hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
Amen. Co to slovko zmena?
príspevkov 15 |
zobrazení 72 |
tému vytvoril(a) 18.3.2018 15:54 ranexil
posledná zmena 19.3.2018 22:37
|
1
|
Tak neviem to ani ja.
Je to snáď iba tak je?
|
 |
|
11
|
|
|
1. ranexil 18.03.2018, 15:54
Tak neviem to ani ja.
Je to snáď iba tak je?
▲
19.03.2018, 18:55
|
1.To neovladas a o joge pises spravne ? Podivne. Amen je predsa meno Bozie a meno Syna,jedno zo zakladnych ktoremu sa po kostoloch,spolkoch,sektach mikulaseneckych a nabozenstvach ruhaju a znevazuju ho svojimi tupymi judasskymi naukami. Chces vediet detaily pozeraj moje prispevky alebo pis mail kde by sme prebrali vsetko mozne o pismach a osobne svedectva.
|
 |
|
13
|
|
|
11. 19.03.2018, 18:55
1.To neovladas a o joge pises spravne ? Podivne. Amen je predsa meno Bozie a meno Syna,jedno zo zakladnych ktoremu sa po kostoloch,spolkoch,sektach mikulaseneckych a nabozenstvach ruhaju a znevazuju ho svojimi tupymi judasskymi naukami. Chces vediet detaily pozeraj moje prispevky alebo pis mail kde by sme prebrali vsetko mozne o pismach a osobne svedectva.
▲
19.03.2018, 19:45
|
hm ..hm.. ja si nedovolim pisat co si myslim. Mam dieta. Bastardi urobili zakony na svoj obraz, aby ludom, ktori cosi vedia uskodili.
Potom mu nezaplatim skolu.
Co vlastne cakas?
Ze ti budem vypisovat, co chces pocut, ci citat?
Nie nebudem. Ja som ja.
|
 |
|
14
|
|
|
13. ranexil 19.03.2018, 19:45
hm ..hm.. ja si nedovolim pisat co si myslim. Mam dieta. Bastardi urobili zakony na svoj obraz, aby ludom, ktori cosi vedia uskodili.
Potom mu nezaplatim skolu.
Co vlastne cakas?
Ze ti budem vypisovat, co chces pocut, ci citat?
Nie nebudem. Ja som ja.
▲
19.03.2018, 22:34
|
28. Co cakam? Ja nic necakam. Uz som si prezil svoje, a kazdy ukaze aky je. Ci je uprimny a ma v sebe nieco dobre alebo mu nieco z toho chyba, ci ma odvahu ci nie. A dal som moznost kazdemu pisat i na email co tu mam verejne uvedeny. Ver tomu ze ten kto stoji na spravnej strane ma svoju ochranu i odlatu. A ten co nie ma tiez odplatu. Co je laska k bliznemu, k dietatu ? Ho z tohovorit pravdu ci ucit sa bat ludi a zaradit sa do davu ?
|
 |
|
15
|
|
|
14. 19.03.2018, 22:34
28. Co cakam? Ja nic necakam. Uz som si prezil svoje, a kazdy ukaze aky je. Ci je uprimny a ma v sebe nieco dobre alebo mu nieco z toho chyba, ci ma odvahu ci nie. A dal som moznost kazdemu pisat i na email co tu mam verejne uvedeny. Ver tomu ze ten kto stoji na spravnej strane ma svoju ochranu i odlatu. A ten co nie ma tiez odplatu. Co je laska k bliznemu, k dietatu ? Ho z tohovorit pravdu ci ucit sa bat ludi a zaradit sa do davu ?
▲
19.03.2018, 22:37
|
29. Oprava - Hovorit pravdu ... Posledna veta.
|
 |
|
4
|
|
|
3. meaculpa 18.03.2018, 16:00
"Tak je", "Stan sa"
▲
18.03.2018, 16:05
|
podla wikipedie este znamena „být jistý“, „být pravdivý“
|
 |
|
|
prevádzkuje diskusneforum.sk
kontaktuj správcu diskusného fóra
vytvoril dzI/O 2023 - 2026
verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 )
veľkosť : 99 182 B
vygenerované za : 0.048 s
unikátne zobrazenia tém : 2 078 657
unikátne zobrazenia blogov : 20 980
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
|
možnosti :
hlavná stránka
nastavenia
blogy
todo
hľadanie :
blog dňa :
odkaz 😉 alebo aj : Slnko svieti, voda láka, postavme si snehuliaka... Tento model opisuje nielen tvorbu, ale aj životný cyklus softvéru. 1. Nosná myš‑lienka – prvá veľká guľa Každá tvorba...
citát dňa :
Je dobré, keď ľudia dokážu tolerovať tých netolerantných.
|