Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Aktuálnosť Fatimnských posolstiev

9
reakcií
678
prečítaní
Tému 26. septembra 2016, 14:47 založil lea_pragmaticka1.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
 
 


1.
označiť príspevok

lea_pragmaticka1
   26. 9. 2016, 14:47 avatar
http://www.youtube.com/watch?v=tSeibo__5y0 Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


Zverejnené: 26. 9. 2016
Na Charizmatickej konferencii v Trnave otec Kocian rozpráva o Fatimských posolstvách. O tom, čo Panna Mária predpovedala, čo sa stalo a čo sa deje, čo nás ešte čaká. Otec Kocian veľmi pekne rozoberá jednotlivé udalosti z minulosti a ako súviseli s posolstvami Panny Márie, ako veľmi je potrebné zachovávať pravú vieru v Ježiša Krista, ako nás Panna Márie k nemu vedie cestou pokánia, modlitieb, nábožného života. Ako je potrebné zachovávať desatoro Božích prikázaní, ako ich dnešný svet zosmiešňuje a bojuje proti rodine, identite človeka, mravnému životu. Vypočujte si túto prednášku, ktorá nám pripomína jasné fakty a núti nás zamyslieť sa nad našim životom a spôsobom akým ho žijeme.


2.
označiť príspevok

fajer
   26. 9. 2016, 17:09 avatar
Kocian, nech ide šíriť toto posolstvo do nejakej moslimskej krajiny...možno pôjde hneť do neba...


3.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   26. 9. 2016, 17:11 avatar
Hneť malo byť hneď či ?


4.
označiť príspevok

Johny Pravda muž
   26. 9. 2016, 17:19 avatar
zachovávat katolicke desatoro alebo Biblické? Aj nezosmilnis ste mohli tiež vyhodit a nahradot niecim iným lebo u katolikov je bezne zit bez sobasa...  


5.
označiť príspevok

fajer
   26. 9. 2016, 17:44 avatar
nahradiť ho treba...Nepokrstíš bezbranné dieťa...


6.
označiť príspevok

Butterfly muž
   26. 9. 2016, 18:15 avatar
Ako to spravili s 2 prikázaním.
To si nemal vravieť doraz pápež zmení ďalšie Božie prikázanie a schváli zo nezosmilníš na nebudeš brať slovo smilstvo nadarmo a tak si môžu katolíci smilniť koľko chcú. Alebo ešte lepšie proste ho vymažú a nejaké z ostatných spravia dve aby sedel počet.
 


7.
označiť príspevok

Butterfly muž
   26. 9. 2016, 18:24 avatar
To im nieje až tak cudzie. Zmena zákona u nich nie je nová vec. 


8.
označiť príspevok

Butterfly muž
   26. 9. 2016, 18:25 avatar
Dokonca vymazanie prikázania ktoré im nesedí


