Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Demokrati pred a za mlákou....

35
reakcií
1169
prečítaní
Tému 13. júla 2013, 20:04 založil Alice in Wonderland.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Alice in Wonderland žena
   13. 7. 2013, 20:04 avatar
ako si predstavuju ti najkovanejsi demokrati demokraciu inde.
*
Putin na G8: "Chcete aby Asad odstúpil? Pozrite sa na lídrov ktorých ste dosadili na Blízkom východe."

Bejrút. Diplomatický zdroj uviedol, že na Západe nejakú dobu diskutujú stupňujúcu sa rolu islamistov v Libanone a arabských krajinách. Zdroj uvádza, že táto diskusia došla k záveru, že je potrebné udržať úlohu islamistov na uzde. V tomto smere myslenia Západ podporil Libanonskú regulárnu armádu v "bitke pri Abra." [Dvojdňová bitka medzi libanonskou armádou a sunnitsko- saláfistickým gangom z Abra šejka Ahmada Al-asira v blízkosti južného libanonského mesta Sidon na konci júna 2013. ]

Diplomatické zdroje uvádzajú, že zmeny prebiehajúce v Egypte boli očakávané západnými krajinami, a že vedúci predstavitelia G8 diskutovali otázku nástupu k moci islamistov v rade arabských krajín, vrátane Egypta, na svojom nedávnom stretnutí v Severnom Írsku. [Group of Eight alebo "G8" (Veľká Británia, Kanada, Francúzsko, Nemecko, Taliansko, Japonsko, USA a Rusko) sa stretli v Lough Erne v Severnom Írsku 17 - 18 júna 2013. ]

Diplomatický zdroj uvádza, že v priebehu tohto zasadnutia G8 mal Ruský prezident Putin dlhý prejav na túto tému. Prominentný európsky diplomatický zdroj vo svojom vyhlásení uvádza, že Ruský prezident vodcom skupiny G8 povedal:

"Chcete aby prezident Bashshar al-Assad odstúpil? Pozrite sa na lídrov ktorých ste dosadili na Blízkom východe v priebehu toho čo ste nazvali " Arabská jar ". Teraz národy regiónu odmietajú týchto vodcov. Revolúcia proti Muhammadovi Mursimu v Egypte pokračuje a každý, kto pozná charakter Egyptskej spoločnosti, si je vedomý skutočnosti, že sa jedná o hlboko zakorenenú sekulárnu spoločnosť rozmanitých kultúr a civilizácií s históriou modernej politickej činnosti. Tí nikdy nebudú akceptovať pokusy zakladať veci na sile. Pokiaľ ide o Erdogana [Turecko] tak ulica sa proti nemu postavila a jeho hviezda začína hasnúť. Vláda Moslimského bratstva-Salafistov v Tunisku už nie je stabilná a osud Tuniska nebude ďaleko od uchopenia moci armádou, pretože Európa nikdy neprijme chaos na hraniciach a Tunisko je vstup do Európy. " (Putin to povedal skôr ako predseda Zboru náčelníkov štábu odstúpil Tunisku a ohlásil svoju kandidatúru na prezidenta republiky.)

Putin pokračoval: "Rozšírili ste anarchiu v Líbyi po Muamarovi al-Kadafim nikto nemôže dať dohromady vládny orgán schopný pracovať znova a obstať. Jemen, po odchode Abdallaha Saliho Aliho, postráda stabilitu vo vláde a nie je tam žiadny mier v uliciach. Nepokoje pretrvávajú vo všetkých regiónoch krajiny. Ako v celom Perzskom zálive aj v Bahrajne zvyšok vládnej moci sedí na vrchole sopky," povedal Putin.

Ruský prezident ďalej hovoril: "Chcete aby Rusko opustilo Assada a jeho režim a šlo spolus opozíciou, ktorej predstavitelia nevedia nič okrem vyhlasovania Fatwy a prehlasovania ľudí za kacírov, a ktorej členovia - ktorí pochádzajú z rôznych krajín a majú viac smerovaní - nevedia nič iné než to ako zabíjať ľudí a jesť ľudské mäso. Klamete svojim vlastným ľuďom tak ako to vyhovuje vašim záujmom- to ale nie je náš biznis. Je však neprípustné aby ste klamali nám a krajinám a národom sveta, pretože medzinárodná politika už nie je len vaša. Vaša schopnosť monopolizovať, ako ste to dokázali pred dvoma desaťročiami, je teraz nadobro preč. "

