hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  náboženstvo  /  téma

Boh k nám konečne priamo prehovoril vo svojom posolstve - 3 časť.

príspevkov
4
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 11.2.2008 22:15
posledná zmena 15.2.2008 20:20
1
11.02.2008, 22:15
Budete si môcť prečítať skutočné Božie slová, ktoré som opísal z knihy Poselství milosrdné lásky od Marguerite. Aký máte názor na toto posolstvo?

Ohledné jistých vědců.

Ježiš: "Zůstávají a zůstanou omezení. Mohou se zabývat těžkými problémy a někdy najít jejich řešení. Nic jim nepomůže. Rozhodující problém jim zůstane provždy záhadou a nikdy se nestanou pány života. Řekl jsem: Všechno pomine. A oni pominou. V čase, který jsem stanovil.

- Z ničeho tvořím. Z ničeho jsem stvořil svět a celý vesmír.
- Pro Mne čas neexistuje, ale pro vás, Moji maličcí, je vzácný. Neboť vám byl dán, abyste se posvěcovali, abyste Mne milovali a Mně sloužili. Proto nešetřte své námahy. Od vás, které jsem si vyvolil, žádam mnoho. Lidé si najdou tisícero výmluv, aby neplnili svoje povinnosti vůči Mne. Ja nacházím tisíc záminek, abych se k nim přiblížil.
- Pravda je lidem nepochopitelná. Nevzpomenou si na Mne, než aby Mi přičítali pohromy, které se na ně valí, a aby Mně za ně dávali zodpovědnost, když oni sami jsou za vše zodpovědni. Já chci pro všechny mír, ne smrt. Nechápou a ženou se vpřed, s hlavou skloněnou jako slepci, do zející propasti pod jejich nohami. A jejich svatokrádežné chování Mne krutě políčkuje. Jestliže se nad sebou nezamyslí... Co potom?...
- Zákon lásky, který vám dávám, děti Moje, je jediný, který vás může zachránit. Svět bez lásky je svět ztracený. Myslíte si, že budete moci žít bez ní? Považujete se za silné a osvícené. Nikdy jste nebyly tak nevědomé. Proč dávat takovou důležitost tomu, co pomíjí? Je vám potřeba všech těchto marností ve vašich zavazadlech do nebe? Uvažujte také o této myšlence: smrt ukončí všechny vaše klamné představy... A co vám tehdy zůstane? Chcete se tedy přede Mnou objevit s prázdnýma rukama? Což myslíte, že život, který vedete, stojí za to, abyste pro ňej riskovaly vaši věčnou blaženost? Co znamená několik let na zemi? Jednoho dne ji opustíte. A slzy které budete na věčnosti prolévat, že jste opustily svého Boha. Kéž se tato myšlenka dotkne vašeho srdce. Okusily jste někdy svatých radostí Boží lásky? Naslouchaly jste a uslyšely jste svého Boha v tichu svého srdce?
- Moje drahé děti, vyslyším vás v té míře, jak se vaše prosby budou shodovat s Mou vůlí.

- Víš proč je všude zlo a jeho spoušť v duších? Protože se člověk, nasátý svým hloupým pocitem nadřazenosti, pokládá za boha na zemi. Nevidí prázdnotu toho, co ho naplňuje štestím. A přesto... přijde den... Mé perly však nejsou pro vepře. Ale kdo je dost malý, aby je přijal?
- Děláte dobře, že se modlíte za duše v očistci, neboř jejich úděl je politováníhodný. Avšak ony mají nadějí. Vědí, že z něho vyjdou a že jejich utrpení je připravuje na štěstí, jakému není rovno. Zavržení kteří jsou v pekle naopak vědí, že jejich trápení bude trvat věčně. Pro ně není žádná naděje, nýbrž strašné zděšení a hrůza věčnosti bez Boha.

- Touha po prázdných věcech vládne světem. Zmocnila se srdcí Mých dětí. Ale Můj kříž se stále tyčí, aby připomněl všem lidem marnost pomíjejíchích věcí. Co zůstane ze všeho toho, po čem touží? Po jejich smrti, jaké hořké výčitky. Žel, bude příliš pozdě. A miluji je nesmírnou láskou! Jak je to smutné. Kdybys viděl tak jako Já zhýralost srdcí, ránu hříchu, která pokrýva svět duší! A volám je všechny. Neslyší. Jsou hluší a slepí.
none
2
12.02.2008, 16:24
Martinper prosim ta ako sa pozeras na krestansku Europu ktora vlastni zbrane,a ako sa pozeras na hnutie KDH ktore je ochotne v pripade vojnoveho konfliktu pouzit armadu !!!
none
3
12.02.2008, 21:20
človek zomrie ked sa prestane pítať,podľa tvojho článku si už mrtvy
none
4
15.02.2008, 20:20
koniec pani balime,ved sme uz v podstate K.O, nie?:D:D:D
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 90 653 B vygenerované za : 0.170 s unikátne zobrazenia tém : 47 139 unikátne zobrazenia blogov : 773 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto je online

hľadanie :

blog dňa :

odkaz 1. POČÚVAJ bez prerušovania 😉 2. HOVOR bez obviňovania 😉 3. DÁVAJ hojne 😉 4. MODLI sa neprestajne 😉 5. ODPOVEDAJ bez hádok 😉 6. HOVOR pravdu 😉 7. UŽÍVAJ si bez frflania 😉 8. BOHU...

citát dňa :

Potrebuješ moc, len ak chceš urobiť niečo škodlivé. Na všetko ostatné ti stačí láska.