hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  láska a vzťahy  /  téma

Augustin Sokol alias Gugu. 60 Bookface.

príspevkov
3
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 10.5.2013 11:13
posledná zmena 11.5.2013 12:39
1
10.05.2013, 11:13
Augustin Sokol alias Gugu.
60 bookface.
Začiatok 60 bookface.
Úsek 60 bookface je pokračovaním predchádzajúceho úseku 59 bookface.
Katarínka sa už preberá z bezvedomie. Vpichnem do nej jednorazovú injekciu s morfiom. Pichnem len ju. Seba nie. Všetky injekcie budú iba pre ňu. Ja som len ľahko ranený. Do mňa guľka vošla zozadu do stehna. Prešla až na druhú stranu. Ale nezasiahla kosť ani hlavné stehenné cievy. Teda ani žily a ani tepny. Preto len slabo krvácam. Avšak moje zranenie je napriek tomu bolestivé. Katarínka by to ale nazvala iba ako škrabnutie. Je to síce len žena. Je však omnoho odolnejšia tvrdšia ako ja. Znesie vskutku veľkú telesnú záťaž. Omnoho ťažšie sa znáša duševná záťaž. Aj tú dokáže zvládnuť. Vlastne je vo všetkom lepšia. Tu je vhodný príklad: jej zlatá medaila z posledných celoarmádnych majstrovstvách v bojových umeniach. Boli sme tam obaja spolu. Ja som však nezískal žiadnu medailu. Ale nielen to. Bol som vyradený z ďalších zápasov už po prvých troch kolách. Do tretice všetko najlepšie. A dosť. Napriek tomu som pozvaný všade tam ako medailisti. Teda do sauny a aj na tanečnú zábavu. A vďaka komu? Predsa vďaka Katarínke. Je to vskutku moja vynikajúca parťáčka! Už od našej prvej spoločnej bojovej misii som ju obdivoval. Vo všetkom. Doslova. A dôsledok? Obdiv sa znenazdajky zmenil na lásku. Teraz Katarínku ukladám do stabilizovanej polohy. Ta poloha mi pripomína polohu pri milovaní. Láska je liek. Láska lieči. A možno Katarínku nakoniec aj vylieči. Tak to bolo s láskou počas celých dejín ľudstva. Amor vincit omnia! Na veky vekov! Amen. Položím svoju ruku na jej spotené čelo. Potom vstávam. Konečne sa už nemusím plaziť. Môžem vzpriamene chodiť. Ako pri prechádzke po parku.
Keywords: {
morphine you look like rain youtube
odkaz
mighty morphine power rangers morphing sequence multilanguage youtube
odkaz
point of departure airway breathing circulation lyric video youtube
odkaz
2 stabilizovana poloha cerveny kriz youtube
odkaz
kamasutra position by skannan mp4 youtube
odkaz
what is tantra sex? youtube
odkaz
tantra chakra dance youtube
odkaz
tantra mmsu praha magazin popelky cz youtube
odkaz
morfin wiki
odkaz
„Morfín alebo morfium je hlavný alkaloid ópia.“
abc prva pomoc wiki
odkaz
„ABC je skratka anglických slov Airway (dýchacie cesty), Breathing (dýchanie) a Circulation (cirkulácia – obeh). ... Obvykle v tomto bode sa ujasní, či pacient bude potrebovať záchrannú akciu – umelé dýchanie alebo stabilizovanú polohu.“
} Koniec 60 bookface.
none
2
10.05.2013, 11:22
trochu kŕčovité, možno mi paradoxne vadí prílišná strohosť vyjadrovania... ako keby chýbali nejaké medzičlánky medzi jednotlivými vetami, ktoré pôsobia hrozne izolovane
a nikdy si nie som celkom istý pri vyjadreniach typu "je to len žena" a pod., niekedy to pôsobí neadekvátne

ale to je len môj názor pochopiteľne
none
3

2. 10.05.2013, 11:22

trochu kŕčovité, možno mi paradoxne vadí prílišná strohosť vyjadrovania... ako keby chýbali nejaké medzičlánky medzi jednotlivými vetami, ktoré pôsobia hrozne izolovane
a nikdy si nie som celkom istý pri vyjadreniach typu "je to len žena" a pod., niekedy to pôsobí neadekvátne

ale to je len môj názor pochopiteľne

11.05.2013, 12:39
Ahoj Ether, Tvoj názor je nielenže správny, ale aj veľmi inšpiratívny!
Iba sa opakujem, keď tu zase tvrdím, že vlastne kvôli tomu som tu na tomto portáli. Teda, som tu práve kvôli takýmto inšpiratívnym, úprimným a nezištným ľuďom, ako si Ty. A iba preto môžem ďalej písať. Som Vám všetkým za to zo srdca veľmi vďačný!
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 87 534 B vygenerované za : 0.069 s unikátne zobrazenia tém : 36 473 unikátne zobrazenia blogov : 545 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Navždy dokonalý skrze Ježišovo dokonalé dielo Ale tento priniesol obeť za hriechy a navždy sa posadil po pravici Boha. ...Lebo jednou obetou navždy zdokonalil tých, čo sú posväcovaní. Hebrejom 10:12,14 Boli ste niekedy ako kresťan sužovaní myšlienk...

citát dňa :

Život je ako pohár a je iba na tebe čím si ho naplníš. Aj tak si to nakoniec vypiješ sám.