Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Alfa a Omega riešenia slovenskej biedy na ktorú v súčasnosti nemá žiadna politická strana „gule“ a odvahu

42
reakcií
462
prečítaní
Tému 24. júna 2019, 12:04 založil PartOFgod.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
14. 08. 2016
112
01. 11. 2016
425
 
 


1.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   24. 6. 2019, 12:04 avatar
Všetky slovenské politické strany majú jedno spoločné. Majú problém resp. sa kŕčovito bránia prijatiu zákona o preukazovaní pôvodu majetku spätne od roku 1990 s otočením dôkazného bremena, ktorý unisono označujú za protiústavný a nevhodný pretože by si jeho prijatím pohnevali podnikateľov. Už z toho je jasné, že politika na Slovensku je závislá len na peniazoch sponzorov.

Od absencie tejto legislatívy sa totiž odvíjajú všetky problémy nedostatku finančných prostriedkov v zdravotníctve, školstve a ďalších rezortoch, vrátane vytvorenia bariéry a prevencie pri vykrádaní zdravotníctva, eurofondov a korupcie pri prideľovaní štátnych zákaziek, pretože páchatelia a ich rodinní príslušníci by mali problém preukázať pôvod pochybne získaného majetku.

Obdobná legislatíva a právomoci daňových úradov sú bežné zaužívané aj vo viacerých štátoch a nikto by si Slovensko nemohol dovoliť obviniť z porušovania zásad demokracie alebo komunistického znárodňovania.
Práve naopak, Slovensko by malo po páde komunizmu morálne a legitímne právo vysporiadať sa aj s ekonomickým zločinmi spáchanými osobami prepojenými s bývalým režimom a jeho tajnou políciou. Ak by Západ kryl a napomáhal finančnej oligarchii a zločincom, ktorých vygenerovala transformácia totalitného komunistického systému, nemohol by sa už z tohto dôvodu zdiskreditovať a stať sa ich spolupáchateľom.

Z prijatia tohto zákona v prospech slovenského ľudu majú panický strach všetci naprieč politickým spektrom, pretože prevažná väčšina slovenských politikov má maslo na hlave a mala by problém s týmto zákonom, a tí čo sa ešte nestihli obohatiť a nakradnúť, alebo to ešte len chcú, si nechcú pohnevať svojich sponzorov. Pokiaľ sa nenájde politická strana, ktorá namiesto zaťažovania a okrádania občanov zoberie tým, ktorí sa nečestne obohatili, zaradí sa len k nespočetnému množstvu parazitov a pijavíc prisatých na daniach slovenských občanov, medzi ktoré sa dostala už aj Kotlebova ĽS NS. Tá mala možnosť mať vo svojom programe –desatore, www.necenzurovane.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk ako hlavný bod práve prijatie tejto legislatívy, čo navrhovali ešte pred voľbami v roku 2012 bývalí členovia a podporovatelia ĽS NS, ktorí boli oklamaní, pretože bod v tomto znení bol z programu po tom čo bol v Banskej Bystrici prijatý, stiahnutý na podnet podnikateľa blízkeho HZDS a ako sám neskôr priznal aj na podnet dnešného europoslanca Uhríka, ktorý ho označil ako utópiu. Po oznámení, že stiahnu svoju kandidatúru sa bod č. 1 nakoniec do programu dostal v čiastočne oklieštenej podobe. Zámerne sa však v tomto desatore vynechala veta za pomoci občanov a prešetrenie pôvodu majetku finančných oligarchov.

Dnes poslanci za ĽS NS chodia po súdoch a polícii a o dušu bojujú proti cigánskym parazitom, emigrantom, udeľovaniu ocenení osôb židovskej národnosti a za Ruskú federáciu. Nebojujú však za rozkradnuté Slovensko a nevadia im na kandidátke bývalí poslanci za HZDS a bývalí komunisti, čo len potvrdzuje, že pre volebný zisk sa spoja aj s diablom. Paradoxne sa v prípade ĽS NS spárilo ľudáctvo s komunizmom a dnes majú v europarlamente poslanca, ktorý sa hlási k prvému Slovenskému štátu a prezidentovi Tisovi a súčasne aj poslanca, ktorý po prevrate údajne asi ako jediný zo sudcov nezahodil stranícky preukaz, resp. zahodil ho ako posledný, v kancelárii si údajne zavesil obraz Lenina a v regionálnej televízii TV Global k prípadu jeho zaistenia so skladačkami drogy a nelegálnej zbrane policajtmi z Košíc verejne vyhlásil, že on je Rusín a o Rusínoch je známe akú majú povahu a že sú schopní aj zabiť.

