Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Flirtujte s vesmírom!

91
reakcií
1625
prečítaní
Tému 11. januára 2011, 16:30 založil Petrana.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Petrana žena
   11. 1. 2011, 16:30 avatar
...Uvedomenie si úplného bytostného Ja znamená tež znovunastolenie človeka ako mikrokozmu, to znamená ľudskej spriaznenosti s vesmírom. Také uvedomenia bývajú často doprevádzané synchronistickými javmi. (C.G.Jung)

...Je možné, aby v tomto svete bolo všetko spojené so všetkým ostatným, ako keby sme žili v akomsi obrovskom univerzálnom vedomí? Existuje synchronicita v zmysle magickej kauzality riadená vyššou inteligenciou? Všetko, každá bytosť aj každý zážitok je súčasťou toho istého sveta, ktorý nie je len odrazom našich zmyslov, ale ďaleko hlbším zmysluplnejším svetom "kolektívneho nevedomia". Vonkajšia, poznateľná skutočnosť nám dovolí preniknúť do tohoto nepoznaného sveta, keď odhodíme zábrany, ohraničenia, ktoré sme si "vedecky vytvorili" a ponoríme sa do sveta snov, pocitov, intuície, lásky a necháme sa viesť svojim nevedomím do sveta, kde neplatia žiadne racionálne pravidlá...
...Kedykoľvek čelíme nejakému vážnemu problému, prvé, čo by sme mali urobiť, je vyvolať pozitívne očakávania na jeho vyriešenie. Negatívne myšlienky vytvárajú negatívne vzorce, ktoré priťahujú negatívne udalosti, zatiaľ čo u pozitívnych myšlienok a očakávaniach je to naopak. Za myšlienkou - predstavou nasleduje energia - čin, a keď ju podporíme pevnou vôľou, očakávaná udalosť sa dostaví.
...Nech sa už na život pozeráte akokoľvek pesimisticky, skúste si zaflirtovať so svojím osudom! Máme možnosť voľby a nech už nám prichádzajú do cesty akokoľvek nepríjené udalosti, máme v rukách moc ovplyniť tie budúce. Ako? Začnite "komunikovať s kozmickým vedomím, či už prostrednícstvom modlitby - prosby, alebo napojením sa na "knihovňu" všetkých dostupných informácií, ktoré práve k riešeniu svojho problému potrebujete. Hľadajte odpoveď vo svojej mysli a nájdete ju. Život vám tú správnu knihu hodí doslova rovno na hlavu. Začnite flirtovať s vesmírom, a pri prvých "odpovediach" dostanete úžasný pocit, že ste jeho integrálnou súčasťou, že on je vašim sprievodcom, iba mu stačí venovať trochu pozornosti a pozitívne sa naladiť na výsledok flirtovania s ním.
...Ku všetkému, aj k tým najbanálnejším maličkostiam pristupujte ako by to bola tá nadôležitejšia vec na svete. Buďte pozorní a jednajte v súlade s najvyšším dobrom a dostanete odmenu a odpovede prostrednícstvom zdanlivých náhod, synchronicít. Ak chcete mať prospech z ochrany zvrchovanej inteligencie musíte sa jej otvoriť, umlčať svoje neodbytné racio a veriť, že aj nemožné je možné. Kľúčom je viera. Veriť, že sa veci budú vyvíjať správnym spôsobom, že nad vami Niekto bdie a pomáha vám. Stačí, keď mu to dovolíte.

podľa Deike Beggovej, Sychronicita
 
Súhlasí Boris, Ónya, somik


2.
označiť príspevok

enemy unknown
   11. 1. 2011, 16:41 avatar
synchronicita je hlbinno-psychologický výklad magického myslenia a je založený na akauzalite, nie kauzalite. Prečítaj si Archetypy a Nevědomí od Junga a nie takéto odpadové new age články. Začni už poriadne študovať kvantovú fyziku a nie new age.


3.
označiť príspevok

Petrana žena
   11. 1. 2011, 16:43 avatar
  diki za radu! Magická kauzalita - synchronicita je zdanlivá akauzalita. 