Putin pokračoval: "V Sýrii vy všetci stojíte na strane síl proti ktorým ste, poďla vášho tvrdenia, posledných 10 rokov bojovali pod hlavičkou "boja proti teroru ". Teraz ste s nimi a pomáhate im chopiť sa moci v celom regióne. Vyhlasujete, že ich budete vyzbrojovať a posielať svojich bojovníkov do Sýrie s cieľom oslabiť a rozbiť ju. " Putin sa opýtal: "V mene Božom sa vás pýtam, o akom druhu demokracie hovoríte? Chcete demokratický režim v Sýrii namiesto režimu Asada, ale sú Turecko a vaši spojenci v oblasti požehnanými demokraciami? "

Putin na adresu amerického prezidenta Obamu konkrétne povedal: "Vaša krajina poslala armádu do Afganistanu v roku 2001 pod zámienkou, že sa bojuje proti Talibanu, al-Kajde a ďalším fundamentalistickým teroristom, ktoré vaša vláda obvinila z vykonania útokov 11. septembra na New York a Washington. A dnes s nimi robite alianciu v Sýrii. A vy a vaši spojenci prehlasujete vaše priania poslať im zbrane. A máte tu Katar, v ktorom máte vašu najväčšiu základňu v regióne a na území tejto krajiny Taliban otvára zastúpiteľský úrad. " (Američania tajne rokujú s Talibanom v Katare o podmienkach odsunu z Afganistanu po agresii ktorá skončila debaklom pre teroristickú organizáciu NATO. Pozn. JS)

Putin sa obrátil na prezidenta Francúzska Francoisa Hollandeho otázkou: "Ako môžete poslať vašu armádu do boja proti fundamentalisticým teroristom v Mali na jednej strane, a na druhej strane robíte spojenectvo s nimi a podporujete ich v Sýrii a chcete im odoslať ťažké zbrane na boj proti režimu v Sýrii? "

Britský premiér David Cameron sa bránil niektorým z najostrejších poznámok Putina, keď mu ruský prezident povedal: "Vy hlasno požadujete aby teroristi v Sýrii boli ozbrojení napriek tomu, že sú to fundamentálne tí istí ľudia z ktorých dvaja zabili Britského vojaka na ulici Londýna za bieleho dňa pred okoloidúcimi a nestarajú sa o vašu krajinu alebo váše úrady. A tiež sa dopustili podobného zločinu proti francúzskym vojakom v uliciach Paríža. "

Z diplomatickej správy vyplýva, že hlavy štátov na summite boli prekvapení tým ako nemecká kancelárka Angela Merkelová podporila každé slovo ktoré povedal Putin vo svojom prejave. Vyhlásila odmietnutie akéhokoľvek iného riešenia v Sýrii ako pokojnou mierovou cestou keď ovedala: "Pretože vojenské riešenie povedie Sýriu a celú oblasť do neznáma." Silne oponovala vyzbrojovaniu sýrskej opozície "...lebo sa tieto zbrane dostanú do rúk teroristov, ktorí ich plánujú používať k útokom proti mestách v Európskej únii." Uviedla tiež, že nechce vidieť aby sa niektorí z jej európskych partnerov zapájali do vojenských a politických dobrodružstiev, ktoré by len slúžili k ďalšiemu prehĺbeniu ich finančnej a ekonomickej krízy, pretože Nemecko už nie je schopné slúžiť ako finančná a hospodárska pomoc pre tieto krajiny, aby pomáhalo zakrývať ich chyby. "
*

zdroj: afinabul.blog.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí pua12456, Linda


2.
označiť príspevok

karolko_kocur muž
   13. 7. 2013, 20:12 avatar
aha. uz rozumiem


4.
označiť príspevok

VladoBrr muž
   13. 7. 2013, 21:11 avatar
Skus vysvetlit comu rozumies,pretoze nazov tohto blogu je debilita.


5.
označiť príspevok

karolko_kocur muž
   13. 7. 2013, 21:33 avatar
4,
skús na mňa nereagovať a máš pokoj.
razom sa pre mňa staneš priehľadným.
Súhlasí velits


6.
označiť príspevok

VladoBrr muž
   13. 7. 2013, 21:38 avatar
Nepis podlizovacne sprosti a presne tak aj urobim ako si napisal.


7.
označiť príspevok

VladoBrr muž
   13. 7. 2013, 21:39 avatar
...a za dalsie si mozes rozkazovat Tvojim skaredym mackam,je Ti to jasne?


