaste ale mrvila sa na parkete Zlatý dial up internet, ktorý načítaval príliš dlho na to, aby som sedel za kompom
Dnes je najväčší pohyb deciek rolovanie myšou... ale to je len chyba rodičov, oni majú vychovávať a usmerňovať.

24.08.2011, 22:20
Tak to vidíš z bežného pohľadu. Ale že to vôbec nie je chyba deciek ale doby, to ti uniká. Vypnutie facebooku nie je správne. Správne je poskytnúť deckám alternatívu, aby za ním nemuseli sedieť. Vďaka bohatstvu a slobode tu máme nekonečné množstvo alternatív. Ozaj neviem, čo s tým prebytkom peňazí pôjdem spraviť; či ešte pôjdem na dovolenku do Thajska alebo iba pozvem svoju priateľku na prechádzku vo svojom novom Rolls-Royce.
none
6

5. 24.08.2011, 22:20

Tak to vidíš z bežného pohľadu. Ale že to vôbec nie je chyba deciek ale doby, to ti uniká. Vypnutie facebooku nie je správne. Správne je poskytnúť deckám alternatívu, aby za ním nemuseli sedieť. Vďaka bohatstvu a slobode tu máme nekonečné množstvo alternatív. Ozaj neviem, čo s tým prebytkom peňazí pôjdem spraviť; či ešte pôjdem na dovolenku do Thajska alebo iba pozvem svoju priateľku na prechádzku vo svojom novom Rolls-Royce.

24.08.2011, 22:25
je to chyba rodičov, nie doby. Každé obdobie so sebou prinieslo niečo zlé a niečo dobré. Je na rodičoch, k čomu svoje deti povedú. Ale na "zlú dobu" sa najľahšie vyhovára
none
8

6. 24.08.2011, 22:25

je to chyba rodičov, nie doby. Každé obdobie so sebou prinieslo niečo zlé a niečo dobré. Je na rodičoch, k čomu svoje deti povedú. Ale na "zlú dobu" sa najľahšie vyhovára

24.08.2011, 22:27
No chyba rodičov je v tom, že privodili zlú dobu. Takže za niečo predsalen môžu. Chyba mladšej generácie je v tom, že s tým nič neplánuje urobiť. Za to si už mladšia generácia môže sama; už sú tí ľudia dosť starí na to, aby dávno prebrali zodpovednosť za smer spoločnosti.
none
9

8. 24.08.2011, 22:27

No chyba rodičov je v tom, že privodili zlú dobu. Takže za niečo predsalen môžu. Chyba mladšej generácie je v tom, že s tým nič neplánuje urobiť. Za to si už mladšia generácia môže sama; už sú tí ľudia dosť starí na to, aby dávno prebrali zodpovednosť za smer spoločnosti.

24.08.2011, 22:29
opakujem, KAŽDÁ doba, bola niečím "zlá".
none
11

9. 24.08.2011, 22:29

opakujem, KAŽDÁ doba, bola niečím "zlá".

24.08.2011, 22:30
Tým sa nedá vyhovárať na zlosť súčasnej doby.
none
12

11. 24.08.2011, 22:30

Tým sa nedá vyhovárať na zlosť súčasnej doby.

24.08.2011, 22:32
rodičia majú vychovávať. Je na nich, ako sa so zlom tej ktorej súčasnej doby popasujú.
none
13

12. 24.08.2011, 22:32

rodičia majú vychovávať. Je na nich, ako sa so zlom tej ktorej súčasnej doby popasujú.

24.08.2011, 22:35
No popasovali sa zle. Ako je to inak pre ľudskú rasu obvyklé.
none
14

12. 24.08.2011, 22:32

rodičia majú vychovávať. Je na nich, ako sa so zlom tej ktorej súčasnej doby popasujú.

24.08.2011, 22:40
nie je to celkom tak...veľmi mylné.
none
15

14. 24.08.2011, 22:40

nie je to celkom tak...veľmi mylné.

24.08.2011, 22:43
[14] Aký je tvoj názor?
none
16

15. 24.08.2011, 22:43

[14] Aký je tvoj názor?

