hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Financovanie 99%

príspevkov
37
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 25.11.2011 13:15
posledná zmena 7.12.2011 21:00
1
25.11.2011, 13:15
odkaz

odkaz



Vypis o OZ je na stranke Registra občianskych združení, Podla neho OZ vzniklo 2.11.2011. Domena 99percent.sk bola registrovana 19.10.2011 cez firmu WebHouse. Ako opravneni registrator je zapisany Ing. Jozef Staš z Rajca. OZ ma sidlo na Klariská 330/1 v Bratislave. Reklamy sa objavili už začiatkom Novembra a reklamná kampaň ako aj stránka má evidentne rukopis profi agentúry. Nie sú nikde zverejnene konkrétne mená ľudí ktorí za tímto projektom stoja a ani zdroje financovania.
none
24

1. 25.11.2011, 13:15

http://www.youtube.com/watch?v=-_KQyI1BZuk&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qVAxwZt3Rr8



Vypis o OZ je na stranke Registra občianskych združení, Podla neho OZ vzniklo 2.11.2011. Domena 99percent.sk bola registrovana 19.10.2011 cez firmu WebHouse. Ako opravneni registrator je zapisany Ing. Jozef Staš z Rajca. OZ ma sidlo na Klariská 330/1 v Bratislave. Reklamy sa objavili už začiatkom Novembra a reklamná kampaň ako aj stránk...

25.11.2011, 16:46
Boris si debil ,ale totálny . 99999999 % ?? Ty normálne reaguješ na toto ? Chlapče sa zobud :(
none
25

24. 25.11.2011, 16:46

Boris si debil ,ale totálny . 99999999 % ?? Ty normálne reaguješ na toto ? Chlapče sa zobud :(

25.11.2011, 23:49
somik a ty reagujes na debila? Preco??? 🙂
none
27

25. 25.11.2011, 23:49

somik a ty reagujes na debila? Preco??? 🙂

25.11.2011, 23:55
ak by si bol niekym, komu by tento zasratý system max. vyhovoval snad by si an neho nadaval? A somik je to jedno percento.
none
28

27. Ranexill 25.11.2011, 23:55

ak by si bol niekym, komu by tento zasratý system max. vyhovoval snad by si an neho nadaval? A somik je to jedno percento.

25.11.2011, 23:58
somik len nevie obcas kde je sever. Dole pise zrusit strany a ze treba priamu demokraciu 🙂
none
34

1. 25.11.2011, 13:15

http://www.youtube.com/watch?v=-_KQyI1BZuk&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qVAxwZt3Rr8



Vypis o OZ je na stranke Registra občianskych združení, Podla neho OZ vzniklo 2.11.2011. Domena 99percent.sk bola registrovana 19.10.2011 cez firmu WebHouse. Ako opravneni registrator je zapisany Ing. Jozef Staš z Rajca. OZ ma sidlo na Klariská 330/1 v Bratislave. Reklamy sa objavili už začiatkom Novembra a reklamná kampaň ako aj stránk...

07.12.2011, 13:19
Už je registrovaná aj strana 99 % – občiansky hlas.

Čítaj: odkaz

Detaily sú aj tu: odkaz
none
36

34. 07.12.2011, 13:19

Už je registrovaná aj strana 99 % – občiansky hlas.

Čítaj: http://www.noveslovo.sk/c/27088/99____obchod_s_nadejou

Detaily sú aj tu: http://forum.humanisti.sk/viewtopic.php?p=3752#3752

07.12.2011, 18:26
Ano viem o tom Vlado a rozhodne sa im budem vyhybat.
none
37

36. 07.12.2011, 18:26

Ano viem o tom Vlado a rozhodne sa im budem vyhybat.

07.12.2011, 21:00
Síce ma to mrzí, že takto sa zneužívajú myšlienky od 15M až po Occupy Wall Street, ale aspoň boháči dali jasne najavo, že si uvedomujú, že je ozaj tak, že 99 percent je chudobných, a 1 percento ovláda hlavné ťahy svetovej politiky.