5.
označiť príspevok

enemy unknown
   11. 1. 2011, 16:49 avatar
neinterpretuj synchronicitu na základe tvojich bludov a bludov z článkov new age, interpretuj ju podľa Junga a Pauliho. Jung túto teóriu vypracoval na základe sedenia s pacientami, pričom sa stále odvolával na jedno sedenie s pacientkou, že sa jej snívalo o scarabeovi. Odvtedy nechcelo o tom sne nič viac povedať, tak pri jednom sedení sa mu vraj stalo, že chrobák podobný scarabeovi vletel do okna jeho pracovne, on otvoril okna a podal ho pacientke so slovami: "tu je váš skarabeus". Pacientka začala o svojich problémoch hovoriť. Čiže synchronicita hovorí o udalostiach, ktoré na seba časovo vôbec nemusia nadväzovať, dokonca si ich ani nemusíme spájať do rovnakých súvislostí, iba keď sa nad tým zamyslíme symbolicky. Myslieť symbolicky sa rovná myslieť magicky.
Súhlasí Petrana, carybdeida


87.
označiť príspevok

Scarlett žena
   12. 1. 2011, 12:18

Príspevok bol vymazaný administrátorom.88.
označiť príspevok

Vlado muž
   12. 1. 2011, 14:00 avatar
P: ...Je možné, aby v tomto svete bolo všetko spojené so všetkým ostatným, ako keby sme žili v akomsi obrovskom univerzálnom vedomí? Existuje synchronicita v zmysle magickej kauzality riadená vyššou inteligenciou?

To môže byť zaujímavé pri sledovaní vývoja u našich predkoch, len neviem, že ktorí boli vtedy tou vyššou inteligenciou. Žeby Homo erectus? Alebo neandertálci?


91.
označiť príspevok

somik muž
   12. 1. 2011, 17:54 avatar
Verím Ti ,Petrana  


92.
označiť príspevok

Petrana žena
   13. 1. 2011, 16:08 avatar
...ver tým, čo to zažili. 


4.
označiť príspevok

Boris muž
   11. 1. 2011, 16:45 avatar
Petrus toto ma zaujalo.. co su to tie synchronisticke javy?
Citis uplnost a spojitost/sulad so vsetkym... s celym ludstvom, planetou aj vesmirom? Take som zazil a nepoznam krajsieho pocitu

a s tymi negativnymi myslienkami.. pozitivizmom a podobnymi chujovinkami ala secret a new age nesuhlasim.... ja sam som dokazom toho, ze je to mysle zmyslanie a vobec je skor kontraproduktivne.
Clovek sa ma postavit pravde takej aka skutocne je. Ak ju znesie a prekona/spracuje, tak potom sa otvori.
Laska je kluc. Ale mylne si mnoho ludi namysla, ze laska ma byt vzdy len laskava a pristupovat milo premilo.. som vsetklym suhlasit a kazdeho vo vsetkom podporovat.. nie! to je skurveny egoizmus..
Laska je aj starostliva a preto casto aj karha a napomina... co sa egu samozrejme nepaci.
Súhlasí Petrana


6.
označiť príspevok

Petrana žena
   11. 1. 2011, 16:52 avatar
...nevysvetliteľná, ale zmysluplná zhoda okolností. Pozoruhodná náhoda. Slovo "vymyslel" C.G.Jung.
Súhlasí Boris


84.
označiť príspevok

Boris muž
   11. 1. 2011, 18:58 avatar
V tom vlastne spociva cely problem nadutosti Petrana. Niektori ludia v niektorych pripadoch vymyslaju pomenovania pre nieco, co je aj tak davno zname. Ovsem nevenuju sa tak vyznamu toho daneho deju, ci predmetu, ale iba jeho opisu.
Súhlasí Petrana


7.
označiť príspevok

enemy unknown
   11. 1. 2011, 16:54 avatar
Na toto fórum chodia fakt prevažne nevzdelaní jedinci, pričom niektorí sa ešte navážajú do tých čo seriózne študujú, že trepú. To kde som sa to dostal?      
Súhlasí lionela, carybdeida


8.
označiť príspevok

Petrana žena
   11. 1. 2011, 16:59 avatar
...asi tam, kam patríš! 
Súhlasí dorota


9.
označiť príspevok

enemy unknown
   11. 1. 2011, 17:01 avatar
nepatrím sem, snažil som sa niektorým ľuďom pomôcť, ale nedá sa. Oni chcú žiť v inom svete, vo svete ilúzií.


10.
označiť príspevok

Petrana žena
   11. 1. 2011, 17:03 avatar
...takých múdrych "vzdelancov" už toto fórum zažilo a prežilo!  Kľúčom k pomoci je láska a súcit. 


33.
označiť príspevok

enemy unknown
   11. 1. 2011, 17:23 avatar
hej láska a súcit, nič lepšie nemáš ako tieto new age vymývačky mozgu? Akú lásku a súcit prejavujú užívatelia tohto fóra prosím ťa. Všetci sa tu nenávidia, rad radom. Prax vo svete je úplne iná ako to hlása new age a iné sekty.
Súhlasí Scarlett, carybdeida


12.
označiť príspevok

Boris muž
   11. 1. 2011, 17:08 avatar
Tak si zbal svoje nasprtane chujoviny a odpakuj sa niekam inam.. co ti brani?


