Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  šport  téma
kategórie:  

Dá sa začať s hokejom v 13-nástich ?

12
reakcií
110
prečítaní
Tému 5. októbra 2019, 22:25 založil jkstano.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

jkstano muž
   5. 10. 2019, 22:25 avatar
Dobrý deň,myslíte že je príliš neskoro začať s hokejom v 13-tich ? Nejaké základy mám ale nie veľa.

2.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   5. 10. 2019, 22:26 avatar
mufko ti poradí

3.
označiť príspevok

Lemmy muž
   5. 10. 2019, 22:27 avatar
Vyhľadaj si vo svojom okolí hokejový klub, tam hľadaj trénera žiakov, a opýtaj sa ho. On vie najlepšie posúdiť tvoje schopnosti.

12.
označiť príspevok

ZBielychKarpatov
   6. 10. 2019, 15:37 avatar
Nikdy nie je neskoro. Prečítaj si príbeh P. Bobdru.
Súhlasí -era-

13.
označiť príspevok

ZBielychKarpatov
   6. 10. 2019, 15:38 avatar
*P. Bondru.

4.
označiť príspevok

Kasafran
   5. 10. 2019, 22:33 avatar
(1) Jkstano,
vedz, že s akýmkoľvek druho športu môžeš začať v akomkoľvek veku - záleží len od toho, aký cieľ chceš dosiahnuť. Ujo Lemmy Ti odporúča ten najschodnejšie riešenie, a preto ho poslúchni čím skôr...

5.
označiť príspevok

Osvietený muž
   5. 10. 2019, 22:35 avatar
Určite neskoro nie je . Ak máš talent a si z Trenčína neskoro to nebude . Ak máš talent a peniaze nemusíš byť ani z Trenčína .

6.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   5. 10. 2019, 22:36 avatar
A ak má talent a nemá peniaze ?

7.
označiť príspevok

0svietený muž
   5. 10. 2019, 22:38 avatar
Ta haluzická Baba Vanga poradí.                   

8.
označiť príspevok

Osvietený muž
   5. 10. 2019, 22:40 avatar
Ak má talent a nemá peniaze musí byť z Trenčína a okolia .

V Trenčíne peniaze nepotrebuje lebo tam je iný hokej ako inde na Slovensku

O hokeji sa hovorí, že je to drahý šport, no podľa Čacha to dnes až tak neplatí. „Na začiatku je úplne jedno, či peniaze máte alebo nie. Prvých päť rokov môže váš chlapec hrať hokej v podstate zadarmo,“ hovorí.

„V prvých ročníkoch sa neplatia poplatky, výstroj dostanete. Ide len o to, či bývate sto kilometrov od štadióna, alebo desať. Či dokážete to dieťa doviezť, či si k tomu vytvoríte vzťah. Keď niekto chce pre svoje dieťa niečo spraviť, myslím si, že to nie je o peniazoch. Môže sa odviezť autobusom či vlakom a to dieťa sem priviesť za ruku,“ pokračuje.

Sám sa stretáva aj s názormi, že rodič dieťa na hokej radšej vôbec nedá, lebo keď bude ôsmak na základnej škole, už to neutiahne. „Ale taktiež máme prípady finančne slabších rodín, ktorým dokážeme cez rôzne nadácie pomôcť s výbavou. Vždy je to len o hľadaní cesty.

dennikn.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

9.
označiť príspevok

hokejis muž
   5. 10. 2019, 22:42 avatar
Trenčín je na 10 mieste v našej lige, naozaj topka

10.
označiť príspevok

Osvietený muž
   5. 10. 2019, 22:55 avatar
Sudruh štatista čo pravidelne silu mužstva podla hračov NHL vyrata idiot.

Trenčín je po par zapasoch na 10 mieste             

Ja som nepísal na koľkom mieste je Trenčín ani koľko má ktoré mužstvo kanadanov na supiske ani aký rozpočet .

Ja som písal o niečom uplne inom a tým je práca s mladežou a výchovou hračov .

Tam nemá Trenčín ekvivalent ale to v tvojej zahoráckej hlave nepochopíš .

