Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  láska a vzťahy  téma
kategórie:  

Čoraz viac chlapov rozmýšľa a neboja sa nesúhlasiť s násilím na ženách

73
reakcií
2755
prečítaní
Tému 17. augusta 2009, 08:57 založil postoy-lea.

podobné témy:1.
označiť príspevok

postoy-lea
   17. 8. 2009, 08:57 avatar
Ste zakoplexovaný kretén, poprípade sadistické prasa?
Máte v gatiach ovisnuté sedemcentimetrové hovado, na hlave letisko M.R. Štefánika a nad opaskom reklamu na fitloptu? Alebo ste psychopatický kariérista, ktorému sa hlava nevojde do šéfovej riti? Možete byť aj pozemské stelestnenie boha, ktorý má každý deň v hrsti niekoho život. Cez prachy alebo doslova. A možno vás len žerie, že vaša drahá vie spamäti sčítať dvojciferné čísla, má o päť korún vačšiu výplatu a vaše decká ju majú (asi tak o šesť hodín každodenného hrania a starania sa) radšej.

Je naozaj pochopiteľné, že sa vo vás hromadí spravodlivý hnev a treba s ním na svetlo božie. Veľmi príjemné a finančne nenáročné riešenie je zadovážiť si do domácnosti „Každú Piatu Ženu“ (KPŽ).

Hlavným poslaním KPŽ je popri všetkých domácich prácach, výchove detí a manželských povinnostiach, robiť hromozvod vašim vyšinutým emočným vzplanutiam.

Je veľmi dôležité, aby ste vo chvíľach výchovy KPŽ úplne zabudli na to, že ONA je tá istá, ktorej ste sľúbili lásku, porozumenie a ochranu do posledného dychu v dobrom i zlom. A možno ste to v slabej chvíľke celé odprisahali pred rodinným publikom samému Bohu.
OK, nič sa tam nehovorilo o ochrane pred sebou samým, takže sa z toho pred svätým Peťom určite vykecáte.
Proste žiadne sentimentálne city. Inak je možné, že vás trošku napne a možno sa aj pogrckáte, keď jej budete nadávať do štetiek, tupých kráv a iných pejoratívnych postavičiek ženského rodu.

Veľmi dôležité je cibrenie ľahostajnosti! Musí vám byť absolútne ukradnuté, že tá krčiaca sa žena v kúte je o polovicu ľahšia ako vy a jej slabé ruky (jasné, že keby viacej makala tak ich má silnejšie) nestačia odrážať vaše spravodlivé rany. To, že jej pokožka, ktorú ste tak rád hladili a ovoniavali, na niektorých miestach zmodrá, poprípade sa pretrhne, vás nesmie rozladiť. Skôr by vás to ako správneho sadistu malo vzrušiť a primäť k ďalším útokom.
Najlepšie výsledky dosahujú zakrpatení kreténi, ktorí sa nikdy nepobili s iným chlapom. Netušia ako bolí poriadna rana po papuli, ako prudko dokáže tiecť krv zo zlomeného nosu a ako ťažko sa lapá po dychu keď vás niekto kope do žalúdka. Takíto neskúsení smradi, ktorí pri akomkoľvek náznaku konfliktu stiahnu riť a zalezú pod stôl, sú tí najlepší tyrani KPŽ.

Drvivá väčšina KPŽ má mozog. Mozog im hovorí „OKAMŽITE odíď od toho PSYCHOPATA!!“. Preto treba mozog spracovať a dať mu iné témy na premýšľanie. Skvelé témy sú „Ako bude moje dieťa vyrastať bez otca?“, „Kde by sme bývali? Ako by sme to bez neho utiahli? Čo by o mne a mojich deťoch hovorili susedia???.....“.
Jednoducho jej spravte decko. Dá vám to nečakane príjemný pocit moci.

V prípade, že témy pre mozog nepomáhajú, je dôležité mať po ruke jasné argumenty. Pôsobivý je napríklad „SAMA si za to môžeš! Vieš, že si ma vyprovokovala!“. Neustálym opakovaním vylížete KPŽ mozog tak, aby si nakoniec pravdivo vinu priznala a v ideálnom prípade sa vám ešte ospravedlnila. Určite však zapôsobíte argumentami „Nemáš kam ujsť! Všade si vás nájdem!“, „Decká vysúdim a zakážem ti k nim prístup“, poprípade úplná pecka sú „Zabijem sa“ a „Zabijem teba aj deti“.