Neostáva nič iné, len aby sa voliči nepodvolili, nedali sa klamať, a napriek všetkým reklamným trikom konali tak, ako samí sa rozhodnú, dúfam, že ich tá reklama až tak neovplyvní. A pritom spočiatku to vyzeralo tak sľubne. Veľká škoda!
none
2
25.11.2011, 13:24
"Ľudia spontánne ponúkajú finančné príspevky na kampaň občianskej iniciatívy 99%"

odkaz

Nechce sa mi verit, ze by z nicoho nic vznikla "obcianska iniciativa", ktora ma z fleku reklamy v Tv, radiu, bilboardoch, novinach, casopisoch... a to vsetko len zo "spontannych financnych prispevkov"

smrdi to.
none
4

2. 25.11.2011, 13:24

"Ľudia spontánne ponúkajú finančné príspevky na kampaň občianskej iniciatívy 99%"

http://www.99percent.sk/novinky/63-tlacova-sprava-obcianskej-iniciativy-99

Nechce sa mi verit, ze by z nicoho nic vznikla "obcianska iniciativa", ktora ma z fleku reklamy v Tv, radiu, bilboardoch, novinach, casopisoch... a to vsetko len zo "spontannych financnych prispevkov"

smrdi to.

25.11.2011, 13:27
Tak, tak, určite sa z toho vykľuje nejaká politická strana......
none
3
25.11.2011, 13:27
gratulujem.
none
6

3. 25.11.2011, 13:27

gratulujem.

25.11.2011, 13:29
rains, viem na co narazas, ale v amerike nemali ziadnu podobnu kampan.
Vzniklo to cez socialne siete.. Toto je vyslovene reklamna kampan, ktora ukradla meno resp. snazi sa prizivit na situacii.
none
9

6. 25.11.2011, 13:29

rains, viem na co narazas, ale v amerike nemali ziadnu podobnu kampan.
Vzniklo to cez socialne siete.. Toto je vyslovene reklamna kampan, ktora ukradla meno resp. snazi sa prizivit na situacii.

25.11.2011, 13:35
Boris, neviem preco do toho tahas ameriku..amerika je iny svet, tam su deti od mala vychovavane v zmysle ustavy v prave na svoj nazor.
ste mentalitou velmi rozdielny.
ale occuopy wall street je tiez len fraska. banda anarchistov pankacov ochotnych protestovat za hocico. tiez to ma pofidernu minulost. Hlavne ked to financju organizacia pre dobre spravovanu spolocnost.
Occupy wall street ma tiez len jednu ulohu, ktoru ti, co sa k nim pridali nevidia, len to slepo podporuju vo svojej neskutocnej naivite a dovere, ze ide o spravnu vec.
none
10

9. 25.11.2011, 13:35

Boris, neviem preco do toho tahas ameriku..amerika je iny svet, tam su deti od mala vychovavane v zmysle ustavy v prave na svoj nazor.
ste mentalitou velmi rozdielny.
ale occuopy wall street je tiez len fraska. banda anarchistov pankacov ochotnych protestovat za hocico. tiez to ma pofidernu minulost. Hlavne ked to financju organizacia pre dobre spravovanu spolocnost.
Occupy wall street ma tiez len jednu ulohu, ktoru ti, co sa k nim pridali nevidia, len to slepo podporuju vo svoje...

25.11.2011, 13:38
Ale ako potom mozu pozadovat priamu demokraciu, ak by to malo sluzit vyssej moci, tak ako?
none
14

10. 25.11.2011, 13:38

Ale ako potom mozu pozadovat priamu demokraciu, ak by to malo sluzit vyssej moci, tak ako?

25.11.2011, 13:47
pocul si niekedy prislovie: vodu kaze a vino pije? alebo reci sa hovoria a chlieb sa je?
USA je povestne tym, ze kde je najvacsia show, tam je najvacsia sledovanost. Vsetko je show, ale cele okupuj wall street. A show je to, co vyvazaju do sveta. Co mate v hlavnom vysielacom case v telke? viem ze telku nemas, ale program hadam pozries.
vsetko je show na odputanie pozornosti od podstaty. Plebs je tak zmagoreny az tie roky, ze radsej upriami pozornost na nepodstatne ako na podstatne.
si pozri EU a vymenu predsedov vlad Talianska a Grecka a prezidenta ECB. porovnaj to s oficialnymi spravami. V taliansku to bola tusim vlada expertov nie? Ziadny populizmus, ale experti. Greci to iste.
none
16

14. 25.11.2011, 13:47

pocul si niekedy prislovie: vodu kaze a vino pije? alebo reci sa hovoria a chlieb sa je?
USA je povestne tym, ze kde je najvacsia show, tam je najvacsia sledovanost. Vsetko je show, ale cele okupuj wall street. A show je to, co vyvazaju do sveta. Co mate v hlavnom vysielacom case v telke? viem ze telku nemas, ale program hadam pozries.
vsetko je show na odputanie pozornosti od podstaty. Plebs je tak zmagoreny az tie roky, ze radsej upriami pozornost na nepodstatne ako na podstatne. <br...