9.
označiť príspevok

Luther muž
   26. 9. 2016, 18:29 avatar
Naozaj


10.
označiť príspevok

elemír muž
   27. 9. 2016, 12:48 avatar
jedna lastovička ešte nerobí leto. Aspom že niekto pripiustil, že sa niečo zanedbalo, ale to hlavné, že zavsvätenie ruska bude účiné len vtedy, ak sa zrušia domy a učenia otcov.Sila tohoto doslova a do píemna tohoto svinstva je tak silná, že zviazala cirkev a dnes úž môžeme tvrdiť, že najmnej na sto rokov. Sto rokov je dosť času, koré nám dalo nebo, dokonca môžeme realne predpokladať, že toto všetko sa mohlo stať do roku 2012, ale ešte jedna výnimka prišla, vraj do polovice tridsitich rokov. Ale podľa dnešnej situácie máme nádej,že dogmami a učeniami svätých otcov niekto pohne sotvba tak 10 - 15 % atak ako bola zbytočne ii. svrová vojna, tak nude pre toto aj ďalšei zbytočné utrpenie, ktoré leží vo vTIKáNE NA STOLE.
Náš Boh nie je boh tohoto sveta, v tomto svete vládne knieža tohoto sveta, ale boh ako sudca nás pozoruje a prisľúbil, že každá slza z oka bude zotretá a každá kvapka krvi zúčtovaná. A to ja takému bohu, ako je náš otec ježiša Krista verím a mím strach, aký podiel veriací katolíckej cirkvi za II, svbtovú vojnu, za všetky utrpenia aj tie čo sú prorokované a prídu, aký podiel pripadne z toho na mňa osobne.
Keď Ježiš zakladal cirkev, nehovoril o žiadných konciloch, , či učitelských ústavoch, povedal Petrovi, ta si skala a na tejto skale postavím cirkev. Petra určil ako jedného jediného zodpovedného a teda každý pápež musí niesť zodpovednosť za svoju cirkev ako sám jediný. Váš otec nech je len jden a váš učiteľ, nech je len jeden. Zodpovednosť jedného za všetkých, ako sa on jediný obetoval za všetkých. Samozrejme, že je mnoho ľudí,ktorí potom trpeli a umierali za cirkev a spravodlivý boh určite posúdi každého vinu a každého zásluhy a v tomto sme najprv všetci vinní, až potom niekde možno sa budú odrátavať zásluhy. Ale to vie len on, ktorému pápežovi kto pomohol a kto mu kládopl prekážky a kto mal pápeža za svätého a kto za diabla, nikto z nás nemusí pochybovať, že on vedel aj to, ktorý pápež je svätý a ktorý diabol, ale vždy tu bolo ježišove evanjleium a podľa nájdených zvitkov spred takmer dvetisíc rokov sa zistilo, ža zatial sa na evanjeliu nič nezmenilo, to potvrdzuje fakt, že samotné nebo určilo, ako bude vyzerať evanjeliu dodnes a dáva to ľudstvu ako potvrdenie zákona pred katastrofami, ktoré ľudstvo čaká pre ignorovanie príkazov z neba.
Cirkevná hierarchia RKc sa oddelila od veriacích tým, že sa nadradila NAD laikov a ujala sa cirkevnej moci až nad hranicu diktatúry.
A tak riadi a prikazuje, ale aj odním časť zodpovednosti laikov. Aká velká je tá časť, to vie boh a vie j to, čo nás čaká, ak ľudstvo nedokáže poraziť satana, ako mu to bolo povedané pri vyhnaní z raja.
ježiš nezaložil cirkev ideálnu, bez chýb a bez hriechoiv, cirkev má uzdravovať chorých, ale ja osobne verím, že vie presne podiel každého z nás a podiel každého člena hierarchie cirkvi, na zlobe, ktoré katolícka cirkev spôsobila, kolko prelievania krvi a bolesti a hanby bolo nakydané na cirkev a kolko ľudí to odradilo od spasenia cestou katolíckej cirkvi, kolkí práve pre toto zostali zatratení.
milosrdenstvo nášho boha otca ježiša krista je veliké, ale nebola by spravodlivosť naplnená, ak by aj toto nemalo hranice.
Z dvoch rovnakých zločincov zachránil ježiš na kríži jedného. A vieme prečo.
Balvan zodpovednosti, ktorý každý pápež nesie na svojích pleciach je snáď ťažší, ako celá zem, je mnoho takých, čo mu z toho bremena odoberajú a mono takých, čo mu k tou bremenu prikladajú, ale všetci sú si istí, ako farizeji, ktorí študovali písma zo všetkých strán a predsa ukrižovali syna toho, na ktorého sa najviac spoliehali.
Prečo im nedal boh poznať pravdu a zjavil ju mnohým a nohým veriacím už v tej dobe, ktorí uverili ježišovi ???
Pocit moci, ktorí niektorí biskupi nezvládnu, ak sa z nich stane zo dňa na deň z chudobného kňaza človek obrovskej zodpovednosti ????? Ani v Guadaluipe bniskup neuveril jej zjaveniam, iba po preložení dôkazov, ktoré neboli prekonané dodnes, padol biskup na kolená a odprosil ju, že jej neveril.
Zamyslíme sa nad tým, napríklad,čo stratí cirkev ak sa zriekne dogiem učení svätých otcov ? Z evanjelia nič. A čo by získala, ak by dogiem vôbec nebolo ???? Určite by nebola II. svetová vojna a nemusím ani pokračovať ďalej ............................
Stámiliony a oni povedia, nás sa to netýka. nemáte právo teraz tvrdiť, čo sa vás týka, a čo nie, lebo boh vie všetko. Hlavne to, čo nás za toto všetko bude čakať.

Pápež František práve svojou skromnosťou naznačil ,že tá zodpovednosť za cirkev ho zrazila skôr do kolien a nevyniesla do satanových výšin moci. To je dojem a veliká nádej, modlime sa za neho a pomáhajme mu svojimi modlitbami, a pridajme tým svoj skromný príspevok na zácharnu sveta a toho, čo potom bude nasledovať.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 23:15,  Kvôli bielym nikdy nebola povolaná Národná garda
dnes, 23:15,  Ked policajti zabijú bieleho tak biely neničia, nepodpaľujú, neútočia
dnes, 23:12,  Lemmy policajt je stíhaný za vraždu a černošská lúza ničí, zapaľuje, útočí a ty to...
dnes, 23:11,  Lemmy tebe rasistovi nevadí ked černosi bielych zabíjajú ?
dnes, 23:10,  Fašista hokejis hlása: to bol len menejcenný beloch. Ty sa fakt nezaprieš v tom, že si...
dnes, 23:08,  Prečo o mne klameš? Kde obhajujem? Naopak, ty očividne pretláčaš svoj rasistický postoj....
dnes, 23:06,  Ako oslobodíš posadnutého satanom ?
dnes, 23:04,  fyzika matematika logika pedagogika, vytajte v tomto svete milé deti
dnes, 23:04,  Lemmy policajt bol obvinený z vraždy a ty obhajuješ besnenie černochov.
dnes, 23:01,  1, .... Bretislav Kafka sa zaoberal špiritizmom a raz keď používal isté veštecké médium...
dnes, 22:43,  14, ..... ale ja ťa nemienim zasväcovať histórií. Bolo to opakovane a veľmi bolestné,...
dnes, 22:41,  Lemmy zabili jedného policajta ale to ti nevadí to bol len menejcenný beloch.
dnes, 22:41,  Neee. To je to egoo. ..,v čom by si chcel klamat. .. Idem ja preč. ..*21
dnes, 22:41,  jehovisti, milost, slovo života boli cirkvi ktoré existovali v prvom storočí ?
dnes, 22:37,  To ze niekto s vlastnej vole opusti tu ci onaku cirkev uz neznamena ze je koniec
dnes, 22:36,  tomas, vies o tom ze viera ma ludi spajat a anie rozdelovat?
dnes, 22:33,  Nepoklames -ale trosku mozes ?*39*39*39*39*39
dnes, 22:32,  lebo Velke je EGO cloveka
dnes, 22:31,  No to je tiez pre brusko,,
dnes, 22:31,  ..vieš ako sa píše, Boha sa boj a Jeho prikázania zachovávaj.
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Vždy je lepšie hovoriť s rozumným človekom o niečom hlúpom, ako s hlupákom o niečom rozumnom.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(67 411 bytes in 0,185 seconds)