hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Amen. Co to slovko zmena?

príspevkov
15
zobrazení
72
tému vytvoril(a) 18.3.2018 15:54 ranexil
posledná zmena 19.3.2018 22:37
1
18.03.2018, 15:54
Tak neviem to ani ja.
Je to snáď iba tak je?
none
11

1. ranexil 18.03.2018, 15:54

Tak neviem to ani ja.
Je to snáď iba tak je?

19.03.2018, 18:55
1.To neovladas a o joge pises spravne ? Podivne. Amen je predsa meno Bozie a meno Syna,jedno zo zakladnych ktoremu sa po kostoloch,spolkoch,sektach mikulaseneckych a nabozenstvach ruhaju a znevazuju ho svojimi tupymi judasskymi naukami. Chces vediet detaily pozeraj moje prispevky alebo pis mail kde by sme prebrali vsetko mozne o pismach a osobne svedectva.
none
13

11. 19.03.2018, 18:55

1.To neovladas a o joge pises spravne ? Podivne. Amen je predsa meno Bozie a meno Syna,jedno zo zakladnych ktoremu sa po kostoloch,spolkoch,sektach mikulaseneckych a nabozenstvach ruhaju a znevazuju ho svojimi tupymi judasskymi naukami. Chces vediet detaily pozeraj moje prispevky alebo pis mail kde by sme prebrali vsetko mozne o pismach a osobne svedectva.

19.03.2018, 19:45
hm ..hm.. ja si nedovolim pisat co si myslim. Mam dieta. Bastardi urobili zakony na svoj obraz, aby ludom, ktori cosi vedia uskodili.
Potom mu nezaplatim skolu.
Co vlastne cakas?
Ze ti budem vypisovat, co chces pocut, ci citat?
Nie nebudem. Ja som ja.
none
14

13. ranexil 19.03.2018, 19:45

hm ..hm.. ja si nedovolim pisat co si myslim. Mam dieta. Bastardi urobili zakony na svoj obraz, aby ludom, ktori cosi vedia uskodili.
Potom mu nezaplatim skolu.
Co vlastne cakas?
Ze ti budem vypisovat, co chces pocut, ci citat?
Nie nebudem. Ja som ja.

19.03.2018, 22:34
28. Co cakam? Ja nic necakam. Uz som si prezil svoje, a kazdy ukaze aky je. Ci je uprimny a ma v sebe nieco dobre alebo mu nieco z toho chyba, ci ma odvahu ci nie. A dal som moznost kazdemu pisat i na email co tu mam verejne uvedeny. Ver tomu ze ten kto stoji na spravnej strane ma svoju ochranu i odlatu. A ten co nie ma tiez odplatu. Co je laska k bliznemu, k dietatu ? Ho z tohovorit pravdu ci ucit sa bat ludi a zaradit sa do davu ?
none
15

14. 19.03.2018, 22:34

28. Co cakam? Ja nic necakam. Uz som si prezil svoje, a kazdy ukaze aky je. Ci je uprimny a ma v sebe nieco dobre alebo mu nieco z toho chyba, ci ma odvahu ci nie. A dal som moznost kazdemu pisat i na email co tu mam verejne uvedeny. Ver tomu ze ten kto stoji na spravnej strane ma svoju ochranu i odlatu. A ten co nie ma tiez odplatu. Co je laska k bliznemu, k dietatu ? Ho z tohovorit pravdu ci ucit sa bat ludi a zaradit sa do davu ?

19.03.2018, 22:37
29. Oprava - Hovorit pravdu ... Posledna veta.
none
3
18.03.2018, 16:00
"Tak je", "Stan sa"
none
4

3. meaculpa 18.03.2018, 16:00

"Tak je", "Stan sa"

18.03.2018, 16:05
podla wikipedie este znamena „být jistý“, „být pravdivý“
👍: ranexil
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2026 verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 ) veľkosť : 99 182 B vygenerované za : 0.048 s unikátne zobrazenia tém : 2 078 657 unikátne zobrazenia blogov : 20 980 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti :

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto (nie) je online

hľadanie :

blog dňa :

odkaz 😉 alebo aj : Slnko svieti, voda láka, postavme si snehuliaka... Tento model opisuje nielen tvorbu, ale aj životný cyklus softvéru. 1. Nosná myš‑lienka – prvá veľká guľa Každá tvorba...

citát dňa :

Je dobré, keď ľudia dokážu tolerovať tých netolerantných.