Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Horror roka 2012 (podľa mňa)

12
reakcií
949
prečítaní
Tému 29. decembra 2012, 17:00 založil enemy unknown.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

enemy unknown
   29. 12. 2012, 17:00 avatar
http://www.youtube.com/watch?v=pgYxydrVlDk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Nebudem prezrádzať spoilery, ale 90 percent atmosféry a zimomraviek tvoria skvelé "psycho noises" od Christophera Younga. Samotný OST odporúčam iba sociopatom a podobným fajnšmekrom. Inak tajomný ksicht bol inšpirovaný blackmetalistickým "corpse paint" :D en.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí blueevil, luke85

2.
označiť príspevok

blueevil
   29. 12. 2012, 19:42 avatar
chybaju tam nieake momenty, aj ked je to s tych lepšich filmov, ale to je dane asi touto ubohou dobou ktora hovori iba o priemernosti, nie perfekcionizme
www.horror.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí enemy unknown

3.
označiť príspevok

enemy unknown
   29. 12. 2012, 19:50 avatar
na túto stránku horror.cz som skoro zabudol. Kedysi som tam prispieval poviedkami a príspevkami.
Mne ide pri horrore iba o to, aby ma zamrazilo po chrbte. Robí to hlavne hudba a zvuky, jak som si to overoval už pri Psycho a vtáky od Hitchcocka. Keď vypnem zvuk pri horrore, nezľaknem sa. Krváky/gore sú podpriemerné väčšinou, mne osobne nič nehovoria.
No celkovo považujem dobré aj niektoré staré, aj niektoré nové filmy. Ale máš pravdu, nových je menej kvalitných, možno aj preto, že za všetkým sú peniaze a scenárista sa viac sústredí na ne než na svoju tvorbu. Kto vie.

4.
označiť príspevok

blueevil
   29. 12. 2012, 21:45 avatar
v tych novych chybaju hlavne neotrepane scenky ktore korensponduju s predstavivosťou, fantaziou, kvalitny kostym, masker tiež veľa napovie. potom je tu niečo ako kvantita, hlavne generacia ľudi ktora to vedela, chyba, lebo vymiera. novy Fright night je total o ničom, som skoro zaspal  

5.
označiť príspevok

enemy unknown
   29. 12. 2012, 21:55 avatar
tak to hej, maskéri keď nepredvedú kvalitnú prácu, je to o hovne. Ale zase sú tam peniaze. Zaujímavé je, že niekedy nízkorozpočtový budget vyznie kvalitnejšie ako "hollywoodsky trhák".
Ja sa osobne už nepozerám do minulosti, že vtedy bolo lepšie. Keď má niekto chuť dnes tvoriť a nejde mu iba o peniaze, ale má z toho aj radosť, tak som za.

11.
označiť príspevok

blueevil
   29. 12. 2012, 22:58 avatar
prave v tom je asi hlavne ta motivacia u nich-"uspech" a peniaze, slava, no vysledok žiadny... vdaka tymto rychlokvažkam je cely ten priemysel totalne mimo, rovnako ako aj hudobny a iny. napriklad dnes uplne každy ide do Prahy na Famu a nema jednoducho potencial, ale chce tam isť, lebo ho to vraj bavi... diviak je dnes konzumny a berie automaticky ja neviem: Pasoliniho za strejdu, pretože nieje vraj cool a stary a vyšlo to z mody )))) pritom Pasoliniho režiserstvo je čiste majstrovstvo, určite bez strihov a podobne, tam nešlo ani o kompars, tak tam citiť jeho genialitu, ale koho to dnes zaujima ? ľudia su iba chore bunky, nič viac

12.
označiť príspevok

enemy unknown
   29. 12. 2012, 23:05 avatar
tak áno, chápem, no nie všetci ľudia sú prízemní, či ako by som to nazval. V súčasnosti sa nerozlišuje vysoká a nízka kultúra, v všetko je považované za kultúru, či ide o panelák, alebo kvalitnú operu. Lenže človek, ktorý si cení "umeleckého ducha" vie, že panelák neslúži na obroďovanie kultúry a pod. No a takí ľudia nie sú určite iba choré bunky, pretože si vážia toho "ducha". Píšem symbolicky.