Najprv by mali brániť okradnutých slovenských občanov, aby zo zúfalstva neskákali pod vlaky a nezomierali v dôsledku vykrádania zdravotníctva a až potom pózovať ako trápni hrdinovia v parlamente. Takto by Andrej Hlinka, ktorému išlo vždy o slovenský národ nikdy nekonal a nikdy by sa ako malý chlapec na súde trápne nevyhováral, že svojím výrokom myslel niečo iné alebo žeby nič podobné nenapísal, pretože písať po slovensky nevie. Ak by poslanci ĽS NS podávali trestné oznámenia na politikov a žaloby za zločiny spáchané proti ľudskosti a skrytú genocídu Slovákov, boli by skutoční hrdinovia a potom by sa mohli hlásiť k osobnostiam ako Andrej Hlinka.

ĽS NS zlyhala a stala sa súčasťou finančno-oligarchistického skorumpovaného systému, čo už viac krát potvrdila podržaním Smeru a je isté, že pod vedením M. Kotlebu ĽS NS nebude nikdy zjednocovaním prvkom a alternatívou ale len ďalším parazitom priživujúcom sa na systéme. Preto Kotleba Slovákom nikdy nepomôže
Súhlasí Boris, Kasafran


6.
označiť príspevok

Lemmy muž
   24. 6. 2019, 12:58 avatar
nakoľko ti dal súhlas člen Komunistickej strany Slovenska, ocenený čestným diplomom za zásluhy samotným predsedom Hrdličkom, tunajší diskutujúci Kasafran, tak doplním tvoju vetu: Alfa a Omega riešenia slovenskej biedy na ktorú v súčasnosti nemá žiadna politická strana „gule“ a odvahu, ani Komunistická strana Slovenska, ani komunistická strana VZDOR – strana práce. Prečo inak by s tebou súhlasil? Však!


2.
označiť príspevok

Boris muž
   24. 6. 2019, 12:10 avatar
Politika je špinavá hra.
Iste, ako som už dávnejšie písal, ĽSNS sa spriatelí so SMERom, je to jediné logické riešenie. Aj keď otázne teraz je, čo presne so samotným SMERom ešte bude.
Bez tak koalícia SMER-ĽSNS predstavuje menšie zlo, ako liberalisti, ktorých problém by nebol iba kradnutie, ako je to u SMERu, ale aj totálny rozvrat spoločnosti. Diktatúra menšín vačšine, úplné otvorenie sa prisťahopvalcom z chudobných krajín... Hold to, čo teraz pustoší západ.
Súhlasí Kasafran


5.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   24. 6. 2019, 12:54 avatar
sami neviete čo vlastne chcete...Ved normálnemu cloveku je jasne, že na Slovensku dlhodobo straší mafia.....a pride trochu konečne pozitívna zmena....smer už konečne prestal byť smerom, a furt nadavate ako choré vrany......ale nastastie Slovensko este celkom neosprostelo.....a Kotleba alebo Harabín, dostali svoje.....to snad len idioti volia takéto individua.....
Súhlasí Lemmy


8.
označiť príspevok

Boris muž
   24. 6. 2019, 13:00 avatar
Vymeniť domácu mafiu za svetovú mafiu? To nevnímam ako dobrý plán.


12.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   24. 6. 2019, 13:06 avatar
stara dobra slovenská mafia.....na čo by sme to menili?......   


14.
označiť príspevok

Boris muž
   24. 6. 2019, 13:08 avatar
Nevravím, ze to meniť netreba, ale že netreba meniť mafiu za ešte vačšiu mafiu.


16.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   24. 6. 2019, 13:13 avatar
ty fakt nevieš čo vlastne chceš....


17.
označiť príspevok

hokejis muž
   24. 6. 2019, 13:14 avatar
My demokrati chceme skutočnú demokraciu, zrušiť dnešný oligarchický systém !
Súhlasí Boris


19.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   24. 6. 2019, 13:20 avatar
no ved....Slovensko sa začína prebúdzať a nadavate ako chore vrany......to ste fakt také teľatá?    


20.
označiť príspevok

Boris muž
   24. 6. 2019, 13:24 avatar
Ondrej, to sú prázdne slová, čo píšeš. V čom sa začína prebúdzať? V tom, že KiskoČaputovci niesu nič iné, ako prostitútky oligarchov?


23.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   24. 6. 2019, 13:26 avatar
v tom je viac predsudku ako si myslíš.....proste....čaputka, kiska.....a mame vystaráno.....


26.
označiť príspevok

hokejis muž
   24. 6. 2019, 13:32 avatar
Čaputka či Kiska jedna banda


24.
označiť príspevok

hokejis muž
   24. 6. 2019, 13:30 avatar
Dementný truľo chrápe


18.
označiť príspevok

Boris muž
   24. 6. 2019, 13:17 avatar
Ty fakt nechceš čitať, čo píšem.