13.
označiť príspevok

Petrana žena
   11. 1. 2011, 17:09 avatar
...myslím, že ťa poslúchol. 


14.
označiť príspevok

Boris muž
   11. 1. 2011, 17:12 avatar
Nemam nic proti vzdelavaniu/uznavam ho, ale ked sa niekto doslova sermuje len s poznatkami z knih a sam ocividne nic z toho nechape je to hlupost.


30.
označiť príspevok

enemy unknown
   11. 1. 2011, 17:21 avatar
ja ničomu nechápem? Ty sa už Boris tiež hráš na blueevila? Ja svoje poznatky musím podoprieť aj z kníh, nie všetko mám z kníh, ale kde inde sa chceš dozvedieť o synchronicite ak nie priamo od Junga? Rozmýšlaš ty niekedy? Ja neviem o čo ti ide.


18.
označiť príspevok

Boris muž
   11. 1. 2011, 17:13 avatar
a fakt pekny avatar Petrus aj motiv aj farby pjekneee )


22.
označiť príspevok

Petrana žena
   11. 1. 2011, 17:16 avatar
...milujem prírodopisné filmy. A som v šoku z toho, ako sa také prdi - miniatúrne zvieratká "múdro správajú", aj keď akože nemajú rozum.
Súhlasí Boris


31.
označiť príspevok

Boris muž
   11. 1. 2011, 17:21 avatar
Priroda sama je to najinteligentnejsie co tu mame oproti nej je clovek sprosrty jak pytel hoven  
Súhlasí Petrana


32.
označiť príspevok

Boris muž
   11. 1. 2011, 17:22 avatar
no a sprosty je tym viac, cim sa chce od nej odrhnut a vitazit nad nou.
Súhlasí Petrana


40.
označiť príspevok

enemy unknown
   11. 1. 2011, 17:28 avatar
našprtané chujoviny, chalan, ja sa nemusím učiť na skúšku, volá sa to výborná pamäť. Nemôžem za to, že mám dobrú pamäť   To že niekto vidí aj súvislosti medzi učeniami, a nie len poučky, tak nie je šprt. To je krásna ukážka toho, že ľudia si o vedcoch a študentoch myslia len to najhoršie, radšej sa budú učiť z kníh Dänikena a iných vypatlancov. keď už chcete tak velice používať vlastný rozum, tak sa nespoliehajte ani na knihy vypatlancov, zajebte sa na rok do nejakej osady a skúmajte tam život ľudí. Som zvedavý, kto z vás to dokáže. Teraz nehovorím k celému fóru, iba k pár individuám.
Súhlasí lionela


43.
označiť príspevok

Boris muž
   11. 1. 2011, 17:30 avatar
Si kral co? Ale kral je nahy   
Súhlasí Petrana


52.
označiť príspevok

enemy unknown
   11. 1. 2011, 17:34 avatar
Omyl Boris, ty si kráľ, sám si sa korunoval.
Súhlasí Scarlett


62.
označiť príspevok

Boris muž
   11. 1. 2011, 17:45 avatar
som kralom len sam sebe
nesermujem sa "titulom".. to robis ty. Kral musi mat status/titul krala, aby mohol o sebe pred ostatnymi rozpravat, ze je kral


72.
označiť príspevok

enemy unknown
   11. 1. 2011, 17:54 avatar
Cituj, kde som sa vyvyšoval, že mám nejaký titul. Písal som hlavne o tom, že serieš na akademicky podložené štúdia a radšej veríš ľuďom, ktorí chcú zožať slávu (ako napr. Däniken). Tiež si čítaš len to čo chceš.
Veď daj argument, či by si mal na to byť vedcom a obetovať svoj drahocenný čas výskumami. Aspoň budeš mať pred sebou samým čisté svedomie, že si odpovedal. A nevyhováraj sa na to, že "pre mňa argument" nič nie je. Čakal som ho od blueevila a len sa mi smial a ponižoval, ukáž, že si iný ako ten blbeček.


