hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Hlasujte za osobnosti nominované na cenu PROMETHEUS 2019

príspevkov
2
zobrazení
3
tému vytvoril(a) 3.10.2020 17:14 Romanov
posledná zmena 3.10.2020 23:00
1
03.10.2020, 17:14
V starogréckej mytológii sa jediný z olympských bohov – Prometheus, obetoval pre dobro človeka. Dnes, v bohorovnej spoločnosti úpadku, uctievania hyperkonzumu, mediálnych lží, manipulácií a kontroly myslenia, sa boj jednotlivca v prospech ostatných stáva výnimočnou udalosťou. Životné príbehy statočných ľudí sú však žiarivou inšpiráciou pre ďalších, ktorí budú udržiavať pochodeň ideálov dobra a spravodlivosti. A práve takýchto ľudí by sme mali podporovať.

OSOBNOSTI NOMINOVANÉ NA CENU PROMETHEUS ZA ROK 2019

doc. Ing. Ján Dudáš, DrSc.

Vysokoškolský pedagóg na Technickej univerzite v Košiciach a publicista. Autor kritických diel o úpadku inteligencie, sionizme, svetových náboženstvách či pozadí moci. Za vyjadrenie odborného názoru k pracovnému táboru v Seredi ho vyšetruje NAKA pre „podozrenie z popierania holokaustu“.

doc. Ing. Igor Beliaev, DrSc.

Vedúci Oddelenia rádiobiológie Ústavu experimentálnej onkológie Biomedicínskeho centra SAV. Člen mnohých medzinárodných inštitúcií. Š****ový svetový odborník na vplyv elektromagnetického žiarenia na ľudské zdravie. Verejne upozorňuje na riziká 5G sietí a bojuje proti ich predčasnému zavedeniu.


doc. JUDr. Ján Drgonec, DrSc.

Ústavný právnik, emeritný sudca Ústavného súdu SR, bývalý poslanec NR SR a člen Súdnej rady SR. Verejne upozorňuje na porušovanie ústavy, zásad právneho štátu a základných ľudských práv v súvislosti s povinným nosením rúšok, možným povinným očkovaním a ďalšími opatreniami v rámci boja proti koronavírusu.

Hlasovať môžete tu: odkaz
none
2
03.10.2020, 23:00
Hlasovať na zem a veku to chce naozaj poriadneho ****a ako spomenuta trojica hajzlov
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 ) veľkosť : 94 561 B vygenerované za : 0.086 s unikátne zobrazenia tém : 59 651 unikátne zobrazenia blogov : 1 339 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto je online

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Možno si myslíš, že programovanie je náročná činnosť a vyžaduje si nejaké špeciálne zručnosti... Ale nie je to celkom tak... Snáď každý z nás denno-denne programuje a ani si to neuvedomuje... Chceš ...

citát dňa :

Neexistuje cesta ku šťastiu, pretože šťastie je cesta.