24.08.2011, 22:47
luke...nikdy sa nevie dopredu , aká budúcnosť nás čaká, ..človek si prejde skúškami života,.. aj rodičia ho možno vycepovali zdolávať prekážky,.. lenže môže prísť niečo také, čo aj silného zlomí, ..sme tak veľmi každý hlavne vnútorne iní,..že pristupujeme k jednej a tej istej veci rôzne...top čo by teba napr. zničilo, mňa by vzpružilo
none
17

16. 24.08.2011, 22:47

luke...nikdy sa nevie dopredu , aká budúcnosť nás čaká, ..človek si prejde skúškami života,.. aj rodičia ho možno vycepovali zdolávať prekážky,.. lenže môže prísť niečo také, čo aj silného zlomí, ..sme tak veľmi každý hlavne vnútorne iní,..že pristupujeme k jednej a tej istej veci rôzne...top čo by teba napr. zničilo, mňa by vzpružilo

24.08.2011, 22:51
No ja si pripadám abnormálne silný, ale budiž 🙂. Takto, dokážem mať pochopenie pre slabosť, ak dotyčný človek vyčerpal všetky svoje sily a možnosti a skúšal to aj tak ďalej a zlyhal. Dokážem mať pochopenie, keď niekto sledovanie pravdy po desiatkach rokov vzdá. Nedokážem pochopiť a odpustiť, keď mi niekto do očí prizná, že je klamár, alebo keď to dokonca neprizná. Za také jednanie, bez ospravedlnia, pichám nože do srdca. Pokiaľ niekto zvládol presadzovať pravdu iba menej ako ja, mám mu byť automaticky autorita a nesmie svoju nedostatočnosť predo mnou arogantne obhajovať.
none
18

17. 24.08.2011, 22:51

No ja si pripadám abnormálne silný, ale budiž 🙂. Takto, dokážem mať pochopenie pre slabosť, ak dotyčný človek vyčerpal všetky svoje sily a možnosti a skúšal to aj tak ďalej a zlyhal. Dokážem mať pochopenie, keď niekto sledovanie pravdy po desiatkach rokov vzdá. Nedokážem pochopiť a odpustiť, keď mi niekto do očí prizná, že je klamár, alebo keď to dokonca neprizná. Za také jednanie, bez ospravedlnia, pichám nože do srdca. Pokiaľ niekto zvládol presadzovať pravdu iba menej ako ja, mám mu byť auto...

24.08.2011, 22:53
joj ..luke ale reč bola nie o vzťahoch ,..ale o vyrovnaní sa so zlom doby..či nie ?
none
19

18. 24.08.2011, 22:53

joj ..luke ale reč bola nie o vzťahoch ,..ale o vyrovnaní sa so zlom doby..či nie ?

24.08.2011, 22:55
To je jedno a to isté. Zlo doby je spôsobené ľuďmi. Doba je zlá, lebo ľudia sú zlí. A nehodlajú sa obracať. Keď nepomôže rozumná pravda, pomôže perzistentná bolesť. Mnohých to zlomí, budú trpieť nevýslovne. Ale nič iné si za svoju žitú lož nezaslúžia. Ibaže by sa obrátili.
none
23

19. 24.08.2011, 22:55

To je jedno a to isté. Zlo doby je spôsobené ľuďmi. Doba je zlá, lebo ľudia sú zlí. A nehodlajú sa obracať. Keď nepomôže rozumná pravda, pomôže perzistentná bolesť. Mnohých to zlomí, budú trpieť nevýslovne. Ale nič iné si za svoju žitú lož nezaslúžia. Ibaže by sa obrátili.

24.08.2011, 23:11
zaujímavé luke, že tí, ktorí spôsobili to najväčšie zlo sú tzv. "nedotknuteľní"..tí bolesť nepociťujú..je to to, že vytvorili ten zlý stav = príčina a následok.
none
24

23. 24.08.2011, 23:11

zaujímavé luke, že tí, ktorí spôsobili to najväčšie zlo sú tzv. "nedotknuteľní"..tí bolesť nepociťujú..je to to, že vytvorili ten zlý stav = príčina a následok.

24.08.2011, 23:14
Nie, Ónyuška moja. Zlo je tu hlavne preto, že väčšina, masa ľudí mu svojim jednaním neodporuje. Masa dokopy za to môže viac než pár jednotlivcov pri moci, ktorí by bez tichej a neviditeľnej podpory tej masy nemohli nič. A preto to bude práve masa, ktorá bude súdená a, dnes to už tak vypadá, aj kruto odsúdená. To, čo teraz vidíme, sú len prvé záchvevy hrozného utrpenia, ktoré príde.
none
25

24. 24.08.2011, 23:14

Nie, Ónyuška moja. Zlo je tu hlavne preto, že väčšina, masa ľudí mu svojim jednaním neodporuje. Masa dokopy za to môže viac než pár jednotlivcov pri moci, ktorí by bez tichej a neviditeľnej podpory tej masy nemohli nič. A preto to bude práve masa, ktorá bude súdená a, dnes to už tak vypadá, aj kruto odsúdená. To, čo teraz vidíme, sú len prvé záchvevy hrozného utrpenia, ktoré príde.