77.
označiť príspevok

Boris muž
   11. 1. 2011, 18:05 avatar
Opovrhujes Danikenom, pretoze vyslovil odvazny nazor.. Preto ta nemienim akceptovat resp. tvoje opovrhujuce a prazdne recicky.
Danikem precestoval svet v presvedceni o svojom nazore. Spraval sa maximalne vedecky. Pristupoval odborne a dokladne. Jedine, coho sa dopustil je, ze to robil pod domnienkou, ze tak dokaze svoj odvazny nazor. Zial nestacilo to.
To ho ale nerobi menejcennym. Leda tak pre teba a tebe podobnym.
tolko k tomu drahocennemu casu, ktory on stravil prevazne v tropickych castiach sveta, pustach, medzi komarmi a chorobami, znasal neznesitelne horka a politicke prekazky.... lenze slepec zapozerany do seba toto prehliadne.
Nie ja.. to ty daj konecne nejaky argument ja vravim prevazne svoje nazory nic netvrdim. Pouzivam svoj rozum. Toho sa ty bojis, co? nahodou by to neznelo dost akademicky   


81.
označiť príspevok

Boris muž
   11. 1. 2011, 18:10 avatar
ale aj tak mi neda dodat, ze ti aj fandim. Si inteligentny clovek, len zle naladeny. To mas ako vykonny motor so zle nastavenymi ventilmi )))
To sa casom spravi.. Ten je totiz najlepsi ucitel  
http://www.youtube.com/watch?v=ekeOUMXXHDk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


82.
označiť príspevok

enemy unknown
   11. 1. 2011, 18:17 avatar
Ja Dänikenom neopovrhujem, na to ma chalan nepoznáš vôbec, som najtolerantnejší študent široko pod Slnkom. Ja len píšem, že akademická obec ho proste nebude tolerovať. To je fakt. Na toto téma nie je čo viac povedať, mňa sa netýka. Ja sám píšem knihu o western esotericism a citujem tam knihy okultistov, ktorí sú možno ešte menej považovaní za dôveryhodných ako Däniken, tak netrep. Ja a ešte jedna piatačka relitionistka sme sa rozprávali na téma problematiky vo vede a ich prístupe k nadzmyslovým fenoménom. Nevieš vôbec, čo sa v akademických kruhoch odohráva, aká neistota. Je sakra rozdiel medzi prírodnými vedami (kde kráľuje matematika a fyzika) a humanitnými vedami. Humanitné vedy museli žobrať pozitivistov, aby im schválili ich status vedeckosti a mohli používať kvantitatívnu metódu výskumu (svedectvá, citácie, dotazníky, terénny výskum), pričom prírodné vedy uznávajú iba kvalitatívnu metódu, vyčíslenie subjektu výskumu, jeho matematický popis. A keď my humanitní vedci z nejakej knihy nezacitujeme a nepodložíme podobné skutočnosti podobným, tak nás označia za pavedcov. Tak sa do piče uvedom a nedrízdaj, keď nevieš, čo za tým je. To je môj posledný príspevok. Povedal som všetko, čo som chcel.


83.
označiť príspevok

Boris muž
   11. 1. 2011, 18:25 avatar
Danikenom opovrhujes. Aspon sa tak vyjadrujes.. ak nie, tak sa skus kontrolovat co pises
Prisudzujes mudrost vzdelaniu a vede. To ti ja nikdy neodsuhlasim, pretoze to jednoducho nieje pravda.. Vela vzdelanych tomuto svetu uskodilo a skodi a naopak mnoho nevzdelanych dali tomuto svetu mnoho mudrosti.
to su fakty.


90.
označiť príspevok

blueevil
   12. 1. 2011, 14:59 avatar
72/ čo ti mam zargumentovat ? teba nezaujima pravda, niesi jej hladačom a to je ten podstatny rozdiel trtko !


56.
označiť príspevok

enemy unknown
   11. 1. 2011, 17:39 avatar
Inak Boris, vôbec si nič nepovedal týmto príspevkom. Nevieš argumentovať na to, že či by si dokázal rok skúmať rómsku osadu napr.? Vieš, veda nie sú poučky, to je prax a výskum.
Súhlasí dorota, piskotka, Scarlett


64.
označiť príspevok

Boris muž
   11. 1. 2011, 17:47 avatar
Pre teba argument???? nebud smiesny..


53.
označiť príspevok

Petrana žena
   11. 1. 2011, 17:35 avatar
...inak, nechcem sa chváliť, len tak trochu, aj ja som študentka! 
Súhlasí Ónya


47.
označiť príspevok

Ónya žena
   11. 1. 2011, 17:32 avatar
a ako sem medzi nás rád chodíš, si tu čoraz častejšie ..nie je problém v tebe samom ?  


54.
označiť príspevok

enemy unknown
   11. 1. 2011, 17:36 avatar
vieš Ónya, nemám schopnosť vidieť do budúcnosti a tak som ani len netušil, že nejaký blueevil ma tu bude ponižovať. Potom ďalej ranexil a nakoniec ešte aj Boris. Nehovorím o celom fóre, nevzťahuj to na seba. Proste som chcel pomôcť, ale dostalo sa mi iba osočovania a vysmievania. Ja to ďalej nepotrebujem.