Ak by náhodou prišlo k verejným prepieračkám na rozvodovom konaní, polícií a podobne, je dôležité mať vybudovaný pozitívny imidž pred kolegami, priateľmi a susedmi. Každý by vás mal poznať ako milého, charizmatického ľudomila, ktorý pomôže rovnako ochotne kolegovi v práci ako aj susedke s ťažkým nákupom na trináste poschodie. A dajte si záležať na tom, aby vaša KPŽ vyzerala pred okolím ako hysterická, nespolahlivá, psychicky labilná mrcha, ktorá nezaslúži zľutovania.
Vaše šance na prípadné vysúdenie detí budú veľmi vysoké a tak sa vám bude omnoho ľahšie vzdávať vlastníctva KPŽ, pretože i s deťmi sa dá užiť veľa príjemnej šikany. Ale o tom niekedy inokedy.

PS1: Ak ste sa v niektorých častiach trošičku našli tak „Vyhľadajte prosím psychológa a pokecajte s drahou. Ešte sa s tým dá niečo robiť!“.

PS2: Ak ste sa v texte našli takpovediac doslova „Vyhľadajte psychológa/psychiatra, ihneď sa rozveďte a neničte zvyšok života vašim blízkym!“.

PS3: Ak ste v článku nenašli spústu ďalších psychopatických výplodov, ktoré doma realizujete „Zastreľte sa prosím niekde ďaleko v lese, kde vás obserú vtáky a obžerú chrobáky (ktoré sa do hodiny aj tak pogrcajú). Vďaka!“

*ŽENÁM: Veľmi si vážim vašu dôveru, s ktorou mi po prečítaní článku píšete svoje príbehy. Som tak trošku v danej téme „nasratý“ amatér a preto by som vás rád nasmeroval na profíkov, ktorý sa jej venujú každodenne.

Tu je pár kontaktov:
SOS linka: 0903 519 550
www.pomocobetiam.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
www.alianciazien.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Skúste sa s nimi spojiť. Možno vám tých pár minút vráti roky. Samoška, ak chcete aby som vám robil prostredníka, nemám žiaden problém. Idem do toho! :-) Martin
Zdroj: basila.blog.sme.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


2.
označiť príspevok

VeronikaH žena
   17. 8. 2009, 08:59 avatar
postoy-lea Mám stoho zmiešané pocity.Neviem ako to mám prijať.


3.
označiť príspevok

postoy-lea
   17. 8. 2009, 09:05 avatar
Veronika ahoj. Ako prijať? Autor jasne a priamo odsúdil fyzické a iné násilie mužov na ženách. Čo je správny postoj. Rovnako to môžeme preniesť aj k mužom, tiež násilie žien na mužoch nie je správne.


4.
označiť príspevok

Kaies muž
   17. 8. 2009, 09:33 avatar
Akékoľvek násilie je už vo svojej podstate nesprávne...
Súhlasí postoy-lea


5.
označiť príspevok

Ónya žena
   17. 8. 2009, 10:19 avatar
o čo tu ide ?? nerozumiem a ani radšej rozumieť nechcem..


7.
označiť príspevok

postoy-lea
   17. 8. 2009, 10:54 avatar
Autor sa chlapsky a zodpovedne postavil voči násiliu mužov na ženách. Priamo a otvorene pomenoval veci tak ako sú, nevykrúcal sa, nezahmlieval, netáral - ale išiel priamo k veci, zaujal správny postoj voči násiliu, autor odmieta násilie.


8.
označiť príspevok

Natalia žena
   17. 8. 2009, 11:12

Príspevok bol vymazaný administrátorom.17.
označiť príspevok

Ónya žena
   17. 8. 2009, 11:57 avatar
pretože písať a teoretizovať sa dá "úkážkovo" ako by to všetko malo byť .. ale realita je niekedy "prekvapivá" .. dokonca viac ako krutá = ktorá vznikne možno aj po xx rokoch manželstva.. naše reakcie (mužské i ženské) sú reakcie na reakciu.. ten kto už je v stave manželskom, alebo už bol, vie ako to chodí...manželsvto môže mať všetky podoby. Dokonca sa stáva že až po čase žena zistí že si vzala psychopata...jeho psychopatické sklony sa ukážu až v manželsvte (osobne taký prípad poznám ). Nerozumiem prečo sa otvára téma o násilí , ktorá sa tu už raz obdobnej forme prezentovala.. preto píšem, že radšej nechcem rozumieť, práve preto, že minule sme to tu už preberali..a stačilo mi.. 