21.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   24. 6. 2019, 13:24 avatar
Boris ja teba akotak berem.....niekedy píšeš celkom rozumne.....ale fakt ja neviem, o čo vam vlastne ide......to chcete naspať totalitu, či čo vlastne....ani prasa by sa v tom nevyznalo.....


22.
označiť príspevok

Boris muž
   24. 6. 2019, 13:26 avatar
Vnímaš demokraciu, ako totalitu?
V prvom rade ja nesúhlasím s názorom, že je tu demokracia.
Nieje. Je tu zastupiteľská demokracia a zastupiteľov si volí kapitál, akurát sme to videli v absolútnej kráse, takže čo tu dnes je, je totalita peňazí.
Ja osobne urcite nechcem naspať taký istý režim, ako tu bol za socializmu. Akurát vyzdvihujem veci, ktoré boli za socializmu dobré.


27.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   24. 6. 2019, 13:32 avatar
no ja si myslím, že je tu demokracia.....už aj toto forum je toho dôkazom.....Ide len o to, že či už nezneužívame tuto slobodu ......niekedy je až šialené, čo všetko sa tu popíše....
Podla mna aj demokracia, by mala mať svoje mantinely......lenže vysvetli to ruskému trolovi......čo sa stoporí ako kus idiota....


28.
označiť príspevok

hokejis muž
   24. 6. 2019, 13:34 avatar
Čo si americký truľo myslí je irelevantné podstatná je realita.


31.
označiť príspevok

Boris muž
   24. 6. 2019, 13:38 avatar
Demokracia znamená vláda ľudu.
Ja vidím, že tu vládnu politici z vládnucich strán.

Sloboda prejavu je len jedným z aspektov demokracie. Ten však tento režim tiež nedodržiava, lebo nepúšťa alternatívne názory do hlavnoprúdového éteru, ba naopak, vykresľuje ich ako zlo, čo je už úplne v protiklade s demokratickým princípom.


33.
označiť príspevok

hokejis muž
   24. 6. 2019, 13:40 avatar
Boľševik ondrej miluje totalitu preto podporuje potláčanie alternatívnych názorov. Chce aby zaznieval len jeden názor.


35.
označiť príspevok

Boris muž
   24. 6. 2019, 13:43 avatar
A to je práve ten nestráviteľný paradox, pre ktorý ani Čaputová nemôže uspieť. Vnucovať jeden názor nieje demokratické.


25.
označiť príspevok

hokejis muž
   24. 6. 2019, 13:31 avatar
Truľo, skutočnú demokraciu ty hlúpa americká slúžka


29.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   24. 6. 2019, 13:34 avatar
zahoraku ukludni sa    ......tebe ta demokracia skôr skodí.......    


30.
označiť príspevok

hokejis muž
   24. 6. 2019, 13:35 avatar
Truľo tvoj kamoš Sandokan je podobný primitív ako ty


32.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   24. 6. 2019, 13:39 avatar
zahorák vo vytržení    


34.
označiť príspevok

hokejis muž
   24. 6. 2019, 13:40 avatar
hokejis zasa upratal truľa


37.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   24. 6. 2019, 14:03 avatar
teba netreba pratať.....    ja už fakt nemôžem......    ..... kto uprace to zahoracke teľa?......   


3.
označiť príspevok

Boris muž
   24. 6. 2019, 12:11 avatar
Dúfam, že do volieb sa zviditeľní a narastie Národná koalícia. Tam sú zaujímaví ľudia.-
Súhlasí Kasafran


7.
označiť príspevok

Lemmy muž
   24. 6. 2019, 12:59 avatar
Zaujímavé, že člen KSS Kasafran ti dáva súhlas. Dal by ti súhlas, aj keby si spomenul nárast KSS?
Súhlasí Osvietený


9.
označiť príspevok

Boris muž
   24. 6. 2019, 13:02 avatar
Ako som písal Lemmy, politika je špinavá hra. Či chceš, alebo nie, musíš kalkulovať, ak chceš niečo dosiahnuť a nebyť iba do nič neznamenajúceho počtu.
Osobne verím, ze príde čas aj vzostupu KSS. Všetko má svoj čas.


10.
označiť príspevok

Lemmy muž
   24. 6. 2019, 13:05 avatar
Rozumiem, osobne veríš, že komunisti robia špinavú politiku. OK, tvoj názor. Vravíš, že musia kalkulovať, ak chcú niečo dosiahnuť, ale potom to nie je čestná politika. A ty im veríš, že porastú. Žalostné.  


