Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

George Soros sa tento týždeň zaviazal k podpore univerzít po celom svete vo výške 1 miliardy dolárov.

48
reakcií
142
prečítaní
Tému 16. februára 2020, 20:45 založil Čeka.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Čeka muž
   16. 2. 2020, 20:45 avatar
Je to skvelá investícia, ktorá pomôže liberálnym demokraciam po celom svete brániť sa pred autokratmi a zároveň umožní študovať tisícom mladých, nádejných ľudí naprieč kontinentmi. Ďakujeme, George!

www.tyzden.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Milosh

22.
označiť príspevok

havran
   16. 2. 2020, 21:30 avatar
Čeka - si pribrzdený a pre teba je zložité aj to čo je na prvú. Toto že USA, a Nemecko vysávajú mozgy z kolonizovaného východu , lebo robia všetko preto aby sme sa len plazili a nikdy sa k nim nemôžeme ani priblížiť. Jasne to dokázala i Mrdalova, ktorá si spočiatku predstavovala migráciu ako príležitosť získať hotových odborníkov . Si Slepý a hlúpy chlapec. Tvoja zaslepenosť ti neumožní vidieť ani veci nad Slnko jasné. Tak čo pako?
Súhlasí Kasafran

30.
označiť príspevok

Čeka muž
   16. 2. 2020, 21:42 avatar
Tak kolonizovaný východ     nuž jedine veľký medved nás zachrani .

Mozok sa dá iba dobre zaplatiť . V konečnom dôsledku je i dobre zaplatenie málo .

Mrdalova je tvoja máti či ?

49.
označiť príspevok

0svietený muž
   17. 2. 2020, 10:03 avatar
Havran a čo čakáš od človeka, ktorý nevedel dokončiť ani strednú školu v Novom Meste nad Váhom.           
Preňho je aj ZŠ v Bošáci Sorbonna.             

2.
označiť príspevok

afinabul muž
   16. 2. 2020, 20:50 avatar
Takže CEKA ako bolševický maraz tu dá link na plátok platený Sorosom? Naozaj si serete do nohavíc.
Súhlasí Kasafran, havran

4.
označiť príspevok

Bijjou žena
   16. 2. 2020, 20:54 avatar
hele, kazdy si sem moze postnút čo uzná za vhodné, toto nie je tvoje fórum. prestan útočit na. úzivatelov.
Súhlasí Čeka, Milosh

5.
označiť príspevok

afinabul muž
   16. 2. 2020, 20:56 avatar
čím som útočil? slovom maraz abo serete? Nabudúce sa ho vyvarujem.

7.
označiť príspevok

havran
   16. 2. 2020, 20:59 avatar
Bijjou Že to práve ty hovoríš!
Súhlasí Kasafran

14.
označiť príspevok

Bijjou žena
   16. 2. 2020, 21:03 avatar
7. čo máš za problém ?