60.
označiť príspevok

Ónya žena
   11. 1. 2011, 17:44 avatar
enemy, neber do tak osobne, treba byť nad vecou, ..je to vždy otázka danej témy a výmeny názorov..každý reaguje inak, ty sám tiež občas slušne "ponížiš, a nie si si toho možno vedomý, ...teraz všeobecne - myslím si, že niekedy je problém vyjadriť správne to, čo chceme ..nie vždy to druhá strana musí aj správne pochopiť. Ale díky za tvoju ochotu byť nápomocný, každý plodný názor je prínosom. 


67.
označiť príspevok

enemy unknown
   11. 1. 2011, 17:48 avatar
veď ja viem Ónya, preto som tu dokázal byť tak dlho, že to tu bolo únosné a povzniesol som sa nad prípadným osočovaním, ale to čo urobil Bluedebil, to už nie je únosné. Osočil mojich školiteľov zo SAV, povedal že nič neviem o filozofii a okultizme, a keď som ho vyzval, nech predloží svoje poznatky o tom, nikdy nič nenapísal. ČO si o tom človeku myslieť?


75.
označiť príspevok

Ónya žena
   11. 1. 2011, 18:02 avatar
enemy ..odporúčam ti, aby si niektoré veci tak vážne neprežíval..každý sme z iného súdka, ... ty sem patríš ako každý iní, len každý sa najlepšie vyznáme v tom svojom"...odľahči emócie jeho smerom a neber si to tak k srdcu. 


79.
označiť príspevok

enemy unknown
   11. 1. 2011, 18:07 avatar
ok, už som sa ukľudnil z toho blueevila, ďakujem za pozitívne rady, ale radšej to tu skončím. Majte sa pekne, som rád, že som si počas môjho pôsobenia aj slušne podiskutoval.


85.
označiť príspevok

Ónya žena
   11. 1. 2011, 19:11 avatar
79/ enemy neblbni, ..každý sme už na "pevno" odchádzali " a po chvíli sme sa vrátili ..., vYspiš sa z toho, takže lúčiť sa nebudem )


11.
označiť príspevok

ninka
   11. 1. 2011, 17:05 avatar
Myslíš enemy unknown, že na diskusné fóra patria iba vysokoškoláci?


25.
označiť príspevok

enemy unknown
   11. 1. 2011, 17:19 avatar
nie ninuš, myslím si, že práve vysokoškoláci (a nie je vysokoškolák ako vysokoškolák, mnohí to flákajú) nepatria na takéto fóra. Nemajú tu čo povedať. Tie poznatky medzi akademickou obcou a laikmi je priepastný. Žiaľ.
Súhlasí lionela


35.
označiť príspevok

Petrana žena
   11. 1. 2011, 17:24 avatar
...ale chrobáčik, toto je verejné diskusné fórum pre všetkých, nielen pre zaprdených akademikov!  To máš ako s verejným domom: tam tiež môže každý, ale nemusí. 


42.
označiť príspevok

enemy unknown
   11. 1. 2011, 17:29 avatar
však sa nauč chápať to čo čítaš, new age cica. Píšem, že akademici sem nemajú radšej chodiť, ani to nerobia. Iba ja som taký kokot, že som chcel pomôcť. Mal som počúvať nášho docenta, keď sa tu na vás smial.
Súhlasí lionela


38.
označiť príspevok

dorota
   11. 1. 2011, 17:27 avatar
a VS radis medzi akademikov alebo laikov. nie je to z tebou napisaneho jasne.  


45.
označiť príspevok

enemy unknown
   11. 1. 2011, 17:31 avatar
VŠ študent patrí medzi akademikov až vtedy, ak má aspoň bc.


65.
označiť príspevok

dorota
   11. 1. 2011, 17:48 avatar
som akademik! YEES ! mamicka bude na mna pysna  