25.11.2011, 13:54
Je to mozne. A ked im to aj nahodou prejde, tak myslis, ze to bude udrzatelne?
Museli by coskoro zacat pouzivat ozaj tvrde nasilie pre potlacanie nesuhlasneho davu.
Ludi, ktori si praju centralnu vladu je stale menej.
none
18

16. 25.11.2011, 13:54

Je to mozne. A ked im to aj nahodou prejde, tak myslis, ze to bude udrzatelne?
Museli by coskoro zacat pouzivat ozaj tvrde nasilie pre potlacanie nesuhlasneho davu.
Ludi, ktori si praju centralnu vladu je stale menej.

25.11.2011, 13:57
16. ludia budu este zobrat, aby vstupila armada a policia do ulic. Sami sebe si pod taktovkou demokratickej diktatury odsuhlasia okliestenie svojich ludskych prav a este tomu zatlieskaju.
Nieco v zmysle Patriot Actu v USA...tam tomu tiez tlieskali.
none
19

18. 25.11.2011, 13:57

16. ludia budu este zobrat, aby vstupila armada a policia do ulic. Sami sebe si pod taktovkou demokratickej diktatury odsuhlasia okliestenie svojich ludskych prav a este tomu zatlieskaju.
Nieco v zmysle Patriot Actu v USA...tam tomu tiez tlieskali.

25.11.2011, 14:03
Budem sebec.. esteze som sa odstahoval z mesta aj zo slovesnka 🙂
none
20

19. 25.11.2011, 14:03

Budem sebec.. esteze som sa odstahoval z mesta aj zo slovesnka 🙂

25.11.2011, 14:27
ja som ti to hovoril davno, aby si siel. Ale ani inde v EU to taka vyhra nebude.
este tak CH vramci EU
none
21

20. 25.11.2011, 14:27

ja som ti to hovoril davno, aby si siel. Ale ani inde v EU to taka vyhra nebude.
este tak CH vramci EU

25.11.2011, 14:33
Hej a ja som ti aj potichu daval za pravdu. Ale stale hlupo dufam, ze sa to zvrtne inym smerom.
Byt hlavne prec z mesta. myslim, ze tam to bude najhorucejsie, ked prepuknu obcianske nepokoje.
none
17

10. 25.11.2011, 13:38

Ale ako potom mozu pozadovat priamu demokraciu, ak by to malo sluzit vyssej moci, tak ako?

25.11.2011, 13:55
este nieco k okupuj wall street..nie je pravda, ze inicitiva pochadza od obcanov.
První výzva k protestu Occupy Wall Street se objevila v magazínu Adbusters, kolem kterého se sdružuje stejnojmenná kanadská antikonzumní organizace. Tato globální síť umělců, aktivistů, spisovatelů, studentů, pedagogů a podnikatelů usiluje o vytvoření nového sociálně aktivistického hnutí informačního věku.

Podle průzkumů, které prováděla společnost Activistcash.com, jsou Adbuster financováni mnoha nadacemi. Od roku 1996 daroval Tides Foundation & Tides Center anti-korporačnímu Adbusters Media Foundation přes 334 217 dolarů v letech 1996-2003. Ironické je, že mnoho peněz z finančního daru pocházelo právě z peněz korporaci, proti kterým Adbusters tolik bojují, jmenujme Pew Charitable Trusts a Fordovu nadaci. Mnohem zajimavější je finanční dar od Open Society Institute, kterému předsedá George Soros, podporovatel barevných revolucí.

pekne to spracovala Ingrid Romancova vo svojom clanku:
odkaz

keby sa USA neprirpavovalo na obciansku vojnu a to uz roky, tak preco by boli FEMA camps v plnej pohotovosti?
odkaz
none
7

3. 25.11.2011, 13:27

gratulujem.

25.11.2011, 13:32
rains a co by si povedal k tomuto clanku?