Bijjou Že to práve ty hovoríš! (pred 3 minútami)
Čeka- ty bez hanby hovoríš o útokoch a sám to používaš ako dennú metódu. (pred 4 minútami)
Čeka však je to normálny politický boj. Možno práve ty teraz máš pocit akéhosi víťazstva. Keď ... (pred 6 minútami)
ardun Ty sa netráp s chápaním mojích problémov . Veľký problém máš ty, lebo nedokážeš ... (pred 20 minútami)
Ďalej ti je zbytočne niečo hovoriť. (pred 32 minútami)
ardun- vidím, že intenzívne hovadíš všetko. Uvedom si ty kokotko, že práve ZSSR zachránilo zadok ... (pred 34 minútami)
ardun. Táto mimoriadna osobnosť je momentálne zo zrejmých dôvodov forsírovaná do tej výnimočnej ... (pred hodinou)
Osvietený- hovoríš o niečom a nemáš ani dunst o čom. Ja som tých dorastajúcich faganov pod kontrolou ... (pred 6 hod.)
Osvietený- vidím, že si hlboko ponorený do vtipnej kaše - vidím ťa, ako si celý rozochvetý , ako sa ... (pred 6 hod.)
Osvietený - cynik , čo? To len hovorí o tom ako sa stávaš a mám pocit, že i tancuješ a nič lepšie ... (pred 6 hod.)
Osvietený Keď on bude vo vláde s tou celou suitou, čo sa asi stane, tak víťaz prepíše dejiny. O 4 ... (pred 6 hod.)
Lemmy- čo tu dramatizuješ. Uvedom si, že Slovensko prešlo i masážou pod dohľadom Hitlera a kde čo, ... (pred 6 hod.)
Osvietený Hovoríš ako advokát , ale preštuduj si zákon. Je tam v prípade krátenia daní, že môžeš ... (pred 6 hod.)
Daňový úrad sa neriadi pohľadom, ale zákonom o daniach. O čom to trepeš? (pred 7 hod.)
Osvietený - Celá tvoja argumentácia je čisto ideologická a s realitou nesúvisí. Divím sa ti, lebo ... (pred 23 hod.)
Boris - tí Kiskovi hlupáčkovia sa zameriavajú na formu, čo je však veľmi žalostné a toto nezakryje ... (pred 23 hod.)
Najzábavneší je Kiska - spotený vlas, keď sa snaží dokázať, že celé video ktoré spáchali ... (pred 23 hod.)
Vieš čo znamenala 2. svetová vojna pre Sovietsky Zväz? a čo znamenala Pre USA? 25 00000,75 000, 2 ... (včera)
Chlapci máte poplach? Čo potrebujete pregumovať? Mám vám to povedať, alebo to viete aj vy sami? (včera)
ardun- fašizmus má tisíc tvári, ječ ako chrípkový vírus (včera)
Skús ešte niečo dať. Ale prosím primitívnejšie , lebo toto je príliš sofistikované .... (včera)
Lemmy - asi si bol v Ctrl+V , tak si sa tam dostal? (včera)
Kasafran Kaso Ondrej nepotrebuje vlastný názor stačí mu Osvieteného. (včera)
Lemmy- neskrývaj sa za božie slovo. Ty si ten čo tie somariny produkuješ a nie Boh. (včera)
Lemmy Lož majú v rodine v génoch a neštítia sa ničoho ak si maju zachrániť prdel. (včera)
Súhlasí Čeka

17.
označiť príspevok

Čeka muž
   16. 2. 2020, 21:18 avatar
Tak sme sa dozvedeli že havran si nejako na špičku nosa nedovidí      

Bijjou Slušne si mu naložila          
Súhlasí Bijjou

43.
označiť príspevok

Kasafran
   16. 2. 2020, 22:28 avatar
(14) Scarlet,
chcel by so Ťa poprosiť, aby si ma poučila, akým spôsobom sumarizovať príspevky podobne, ako si to spravila teraz...
Dúfam, že Ti to Osvietený dovolí...

44.
označiť príspevok

Čeka muž
   16. 2. 2020, 22:33 avatar
Kasafran štb sumarizovala a sumarizovala    

3.
označiť príspevok

Čeka muž
   16. 2. 2020, 20:54 avatar
Musíš si pohladať svoje aeronety , slobodne vysielače , hlavne spravy a sputniky    

9.
označiť príspevok

afinabul muž
   16. 2. 2020, 21:00 avatar
Haščák o médiach niečo napísal, ale obrezaný deduško je nikto iný ako Hašćák?

12.
označiť príspevok

Čeka muž
   16. 2. 2020, 21:02 avatar
žido bubaci a alternatíva pravdy              

16.
označiť príspevok

afinabul muž
   16. 2. 2020, 21:07 avatar
Terazky sám vieš ,že klameš, ale vybav si to sám zo sebov, kto som ja?

19.
označiť príspevok

Čeka muž
   16. 2. 2020, 21:21 avatar
afinabul aby si zase nemusel nick menit         

Ste priemerný až podpriemerný trtko, ktorého neberie vážne ani vaša vlastná čivava a naposledy vás počúvali na domovej schôdzi, aj to iba päť sekúnd, kým vás neprekričali ostatní priemerní trtkovia? Pridajte sa ku konšpirátorom! Razom sa z vás stane rešpektovaný odborník na medzinárodné dianie a navyše člen elitného klubu zasvätených, ktorí disponujú prudko utajovanými informáciami, ktoré zostávajú bežným ľuďom skryté. A to z vás samozrejme robí oveľa lepšieho človeka, než sú ostatní. Niečo ako keď nepozeráte televízor a paštiky nakupujete v Rakúsku.

