Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Beko s.r.o BELVONčIK

26
reakcií
1510
prečítaní
Tému 12. júna 2012, 21:21 založil belvoncik.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
11. 06. 2018
168
12. 05. 2010
20
21. 09. 2011
0
22. 02. 2013
2
16. 01. 2014
2
 
 


1.
označiť príspevok

belvoncik muž
   12. 6. 2012, 21:21 avatar
POZOR NA TUTO TESARSKU FIRMU BEKO S.R.O (BEKO SLOVAKIA) TOPI SA V DLHOCH A NEUHRAZA SVOJE ZAVESKY NEVYPLACA LUDI NO NEPLATI ANI ZA MATERIAL PRIKLAD( www.navrhnakonkurz.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk ) MNE NEUHRADILI 2 DOT VYSOKE FAK. A POZNAM DALSICH MIN STIROCH..
Súhlasí Boris_I., trin i ty


3.
označiť príspevok

Vlado muž
   12. 6. 2012, 21:46 avatar
Pozri sa na to z tej lepšej stránky. Si negramotný, ale dobre zarábaš. Čo už my na tomto fóre môžeme k tomu povedať?

(ZAVESKY, STIROCH)
Súhlasí Sóley, clear1, Jaded, red rose


4.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   12. 6. 2012, 21:47 avatar
a co Vlado.. vadi ti, ze niekto zaraba pracou a nie gramatikou??? inak si kokot.. sorry.


5.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   12. 6. 2012, 21:49 avatar
a soley je pica.. sorry.
Súhlasí Sóley


6.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   12. 6. 2012, 21:52 avatar
clear je tiez kokot.. sorry.
Súhlasí clear1


8.
označiť príspevok

clear1 muž
   12. 6. 2012, 21:55 avatar
Grobian jeden !!   
Súhlasí red rose


9.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   12. 6. 2012, 21:57 avatar
nasrat kokote.. to co mu davas suhlas na taku chamradsku jebnutost... co na gramatike je zavisly nas zivot, alebo co? Kam si klesol prosim ta?
Súhlasí trin i ty


10.
označiť príspevok

Sóley žena
   12. 6. 2012, 22:02 avatar
Asi si nevenoval pozornosť vete "Čo už my na tomto fóre môžeme k tomu povedať?". Ako fakt...toto je síce smutné a všetci vedia, že sa také veci dejú, ale čo s tým chceš robiť tu? Navyše to je ponos (celkom pochopiteľný), ale nebolo to zadané ako téma na diskusiu....a ten pravopis je fakt žalostný.
Súhlasí red rose


11.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   12. 6. 2012, 22:05 avatar
Mozes podakovat za dobre myslenu radu a informaciu aj ked ju mozno nevyuzijes..
Ocapit sa na gramatiku a plat je ubohost... okrem toho negramotnost znamena, ze nevies pisat citat a nie, ze robis gramaticke chyby, takze double shame..
Súhlasí trin i ty


14.
označiť príspevok

Sóley žena
   12. 6. 2012, 22:12 avatar
Určite ju nevyužijem a nehanbím sa aj napriek tomu, že som sa na tom Vladovom príspevku uchechtla.


19.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   12. 6. 2012, 22:16 avatar
tak pardon madam.. budem sa vasej urodzenosti vyhybat s vasim zvolenim, pretoze ja sa zase hanbim za takych ludi, co sa nevedia normalne smiat.. len posmievat..
Súhlasí trin i ty


22.
označiť príspevok

Sóley žena
   12. 6. 2012, 22:17 avatar
By som sa aj zasmiala, ale už fakt nevládzem.


23.
označiť príspevok

clear1 muž
   12. 6. 2012, 22:18 avatar
Ale pozri hore, Jaded je tiež kokot !!


24.
označiť príspevok

Sóley žena
   12. 6. 2012, 22:20 avatar
Ale Jaded aspoň nie je psychopat.
Súhlasí Jaded, clear1


25.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   12. 6. 2012, 22:20 avatar
On to vie.
Súhlasí trin i ty


13.
označiť príspevok

clear1 muž
   12. 6. 2012, 22:10 avatar
Ale Boris, som si istý že Vlado to myslel zo srandy. Mňa napadlo to isté ako jeho. Ale je možné že sme naozaj všetci ko..ti, ja sa tomu nebránim..
Súhlasí Sóley


15.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   12. 6. 2012, 22:13 avatar
Fajn.. obohy a plytky humor.. snad teda znesiete aj ten moj na vasu adresu..
Súhlasí trin i ty


16.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   12. 6. 2012, 22:13 avatar
*ubohy
Súhlasí clear1


18.
označiť príspevok

clear1 muž
   12. 6. 2012, 22:15 avatar
Jasné, v pohode..


