hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  politika  /  téma

Dnes ma naštvalo o 3:25 ....

príspevkov
11
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 4.4.2016 03:35
posledná zmena 6.4.2016 07:10
1
04.04.2016, 03:35
Naštvali ma tí politici ,ktorí chceli vytvoriť "zlepenec" a vládnuť NÁM .
Im totiž nešlo o občanov !
Prečo? Veď to niekto z nich povedal na kameru .
A čo povedali cca. (vlastnými slovami ,už neviem kto to povedal ...) -" Ide nám o to ,aby sme dali dolu vládu Fica !"
"Zlepencu" ide iba o to ,aby BOLI VO VLÁDE !
O nič iné ,podľa ich rečí im nejde !
Akým právom si toto dovoľujú ?
Hádam nie sú taký "spr*stý" a nemyslia si ,že im to prejde bez následkov .
Ja som slobodný ,bezdetný ......nemám čo stratiť .
Chápen sie ,jóvan ,fršten...?
none
2
04.04.2016, 04:12
Mame kapitalizmus, ide o peniaze.... PENIAZE.
Co je v malom, je aj vo velkom. Obycajnym ludom ide o peniaze, preto su ochotni podstupovat amoralnosti, no a elitam o to viac..
Mate len to, co ste chceli, len to stale neviete, alebo nechcete pochopit.
V USA su bezdomovci aj mladi, produktivni ludia, v Nemecku vacsina Nemcov len nepricetne studuje a nema tam kto robit, su odkazani na pracujucu silu zo zahranicia, vo Svajciarsku je najdrahsi zivot na svete, v Anglicku zomiera rocne asi 8000 dochodcov z dovodu podchladenia v zime, pretoze nemaju dost penazi na kurenie, na Slovensku su 3 miliony ludi v exekucii...... to je kapitalizmus, stav, spolocenskoekonomicky system, kde ide o prachy... a nic nez prachy, clovek, priroda, zdravie, deti, moralka... to vsetko je nepodstatne.
none
3

2. 04.04.2016, 04:12

Mame kapitalizmus, ide o peniaze.... PENIAZE.
Co je v malom, je aj vo velkom. Obycajnym ludom ide o peniaze, preto su ochotni podstupovat amoralnosti, no a elitam o to viac..
Mate len to, co ste chceli, len to stale neviete, alebo nechcete pochopit.
V USA su bezdomovci aj mladi, produktivni ludia, v Nemecku vacsina Nemcov len nepricetne studuje a nema tam kto robit, su odkazani na pracujucu silu zo zahranicia, vo Svajciarsku je najdrahsi zivot na svete, v Anglicku zomiera rocne as...

04.04.2016, 15:48
tak chod zit na kubu alebo do ruska. ak sa ti nepaci. akurat ze tam by si nemohol ****vat jak chora vrana na vsetko.
none
4

3. Scarlet666 04.04.2016, 15:48

tak chod zit na kubu alebo do ruska. ak sa ti nepaci. akurat ze tam by si nemohol ****vat jak chora vrana na vsetko.

04.04.2016, 15:52
plus svajciari si rozhoduju sami co im vyhovuje, teba moze byt fuck, ze tam maju jeden z najdrahsich ivotov na svete.
none
7

2. 04.04.2016, 04:12

Mame kapitalizmus, ide o peniaze.... PENIAZE.
Co je v malom, je aj vo velkom. Obycajnym ludom ide o peniaze, preto su ochotni podstupovat amoralnosti, no a elitam o to viac..
Mate len to, co ste chceli, len to stale neviete, alebo nechcete pochopit.
V USA su bezdomovci aj mladi, produktivni ludia, v Nemecku vacsina Nemcov len nepricetne studuje a nema tam kto robit, su odkazani na pracujucu silu zo zahranicia, vo Svajciarsku je najdrahsi zivot na svete, v Anglicku zomiera rocne as...