20.
označiť príspevok

postoy-lea
   17. 8. 2009, 12:01 avatar
Onya aha, takže máš toho dosť, potom chápem. Tiež som toho názoru, že mnohí ľudia sa vyfarbia, až keď majú istotu(obrúčku) a ukážu čo v nich je naozaj. Predtým sa každý ukazuje v lepšom svetle.


22.
označiť príspevok

Ónya žena
   17. 8. 2009, 12:06 avatar
lea nič o mne nevieš.. som rozvedená, prežila som si svoje peklo ....a ktoré ešte úplne neskončilo ...stačí ???


24.
označiť príspevok

A-čko muž
   17. 8. 2009, 12:11 avatar
Onyu nechaj byt tak ako to je pretože mne je príjemnou spoludiskutujucou cim predpokladam, ze tebe nie Lea
Súhlasí Ónya


26.
označiť príspevok

postoy-lea
   17. 8. 2009, 12:26 avatar
Onya prepac, reagujem trosku neskorsie nebola som pri pocitaci, nechcela som sa Ta dotknut, tym clankom. Prepac.
Súhlasí Ónya


34.
označiť príspevok

Ónya žena
   17. 8. 2009, 12:40 avatar
Lea mňa si sa vôbec nedotkla svojou témou , máš právo napísať akúkoľvek tému, len reakcie DF-károv sú niekedy pre niekoho "nejasné" a zle pochopené. Vyslovila som svoj názor,,objasnila a hotovo.
Súhlasí postoy-lea


6.
označiť príspevok

farmakum žena
   17. 8. 2009, 10:39 avatar
Trošku pridlhé...nešlo by to skrátiť??   
Súhlasí postoy-lea


9.
označiť príspevok

Petrana žena
   17. 8. 2009, 11:15 avatar
Lea, prepáč, je to extrémistické a hysterické! Aj násilie na ženách má svoju "príčinu", skôr duševnú chorobu. Treba ju liečiť. Môže to byť napríklad drogová závislosť, alebo chorobná žiarlivosť, alebo aj odmietanie sexuálneho spolužita zo strany ženy. Nie, neobhajujem násilie na ženách páchané mužmi!!! Ale ani psychické týranie mužov, svojimi ženami!!! Je nedostačujúce, keď sa rieša následky problému bez toho, aby sa riešil problém. Väčšinou sa dvaja ľudia berú, alebo spolužijú z lásky. Na počiatku sú tie najlepšie úmysly, a potom je tu "zrazu" tyran? Neverím takémuto scenáru.
Súhlasí ether


18.
označiť príspevok

postoy-lea
   17. 8. 2009, 11:58 avatar
Petrana Tvoj príspevok je logický a k veci ako vždy. Súhlasím s ním až do momentu, že neveríš, že sa z niekoho po sobáši vykľuje tyran. Ľudia sa pretvarujú a keď vtáčka chytajú pekne mu spievajú - platí aj pre mužov aj pre ženy. Áno sú isté signály, ktoré si zamilovaná nevšimne alebo bagatelizuje, lebo veľmi ľúbi , prípadne naivne verí, že to je len dočasné či dokonca, že sa muž po svadbe zmení k lepšiemu. Ale sú ľudia, ktorí sa dokážu pretvarovať a maskovať a vyfarbia sa až po sobáši.


10.
označiť príspevok

farmakum žena
   17. 8. 2009, 11:19 avatar
Fajn...napokon je to chyba ženy, že ju niekto bije...hej??


11.
označiť príspevok

farmakum žena
   17. 8. 2009, 11:22 avatar
Tak bidňátka muži, oni sú cieľom psychického týrania??    Pekná capina...to, že je niekto feťák, alebo, že je chorobne žiarlivý, či má si chuť pichnúť a žena odmietne je dovod na bitku??
Ale stáva sa aj takýto scerná, z lásky tyran. Niektoré vlastnosti, ako sklon k násiliu, vystúpia u mužov až v neskoršom veku.


15.
označiť príspevok

postoy-lea
   17. 8. 2009, 11:53 avatar
Farmukum aj Ty si východniarka? Slovo bidňatka - v preklade chudáci, Ťa prezradilo. Súhlasím s Tvojím názorom.