17.
označiť príspevok

Sóley žena
   12. 6. 2012, 22:14 avatar
Klirko, nie, nie veru...všetci nie.  
Súhlasí clear1


12.
označiť príspevok

belvoncik muž
   12. 6. 2012, 22:05 avatar
mozno ze prave preto ze si koko.. tak nezarobis a lebo nemas hlavu ale zalud


2.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   12. 6. 2012, 21:25 avatar
Žijeme v zložitej dobe. Možno to trochu preháňam, ale prirovnal by som ju k dobe vojnovej. Drobný, ale podľa mňa podstatný, rozdiel je v tom, že si to takmer nik neuvedomuje. Žiaľ. A práve to ju robí ešte nebezpečnejšou. Ak lieta vzduchom olovo, aj ten naj(s)prostejší tvor vie, že sa mu má uhnúť z cesty. Dnes lietajú len slová z úst bankárov a politikov, maximálne ešte kopy papierov z tlačiarní, ktoré musia ich hlúposti ešte reprodukovať. A preto drvivá väčšina občanov stojí ako kôl v plote, akoby sa nič nedialo, a ako slepé a hluché teliatko kráča na popravu. Áno, slepé a hluché. Naše senzory nebezpečenstva ostávajú nečinné, ukolísané uspávankami tých, ktorí by mali ako prví byť na poplach.

Ospravedlňujem sa, že budem v nasledujúcich riadkoch miešať jablká s hruškami a „riešiť“ medzinárodné záležitosti spolu s vnútroštátnymi.

Ak by som nevedel, že s.r.o. ako forma obchodnej spoločnosti existuje ja inde ako na Slovensku, teda nielen existuje, ale je celkom hojne rozšírená, odprisahal by som, že ide o slovenský vynález. Do čerta s páčidlami, kliešťami na ostnatý drôt, skrátenými brokovnicami a tak ďalej. Máme s.r.o., s tou sa kradne oveľa pohodlnejšie a najmä vo veľkom a beztrestne. Denne to vidím vo svojej práci a určite sa s tým stretol každý, kto podniká, alebo podnikal. Miliónové dlhy, tony nezaplatených faktúr, zúfalí veritelia. Plná schránka pošty od exekútorov, súdov, arbitrov a ďalšej hŕby bezmocných divákov. Na schránke nálepka s obchodným menom a za ňou zdevastovaný domček z dosák a vlnitého plechu. Na prahu stojí hrdý „konateľ“ v potrhaných teplákoch, ktoré nevideli práčku pekných pár mesiacov, ak vôbec, a myká plecami. On nič nevie, on žiadne doklady nemá, nevie čo je s „firmou“ a netuší, čím sa pôvodne zaoberala. Dostal pár drobných a podpísal by aj ručenie vlastnou obličkou. Usmiaty bývalý konateľ ovešaný zlatými reťazami na peknom, drahom autíčku, vo vrecku kľúče od baráku v ktorom by mohlo pohodlne bývať niekoľko desiatok ďalších ľudí. On za nič nemôže. Spoločnosť predal, nič s tým nemá. Pár krát bol na výsluchu, ale trestu sa ani zďaleka nebojí. Na upozornenie, že za podvod sa sedí sa len usmeje:“ Na Slovensku? Ale prosím Vás…“

O pár kilometrov ďalej klope exekútor na dvere otcovi rodiny, ktorého deti chodia každý deň do školy. S manželkou pracujú od tmy do tmy, lebo sa hnusia sami sebe, len preto, že nechcú mať na čele páliacu nálepku DLŽNÍK. Bývalí zamestnanci či veritelia skrachovanej s.r.o. Keď im nezaplatili za vykonané práce, alebo dodaný materiál, sami sa necheli dostať do problémov, vzali si pôžičky, hypotéky…Veď to zaplatia, len čo im s.r.o. uhradí faktúry, vyplatí mzdy. A úrok? Skromných 14%. Máme predsa demokraciu a zmluvnú slobodu. Hlupáci, čo si podpísali, to majú. Navrch zmluvná pokuta, súdne trovy, trovy pŕavneho zastúpenia, exekučné trovy, odmena exekútora. Opäť biednych 20%. Že boli pôvodne dlžní len pár stoviek? Smola. Auto si vzala lízingovka, dom banka, ponožky exekútor. Mali mať s.r.o.