Nuda
Nedostatok činnosti spôsobuje, že ľuďom začne prepínať a prázdno v živote a v hlave treba niečím vyplniť. Nasávanie a šírenie konšpiračných teórií je preto vhodné a pritom nenáročné hobby. Case in point: ženy na materskej a rozmach antivakcinačných blábolov. Zvyšujúca sa kvalita života v civilizovanom svete na tom má tiež svoj podiel. Keby ste žili v plesnivej kartónovej krabici, na nohách mali namiesto topánok mŕtve vačice a na večeru by ste mali trojchodové menu pozostávajúce z dažďovej vody, hrsti hliny a kôry zo stromu, určite by ste nerozmýšľali, či za zlo tohto sveta môže Žid – rozsievač kúkoľa, Bodybuilderberg alebo kybernetickí nekroilumináti z Nibiru.

Klinické prejavy

Neochvejná istota v názoroch
Ako povedal Coelho beatnickej generácie Kajo Bukowski: „Problém so svetom je ten, že inteligentní ľudia sú plní pochybností a blbci zase sebaistoty".

Bukowski... hm, nebude to Žid?

V každom prípade neexistujú rigidnejší a menej otvorení ľudia než konšpirátori. Ja si pokojne priznám, že viem veľké hovno o tom, ako svet funguje. Naproti tomu konšpirátori to vedia úplne presne. Často vám budú síce tvrdiť, že oni iba kladú otázky. Lenže problém je v tom, že na ne od vás nechcú odpoveď, ale iba potvrdenie svojho názoru.

Selekcia informácií
Vyberať si podstatné a legitímne informácie je veľmi dôležité. Lenže u konšpirátorov je táto činnosť zautomatizovaná a sprimitivizovaná a informácie nerozdeľujú podľa ich obsahu, ale podľa zdroja. A tie sú pre nich iba dva: mainstream a alternatíva. Ak pochádza správa z tzv. mainstreamových médií a môže byť sebalogickejšia a sebavierohodnejšia, automaticky ju odmietnu. Na druhej strane bez akýchkoľvek výhrad prijmú každý hoax, nezmyselnú chobotinu zo svojho obľúbeného slobodného protiprúdneho média alebo ničím nepodložený názor iného konšpirátora. Case in point: „boeing nemohli zasiahnuť raketou BUK, lebo tá vraj letí rovnako rýchlo ako to lietadlo!" (diskusia na topkách predvčerom) Spravodajská agentúra VRAJ je síce dostatočne hodnoverný zdroj, no odhliadnuc od toho, že zistenie rýchlosti BUKu je otázkou asi trojsekundového googlenia, tak sa skúsme len tak kondične na malú chvíľu, aby nám to príliš neublížilo, logicky zamyslieť, že prečo by niekto vyvíjal protilietadlovú raketu, ktorá nedosahuje ani rýchlosť zvuku. Hmmmm????
A najväčšia sranda na tom je, že konšpirátori toto celé volajú kritické myslenie! Muhaha!

Absencia rozmýšľania
To vyššie uvedené nie je jediný bizarný paradox kajšmentkátorov. Jednak si, napriek obrovskému rozsahu svojho kritického myslenia, nejako nechcú uvedomiť, že aj konšpirácie sú dobrý biznis. Gazilióny konšpiračných webov, trilióny filmových dokumentov a teratony tlačených publikácií, ktorých autori im ani sami neveria. Áno, konšpirácie normálne ľuďom zarábajú peniaze. Ale zase nemajú také zisky ako ten skurvený nenažraný farmabiznis. Preto netreba jesť drahé lieky, ale kúpiť si biorezonančné antirakovinové čípky len za 1200 éčiek alebo si dať päť procedúr organického feng-shui klystíru len po stopade. Penicilín by žrali iba neinformované ovce. A ďalej je zaujímavé, že čím dlhšie žijeme v tomto temnom orwellovskom svete otroctva a informačnej neslobody, tým ľahšie sa dá ku všetkým tým super tajným informáciám dostať. Ale to je taká malá záhada, ktorou sa konšpirátori zrejme nemajú čas zaoberať.

Liečba

Britskí vedci zistili, že presvedčiť konšpirátorov argumentáciou je takmer nemožné. Je to asi ako naučiť jesť opicu príborom. Chce to strašne veľa času a aj keď sa to podarí, tak to funguje iba chvíľu a keď na opicu nedávate pozor, tak ten príbor po čase aj tak odloží, banán hodí o zem podupe po ňom, oští ho, vzniknutú hmotu rozotrie po dlážke a zje banánovú šupku. Lebo je to tak pre ňu jednoducho prirodzenejšie. Ak to však napriek tomu skúsite, väčšinou narazíte na toto:

- podpora rôznymi autoritami, ako: to je predsa už dávno známe, že... / je veľa odborníkov, ktorí to tvrdia... alebo mám kamárata, ktorý má kamaráta a ten tam bol
- tvrdenie, že niektoré konšpiračné teórie sa v minulosti ukázali ako pravdivé, čo má asi vyvolať dojem, že nakoniec budú pravdivé všetky, alebo čo...
- obvinenia zo zaujatosti / brainwashu mainstreamovými médiami
- „chalan, ty si dobre mimo"

Môžete sa pokúsiť konšpirátorov ignorovať a tvrdiť, že vám je to jedno. Tým ale riskujete, že to pochopia ako výzvu na šírenie svojej „pravdy", lebo ako vám kurva môže byť jedno, že nám zatajujú, že Mesiac je hologram???

23.
označiť príspevok

afinabul muž
   16. 2. 2020, 21:31 avatar
Ale as takto?
http://www.youtube.com/watch?v=OXsfvorwBgE Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Ja nie som sám, to ty si SÁM.

24.
označiť príspevok

Čeka muž
   16. 2. 2020, 21:33 avatar
To si píš že nie si sám     Tvoj psychiater je s tebou

29.
označiť príspevok

Milosh muž
   16. 2. 2020, 21:37 avatar
Plus iní členovia fanklube zeme na veku.

25.
označiť príspevok

afinabul muž
   16. 2. 2020, 21:34 avatar
Som to dočítal, takže si si to prstoval sám?

27.
označiť príspevok

Čeka muž
   16. 2. 2020, 21:36 avatar
Odhaluj nech DF padne na zadok                  

6.
označiť príspevok

havran
   16. 2. 2020, 20:58 avatar
Čeka- ty bez hanby hovoríš o útokoch a sám to používaš ako dennú metódu.
Súhlasí Kasafran

10.
označiť príspevok

Čeka muž
   16. 2. 2020, 21:01 avatar
havran súdruh o akých útokoch píšeš ???             

20.
označiť príspevok

havran
   16. 2. 2020, 21:21 avatar
Čeka- myslíš, že si schopný nejakú kritiku prijať? Skús sebakritikou. Teraz som ťa asi rozosmial. Hádam budeš dobre spať.
Súhlasí Kasafran

26.
označiť príspevok

Čeka muž
   16. 2. 2020, 21:34 avatar
Havran ja som žiadnu konštruktívnu kritiku od teba nikdy nedostal . To asi nevieš

31.
označiť príspevok

Kasafran
   16. 2. 2020, 21:42 avatar
(26) Osvietený,
už sa dokonca začínaš pasovať aj za znalca konštruktívnej kritiky? Keby si mal svoje chápanie a vnemy na vyššej úrovni, určite by si si musel uvedomiť, že Havran už tak voči Tebe vystúpil viackrát...

36.
označiť príspevok

Čeka muž
   16. 2. 2020, 21:48 avatar
Kasafran a čo židia ??? Strašia ťa veľmi ?

47.
označiť príspevok

Kasafran
   16. 2. 2020, 23:07 avatar
(36) Osvietený,
predstav si, že mňa nestrašia žiadni chazari, ani židia, ale znepokojuje ma len a len ich sionistický, fašistický a nacistický neoliberálny odpad...

8.
označiť príspevok

Kasafran
   16. 2. 2020, 21:00 avatar
(2) Afinabul,
keby len do nohavíc, ale väčšinou do svojich úst, z ktorých potom vychádzajú také myšlienkové výkaly...
Soros opäť investoval 1 mld. USD do výberu, prípravy a výcviku tisícov mladých ľudí z celého sveta za agentov CIA a Mossadu...!

11.
označiť príspevok

afinabul muž
   16. 2. 2020, 21:02 avatar
Do Mossadu nemohol Soros investovať, pretože Bibi dlhá gamba ho nemá rád, takže zas klamete?

15.
označiť príspevok

Čeka muž
   16. 2. 2020, 21:04 avatar
je fajn že si s kasom rozumiete                 

13.
označiť príspevok

afinabul muž
   16. 2. 2020, 21:03 avatar
"Bibi mieklovsky natiahni hu" - nejaké indiánske meno

18.
označiť príspevok

Kasafran
   16. 2. 2020, 21:20 avatar
(11,13) Afinabul,
si presvedčený, že Chazar Bibi, ktorý už dlhodobo čelí trestnému stíhaniu, má pod palcom všetky izraelské bezpečnostné zložky? Ja nie, a preto som sa vyjadril tak, že Soros aj pre Izrael vyberá a vychováva svoje kádre...