8.
označiť príspevok

karolko_kocur muž
   13. 7. 2013, 21:42 avatar
7.
dobre. a bod tri nebude?
vidim ze neudrzis myslienku
Súhlasí velits


9.
označiť príspevok

VladoBrr muž
   13. 7. 2013, 21:49 avatar
Nevies pocitat,len Ti tu lopatu do ruky )))))))))))))))))))))))) nechces poslat cez amazon aj potapacske okuliare,aby Ti nefrklo do ocka ? ))))))))))))))))))))))))


10.
označiť príspevok

VladoBrr muž
   13. 7. 2013, 21:51 avatar
Uz musim ist,lebo po ramanade sa idem napapat sunky,to je to cim sa napchava slachta v sobotu vecer a nie tlacenkou a cibulou aj vetras pri tom? ))))))))))))))))))))


11.
označiť príspevok

Jacobs
   13. 7. 2013, 21:52 avatar
A nebuď dlho. Potom sa vráť a napíš nám nejaký vtip na sobotný večer   


14.
označiť príspevok

Alice in Wonderland žena
   13. 7. 2013, 22:10 avatar
11. toto je dost vazna tema,hodi sa sem dat pesnicku? 
jednu mam na jazyku 


15.
označiť príspevok

VladoBrr muž
   13. 7. 2013, 22:15 avatar
Mam jeden,pokazilo sa mi auto,odisla baterka,tak som si kupil nove dneska rano )))))))))))))))
Súhlasí Pegas


32.
označiť príspevok

Jacobs
   14. 7. 2013, 17:09 avatar
Pokiaľ iba auto, tak je dobre. Už som zľakla, či si si kúpil postroj na kocúra.


12.
označiť príspevok

karolko_kocur muž
   13. 7. 2013, 21:54 avatar
10.
choď. a už sa nevracaj.


16.
označiť príspevok

VladoBrr muž
   13. 7. 2013, 22:17 avatar
Chces po tej slintavej papuli,len si zacinaj,ked Ta cesi nenaucili slusne sa spravat,tak ja Ta dam do laty priekupnik macacich hov@n ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


18.
označiť príspevok

karolko_kocur muž
   13. 7. 2013, 22:19 avatar
16.
ano prontacku, chcem.


19.
označiť príspevok

VladoBrr muž
   13. 7. 2013, 22:23 avatar
A este ma oslintas,nie dakujem )))))))))))))))))))))))))))))))))


20.
označiť príspevok

VladoBrr muž
   13. 7. 2013, 22:24 avatar
Dost Ta bije zivot,ked cely tyzden zeres tlacenku so zhnitou cibulou )))))))))))))))))))))))


22.
označiť príspevok

karolko_kocur muž
   13. 7. 2013, 22:28 avatar
19. 20.
ano moje*
uz si zobral lieky?


24.
označiť príspevok

VladoBrr muž
   14. 7. 2013, 02:06 avatar
Nie si predstav,skusal som tlacenku s cibulou a zgrcal som sa )))))))))))))))))))))))


25.
označiť príspevok

karolko_kocur muž
   14. 7. 2013, 02:08 avatar
24.
ani sa ti necudujem po tolkej chemoterapii


23.
označiť príspevok

Linda žena
   13. 7. 2013, 22:48 avatar
vynikajúci článok, dokonca aj nadpis výstižný..Putina považujem za politika č.1
možno preto, že podľa puaQ mám iba 0.30....z desať možností 


3.
označiť príspevok

VladoBrr muž
   13. 7. 2013, 21:10 avatar
To som ani nevedel,ze Francuzsko a Anglicko a nehovoriac o Nemecku su za mlakou,niekto by si mal dostudovat zemepis.Nadpis je zavadzajuci a totalna somarina. )))))))))))))))))))))))))))))


13.
označiť príspevok

Alice in Wonderland žena
   13. 7. 2013, 21:55 avatar
3. ty mas problem este aj s precitanim jednoduchej vety-
Demokrati pred a za mlákou....
zeby to cervene sukno bolo az take huste?:o)


17.
označiť príspevok

VladoBrr muž
   13. 7. 2013, 22:18 avatar
Nemam alenka,ale keby som tu nieco nenapisal,tak tu ani vtacik letacik nezaleti,mozna nejaky zatulany kocur z hnojiska )))))))))))))))))))))))))00


21.
označiť príspevok

Alice in Wonderland žena
   13. 7. 2013, 22:27 avatar
17. to je uplne v poriadku,ved debata je verejna,
iba nerozumiem tomu,preco ta popudil prispevok2. a nadpis temy,
ktory je v poriadku.
vcera si navrhoval, ze koncis s reakciami na mna,tak preco sa toho nedrzis?mas s tym az taky problem?