Sci-fi? Ojedinelý prípad? Kiež by. Každodenná realita. Za tie necelé dva roky, ktoré pracujem na exekútorskom úrade som toho videl naozaj veľa. Stovky ľudí v takej chudobe, akú si ťažko predstaví väčšina z nás. Niesom slabá povaha, ale dvadsať ľudí spiacich na zemi v trojizbovom byte…Kúrenie? Ohník pod oknom, priamo v byte. Sem-tam sa nájde piecka, inak otvorené ohnisko, diera v stene ako komín. V celom byte jedna žiarovka. „Počkajte pan exekutor, prekrutim žiarofku do kuchyne, bo mame len jednu…“ A nestalo sa mi to raz, a nestalo sa mi to len pri tej skupine ľudí, ktorá každému prišla na um pri čítaní týchto riadkov. Zoznam je nekonečný. Živnostníci, stavebníci, dopravcovia. Ľudia, ktorí stratili doklady a niekto si na ne vzal pôžičku, požičal auto, nakúpil bielu techniku. Že sa to nejako vysvetlí? Aj ja som si myslel… Bohužiaľ, exekútor zvyčajne zaklope na dvere skôr ako spravodlivosť. Pre tých, ktorí sa pýtajú, ako to môžem stále robiť mám jedinú odpoveď. Skôr môžem ľuďom pomôcť tam kde som…

Už v roku 2006 sa začalo v médiách, najprv zahraničných, skloňovať slovíčko kríza. Keby som dostal cent vždy, keď som ho počujem… Už teraz vidím zástupy ľudí s fakľami a vidlami, kričiace známe heslo, že po vojne je každý generál, ale kto ma pozná, vie, že nasledovné tvrdím už veľmi, veľmi dlho.

V prvom rade by som sa chcel poďakovať médiám, ktoré, nadšené z novej senzácie, kričali so zdvihnutým prstom:“Pozor človiečik, ide kríza! Aj keď vôbec nechápeš o čo v nej ide, a ani my nie, musíš začať hneď a zaraz šetriť!“ A zástupy prisluhovačov plastovej debny poslúchli. Neviem si predstaviť aký pozitívny dopad to mohlo mať… Ľuďom ťažko zarobené peniažky vo vreckách, či na hypervýhodných terminovaných účtoch s úrokom, POZOR!, 2% znehodnotila inflácia, omnoho vyššia ako samotné úroky. Spotreba klesla, kríza sa prehĺbila ešte viac. Úplne zbytočne. Je mnoho dôležitejších vecí, ktoré by sa mali diváci a poslucháči dozvedieť a nikdy sa tak nestane. Tak prečo sa nemohlo pomlčať o kríze?

Dodnes som nepochopil, prečo bolo reakciou na krízu uťahovanie opaskov. Štáty a nadnárodné organizácie teraz lejú natlačené peniaze do bánk a vyvolených spoločností, čo považujem za obrovský zásah do mechanizmov voľného trhu. Ak je ale takýto zásah vporiadku, prečo sa nekonal podobný zásah na začiatku krízy. Nie však bezhlavým tlačením a nalievaním peňazí. Som si vedomý toho, že nemá zmysel polemizovať na tému „Čo ak….“ Ale rád by som videl, ako by to dnes vyzeralo, keby sa v začiatkoch krízy začali vypisovať obrovské megaprojekty. Práve tými istými vládami a nadnárodnými organizáciami, ktoré sa podieľajú na tlačení peňazí. Možno nerozumiem ekonomike, ale ak mám zástupy ľudí bez práce a množstvo nevyčerpaných zdrojov (minimálne na Slovensku), čo nám bráni spojiť to dokopy a začať niečo produkovať? Peniaze? Veď sa ich aj tak natlačili plné vagóny. A mysím si, že číselko za písmenkami HDP by vyzeralo podstatne inak. Rovnako ako kolkonka s percentom nezamestnanosti a ďalšia s čiastkou vyplatenou ako podpora v nezamestnanosti. Nechce sa mi veriť, že by to dopadlo horšie, ako je to teraz. Ak niekto vie dôvod, prečo by to nemohlo fungovať, prosím, úprimne si to rád nechám vysvetliť…