13.
označiť príspevok

blueevil
   29. 12. 2012, 23:35 avatar
nevažia si už nič, inak by k tomu nedošlo. važia si to len s nanuteneho principu. ked sa ich opytaš: prečo sa ti to páči, bud neodpovie, alebo pokrči plieckom a odpovie: neviem, pozera to každy. tak to aj vypada ked sa potom nabaľuje na kino-gite: panelák, vystavany presne podľa prieskumu a psychologie k tomu aby u malomeštiakov mohli zarobiť už nachystane banky k oteplovaniu bytoviek. okolo roku 2060 tu už vdaka tomu nebude nič a bude moda chodiť vo vrecovine a kožušinove topanky. film ak nepoda svedectvo o rozvijani fantazie, je to potom rovnake ako SARS

6.
označiť príspevok

...d0d0...uk
   29. 12. 2012, 22:11 avatar
...h0r0r r0ka....dubak0va dilemma...))
Súhlasí Sinaja

7.
označiť príspevok

viluette muž
   29. 12. 2012, 22:15

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

8.
označiť príspevok

enemy unknown
   29. 12. 2012, 22:26 avatar
both are pretty weird... I dont want to live on this planet anymore

9.
označiť príspevok

dilemma žena
   29. 12. 2012, 22:30 avatar
“Where's your will to be weird?”

? Jim Morrison

10.
označiť príspevok

enemy unknown
   29. 12. 2012, 22:36 avatar
I have no will to be weird, just a little ominous.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 00:40,  Kristus povedal, že kto ho chce nasledovať má zaprieť sám seba a niesť každý deň svoj...
dnes, 00:30,  velmi vyhoríš meaculpa......ale je mi to jasne...nie si znovuzrodený(ja som nebol tiež)
dnes, 00:26,  tak že volil Fica a ma 200 eur k dôchodku
dnes, 00:22,  teším sa meaculpa na tvoje navrhy, ako si može niekto prilepšiť.....trebárs k vianociam
dnes, 00:20,  myslím, že katolik ako meaculpa, nam da mnoho receptov...
dnes, 00:18,  ak máš lepšie daj.....o tom je téma.....*05*05*05.....
dnes, 00:17,  Go Russia.
dnes, 00:14,  to su teda rady, znovuzrodeny ondrik
dnes, 00:06,  Chceš si nejako pomôcť drahý učastnik DF? tak takto....ak máš nadanie na skladanie...
včera, 23:37,  dufam, že týmito člankami sa aspon trochu rozsvieti v kotrbách starých komunistov.....a...
včera, 23:35,  ano si pozitívne "zmätený".....tý obdivovateľ svojho prezidenta.....raz darmo ta...
včera, 23:18,  Vonné sviečky Po rafinácii surovej ropy na výrobu benzínu zostáva na dne barelu...
včera, 23:08,  Kto sú Palestínčania? „Palestínskosť“ nie je legitímna národná identita, je to len...
včera, 23:05,  Ale ti sťahuje riť. Ani prstom do nosa by si si netrafil....
včera, 23:03,  Súdruh Kiska to parádne dojebal. A taká pekná koalícia to mohla byť....
včera, 22:55,  ty o rusoch a ukrajincoch vieš viac ako o Slovakoch, mufko
včera, 22:21,  71- nič nie je u Matoviča premlčané - daňový úrad ho ihneď kontroloval a nie raz....
včera, 22:06,  25- a potom si sa zobudil*13*13*13
včera, 21:50,  Edo rus a nerus v roku 2019 riešit nebudem . Je to hnus take veci preberat. Nikdy ma...
včera, 21:45,  huaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Musíš sa veľa učiť, aby si vedel, ako málo vieš.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(81 404 bytes in 0,598 seconds)