V roku 2018 to neuniesli slovanisti            

Lapli 8 kuskov a nevedeli sa vyplakať

Dorastenci Slovana neuniesli prehru vo finále, zdemolovali šatňu Trenčína

Mladí hokejisti Slovana Bratislava po prehre vo štvrtom finálovom stretnutí o majstra Slovenska dorastu na ľade Trenčína (3:8) poškodili zariadenie v šatni hostí.

Ako TASR informoval manažér mládeže neziskovej organizácie Dukla Trenčín Róbert Kompas, hráči hosťujúceho družstva odtrhli sprchy a rozbili dvere v šatni. Celková škoda zatiaľ nie je vyčíslená.

Trenčania obhájili titul a tešili sa zo siedmeho republikového titulu v tejto vekovej kategórii.

"Oslovili sme vedenie Slovana Bratislava. So svojimi hráčmi si to vybavia, nám prisľúbili, že nám škodu uhradia. Pošleme im faktúru. Nemalo by sa to stávať, no bohužiaľ stáva sa to. Nie často, ale stáva," doplnil Kompas s tým, že prípad nehlásili na polícii.

sport.aktuality.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

11.
označiť príspevok

hokejis muž
   5. 10. 2019, 23:04 avatar
Súdruh osvetielkovaný zasa drísta nezmysly

Momentálne v NHL je 8 Slovákov.

2 odchovanci Bratislavy
2 Košíc
1 Dubnice n/V
1 Prievidze
1 Martina
1 Trenčína
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 09:02,  Aj Kasafran s havranom si zaspomínajú na staré "zlaté" časy.... =zahrajú hru.... :)
dnes, 09:00,  39. A keď od ľudských stavieb preskočíme k prírodným, tak prídeme k ešte...
dnes, 08:55,  ....Ahoj Ondrej, vidím ťa tu prihláseného. Odpovedal som ti na email.
dnes, 08:52,  :) *29 Plánovaná ekonomika, ťažký priemysel a poľnohospodárstvo. Na týchto pilieroch...
dnes, 08:11,  49. Čože ? Boris bol Sloven ?? Sloven veru zmizol bez stopy. Ak teda myslíš Slovena....
dnes, 07:21,  Bola by to strašná nuda :)
dnes, 04:29,  1. Hovoríme Igorovi: "Počuj, nemohol by si zo seba urobiť idiota, ako len ty vieš a...
dnes, 02:21,  No, nepredbiehajme udalosti, ja verím Harabinovi. Zákon má totiž dve fázy, písomnú a...
dnes, 01:48,  Netreba mu to závidieť. Ani veriť nafúknutým bulvárnym žvástom. Tie analytické odhady...
dnes, 01:43,  https://www.youtube.com/watch?v=bBTwx2xm06o
dnes, 01:43,  https://openiazoch.zoznam.sk/cl/194129/Skromny-clovek-Putinov-majetok-podla-Kremla
dnes, 01:32,  Putinov svet: O čom sa miliardárom ani nesníva Ruský prezident Vladimir Putin je možno...
dnes, 01:29,  To je pech keď si proletar a predáš hodinky za Hodinky se zárukou na Putinovo jméno se...
dnes, 01:26,  Ale to že ceruše sú miliardárky ani vocca netají to len on je chudáčisko proletár...
dnes, 01:23,  Samozrejme všetko je to vymyslené ako u Janukoviča ....
dnes, 01:20,  https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/71569566_3301685146524638_8363955828318797824_n.j...
dnes, 01:11,  Poslanci národnej rady prelomili veto prezidentky Zuzany Čaputovej a schválili novelu zákona...
dnes, 01:08,  Len Harabin môže byť i sudca i politik *13*13*13 ešte aj prezident a podnikatel so Sadiki
dnes, 01:07,  DRUHÁ HLAVA ZÁKLADNÉ POVINNOSTI SUDCU A ZÁKLADNÉ PRÁVA SUDCU § 30 Základné povinnosti...
dnes, 01:04,  Sudca nesmie ďalej popri výkone funkcie sudcu zastávať žiadnu inú platenú funkciu,...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Ponúkať priateľstvo tomu, kto túži po láske, je ako umierajúcemu od smädu dávať chlieb.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(93 475 bytes in 0,722 seconds)