Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  láska a vzťahy  téma
kategórie:  

Ako sa správne rozhodnúť medzi 2 mužmi

5
reakcií
926
prečítaní
Tému 24. januára 2013, 23:20 založil janulka2116.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
16. 10. 2009
11
22. 06. 2012
18

1.
označiť príspevok

janulka2116 žena
   24. 1. 2013, 23:20 avatar
Ahojte, môj problém spočíva v tom, že som istý čas nemala nikoho a teraz mám zrazu 2 a neviem sa sama rozhodnúť. Môj prvý kamarát sa volá Marek je úžasný chová sa ku mne pekne, bráva ma von, je odomňa starší.Galantný, starostlivý, fešák. Ale po 5 mesiacoch kavičkovania sa nemal k ničomu ani pusa, dotyk, nič. Splní mi čo mi na očiach vidí, pomáha mi...
Druhý je Peter ten ma zas až moc che. Je mi s ním dobre, celé večery pozeráme filmy, smejeme sa, máme si nonstop čo povedať. Hovorí ako sa chce usadiť a zmeniť svoj život, že už ho nebaví hýriť... ale nakoľko?myslí to vážne? Vidím v ňom veľký záujem. Ale najviac ma odrádza, že má bohatých rodičov a sem tam býva povýšenecký. Nie voči mne ale rečami ako sa rozpráva o peniazoch s inými. Mal už veľa báb kvôli peniazom a ani sa netají tým, že ich mal vééééééľa, ale stále mi hovorí, že so mnou je to iné, lebo mňa má rád a vie si so mnou predtaviť budúcnosť a pri mne by nikoho iného nepotreboval a podobné sladké reči. Už som aj moji dilemu chcela ukončiť, že sa na Mareky vykašlem, keď som mu zrejme ľahostajná, ale príde mi to tak, že keď sa dozvedel o Petrovi tak prejavil väčší záujem, ozýva sa viac a je ku mne ešte pozornejší. Neviem už ako ho mám nechať sa prejaviť nechcem ho uháňať...

2.
označiť príspevok

Sinaja žena
   24. 1. 2013, 23:54 avatar
...nájdi si tretieho ,

3.
označiť príspevok

pollio
   25. 1. 2013, 00:14 avatar
netráp sa, vyber toho ktorý nechrápe...)))

4.
označiť príspevok

Anastasija žena
   25. 1. 2013, 00:18 avatar
Daj im tri úlohy a ktorý sa vráti živý, toho si nechaj
Súhlasí rose.madder, Ranexill

5.
označiť príspevok

majomajo muž
   25. 1. 2013, 09:39 avatar
Kedysi sa to dalo rozhodnúť hodením koruny, teraz neviem či to platí aj s euráčom....... 

6.
označiť príspevok

arman muž
   26. 1. 2013, 16:46 avatar
Si nerozhodna, takze v oboch pripadoch budes len priveskom na klucoch, a vztah ti nebude fungovat a z dlhodobeho hladiska nebudes stastna a iba sa sklames (sama v sebe, aj ked to bude vyzerat, ze v tom muzovi)
Odpoved : ziaden z nich, hladaj samu seba.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 05:42,  Teoma uz si sa dal pokrstit?
dnes, 05:42,  ...ktorým Satan zastiera realitu posmrtného súdu a odsúdenia.
dnes, 05:34,  Si maozaj jeden z mala tu na df, Ktory presiel podobnou cestou ako ja, Len si prosim uz...
dnes, 05:32,  Vies teoma bolo by super poprosit Stvorirela aby ta naucil pocuvat Jeho Hlas Pocuvat
dnes, 05:27,  Biblia nieje zla na citanie Ale viera nieje citanie, biblie Aj ked citanie bible nieje na skodu,
dnes, 05:16,  Vies o tom teoma ze Stvoritel nieje pismo? Aj ked sa v biblii o Nom pise? Ti co pisali dobre...
dnes, 05:13,  Myslis si ze citanim sa upevnuje viera? To co ma clovek,, teda v """" clovek...
dnes, 04:23,  Existuje v okamziku spojenia s duchom svatym vasa karma skoncila
dnes, 02:06,  Musíš sa narodiť ako princ bajaja....
dnes, 00:05,  Filozofia nemusí byť satanská oi je filozofia implementovanie skutočností - názorov,čiže...
dnes, 00:00,  Aj by chvalil len nie je co holym faktom je ze USA su kvalitou zivota za ceskom jejich dny ked...
včera, 23:39,  (4! 0svietený, nechce sa mi ani veriť, že by až toľkí Haluzičania mali až tak deravé...
včera, 23:29,  Prezidentka, médiá a nezávislosť súdnictva Branislav Fábry 19. septembra 2019...
včera, 23:27,  Voltaireov nadčasový výrok Francois-Marie Arouet, pozoruhodný muž, ktorý s nazval...
včera, 23:26,  Potom povazujes Shri Mataji Nirmala Devi za hlupaka
včera, 23:24,  Čudo zabáva :) Je tam len spomenutý prieskum :) Táto hlupučká rusofobka má vo svojej...
včera, 22:27,  193. lebo je to sexy :)
včera, 22:26,  http://diskusie.slovakforum.net/viewtopic?t=169&topic_name#1073 waúúw zeby bol mainstrem...
včera, 22:24,  A preco ano?*21
včera, 22:20,  (35) Era, skús si trošku viac ponamáhať svoju dedukčnú schopnosť a možno sa Ti hneď...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Keďže sme sa tu už narodili, naučme sa tu aj žiť.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(67 956 bytes in 0,392 seconds)