70.
označiť príspevok

enemy unknown
   11. 1. 2011, 17:50 avatar
výborne dorota  


41.
označiť príspevok

ninka
   11. 1. 2011, 17:29 avatar
lebo je jedna poučná myšlienka: Sú ľudia, ktorí v hlavách nosia celé encyklopédie, a jednako sú nanič.
neviem, či to citujem doslovne, ale niečo na tom bude. nevravím, že každý vysokoškolák je nejaký nafúkanec, ale zväčša, čo som mala tú ,,česť sa stretnúť so študovaným,, zoči voči, sa okato vyvyšoval nad prostoštudovanými spoločníkmi (iba ZŠ, VŠ) nevravím, na druhej strane, ak sa dotyčný, ktorý je v obraze vyjadruje odborne a cudzoslovne, ostatní mu nemôžu rozumieť, pokiaľ obsah výrazov nemajú pochopení... nie som vysokoškoláčka, mám iba gymnázium, čo je nič, ale vcelku si vážim vyštudovaných ľudí, ktorí tomu, čo študovali rozumejú a vedia to využiť pre spoločnosť. na strane inej, možno sa tým, čo študujú neuživia, ale aspoň si rozšíria obzory, a mozog im cirkuluje, čo dáva význam. len jedno je absurdné, ak sa ktokoľvek vyvyšuje alebo ponižuje ostatných. viem, ako si to myslel, ale potrebovala som sa utvrdiť, či som pochopila správne.


46.
označiť príspevok

Petrana žena
   11. 1. 2011, 17:32 avatar
...Ninka, zírám jak vizír: normálne som ti rozumela! 


58.
označiť príspevok

ninka
   11. 1. 2011, 17:40 avatar
zátvorková oprava: (ZŠ, SŠ)

Petrana, budem písať vecne, a nie tie svoje výmysly a éterické sprostosti, ktoré nikomu nič nedajú, lebo im rozumiem iba ja... tie si necháme pre svoj denník, kroniku či blog


63.
označiť príspevok

enemy unknown
   11. 1. 2011, 17:46 avatar
No vidíš ninuš, ja to robím podobne, mám denník snov a zošity, kde si zapisujem svoje veci. Tie do školy a na verejnosť nepatria. Ale blog je na to tiež ako stvorený.


73.
označiť príspevok

ninka
   11. 1. 2011, 17:57 avatar
enemy unknown, tak sme si to vydiskutovali, zhodnotili, okomentovali (aspoň čiastočne)... mnohí pridali svoj názor, všeobecnú alebo konkrétnu mienku. večné hádky sú niekedy únavné, hoci dokážu rozprúdiť krv a zohriať, ale čím ďalej mám pocit, že nezáleží na tom, čo sa napíše, ale pohľad na toho, kto má slovo. nie je to čudné?


74.
označiť príspevok

enemy unknown
   11. 1. 2011, 18:00 avatar
je to čudné, a preto nevládzem sem už prispievať. Zvrtlo sa to tu s pár jedincami. Väčšina je tu v pohode, nemusia mať neviem aké vzdelanie, len nech sa nepasujú do role učiteľov a netlačia ľuďom kaleráby do hlavy. Kľudne nech sa tu hovorí o éterických telách, akáše, strážcoch prahu, ale nie ako o existujúcich veciach, ale ako fantázii, pretože potom ľudia čo o tom nemajú ani páru, naletia. Chcem asi veľa, že?
No nič ninka, drž sa.


80.
označiť príspevok

ninka
   11. 1. 2011, 18:08 avatar
kto sa raz rozpíše v DF, nedokáže sa celkom rozlúčiť, a po čase sa predsa len vráti... niekedy sa ešte ukáž, ale prosiť ťa nebudem nech sa ti darí v tvojich rozvinutých zámeroch. inak, chcem sa ešte dodatočne poďakovať ohľadne snov, ktoré sme nie tak dávno rozoberali. dík, maj sa dobre, enemy unknown.
Súhlasí enemy unknown, piskotka


71.
označiť príspevok

winry žena
   11. 1. 2011, 17:50 avatar
skoda... Ninka...a ako sa vola tvoj blog...?..ak smiem...


76.
označiť príspevok

ninka
   11. 1. 2011, 18:02 avatar
win, to je až príliš osobné... ale raz ti ho napíšem do emailu, dobre?
včera som zahliadla fotku, ktorú si mala v avatare, vyžaruje z teba ľudskosť a dôvera...
Súhlasí winry


78.
označiť príspevok

winry žena
   11. 1. 2011, 18:07 avatar
dakujem Ninka 
Súhlasí ninka


59.
označiť príspevok

dorota
   11. 1. 2011, 17:40 avatar
  this aint no disco, it aint no country club either , this is DF!

  


15.
označiť príspevok

dorota
   11. 1. 2011, 17:12 avatar
jasne.


16.
označiť príspevok

Ónya žena
   11. 1. 2011, 17:13 avatar
ja s vesmírom "flirtujem" ..a on mi dáva "signály"..vedie ma ..stačí mu rozumieť ))
Súhlasí Petrana


17.
označiť príspevok

ninka
   11. 1. 2011, 17:13 avatar
prečo?


