hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  počítače  /  téma

Doména 3. rádu

príspevkov
3
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 14.4.2015 21:04
posledná zmena 19.4.2015 08:51
1
14.04.2015, 21:04
Dobrý deň/Ahojte. Chcel by som trocha poradiť. Hľadám hosting s podporou PHP bez nejakého overenia ako u Endory napr. Mal by to byť web pre virtuálnu spoločnosť z jednej PC hry, takže hladám niečo vhodné. Poteším sa každej odpovedi.
S pozdravom Jou ;-)
none
2

1. 14.04.2015, 21:04

Dobrý deň/Ahojte. Chcel by som trocha poradiť. Hľadám hosting s podporou PHP bez nejakého overenia ako u Endory napr. Mal by to byť web pre virtuálnu spoločnosť z jednej PC hry, takže hladám niečo vhodné. Poteším sa každej odpovedi.
S pozdravom Jou ;-)

15.04.2015, 14:33
Čo som mal možnosť otestovať tak najlepší freehosting je odkaz , presúval som si tam nejaké malé weby z ic.cz aj z katastrofálneho wz.cz ale dnes už doslova za pár eur zoženieš dobrý platený hosting. Ak to bude nejaký väčší projekt ten tvoj web tak freehost nie je dobré riešenie predsa len je to zadarmo a nikto ti tam negarantuje dostupnosť ani funkčnosť...
none
3

2. 15.04.2015, 14:33

Čo som mal možnosť otestovať tak najlepší freehosting je http://php5.sk , presúval som si tam nejaké malé weby z ic.cz aj z katastrofálneho wz.cz ale dnes už doslova za pár eur zoženieš dobrý platený hosting. Ak to bude nejaký väčší projekt ten tvoj web tak freehost nie je dobré riešenie predsa len je to zadarmo a nikto ti tam negarantuje dostupnosť ani funkčnosť...

19.04.2015, 08:51
Ahoj, keby to bol nejaký reálny projekt, idem do plateného, toto je len virtuálny "gang" z hry. Ďakujem za reakciu
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 84 662 B vygenerované za : 0.152 s unikátne zobrazenia tém : 47 372 unikátne zobrazenia blogov : 779 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Konflikt medzi Ruskom a Ukrajinou V posledných dňoch, hovorí Boh, vylejem svojho Ducha na každé telo. Vaši synovia a vaše dcéry budú prorokovať, vaši mladíci budú mať videnia a vašim starcom sa budú snívať sny. V tých dňoch vylejem svojho Ducha aj ...

citát dňa :

Je smutné, keď je sobáš vlastne iba premenou partnerského vzťahu na obchodný.