Na počiatku i konci tohto všetkého však, napriek zástupu obvinených v tomto článočku, ostáva obyčajný človek, ak chcete občan, ktorý si tieto riadky neprečíta. Prečo? Lebo jeho to nezaujíma. To nieje jeho problém. On má svoje starosti… Ak by som mal zostaviť pyramídu príčin toho, čím dnes prechádzame a čo nás ešte čaká, práve tento „občan-ignorant“ by bol na jej vrchole. Ak by sa totiž takýto človiečik na chvíľku zamyslel, možno by našiel spôsob ako sa ozvať, ako zabojovať o svoju existenicu a o budúcnosť svojich detí. A môže začať zdanlivo maličkosťou. Prestať tlačiť peniaze bankárom a skúsiť to so zlatou, alebo striebornou mincou…

autor: Lukáš Kuna

zdroj: proinvestory
Súhlasí mysoulflies, trin i ty


20.
označiť príspevok

Linda žena
   12. 6. 2012, 22:16 avatar
Boris, stručnejšie by sa nedalo?..ká para má to všetko čítať! 
Súhlasí red rose


21.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   12. 6. 2012, 22:17 avatar
Kto chce Lindus, ved nemusis.


26.
označiť príspevok

mysoulflies muž
   12. 6. 2012, 23:07 avatar
Presne toto je problém slovenskej mentality, a možno nie len ten slovenskej. Ľudia skrátka na seba nemajú čas, nemajú čas na to, aby čítali takéto veci, aby si dali dokopy fakty o tom čo sa deje, a prečo sa deje a čo s čím súvisí. Hlavne aby zarábali, rozumej chodili do roboty, a poplatili účty a maximálne lúštili ešte tak krížovky. Všade vo svete kde sa niečo deje v neprospech ľudí, okamžitá reakcia demonštrácie, a u nás? že vyjde 50 alebo 100 ľudí na nejaké zhromaždenie a výnimočne ich vyjde aj pár tisíc, ale čo to je!!! Samotná kauza Gorila, korupcia jak sviňa na najvyšších miestach a na námestí len zopár ľudí. Ved to je katastrofa!!!
Súhlasí Boris_I., trin i ty


27.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   12. 6. 2012, 23:13 avatar
presne mysoulflies, je to nezaujem a hotova katastrofa, ktora ludi opakovane vhana do vojen, otroctva, biedy, neprava.. Preto stale vravim, ze je to vola bezneho ludu takto zit, pretoze ak by chceli, tak by to dokazali velmi frisko zmenit.
Súhlasí trin i ty, mysoulflies


7.
označiť príspevok

viluette muž
   12. 6. 2012, 21:53

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 00:39,  Cigánsky rasisti-chcu likvidovať-kotlebovcov. Šíria nenávisť mali by byť súdení
dnes, 00:28,  čakajú kým zaspím v noci potom za mnou pošlú lekára, aby nás zatvoril do nemocnice a...
dnes, 00:06,  http://diskusie.slovakforum.net/t232-topic :)
dnes, 00:05,  ty si iny mešuge aj s tou putinovou hlavou *39
dnes, 00:04,  (2) Gabriel pb, myslel si tohto...?...
dnes, 00:04,  len ten pánko z koho myšlienok vyšla celá rada smerov, medzi inym aj marxismus - leninizmus ,...
dnes, 00:01,  Tu tuuuut Andrej vystupovat je dosnivane leopoldov vola.
včera, 23:58,  (2) Gabriel pb, ďakujem za upozornenie - stalo sa mi to opäť nevedome. Ale bez otáznikov to...
včera, 23:55,  (2) Gabriel pb, ani nie, nepomýlil si sa - a keby aj, tak už starí Rimania hovorili/vedeli,...
včera, 23:50,  12. vieš ty vobec čo je rasizmus? ze jedna rasa [ nábozenstvo etc] je nadradena ostatnym....
včera, 23:37,  dosť veľký otáznikový programovací jazyk si použil
včera, 23:36,  židia sa vedia modliť, smiať a prinášať dary, ak som na niečo zabudol tak si doprajte...
včera, 23:33,  väčšinou, to býva takto najprv pocítiš bolesť, potom stres a až na konci strach
včera, 23:31,  ach jáj, a to sa nebojí ísť do trinástej izby v dome
včera, 23:30,  na slovensku sa vyrába myrinda a v prahe sa vyrába canta
včera, 23:29,  aké mali, také stratili
včera, 23:28,  vznik česko slovenska bol naplánovaní alebo nebol naplánovaní zámerne blízko prvej...
včera, 23:26,  vraj ak máš počítači 150 systémových databáz, vojna je dopredu prehraná, len tie...
včera, 23:22,  bohatí ľudia nosia úsmev a poriadok, však sa nemýlime
včera, 23:21,  bing a bang alebo bada bada boom
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Muž zaplatí dvesto korún za stokorunovú vec, ktorú potrebuje.
Žena zaplatí sto korún za dvestokorunovú vec, ktorú nepotrebuje.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(97 024 bytes in 0,485 seconds)