19.
označiť príspevok

Petrana žena
   11. 1. 2011, 17:14 avatar
...lebo to stojí za pokus! 
Súhlasí Ónya


23.
označiť príspevok

Ónya žena
   11. 1. 2011, 17:17 avatar
lebo sa ti uľahčí život )


20.
označiť príspevok

dorota
   11. 1. 2011, 17:14 avatar
    neopovaz s ao tom pochybovat!


29.
označiť príspevok

Ónya žena
   11. 1. 2011, 17:20 avatar
ja som spokojná..mne vesmír v istých veciach je veľmi nápomocný..je to síce "smiešne , ale je to tak.., škoda, že ľudia nie sú vnímaví natoľko, aby pochopili, že "vesmír im ukazuje cestu .


37.
označiť príspevok

dorota
   11. 1. 2011, 17:25 avatar
onyka. zase si nepozorna. upresnim to: ignorujem temu   moje pripevky patria 17ke
Súhlasí Ónya


51.
označiť príspevok

Ónya žena
   11. 1. 2011, 17:33 avatar
mno ale dorot nebola tam šipka ...ako som to mala vedieť ?  


55.
označiť príspevok

dorota
   11. 1. 2011, 17:37 avatar
samozejme ze nijako si to nemohla vediet . jedine. ale nie, to je nebezpecne.


21.
označiť príspevok

ninka
   11. 1. 2011, 17:15 avatar
lebo?


27.
označiť príspevok

Petrana žena
   11. 1. 2011, 17:19 avatar
...lebo sme súčaťou niečoho vyššieho - vesmírneho. 
Súhlasí Boris


24.
označiť príspevok

dorota
   11. 1. 2011, 17:18 avatar
leby vzdy ked zapochybujes umrie mala koala   


26.
označiť príspevok

ninka
   11. 1. 2011, 17:19 avatar
ja som sa pýtala (prečo, lebo) či na diskusné fóra patria iba vysokoškoláci


28.
označiť príspevok

Petrana žena
   11. 1. 2011, 17:20 avatar
...bóžinku, to ti nepovedali? Keď nemáš diplom, si tu omylom! 


39.
označiť príspevok

Petrana žena
   11. 1. 2011, 17:27 avatar
...ja mám niekoľko verejných titulov: krava sprostá, výborná kuchárka, p..a, zlatíčko, srdiečko, a mnohé ďalšie!


44.
označiť príspevok

Ónya žena
   11. 1. 2011, 17:31 avatar
...tiež mám niekedy pocit, že či na toto df.ko nebolo potrebné predložiť žiadosť a prihlášku , životopis, motivačný list, doklady o vzdelaní, psychologický a psychiatrický posudok, lekársku správu , odporúčanie zamestnávateľom, súhlas rodičov - alebo partnerov,..a ovládanie cudzej reči podmienkou, o vodičáku nehovoriac ..a komunikátívnosť na erudovanej úrovni bezpodmienečne patrí k prijatiu uchádzača. 
Súhlasí Petrana


48.
označiť príspevok

enemy unknown
   11. 1. 2011, 17:32 avatar
ty Ónya si asi tiež nepochopila, čo som napísal. A pre toto vznikajú tieto sračkové nedorozumenia. Ľudia nechápu, čo čítajú.


57.
označiť príspevok

Ónya žena
   11. 1. 2011, 17:39 avatar
enemy..ja si myslím , že niektorí sa NEJASNE vyjadrujete ..napr. aj ty sa vyjadruješ "ťažko účene " , tak vám ani PánBožko nerozumie. Si zober fakt, že keby som ja sem hádzala terminlógiu zo svojho fachu, tak možno jeden - dvaja porozumejú, a ostaní sa budú čudovať alebo nereagovať, lebo im to nič nehovorí...čiže na tebe je enemy aby si sa "poľudštil "  - - prispôsobil jedincom ))
Súhlasí Petrana


61.
označiť príspevok

enemy unknown
   11. 1. 2011, 17:44 avatar
to je degenerácia školy Ónya, mňa tie jednoduchšie zrozumiteľné ekvivalenty hneď nenapadnú, až potom. Mne ani spolužiaci niekedy nerozumejú, no nezabijem sa. Každý sa vyjadruje ako vie. Nie je to o vyvyšovaní sa. Ale myslím si, že keď niečo vysvetľujem, tak mi je rozumieť, iba jedno dve slová tam môžu byť terminus technikus, ale to sa dá aj vygoogliť, či nie?
Súhlasí Ónya


66.
označiť príspevok

Ónya žena
   11. 1. 2011, 17:48 avatar
48/ nie enemy..len som si dovolila byť ironická ..vieš, relax je relax.. 


68.
označiť príspevok

enemy unknown
   11. 1. 2011, 17:49 avatar
ok, beriem.