26.
označiť príspevok

Bombolo
   14. 7. 2013, 11:14 avatar
Elis: Nadpis by mal byť: Demokrati v mláke(resp.rovno v žumpe)....tento vývoj nemdobrý


27.
označiť príspevok

Alice in Wonderland žena
   14. 7. 2013, 11:24 avatar
26. ahoj Bombolo*,uz to nemozem zmenit,ale zato pesnicku ti mozem vytocit,
sak je nedela a dnes sa nedela:o)
*
http://www.youtube.com/watch?v=Yrks2GM5nyo Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

*
 
Súhlasí Bombolo


28.
označiť príspevok

Bombolo
   14. 7. 2013, 11:35 avatar
je síce nedeľa ale k "posvícení" to má ďaleko.....nem dobre..... 


29.
označiť príspevok

Alice in Wonderland žena
   14. 7. 2013, 11:41 avatar
28. co ti prihorel obed?
nevadi,este vzdy mozme ist do Mekaca:o)


30.
označiť príspevok

Bombolo
   14. 7. 2013, 11:54 avatar
:-).....a vieš že vôbec nemám chuť na "deset deka libového"? 


31.
označiť príspevok

Alice in Wonderland žena
   14. 7. 2013, 11:58 avatar
30. a co tak 68 kg netto?:o)))
*
www.youtube.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


33.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   15. 7. 2013, 05:12 avatar
V prvom rade toto co je na slovensku nieje demokracia ale ficokracia,demokracia je raz za styri roky.


34.
označiť príspevok

fajer
   15. 7. 2013, 06:49 avatar
neviem prečo sa vyjadruješ k veciam,ktorým vôbec nerozumieš,robíš zo seba len hlupáka,demoklracia je len na papieri,vo svete vládne diktatúra bánk,náboženstiev a kapitálu....


35.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   15. 7. 2013, 10:51 avatar
)))) A ten kapital sa asi riadi sam,nie? Zase su to len ludia dosadeny v demokratickych volbach.


36.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   15. 7. 2013, 11:34 avatar
Mali ste si zvolit tych co nakopu bankarov do gul! Ale ty to urcite nebudes...
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 03:01,  samozrejme Vladimir spolu Trumpom to tu daju teraz doporadku 110000 zatykacov je napisanych a...
dnes, 02:54,  h a este o patro vys
dnes, 01:51,  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/67322546_10206144438406739_7018907422810963968_o.jp...
dnes, 01:37,  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/66504922_1193543807523591_3576541850040795136_n.jpg...
dnes, 01:16,  Pre tych ktorym ani doteraz nedoplo tak polopate zacali sa hodiny a dni posledneho sudu drzte si...
dnes, 01:04,  Len si predstavte tu zvratenost celej tej organizovanej skupiny z vydlabanym mozgom ze osvieteny...
dnes, 00:52,  Papez mu odovzdal najvacsie ocenenie ake moze byt medajlu anjela ochrancu mierotvorcu a Trump je...
dnes, 00:37,  Mal by si vediet ze putin sa stretol za zatvorenymi dverami s papezom a Trumpom dostali nabidku...
dnes, 00:32,  Kto ospravedlnuje zlocinca a toleruje dalsie pachanie protislovenskych cinnosti evidentne...
dnes, 00:32,  (276) Mil@níčko, veď už bojujeme a pomerne dlho - je našou prirodzenou ľudskou...
dnes, 00:25,  Kaso, ideme bojovať ? *03*03
dnes, 00:23,  (274) Mil@níčko, synku, musím Ťa usmerniť - ja a moji kolegovia svetskí humanisti nemali a...
dnes, 00:02,  A humanisti čomu veria, Pičaputovej a Kiskovi ? *23*23*23*23
dnes, 00:00,  Na stráž humanisto, a za Boha a za národ kua fix!!!!!!!!!!!!!!!
včera, 23:07,  Lemmy sa zasa prejavuje ako sfetený, má halucinácie o fašistoch
včera, 23:03,  Tak mi teda povedz aké majú teisti výhody oproti ateistom.
včera, 22:59,  Budeš dlho čakať, nakoľko tvoj kamarát nepoužíva fašistické nadávky ako sion, sionista,...
včera, 22:58,  To si povedal ty. Slovensko je definované ako sekulárny štát. Ak je väčšina občanov za...
včera, 22:56,  Semeno tvojej matky. *03*03
včera, 22:56,  čo si dnes pohľamtal?
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Pri výbere lásky opatrný buď, nie podľa krásy, ale podľa srdca súď.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(116 841 bytes in 0,423 seconds)