16.
označiť príspevok

farmakum žena
   17. 8. 2009, 11:56 avatar
Nie, nie ja nie som z východu. Len mám veľa kamarátok z východu, tak sa na mňa ja niečo nalepí z tej výchdniarčiny    


19.
označiť príspevok

postoy-lea
   17. 8. 2009, 11:58 avatar
Farmakum si učenlivá.


69.
označiť príspevok

ether muž
   17. 8. 2009, 18:27 avatar
farmakum, prečítaj si to na čo reaguješ ešte raz 


12.
označiť príspevok

pátrač muž
   17. 8. 2009, 11:28 avatar
No nechcem uraziť ženské no ale niekedy ste tiež poriadne potvory (využívate, zneužívate a oblbujete).
Súhlasí Natalia


13.
označiť príspevok

farmakum žena
   17. 8. 2009, 11:32 avatar
No budiš, ale chlap musí ženu ľúbiť. Teda, mal by. A ak vidí, že s dotyčnou je to ťažko, tak by ju mal pustiť k vode a nie začať byť.
Súhlasí postoy-lea


14.
označiť príspevok

A-čko muž
   17. 8. 2009, 11:33 avatar
hehe ani tebe ani desat psychologov nepomoze v antipatii k mužom , lea. Ved si anjdi poriadnu zensku a prestan tu neustale sirit averziu voci muzskej casti sveta. Potom ked tak urobís , rad si prečítam nejake tvoje basnicky na krasu zenskeho lona , ktoré tak obdivujes . prečo nepíses o dobrych veciach a konečne si uz neprestanes vsímat vsetky tie negatíva -ved tie negatíva v tebe potom ziju a emocne ta unasaju do vacsej a vacsej prdely (sorry za vyraz)   


21.
označiť príspevok

postoy-lea
   17. 8. 2009, 12:04 avatar
Pane toto písal muž voči agresívnym mužom. Muži vždy viac rešpektujú názor od muža ako od ženy. Muž berie muža ako kamaráta, ale ženu ako erotický objekt a nie ako človeka, preto neprikladajú váhu, tomu čo hovorí žena.


23.
označiť príspevok

A-čko muž
   17. 8. 2009, 12:10 avatar
Pane ? Herr, segnore comandattore atd . ...Okej , si jasná ..to ty sama vytvaras priepaast , aj tento tvoj skopceny príspevok je iba ucelov podjebom neznasanlivosti k muzom . Ako som povedal vyhladavas to a raz ked sa ti podarí najst si chlapa, tak prave teba bude mlatit ,ako žito, lebo si plna obrazov nasilia na zenach, tvoje myslienky dookola sa kriutia nie pri tom dobrom co manzelstvo prinasa , ale pri tom zlom. Doslovne to co sa ti odohrava v mysli puta a viaze taky istý element , takze uz vies prečo mna neznasas ? Lebo ja nepoznam take obrazy a ked ano rychlo sa ich zbavujem-tým som pre teba odpudivy , lebo nemam v hlave ten manželský shit co tam nosís ty.
Súhlasí ether


28.
označiť príspevok

Natalia žena
   17. 8. 2009, 12:30

Príspevok bol vymazaný administrátorom.32.
označiť príspevok

A-čko muž
   17. 8. 2009, 12:38 avatar
Od teba to beriem ako pochvalu, ale nezvykaj si nato teba tiez najviac zaujíma tvoje vlastne JA a az potom siroko daleko nic a to ostatne az potom, ale vies zvozila si tu temami o pocitoch pod ciernu zem vsetko, co sa pocitov týka , takze teraz ti to vyhovuje dat na ne ,alebo si si to rozmyslela a konecne budes nasledovat svoje srdce a nie ten bull shit myslienok co sa ti hlavou prehana ,


42.
označiť príspevok

Natalia žena
   17. 8. 2009, 13:25

Príspevok bol vymazaný administrátorom.44.
označiť príspevok

A-čko muž
   17. 8. 2009, 13:29 avatar
Hehe ani nie..ty dokažes byt straaasne zla, a strasne dobra . Ked si zla tak je to pochvalou ked si proti-logicke nie?


