hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  láska a vzťahy  /  téma

Augustin Sokol alias Gugu. 55 Bookface.

príspevkov
1
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 4.5.2013 09:43
posledná zmena 4.5.2013 09:43
1
04.05.2013, 09:43
Augustin Sokol alias Gugu.
55 bookface.
Začiatok 55 bookface.
Úsek 55 bookface je pokračovaním predchádzajúceho úseku 54 bookface.
Stihneme ešte vymeniť zásobníky v automatických puškách, za zásobníky s nábojmi boewulf. S kotúľom nabok sa od seba znovu vzdialime. Teraz sme v značne výhodnej streleckej pozícii:
Spolu s autom vytvárame skoro rovnoramenný a značne štíhly trojuholník s veľmi ostrým vrcholovým uhlom. Auto teda môžeme vziať do krížovej paľby. Obaja strieľame do čelného skla na aute.
Vkladám kľúčové slová: {
crossfire funny trailer youtube
odkaz
brandon flowers crossfire youtube
odkaz
tortelle blueburn crossfire youtube
odkaz
funny cf 3d 2 youtube
odkaz
funny things in crossfire part 1 youtube
odkaz
crossfire movie hd youtube
odkaz
krizova palba wiki
odkaz
„Krížová paľba je termín, s ktorým sa označuje sústredenie paľby z niekoľkých smerov do rovnakej palebnej oblasti.“
dick francis wiki
odkaz
„Dick Francis (narodený: 31. október 1920, zomrel: 14. február 2010) bol britský spisovateľ detektívnych románov. (...) Bibliografia: (...) 2010 Crossfire (Krížová paľba).“
} S kotúľom nabok sa od seba znovu vzdialime. S periskopmi sledujeme cieľ. Je zabitý ďalší nepriateľský vojak. Má odstrelený vrch hlavy. V jeho obnaženom mozgu sa v lúčoch Slnka trblietajú úlomky skla. Sú to úlomky z úplne rozostrieľaného čelného skla na aute.
Koniec 55 bookface.
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 84 764 B vygenerované za : 0.076 s unikátne zobrazenia tém : 47 108 unikátne zobrazenia blogov : 772 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto je online

hľadanie :

blog dňa :

Určené len pre maximálnych SEBA-vrahov 😉 Cesta do raja vedie skrz peklo 😉 odkaz Bol SOM "donútený" podstúpiť krst ohňom 😉 Vydal SOM sa na cestu do "pekla" 😉 Lebo SOM bol sklamaný zo sv...

citát dňa :

Niektorí ľudia spôsobujú radosť hneď ako prídu. Iní zasa hneď ako odídu.