32.
označiť príspevok

afinabul muž
   16. 2. 2020, 21:44 avatar
Kamáráti ťa volajú Kaša, tak aj ja tak:
Kedy som povedal, že Bibi je chazar? Ja som iba povedal, že je Mielkowski
Izraelské bezpečnostné zložtk mám fakt fak, ale nemajú lietať nad MOJÍM NEBOM
Pozri, zrejme nebudeš poznať, ale napr Boudvike, Pokahontas, ničo urobili,
prečo nemôže Slovensko vychovávať kádre v severnom Maďarsku?

48.
označiť príspevok

Kasafran
   16. 2. 2020, 23:35 avatar
(32) Afinabul,
priznávam, že som Ťa nepochopil, a to zrejme preto, že si nepochopil Ty mňa...

35.
označiť príspevok

Čeka muž
   16. 2. 2020, 21:46 avatar
BIBI neblázni    
Súhlasí ondrej61

21.
označiť príspevok

Čeka muž
   16. 2. 2020, 21:23 avatar
ufffffffffffffffffffffff   Kaso ideeeeeeš

28.
označiť príspevok

Kasafran
   16. 2. 2020, 21:37 avatar
Aškenázski Židia, ku ktorým patrí prezident, premiér a politická i ekonomická elita tzv. blízkovýchodnej demokracie, kádrujú ostatných podľa stupňa židovstva.
Pritom sami sú väčšinou prisťahovalcami z východnej Európy a vlastne potomkami Chazarov. Teda starovekých kmeňov altajského pôvodu, ktoré v rokoch 650 – 965 mali Chazarskú ríšu medzi Dneprom, Krymom, Kaukazom, Kaspickým morom a južným Uralom a ich vládnuca vrstva po roku 800 vyznávala judaizmus. Spisovateľ židovského pôvodu Arthur Koestler zverejnil v roku 1976 knihu Trinásty kmeň, v ktorej tvrdil, že súčasní Židia už nie sú semitského pôvodu, ale sú to etnickí Chazari.

34.
označiť príspevok

afinabul muž
   16. 2. 2020, 21:45 avatar
Evidentne nič nevieš, aj blbé mźeum na Morave to vie, ale ty sa prs

33.
označiť príspevok

Čeka muž
   16. 2. 2020, 21:44 avatar
Je tu na tom Slovensku vôbec nejaký nežid a nechazar ??? Lebo idem k dnepru a na kaukaz nejakeho vyhladať    

huaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa                  
Súhlasí ondrej61

37.
označiť príspevok

afinabul muž
LOL, My vyhráme, presne tak, ako vždy:
http://www.youtube.com/watch?v=ZCHzEFaHvP4 Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

39.
označiť príspevok

gabriel pb
   16. 2. 2020, 21:52 avatar
Slávka Tkáčová - Zázračné Vianoce

40.
označiť príspevok

afinabul muž
   16. 2. 2020, 21:55 avatar

42.
označiť príspevok

gabriel pb
   16. 2. 2020, 22:06 avatar
FRAGUA 'Nie jest tak'

38.
označiť príspevok

Čeka muž
Už máš titulky na tu hru od ježiška ?    

41.
označiť príspevok

afinabul muž
   16. 2. 2020, 22:01 avatar
Nu što malčik malenkeij, u tebja balšoj prs? Nstrachuj sebja, tvoj balšoj prs zabije tebja, och strachuješ?
http://www.youtube.com/watch?v=BaP1wDvkA6E Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Kasafran

46.
označiť príspevok

Kasafran
   16. 2. 2020, 22:57 avatar
(41) Afinabul,
ďakujem za príjemný zážitok a tu máš na revanš...

http://www.youtube.com/watch?v=Ifp_e_qFQQY Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

45.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   16. 2. 2020, 22:36 avatar
Vsak nech podporuje ale nech nerata ze ked sem hodi vysokoskolakom almuznu ze mu budeme tolerovat jeho uchylarny neoliberalne sionfasisticke. Na to nech ten senilny dedko velice rychle zabudne. Hlavne nedrazdite hada bosou nohou. Slovensko je pod ochranou Vladimira Vladimirovica Putina najkrajsej a najcistejsej bytosti aka kedy chodila po zemi medzi politikmi vladne svetu a papezom je oceneny medajlou anjela mierotvorcu.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Našťastie neexistuje vôbec žiaden dôvod, prečo by sme mali byť všetci rovnakí.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(149 613 bytes in 0,444 seconds)