36.
označiť príspevok

Ónya žena
   17. 8. 2009, 12:41 avatar
Natalia, to by si sa teda čudovala , A-čko by tie rozumy rozdávať mohol a nie jednému 


30.
označiť príspevok

postoy-lea
   17. 8. 2009, 12:34 avatar
Pane dajte mi už pokoj. Nemám Vás rada a tie Vaše popletené názory. Ja si o mužoch hoci nasilu vytváram ten najlepší obraz a detto o manželstve. Vykresľujem si len pekné a pozitívne situácie. Inak by som do toho nechcela ísť, keby som bola realistka. Aj včera som videla v rodine nepekny obraz manzela a otca... Napriek tomu vsak to chcem skusit.


35.
označiť príspevok

Petrana žena
   17. 8. 2009, 12:40 avatar
Lea, robíš si o mužoch ten najlepší názor nasilu?? A potom vytváraš takéto "milé" témy! Je to na tebe, či prezradíš, ale mňa by zaujímal ten obraz manžela a otca, čo máš v rodine...Potom ti na oplátku poviem svoj.  
Súhlasí ether


38.
označiť príspevok

postoy-lea
   17. 8. 2009, 12:48 avatar
Dobre. Na vonok velmi pekne vyzerajuci, obliekajuci chlap - vzdelany, sportovec s tzv. dobrej rodiny. Vzdy sme si vsimli, ze nejak hovori od veci, na otazku - protiotazkou, vzdy mu vsetko vadilo (vyzeralo ta aky je mudry a kriticky)... Urobil zene deti a uteka od povinnosti - nasiel si pracu mimo svojho domova a pritom nemusel. Opakovane meni pracu - nevie komunikovat, je drzy, doma ked je nic nerobi - iba ho treba nahanat. K manzelke je drzy a uraza ju hoci jej zdaleka nesiaha po paty, na deti krici ale nevie nic naucit vysvetlit, robi blbe tahy - namiesto pozicky berie leasing a nie je podnikatel. Doma je pohadany a roky neznasa vlastnych rodicov. Vsetko je na zene a pritom ona vzdy mala vyssi post aj plat nez on, zena musi sama zagazdovat a este davat aj na neho pozor, uci sa s detmi, vari, upratuje - nema uctu ani pomoci od toho manzela. Staci takto.


60.
označiť príspevok

Petrana žena
   17. 8. 2009, 15:30 avatar
Lea, ku príspevku 12:48 len toľko: To predsa musíš uznať sama, že sa nejedná o fyzicky, a dovolím si tvrdiť, že ani psychicky týranú ženu, ale "iba" vydatú, unudenú, zodratú? Natíska sa mi otázka, že kto jej za to môže, ale radšej ju pošli do manželskej poradne, nerob z nej obeť.


61.
označiť príspevok

postoy-lea
   17. 8. 2009, 16:10 avatar
Petrana taky pohlad som necakala. V podstate to vyzera na jej chybny vyber partnera. On ju ocaril statnou postavou, oblecenim, upravou a buducou perspektivou. Petrana a teraz mi to opis nejaky obraz manzela ci otca co si mi slubila.


62.
označiť príspevok

Petrana žena
   17. 8. 2009, 16:28 avatar
Lea, výber parntera bol správny, ale nakladanie s týmto materiálom..., že dovolila, aby sa jej to vymklo z rúk...vlastne mi to pripadá, ako keby niečo nechcela pustiť so svojich rúk...kontrolu, vládu nad ich vzťahom? Jeho postoj je rezistencia a pasivita, akoby stratil nadšenie pre spoločný "podnik", a stal sa z neho individualista. Ja som ti chcela napísať niečo o skutočnom týraní milujúceho otca - agresívneho alkoholika, celej svojej širokej rodiny...a predsa, je, a bol to môj otec, ktorého som mala a mám stále rada. Dnes už je všetko zabudnuté, odpustené, aj jeho altzheimer urobil svoje, ale hlavne moja mama, ktorá ho neodkopla, keď bolo jemu aj nám najhoršie.


