hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  láska a vzťahy  /  téma

Bookface 12.

príspevkov
6
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 12.3.2012 18:01
posledná zmena 16.3.2012 15:02
1
12.03.2012, 18:01
Augustin Sokol.
bookface 12.
Úsek bookface 12 je pokračovaním predchádzajúceho úseku bookface 11.
Prezlečieme sa do nášho pracovného odevu na veľtrh:
Wanda a Šárika do nohavicového kostýmu so sakom. Richard a ja zase do obleku zo sakom. Všetci si na saká upevníme rezistory.
Prichádzame na výstavisko. Navštívime poľské a fínske expozície. A do tretice všetko najlepšie. Aby sme zmiatli eštebákov, tak navštívime aj sovietske expozície.
Poľskí vystavovatelia hneď chápu, že aký je symbolický význam rezistorov, ktoré sú na našich sakách:
Rezistencia, odpor a solidarita!
Podobnosť je predsa zrejmá:
Sloboda, rovnosť a bratstvo! {

la marseillaise

odkaz

odkaz

odkaz

„Liberte, Liberte cherie.“
} Podávame si navzájom ruky. Poliaci sa pritom chápavo usmievajú.
Fínom to zase vysvetľujeme. Aj oni sa potom chápavo usmievajú.
Nuž a samozrejme, že pred sovietmi to z pochopiteľných dôvodov zatajujeme. Darí sa nám to. Eštebáci sú z toho všetkého čím ďalej tým viac zmätení.
Richard v mene svojho priateľa nás všetkých pozýva na večierok. Jeho priateľ je sponzorom večierku. Je to výrobca a aj predajca známej fínskej vodky. {

finladia vodka

odkaz

odkaz

odkaz

} Je to vlastne aj večierok troch vodiek. Okrem fínskej vodky sa ešte podáva poľská a ruská vodka. {

poľská vodka

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

„Vodka je symbolom Poľska, podobne ako fiat – maluch, Lech Walesa, bombóny krovky alebo krakovský hrad Wawel.“

ruská vodka

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

} Večierok sa končí. Najprv sa s nami rozlúčia Rusi. Potom eštebáci. Sú poriadne opití. A sú z toho všetkého navyše aj úplne zmätení.
Ostávajú s nami už iba Poliaci a Fíni. Pre nich vyrozprávam známy vtip o Leninovi vo Fínsku.
none
2
12.03.2012, 18:03
Som zvedavý, kedy to premenuješ na BookFake!!!!!!!
none
3
13.03.2012, 15:40
Ahoj Cumel 30, 1111, síce Ti srdečne ďakujem za vtipnú pripomienku,

ale bookface nemienim premenovať na BookFake,

lebo bookface som si už dávnejšie zvolil za značku, za logo, za názov projektu, a tak ďalej. ...
none
4

3. 13.03.2012, 15:40

Ahoj Cumel 30, 1111, síce Ti srdečne ďakujem za vtipnú pripomienku,

ale bookface nemienim premenovať na BookFake,

lebo bookface som si už dávnejšie zvolil za značku, za logo, za názov projektu, a tak ďalej. ...

13.03.2012, 15:41
Novým názvom a novým ľudom dnes patrí svet, tak choď na vec starec, ale aj tak še da.
none
5

4. 13.03.2012, 15:41

Novým názvom a novým ľudom dnes patrí svet, tak choď na vec starec, ale aj tak še da.

14.03.2012, 16:59
Ahoj Cumel 30, 1111, srdečná vďaka za dobrú radu nad zlato,

takže, idem na vec!
Až na to, že nie ako starec,
ale ako mládenec.
Ako v tej ruskej pesničke:
„Hej donci, molodci! ...

Pokúsim sa ju neskôr „vygoogliť“ a dať ju tu.

Ale najprv sem dám svoj ďalší bookface.
none
6
16.03.2012, 15:02
Ahoj Cumel 30, 1111, tu sú tie sľúbene pesničky, že ako pochodujú „molodci“.
Minule totiž bolo teplé počasíčko. Bol som aj so svojim juniorom v lese. A tak sme si obaja zapochodovali. A mali sme z toho aj dobrú srandu. Aj keď to vždy nie je v skutočnosti až taká sranda. ...

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz
none

najnovšie príspevky :

11 SÚ
Yanko [zobraz vlákno] pred 4 hodinami
prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 101 586 B vygenerované za : 0.115 s unikátne zobrazenia tém : 50 281 unikátne zobrazenia blogov : 889 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Ďakujem ti náš Stvoriteľ, chcem byť s Tebou večný priateľ, ty's život si nám podaroval, potom si sa kdesi schoval. Milujem Ťa milý Bože, nechcem s Tebou byť na nože. Moja vôľa snáď pom...

citát dňa :

Keď sa budeš cítiť najhoršie, tak si spomeň, že aj tá najhoršia hodina má iba 60 minút.