24.08.2011, 23:18
nerada čítam takéto deprimujúce riadky, nerobí mi to dobre..ozajsky,.., je to zložitejšie ako sa zdá, ..neviem ako by si si ty predstavoval masový "odpor" voči zlu , ale vždy platilo že " v jednote je sila" ..to jest, že niekto by musel veľmi vedieť "ako na to " aby sa k nemu pridali ostatní a niečo tým k dobru zmenili.
none
26

25. 24.08.2011, 23:18

nerada čítam takéto deprimujúce riadky, nerobí mi to dobre..ozajsky,.., je to zložitejšie ako sa zdá, ..neviem ako by si si ty predstavoval masový "odpor" voči zlu , ale vždy platilo že " v jednote je sila" ..to jest, že niekto by musel veľmi vedieť "ako na to " aby sa k nemu pridali ostatní a niečo tým k dobru zmenili.

24.08.2011, 23:25
> "neviem ako by si si ty predstavoval masový "odpor" voči zlu"

Veľmi jednoducho: že by sa ľudia postupne začali zriekať zlého jednania a nahradzovali ho dobrým. Každý si za to, keď to neurobí, môže sám.

> "vždy platilo, že v jednote je sila"

To platí pre jednotu zlých aj jednotu dobrých. Dobrí sa nemajú ozaj na čo vyhovárať. Snáď iba na to, že ich bola drvivá menšina, lenže potom ich už nie je možné rátať do "masy".

> "..to jest, že niekto by musel veľmi vedieť "ako na to " aby sa k nemu pridali ostatní a niečo tým k dobru zmenili."

Nie, nemusel. Stačilo, aby sa tí ostatní sami od seba začali snažiť. Nemajú nárok na nič viac, lebo chcieť zodpovednosť za správne jednanie zvaliť na jedného človeka je vzdávanie sa zodpovednosti za svoje jednanie, no a potom platí, že taký človek je zlý, lebo je ochotný vlastne jednať aj zle, pokiaľ sa mu tak prikáže. Príčinou je teda neochota jednať správne, nie nemožnosť jednať správne. Keby tu bol potenciál na "pozitívnu" revolúciu, stačilo by, aby sa našiel skutočne hocikto, a ľudia by išli ako tzv. masa a každý v tej mase by vedel, čo má robiť, sám od seba, lebo by vedel, čo je správne. Takže, snáď mi nechceš povedať, že si masa za nič nemôže? Pokiaľ mase nestačia mizerné životné podmienky, bude sa pritvrdzovať, pokiaľ sa masa nezačne duchovne hýbať. Voľba bude jednoduchá: premýšľaj na plné obrátky, alebo umri hladom (či na inú chemikáliu).
none
20
24.08.2011, 22:57
nic take sa nestane. Mozno prebehne divadlo, ze pokus bol a to vyuziju na sprisnenie bezpecnosti...
none
21

20. 24.08.2011, 22:57

nic take sa nestane. Mozno prebehne divadlo, ze pokus bol a to vyuziju na sprisnenie bezpecnosti...

24.08.2011, 22:58
Veď presne. Všetko, čo sa verejne ohlasuje či stáva, má v skutočnosti ešte iný význam, o ktorom sa nehovorí.
none
22
24.08.2011, 23:05
určite je to filtrovane, ale už ovela skôr ako si myslite. kontroluju to "terroristami" ale pre amikov je to stale len to iste, terrorista ako Terchova dnes sa použivaju ine metody, ako špislovanie, informatori, a podobne. takto by ich určite ***lo to kontrolovat, vratane toho superPC. každemu je to aj tak dnes jedno, že mu niekto načumuju do trenirok
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 145 185 B vygenerované za : 0.102 s unikátne zobrazenia tém : 49 606 unikátne zobrazenia blogov : 875 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Navždy dokonalý skrze Ježišovo dokonalé dielo Ale tento priniesol obeť za hriechy a navždy sa posadil po pravici Boha. ...Lebo jednou obetou navždy zdokonalil tých, čo sú posväcovaní. Hebrejom 10:12,14 Boli ste niekedy ako kresťan sužovaní myšlienk...

citát dňa :

Deti nie sú zlé, ani neslušné. Deti sú iba odrazom spoločnosti, v ktorej vyrastajú.