63.
označiť príspevok

postoy-lea
   17. 8. 2009, 16:36 avatar
Petrana nieco v tom bude. Obaja su silni jedinci, vodcovia ... Ale ona ma navrch. Tak asi preto. Napriek tomu, ze zo seba ucelovo robila hlupsiu, naivnejsiu a bezbranejsiu - aby on vynikol, mohol sa realizovat a mal pocit dolezitosti a potrebnosti. Teraz, ked citam, ze si mala otca alkoholika a tyrana, tak za seba mozem povedat, ze by bud asi nezila alebo skoncila na psychiatrii. Cize ono je to tak, ze na kazdeho raz pride - myslim chorobu, preto sa neoplati robit zlo. A inak obdivujem Tvoju matku a Teba a rodinu, ze ste to vydrzali, zvladli - teraz je len bezbranou babkou vo Vasich rukach - je vo Vasej milosti a nemilosti ako kedysi Ty ako dieta a mama pocas aktivneho veku. Tak je to veru.


64.
označiť príspevok

Petrana žena
   17. 8. 2009, 16:42 avatar
Lea, napriek vysokému veku to nie je žiadna bezbranná bábka, v našich rukách, ale stále je to môj otec, a už sa na tomto fakte nič nezmení...zmenil sa len jeden fakt: už dávno to nie je agresívny alkoholik, ale milujúci otec.


65.
označiť príspevok

postoy-lea
   17. 8. 2009, 16:44 avatar
Petrana este lepsie. Uspesne a stastne konce sa casto nedeju. Nuz zazraky sa stavaju.


39.
označiť príspevok

postoy-lea
   17. 8. 2009, 13:03 avatar
Petrana odpovedala som Ti, prispevok 12:48 h v tejto teme.


37.
označiť príspevok

A-čko muž
   17. 8. 2009, 12:43 avatar
Postoy Lea --no ten pozitívny obraz tu vidiet denno denne temami co sem davas .       Od teba veru toho vela dobreho smerom k muzom nevypadlo.. chces zit s neikym koho nenavidís uz teraz ? Pozri si film noci s nepriatelom a najdi si konecne normalnu zensku a prijmu svoju inu orientaciu. Konecne najdes samu seba, a nebudes tu zeny, ktoré su normalne orientovane znechucovat tvojimi pohladmi na vsetko to co robi zivot zivotom medzi normalnymi heterosexualmi.


45.
označiť príspevok

postoy-lea
   17. 8. 2009, 13:39 avatar
Pane mohla by som napisat nieco ostre a trefne voci Vam, ale neurobim to. Ste mi lahostajny. Len tolko poviem, nikdy nepodcenujte ziadnu zenu. A cas ukaze ako to bude.


46.
označiť príspevok

A-čko muž
   17. 8. 2009, 13:46 avatar
Prepač Lea , ale viac ta nebudem obtazovat , je zbytocne , pouzijem novy nick na teba a som zvedavy na tie tvoje reakcie-ci je to len averzia k nicku , alebo to zacítis aj cez monitor , ze toho neznasam , lebo ho neznasam pre svoju urazenu a vsugerovanu pychu-pardon lahostajnost ..Tak cau príjemný den .


40.
označiť príspevok

sára žena
   17. 8. 2009, 13:08 avatar
lea prosím ťa zamiluj sa a budeš mať takých ako je A-čko v paži..
daj si spraviť ako ja gélové nechty,bo upravené sú pre mužov ako lep na muchy a nebudeš mať čas sem pomaly ani písmenkovať,bo myšlienky budeš mať inde.Alebo vyhoď ako ja všetky nohavice a zistíš,že nemáš čo na seba a hor sa do obchodov,alebo k šijaciemu stroju,len nevoľ si vo svojom voľnom čase df,bo ostaneš fakt na ocot..
A hlavne sa vždy pekne namaľuj,pretože sa za tebou nikto neotočí a nie ešte osloví a na nohavice fakt zabudni,ak chceš niekoho zbaliť na úrovni
Súhlasí Ónya, postoy-lea


41.
označiť príspevok

postoy-lea
   17. 8. 2009, 13:13 avatar
Sára nepíšeš veľa, ale teraz toto stojí zato. Je to tak. A tiež som včera hovorila kamarátke, že sukňu a šaty som nemala na sebe ani nepamätám. Suknu mam akurat jednu aj to na gynekologiu. Ale inak mas uplnu pravdu.


43.
označiť príspevok

Poroslav muž
   17. 8. 2009, 13:26 avatar
To o akych muzoch pises? Co muzi su tak primitivne zivocichy, ze reaguju na gelove nechty a sukne, a na nohavice nereaguju? To co davas za cudne rozumy? Ako muz cumim na to ako puk...  
Súhlasí A-čko, ruwolf, ether


47.
označiť príspevok

sára žena
   17. 8. 2009, 13:50 avatar
Poroslav vieš,ja nemám tridsať a chcem byť v štyridsiatke dáma na úrovni ..teba nemusím...