Nyní si dokonce i masmédia uvědomují to, co jsme říkali přes rok: EU je ve své současné podobě vyřízená.
Nejprve jsem věřil, že uvidíme vykopnutí Řecka z EU. V tomto bodě to nicméně vypadá mnohem více na to, že to bude Německo, které odejde.
Důvod je vcelku jednoduchý. Německo nebude tolerovat monetizaci dluhu (tištění peněz). Viděli kam to vedlo ve Výmarské republice a nedovolí to znovu, tečka, konec příběhu. Pokud ECB začne tisknout peníze, Německo je venku.
Takže... jediná další možnost jak zachránit EU by byl EFSF. Nicméně, jak jsme viděli, tato volba je taky slepá ulička: (jinými slovy, v Rusku ani Číně nic nevyžebrali, pozn. Hox)
G20: žádné další peníze pro záchranu eurozóny (zpráva reuters)
Pamatujte, EFSF selhal dokonce v třímiliardové aukci bondů, kde si musel část svých vlastních dluhů koupit sám, aby aukce neskončila fiaskem. A nikdo v G20 nechce EFSF financovat, takže EFSF není v žádném případě záchrana.
Takže, ve výsledku se mohou stát dvě věci:
1) ECB začne tisknout (a Německo odkráčí), což vyústí v devalvaci eura nejméně o 30-40 procent
2) masivní platební neschopnost a restrukturalizace dluhu doprovázeno systémovým selháním eurozóny.
To jsou fakta. Vím, že mainstreamová finanční média a další "experti" rádi prohlašují, že se z toho Evropa může nějak vymotat, ale mýlí se. Evropa před sebou více než rok tlačila problém dluhové restrukturalizace Řecka. Nyní čelí problému, který nemůže nijak vyřešit: záchrana (bail-out) Itálie.
Jinými slovy, Evropa narazila hlavou do zdi. Trhy nejsou ochotny za současných podmínek Itálii půjčovat. Ani není trh ochoten půjčovat EFSF. Jediné dvě potenciální záchrany pro EU jsou nyní Německo a ECB. A Německo nedovolí, aby došlo k monetizaci dluhu / tištění peněz.
Přátelé, nevím, jak jinak to mám říct, ale když Evropa zažije jen událost podobnou té z r.2008, bude mít velké štěstí. Celý evropský bankovní systém je "nafouknut" (leverage) 26:1. To znamená, že stačí čtyřprocentní pokles hodnoty aktiv, aby byla vymazána veškerá likvidita.
Přidejte si k tomu fakt, že se zahrnutím neprofinancovaných závazků (unfuded liabilities) má průměrný člen EU skutečný poměr dluhu ku HDP více než 300%, a dostanete známky systémového selhání. Dokonce Německo, nejsolventnější velký hráč v EU, má skutečný poměr dluhu k HDP přes 200% (tato data pochází rovnou z úst Axela Webera) a ještě stojí před úkolem záchrany svých bank.
Nejsem schopný ani popsat, jak špatná bude situace, až **** narazí na větrák. Ale EU míří k dluhové/bankovní krizi s horšími ukazateli, než ta z roku 2008. Jsme doslova a do písmene měsíce, možná jen týdny, od imploze evropských bank.
none
11

7. 25.11.2011, 13:32

rains a co by si povedal k tomuto clanku?

Nyní si dokonce i masmédia uvědomují to, co jsme říkali přes rok: EU je ve své současné podobě vyřízená.
Nejprve jsem věřil, že uvidíme vykopnutí Řecka z EU. V tomto bodě to nicméně vypadá mnohem více na to, že to bude Německo, které odejde.
Důvod je vcelku jednoduchý. Německo nebude tolerovat monetizaci dluhu (tištění peněz). Viděli kam to vedlo ve Výmarské republice a nedovolí to znovu, tečka, konec příběhu. Pokud ECB začne tisknout p...

25.11.2011, 13:38
povedal by som: vsetko ide podla planu.
odkaz

ako by nemci mohli vystupit, ked maju na spravnom mieste spravneho cloveka od GS?
ide o vytvorenie paniky, vzdanie sa suverenity pre celok..pre super stat.
none
12

11. 25.11.2011, 13:38

povedal by som: vsetko ide podla planu.
http://gainspainscapital.com/?p=1096

ako by nemci mohli vystupit, ked maju na spravnom mieste spravneho cloveka od GS?
ide o vytvorenie paniky, vzdanie sa suverenity pre celok..pre super stat.

25.11.2011, 13:39
none
5
25.11.2011, 13:28
Nepoznané priťahuje? Slováci sú naozaj hlboko veriaci - len neviem v aký zázrak veria. Za tých 20 rokov vždy to bol trapas.
none
8
25.11.2011, 13:35
Občianske hnutie je dobrá myšlienka , len ľudia si nevedia predstaviť ako by to malo naozaj fungovať a tak im vždy do toho prepasirujú stranu. Princípom , kde v parlamente sú straníci a nestraníci sú len odpadlíci sa to nerieši. Parlament by mal byť otvorený pre zmeny vždy ak o to požiada nejaká kvalifikovaná entita. Dnes predsa elektronické hlasovanie by bolo možné v reálnom čase.
none
13

8. havran 25.11.2011, 13:35

Občianske hnutie je dobrá myšlienka , len ľudia si nevedia predstaviť ako by to malo naozaj fungovať a tak im vždy do toho prepasirujú stranu. Princípom , kde v parlamente sú straníci a nestraníci sú len odpadlíci sa to nerieši. Parlament by mal byť otvorený pre zmeny vždy ak o to požiada nejaká kvalifikovaná entita. Dnes predsa elektronické hlasovanie by bolo možné v reálnom čase.