11.
označiť príspevok

Lemmy muž
   24. 6. 2019, 13:06 avatar
Platí to aj pre tvoj názor k Národnej koalícii: Rozumiem, osobne veríš, že národniari robia špinavú politiku. OK, tvoj názor. Vravíš, že musia kalkulovať, ak chcú niečo dosiahnuť, ale potom to nie je čestná politika. A ty im veríš, že porastú. Žalostné.  
Súhlasí Osvietený


15.
označiť príspevok

Boris muž
   24. 6. 2019, 13:11 avatar
Žalostné je, že si ľudia zvolili takýto nesystém.
Ak by neboli strany, ak by bola demokracia, tak by sa nevyberalo medzi zlým a horším politikom, ale by sa hlasovalo za dobré a správne veci. Bez nejakých politikov a špinavej politiky.


13.
označiť príspevok

Boris muž
   24. 6. 2019, 13:07 avatar
Zase si niečo vysvetluješ po svojom, ako ti pasuje, aby si sa mohol po niekom voziť, lebo si namýšlaš, ze všetkému rozumieš najlepšie Lemmy.
Opakujem, politika je špinavá hra nehľadiac na to, či ide o kapitalistov, či komunistov. To som si nevymyslel ja, to je od starého grécka známa skutočnosť, ja s tým len súihlasím.-


4.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   24. 6. 2019, 12:26 avatar
do fondu svetovej literatúry môže pribudnúť rozprávka o premene Popolušky na Snehulienku so siedmimi trpaslíkmi (Leško, Strižinec, Rizman, Burgr, Kubina, Talian, Šimečka  


36.
označiť príspevok

Osvietený muž
   24. 6. 2019, 14:03 avatar
ono toho vela menit netreba. stači sfunkčniť sudnictvo aby odpad podvodnici a neplatiči sedeli v base a hned tu bude lepši vzduch
Súhlasí ondrej61


38.
označiť príspevok

Boris muž
   24. 6. 2019, 14:05 avatar
Edko by zavrel 3 milióny slovákov a mal by kľud       

     

          


39.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   24. 6. 2019, 14:16 avatar
Boris, try nie si hlupy človek......ale bohužiaľ si presne trafený.......


40.
označiť príspevok

hokejis muž
   24. 6. 2019, 14:23 avatar
ondrej je hlúpy truľo


41.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   24. 6. 2019, 14:25 avatar
vaš príspevok je príliš kratky......    


42.
označiť príspevok

hokejis muž
   24. 6. 2019, 14:25 avatar
Ale výstižný


43.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   24. 6. 2019, 14:32 avatar
strašne.....     záhorák vo vytržení    
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 13:52,  Dnes ich pociťujeme ako nepríjemnosť, v budúcnosti pôjde o prežitie, teda o nutnosť.
dnes, 13:52,  Že ak niekto z môjho blízkeho okolia príde s nejakým ekologickým pravidlom, ktoré sa ma...
dnes, 13:50,  Ja tu hovorím o ľudských predstavách. Lebo etológia je súhrn ľudských predstáv....
dnes, 13:50,  Australopitékové, naši přímí evoluční předkové, byli před miliony let s výškou 120...
dnes, 13:47,  -era-, kto tu hovorí o ľudských predstavách... píšem o pozorovaniach správania sa zvierat...
dnes, 13:47,  104. a ako sa to u teba prejavuje na margo ekológie?
dnes, 13:47,  S ch *21 všaka sa nemusíš detailne správať ako Nadja, môžeš iba jednu vec robiť, o to...
dnes, 13:46,  92. -era- čo hysterčí a mekoceš o vydieraní. neexistuje Zem číslo 2. ale niektorym ludom...
dnes, 13:40,  Tej mám dosť.
dnes, 13:40,  Všelijaké ľudské predstavy protirečia môjmu názoru, to je fakt. Ale nezáleží na...
dnes, 13:39,  Nevymýšľaj si slamených panákov, prosím. Odpovedal som na otázku: "Kto žerie...
dnes, 13:33,  Nadja, lenže ani jeden živočích nás cielene nechytá... nevyhľadáva človeka, vyhľadáva...
dnes, 13:30,  Úúrčite.
dnes, 13:29,  -era-, a čo takto empatiu k dnešnej generácii, k blížnemu svojmu...? *21
dnes, 13:24,  Nadja, to je síce pravda, ale ani jeden dravec nie je naším prirodzeným predátorom -...
dnes, 13:21,  Starý chren, a ja som Ťa bral vážne*04 *13
dnes, 13:20,  -era-, hovoriť môžeš... "etologické pozorovania" však protirečia Tvojmu...
dnes, 13:19,  To bol len žart.
dnes, 13:17,  -era-, Medveď, tiger, vlk, puma... sú prirodzenými predátormi človeka?*01 ... to mi je...
dnes, 13:11,  Ty si náš vzor! :)
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Vždy buď k ľudom slušný, keď kráčaš nahor. Mohol by si ich stretnúť pri ceste nadol.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(127 036 bytes in 0,213 seconds)