50.
označiť príspevok

Petrana žena
   11. 1. 2011, 17:33 avatar
...urobíme previerky! 
Súhlasí Ónya


36.
označiť príspevok

Ónya žena
   11. 1. 2011, 17:25 avatar
ninka vieš, niekedy treba rozvinúť vetu aby sme nechápaví pochopili. 
Súhlasí Petrana


49.
označiť príspevok

ninka
   11. 1. 2011, 17:32 avatar
tiež som bola na pochybách, čo k čomu patrí
Súhlasí Ónya


34.
označiť príspevok

dorota
   11. 1. 2011, 17:24 avatar
samo, musism byt vysokyskolak, minimalne na klavesnicu na stole abys dociahla  


69.
označiť príspevok

Ónya žena
   11. 1. 2011, 17:49 avatar
idem teraz variť večeru viete ..ako sa mi chce  
Súhlasí Petrana


86.
označiť príspevok

ranexil muž
   11. 1. 2011, 20:49 avatar
Samozrejem ze je vsetko prepojene, aj ked sa to tajtrllíkom nepaci, lebo egoizmus im dava falosny pocit nezavislosti na vonkajsom prostredí a tak beru kedy si zmyslia a nie vtedy, ekd im system da do huby podla spravneho casu.
Su zname experimenty s kvetmi, ktoré reaguju svojou vlastnou chemiou(resp. jemnym elektromagnetizmom) na podnety, ktoré su este len ideou a nie priamo aktom zrealizovatelne. Kedze rastliny nemaju nerv. sustavu, tak taketo veci (dokazane) beru tymto smradom spochybnujucim javy pochadzajuce zo spojitostí vsetkych veci dych.


89.
označiť príspevok

ether muž
   12. 1. 2011, 14:18 avatar
heh, mimo tému (nič v zlom Petruš, ale tieto témy pre svoje zdravie ignorujem), ale páči sa mi ako sa ľuďom ťažko príjma, že ten na druhej strane je odborník na to, čo by oni chceli, ale nie sú...
Súhlasí carybdeida
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 15:49,  -era-, nemajú rovnakú možnosť napĺňať toto právo... vždy boli a sú rovní a ešte...
dnes, 15:49,  J.Tull žial hakovySS v tom farbu pleti vidí . Samozrejme Gates ani Zuckerberg nebudú rabovať...
dnes, 15:46,  Už onedlho bude mať vocca čierny deň . Bude mať čas premýšlať nad tými bludmi čo po...
dnes, 15:45,  era do tej štatistiky si zabudol dať moslimov lebo 99 % černochov v USA sú kresťania ,...
dnes, 15:40,  Chceš povedať, že v USA nemajú všetci občania rovnaké právo žiť v rovnakom sociálnom...
dnes, 15:39,  2/ Edko ma vzdy cierny den!!!A ze mesiackari...:)))
dnes, 15:39,  Január... :) https://www.youtube.com/watch?v=3T_RFofdFxs
dnes, 15:39,  -era-, to by bola neobjektívna štatistka, pokiaľ by ignorovala sociálne postavenie...
dnes, 15:35,  Kandidátna listina strany Kotlebovci ĽSNS pre parlamentné voľby 2020 7. Tomáš Taraba,...
dnes, 15:34,  Samozrejme, že zlé robia ľudia všetkých rás a etník, Len si treba pridať ešte...
dnes, 15:31,  hokejis, aj za týmto sú černosi...
dnes, 15:30,  Americký trole KDŽP nie je LS NS :)
dnes, 15:28,  Ako si ruský troll predstavuje rozpad ĽSNS ??? *13*13*13 Keď ho opustilo ultras krídlo...
dnes, 15:25,  havran naša krajina dostane 8 miliard € Kam potečú je uplne verejné a transparentné ....
dnes, 15:21,  SSEdo ty si tak tupý trol že si neuvedomuješ aký si smiešny tým spammovaním, trolovaním...
dnes, 15:20,  No vidíš elfí trole aké nezmysly stále vypúšťaš. LS NS sa nerozpadla.
dnes, 15:18,  hakovySS tvoja argumentácia je tvojim zrkadlom
dnes, 15:18,  Rozkol v klube ĽSNS. Kuffovci odchádzajú od Kotlebu Traja poslanci Tomáš Taraba, Štefan...
dnes, 15:16,  Ano SSEedo si mega trol !
dnes, 15:15,  najnovšie príspevky od tohto účastníka Ako funguje propaganda ? Aj cez elfích...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Spoznaním samého seba spoznáš i ostatných.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(215 601 bytes in 0,654 seconds)