hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Ako nebribrať po 40-tke?

príspevkov
11
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 24.10.2009 21:35
posledná zmena 24.10.2009 23:48
1
24.10.2009, 21:35
Poradí mi niekto ako zastaviť to priberanie na váhe po 40-tke?. Tie kilá sa lepia akoby z ničoho nič. Každý mesiac nejaké kilá navyše, okrem toho sa deformuje postava. Stravujem sa primerane. Obedujem z malých tanierikov.Neviem ako to zastaviť.???
none
10

1. 24.10.2009, 21:35

Poradí mi niekto ako zastaviť to priberanie na váhe po 40-tke?. Tie kilá sa lepia akoby z ničoho nič. Každý mesiac nejaké kilá navyše, okrem toho sa deformuje postava. Stravujem sa primerane. Obedujem z malých tanierikov.Neviem ako to zastaviť.???

24.10.2009, 22:27
ahoj,mám štyri krížiky :-D....je dobré niečomu sa venovať a nie ísť do obchodu po novú veľkosť oblečenia....máme fenku,každý deň som s ňou vonku hodinu večer,svižným tempom či sneží,prší,fúka,za hmly...2 x týždenne telocvičňa obmieňané zostavy zo zameraním na rôzne partie,víkendy plaváreň a pri telke stacionárny bycikel...rada varím,aj papám tak nič iné neostáva...jednoduchá rovnica príjem -výdaj energie,jo a ešte psychika....ak mám súženie,idem s váhou dolu
none
2
24.10.2009, 21:38
ja som konecne kila zastavila a drzim ich uz cca mesiac ,ale vdaka Pilatesu..fakt cvicim poctivo kazdy den,ale neschudla som ani kilo..inac moja pojdes bez cvicenia iba smerom hore,to tie hnusne hormony
none
3
24.10.2009, 21:40
To je fakt problém. Kilá sa lepia. A s príchodom horšieho počasia je aj pohybu pomenej. Aj to lepí tie kilá. Treba to dáko prekonať, chodiť vonku aj keď práve nesvieti slniečko ostošesť a hýbať sa, a radšej schody, než výťah, radšej pešo, než taxíkom,...
none
4
24.10.2009, 21:43
No knihu Pilates už mám kúpenú, len sa ešte prinútiť do cvičenia. Ale už sa nemôžem pozerať ako priberám. Pritom vážim 60 kíl, za posledné mesiace som pribrala 5 kíl...
none
5
24.10.2009, 21:51
z knihy necvic,musis vidiet spravny postoj a hlavne spravne dychanie..to som sa ucila fakt 2 tyzdne ,zadovaz si cd pre zaciatocnikov,tam musis mat centrum sily v bruchu a dychas do hrudnika..vela ludi to odradza,ale vysledny efekt fakt z cvicenia pocitis po par hodinach.Je to lepsie ako kalanetika
hm 60 kil a kolko merias ?
none
7

5. 24.10.2009, 21:51

z knihy necvic,musis vidiet spravny postoj a hlavne spravne dychanie..to som sa ucila fakt 2 tyzdne ,zadovaz si cd pre zaciatocnikov,tam musis mat centrum sily v bruchu a dychas do hrudnika..vela ludi to odradza,ale vysledny efekt fakt z cvicenia pocitis po par hodinach.Je to lepsie ako kalanetika
hm 60 kil a kolko merias ?

24.10.2009, 22:05
Ja som uz vseliake sporty vyskusal, ale s tym co je to centrum sily som sa doteraz este nestretol.
none
8

5. 24.10.2009, 21:51

z knihy necvic,musis vidiet spravny postoj a hlavne spravne dychanie..to som sa ucila fakt 2 tyzdne ,zadovaz si cd pre zaciatocnikov,tam musis mat centrum sily v bruchu a dychas do hrudnika..vela ludi to odradza,ale vysledny efekt fakt z cvicenia pocitis po par hodinach.Je to lepsie ako kalanetika
hm 60 kil a kolko merias ?

24.10.2009, 22:11
takže predýchať..myrai.. a ja, že neprežierať sa ..nuž čože dýchať vieme..žiadný problém s priberaním
none
6
24.10.2009, 22:03
teraz som pozerala,da sa vybrat aj cez internet..hm aj ked knihy prevladaju
none
9
24.10.2009, 22:14
vies co gombicka si nerob srandu ,nemam tvoju postavu a na mna sa lepi vsetko a sa vzdy zhrozim ,ked sa nezmestim do mojich siat spred roka..zase a uz nechcem to "zase"
none
11
24.10.2009, 23:48
Poradi mi niekto ako pribrat po 20-ke?
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 105 133 B vygenerované za : 0.119 s unikátne zobrazenia tém : 50 292 unikátne zobrazenia blogov : 889 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Možno si myslíš, že programovanie je náročná činnosť a vyžaduje si nejaké špeciálne zručnosti... Ale nie je to celkom tak... Snáď každý z nás denno-denne programuje a ani si to neuvedomuje... Chceš ...

citát dňa :

Kto ubližuje druhým lžami, tomu príde ublížiť pravda.