25.11.2011, 13:40
Ludia sa boja, ze by to bolo prilis ovplyvnitelne, pokial by sa vyuzival internet pre referenda, volby atd..
Ja, ako infiormacny technik hovorim, ze to nieje problem.
none
15
25.11.2011, 13:48
Chcu len to iste co akzdy. Dostat sa hore. pouzivaju osvedceny populizmus a internet, tkroý sa osvedcil pri SAS. Takze je to zberba vychcancov, ktorí vedia, ze staci sa dostat hore a uz viac krat ak si daju pozor dolu nespadnu. A to že maju obrovsky naskok proti inym stranam, ekdze vedu reklamnu kampan pretoze nie su politicka strana svedci o velmi bohatych a vplyvnych ludoch, tkroí stoja za nimi. Ked uz budu moct lietat reklamy polit. stran, zmenia sa na politicku stranu. To je isté.
👍: dorota
none
22
25.11.2011, 15:57
Celý princíp volieb je zlý.Mali by sa vymieňať len jednotliví ľudia po zlyhaní a nie celý parlament v 4 r.intervaloch.Strany,ktoré sa dostanú do parlamentu sú nestabilné a s nejasným programom.Potom dochádza stále k situáciám,že jedna vláda niečo začne a nedokončí.Nasledujúca začína odznova a kým niečo rozbehne stratí veľa času.
Len plynulá výmena neschopných a skorumpovaných by zaručila stabilné prostredie a rozvoj.
none
23

22. 25.11.2011, 15:57

Celý princíp volieb je zlý.Mali by sa vymieňať len jednotliví ľudia po zlyhaní a nie celý parlament v 4 r.intervaloch.Strany,ktoré sa dostanú do parlamentu sú nestabilné a s nejasným programom.Potom dochádza stále k situáciám,že jedna vláda niečo začne a nedokončí.Nasledujúca začína odznova a kým niečo rozbehne stratí veľa času.
Len plynulá výmena neschopných a skorumpovaných by zaručila stabilné prostredie a rozvoj.

25.11.2011, 16:44
Treba odstrániť politické strany . Ludia musia vládnuť priamo ,bez parlamentov a vlád . To je budúcnosť .
none
26

22. 25.11.2011, 15:57

Celý princíp volieb je zlý.Mali by sa vymieňať len jednotliví ľudia po zlyhaní a nie celý parlament v 4 r.intervaloch.Strany,ktoré sa dostanú do parlamentu sú nestabilné a s nejasným programom.Potom dochádza stále k situáciám,že jedna vláda niečo začne a nedokončí.Nasledujúca začína odznova a kým niečo rozbehne stratí veľa času.
Len plynulá výmena neschopných a skorumpovaných by zaručila stabilné prostredie a rozvoj.

25.11.2011, 23:51
Zrusit strany a volit len jednotlivych ludi? S moznostou okamziteho odvolania.
none
33

26. 25.11.2011, 23:51

Zrusit strany a volit len jednotlivych ludi? S moznostou okamziteho odvolania.

27.11.2011, 16:41
Boris, máš dobrý postreh, ale táto požiadavka je dnes tak reálna ako v roku 1989 (počas Nežnej revolúcie) bola reálna požiadavka demonštrantov za odluku cirkví od štátu.
none
29
26.11.2011, 18:25
Je za tym PENTA.
none
30
26.11.2011, 18:35
je za tym nora
none
32

30. dorota 26.11.2011, 18:35

je za tym nora

27.11.2011, 16:38
je za tym dora
none
31
27.11.2011, 16:25
K téme:
odkaz
none
35
07.12.2011, 13:44
podla mna je za tym J. Š.
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 173 294 B vygenerované za : 0.117 s unikátne zobrazenia tém : 47 704 unikátne zobrazenia blogov : 817 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Pretože si v mojich očiach vzácny a cenný a pretože ťa milujem .... Iz 43,4 Súhlasíte so mnou, že viac kresťanov dnes pozná Desatoro ako novú zmluvu o nezaslúženej Božej milosti? Keby ste sa prešli po Times Square v New Yorku, alebo pod Manderlou a...

citát dňa :

Nevadí mi názor iných ľudí, ale to, že mi ho chcú nanútiť.