49.
označiť príspevok

Poroslav muž
   17. 8. 2009, 13:57 avatar
Prosim Ta nehnevaj sa ale tie tvoje rady mi pripadaju ako rady od 12 - 14 rocneho decka a nie dospelej damy. Esteze jej neradis piercing po celom tele...  
Ak si myslis ze muza zaujmu nechty alebo to ci nema nohavice a miesto nich suknu, tak si na velkom omyle. Skus sa vcitit do koze muza, ako by si si vyberala? Co by bolo podla teba velmi podstatne, podstatne, nepodstatne, velmi nepodstatne?
Súhlasí ruwolf, Petrana, ether


51.
označiť príspevok

sára žena
   17. 8. 2009, 14:25 avatar
Poroslav čo ja viem či ste si vždy sto percentne istý pohlavím,keď zbadáte osôbku zo zadu v nohaviciach...mne to vadí niekedy...hm že sa pomýlim  


53.
označiť príspevok

činčin žena
   17. 8. 2009, 14:27 avatar
sara, nevrav, že to nepoznáš...to musí byt fakt mužatka, aby to nerozoznala....


55.
označiť príspevok

sára žena
   17. 8. 2009, 14:32 avatar
hm činčin nie,niektorí muži vyzerajú fakt ako ženy..bo v nich sa mýlim a nie naopak..a hlavne keď majú bedrové rifle a tenký driek..nechápem ,ale fakt muži akosi zoženštievajú aj v tých nohaviciach


56.
označiť príspevok

činčin žena
   17. 8. 2009, 14:32 avatar
hihi, tomu trošku aj rozumiem


57.
označiť príspevok

činčin žena
   17. 8. 2009, 14:33 avatar
...a často závidím metlákom ich fakt pekné vlasy...


67.
označiť príspevok

Poroslav muž
   17. 8. 2009, 18:23 avatar
Neutoc na nu, aj pre mna je to niekedy problem:
englishrussia.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
 


48.
označiť príspevok

činčin žena
   17. 8. 2009, 13:55 avatar
asi som z marsu...čo sa dá robit s gelovými nehtami? to je nejaká spider-man výbava???


52.
označiť príspevok

sára žena
   17. 8. 2009, 14:26 avatar
hm ja dosť často trhám burinu a vždy sa mi nechty polámu..preto


54.
označiť príspevok

činčin žena
   17. 8. 2009, 14:28 avatar
...no, ja preto nechty nemám...nemá sa čo lámat a nejde mi pod to bordel.
Súhlasí Petrana


58.
označiť príspevok

sára žena
   17. 8. 2009, 14:33 avatar
činčin dobre,tak som chorá..vrátim sa k nohaviciam a normálnym nechtom a mám po virtuálnom úlete  


59.
označiť príspevok

činčin žena
   17. 8. 2009, 14:35 avatar
šak sa nepaprč...ja len ozaj nechápem tie gelové nechty.


68.
označiť príspevok

Poroslav muž
   17. 8. 2009, 18:25 avatar
Toho kriminalnika mi ani nepripominaj:
englishrussia.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
 


70.
označiť príspevok

ether muž
   17. 8. 2009, 18:39 avatar
lea, nebola si už zázračne vyliečená?


72.
označiť príspevok

postoy-lea
   17. 8. 2009, 22:07 avatar
ether z coho a kym?


25.
označiť príspevok

Ónya žena
   17. 8. 2009, 12:19 avatar
A-čko, Lea , prosím .. nikto o nikom nič nevie, nevieme akí máme život mimo DF-ka a prečo, nepoznáme sa tak, aby mohol druhý posudzovať... 


27.
označiť príspevok

Natalia žena
   17. 8. 2009, 12:28

Príspevok bol vymazaný administrátorom.29.
označiť príspevok

justsayozzy muž
   17. 8. 2009, 12:34 avatar
Máte v gatiach ovisnuté sedemcentimetrové hovado, na hlave letisko M.R. Štefánika a nad opaskom reklamu na fitloptu?
ani jedno sa ma netyka  


31.
označiť príspevok

Petrana žena
   17. 8. 2009, 12:34 avatar
V súčasnej dobe sú už vybudované centrá pomoci týraným ženám, aj v našej blízkosti je jedno nové...Som za to, aby boli vybudované aj centrá pomoci pre mužov, ktorí nevedia zvládať svoju agresivitu. (Hlavne záchytné stanice, napr.)Neklonujme bezdomovcov!
Súhlasí Natalia


33.
označiť príspevok

postoy-lea
   17. 8. 2009, 12:39 avatar
Petrana za toto by som Ťa vystískala. Presne a trefne.