05.04.2016, 11:14
nič nove si nepovedal, človek je hriešny tvor a každe zriadenie akokolvek dobre myslené, pokazí.....v kapitalizme to pokazí svojou chamtivosťou a v komunizme svojou lenivostou a vychcanostou....Je len jedna možnosť, a to je zmierenie sa s Bohom a podľa moznosti žiť co najviac podla jeho pravidiel.....to je milovať Boha blížneho ako seba samého....
ano ludia maju co chcu, pretože odmietli Boha a jeho pravidla a vytvaraju si svoje pravidla, a je jedno či žiju v kapitalizme alebo komunizme.....(komunizmus ako taky, ludstvo svojim myslením asi ťažko dosiahne)......
none
9

7. 05.04.2016, 11:14

nič nove si nepovedal, človek je hriešny tvor a každe zriadenie akokolvek dobre myslené, pokazí.....v kapitalizme to pokazí svojou chamtivosťou a v komunizme svojou lenivostou a vychcanostou....Je len jedna možnosť, a to je zmierenie sa s Bohom a podľa moznosti žiť co najviac podla jeho pravidiel.....to je milovať Boha blížneho ako seba samého....
ano ludia maju co chcu, pretože odmietli Boha a jeho pravidla a vytvaraju si svoje pravidla, a je jedno či žiju v kapitalizme alebo komunizme........

06.04.2016, 06:58
K 9.
A čo takto ,začať žiť podľa logiky a matematiky ?
none
8
05.04.2016, 11:53
1, 2,
Ja keď nemôžem v noci spať, tak si dám dve deci (pokiaľ ráno nepotrebujem ísť autom) a v pohode zaspím. Je to vždy lepšie ako zakladať témy v diskusiách a nadávať a zvaľovať vinu na iných. Však tam máš teraz tých svojich, milovaných, ktorým ide iba o tvoje dobro, tak čo ešte chceš "Peťo" ?
A "RighteousFred" - ty len počkaj rok - dva a nemusíš sa obávať nezamestnanosti, bezdomovcov, podchladených dôchodcov. Táto nastupujúca vládnuca "elita", ktorú by som nazval spolkom bez elementárnej mravnosti, nás onedlho dovedie na podstatne vyššiu úroveň ako má nejaké Nemecko či Anglicko.
Aj Putin s Kim Čong unom nám budú závidieť.
none
11

8. kntsz 05.04.2016, 11:53

1, 2,
Ja keď nemôžem v noci spať, tak si dám dve deci (pokiaľ ráno nepotrebujem ísť autom) a v pohode zaspím. Je to vždy lepšie ako zakladať témy v diskusiách a nadávať a zvaľovať vinu na iných. Však tam máš teraz tých svojich, milovaných, ktorým ide iba o tvoje dobro, tak čo ešte chceš "Peťo" ?
A "RighteousFred" - ty len počkaj rok - dva a nemusíš sa obávať nezamestnanosti, bezdomovcov, podchladených dôchodcov. Táto nastupujúca vládnuca "elita", ktorú by som nazval spolkom bez elemen...

06.04.2016, 07:10
K 10 .
Kntsz , prečítaj si ,akú hlúposť si na moju adresu napísal .
Ja keď mám voľno tak sledujem DF a internet aj 18 hodín a nemusím spať .
Ale ďakujem za tip ,ibaže ja "tvrdé" nepijem .
Ja sa najprv dobre najem a až potom si dám maximálne dve pivá na lepšie trávenie .
To píšem len ,aby si s prepáčením "nezaj*bával" hlúposti .
Najprv si premysli a potom niečo napíš .
OK ?
none
10
06.04.2016, 07:04
K 3
Scarlet666 , mňa sa NIKTO nepýtal ,keď nám dávali občiansky preukaz ,že či ho chceme ,alebo či tu chceme žiť !
Obaja policajti sa všetkým vysmiali/vyhrážali do očí ,že : " Teraz vy sopliaci budete dodržiavať naše zákony ,alebo pôjdete sedieť do basy ! My vás donútime ! " A doslova ,ale doslova sa rehotali .
Jeden z nich ešte zapotil ,že : " Aspoň sa nám zložia na plat ."
none

najnovšie príspevky :

havran [zobraz vlákno] pred 6 hodinami
prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 99 027 B vygenerované za : 0.123 s unikátne zobrazenia tém : 36 328 unikátne zobrazenia blogov : 539 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz 1. POČÚVAJ bez prerušovania 😉 2. HOVOR bez obviňovania 😉 3. DÁVAJ hojne 😉 4. MODLI sa neprestajne 😉 5. ODPOVEDAJ bez hádok 😉 6. HOVOR pravdu 😉 7. UŽÍVAJ si bez frflania 😉 8. BOHU...

citát dňa :

Život je obchod. Obchod je súťaž.
A v súťaži vyhráva ten, kto sa viac snaží.