hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Byrokracia na 1.mieste v zdravotníctve

príspevkov
3
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 20.2.2019 18:36 panoramix
posledná zmena 20.2.2019 21:32
1
20.02.2019, 18:36
Šak to poznáte, doktor vás neošetrí aj keby ste umierali, pokiaľ nesplňate podmienky byrokratického charakteru.
none
2
20.02.2019, 20:28
To je zaujímavé mňa lekár ošetril vždy , Možno preto lebo mám normálnu zdravotnú poisťovňu a hlavne zaplatené poistné

Nepotrebujem vôbec recept stačí mi iba kartička poistenca . O každom lieku ma informuje poisťovňa sms správou . Všetko mám jasne a digitalne zobrazované v telefonnej aplikácii od poistovni dôvera okrem stovky na stomatologické ošetrenia okrem iných benefitov , ktoré dostávam .

Neviem čo si mufko bedár predstavuje pod pojmom byrokracia a asi to nevie ani sám ak je všeobecne poistenou osobou tam kde Borat

Teba panenormalix by mali liečiť to je fakt v predstihu
none
3

2. Osvietený 20.02.2019, 20:28

To je zaujímavé mňa lekár ošetril vždy , Možno preto lebo mám normálnu zdravotnú poisťovňu a hlavne zaplatené poistné

Nepotrebujem vôbec recept stačí mi iba kartička poistenca . O každom lieku ma informuje poisťovňa sms správou . Všetko mám jasne a digitalne zobrazované v telefonnej aplikácii od poistovni dôvera okrem stovky na stomatologické ošetrenia okrem iných benefitov , ktoré dostávam .

Neviem čo si mufko bedár predstavuje pod pojmom byrokracia a asi to nevie ...

20.02.2019, 21:32
Ožiarený rádioaktívnym spadom.....ešte nepovedz, že to máš zadarmo
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 83 651 B vygenerované za : 0.067 s unikátne zobrazenia tém : 36 197 unikátne zobrazenia blogov : 538 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Chránený v Otcovi Veď aj Kristus raz trpel za hriešnikov, spravodlivý za nespravodlivých, aby nás priviedol k Bohu, keď bol podľa tela usmrtený, ale Duchom oživený. 1 Petra 3,18 Môžem vám ukázať krásny obraz Božej lásky k vám v príbehu o Danielovi...

citát dňa :

Zmyslom života je žiť.