73.
označiť príspevok

Ónya žena
   17. 8. 2009, 22:08 avatar
Petrana super nápad, ale tých chlapov by tam dva vozy volov museli dotiahnuť.. 


50.
označiť príspevok

Anette žena
   17. 8. 2009, 14:10 avatar
Realistický článok. Odporúča psychológa, krízové centrá. Poznám jednu ženu, ktorá po dlhoročnom terore opustila druha a šla bývať do takej charity pre týrané matky s ďeťmi. Vôbec sa jej tam nepáčilo, vravela, že tie ženy tam nie sú normálne. Bola s tým svojím tyranom neustále v telefonickom kontakte a napokon sa k nemu aj tak vrátila. Bývajú spolu, teraz sa pre zmenu on vykašľal na ňu a dieťa, celé dni sa túla s kamarátmi.


66.
označiť príspevok

ether muž
   17. 8. 2009, 18:09 avatar
drvivá väčšina KPŽ má mozog...  

každopádne je samozrejmé, že násilie na ženách je hovadina, ale ten článok je dosť pofiderne napísaný...
Súhlasí dorota


71.
označiť príspevok

dorota
   17. 8. 2009, 21:27 avatar
ja tomu nejako nechapem.
aky ciel sa tu sleduje?


74.
označiť príspevok

Mortiisia žena
   18. 8. 2009, 18:47 avatar
precitala som si prve 2 vety...nerozumiem tolkej nenavisti a krutosti kolko moze mat jeden clovek voci inym...
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 22:30,  Ja som nezačal, ja som obeť !!!!!!!!!!
dnes, 22:30,  Pokiaľ viem, ĽSNS ho stiahli z kandidátky.
dnes, 22:30,  už si nahlásený
dnes, 22:29,  niekto sa ti vyhrazal, že ťa zabije?....
dnes, 22:29,  tomiq Magát kandidoval v posledných volbach za ľsns Vyhlásil toto...
dnes, 22:29,  Ty si kokot??!!! Čo tu píšeš za kokotiny? Sa uvedom lebo zle dopadneš.
dnes, 22:29,  už len taraš ty naš osmijanko
dnes, 22:29,  Ja som nezačal, ja som obeť !!!!!!!!!! *15*15*15*15
dnes, 22:28,  za taketo vyhražanie možeš mať problem gluptaku*10*10*10
dnes, 22:27,  Uvádzaš zlý príklad Ondrej. *21 Čo sa týka toho že niečo neviem. Pozri sa na seba....
dnes, 22:27,  nie je dôležité kto si, dôležité je aký chceš mať vzťah s diskutujúcim
dnes, 22:23,  a mohli by ste pochopiť jednu ideu, na púšti žiadna reštaurácia pre športovcov nie je, tak...
dnes, 22:23,  Nie, len Edovu rodinu, nevinných ľudí nezabíjam, ja nie som američania !!!!!!!!!!
dnes, 22:23,  rozdiel je v tom, že ty meniš nazory...Namiesto toho aby si trochu skrotol, ked si nerozhodný...
dnes, 22:22,  2. počuj, ten penzión čo chceš dat podpálit , to jakoze aj s ludmi ktorí sú tam ubytovaní ??
dnes, 22:21,  A že na čom najviac záleží je láska. Pretože bez lásky sme ničím.
dnes, 22:21,  kým je dosť kyslíka tak riešite politiku, keď budete riešiť hasičov s kyslíkom tak potom...
dnes, 22:20,  No čím ďalej tým viac si začínam myslieť, že pravdu nemusím mať len ja. Ale že právd...
dnes, 22:20,  K ich vysokým preferenciám prispievaš aj ty a hlavne Eduard Ž. *04
dnes, 22:18,  naša pomazánka pre život
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Vždy je lepšie hovoriť s rozumným človekom o niečom hlúpom, ako s hlupákom o niečom rozumnom.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(181 128 bytes in 0,640 seconds)