hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  zdravie  /  téma

A nie je to len tak, z ničoho nič

príspevkov
2
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 6.1.2021 22:52 ardun
posledná zmena 7.1.2021 14:10
1
06.01.2021, 22:52
Naopak, sledujeme výsledok dlhodobého procesu, ktorý stabilitu demokratických inštitúcií a dôveru v nich vyčerpal natoľko, že vidíme zavŕšenie krízy zmäteného a demoralizovaného voliča, neschopného rozlíšenia reality od fikcie. S "pridanou" hodnotou národného populistu v úlohe autority, ktorá svoj úrad degradovala do predtým nepredstaviteľných nížin.
Od prvoplánových sľubov (mentálnej) Great Wall medzi USA a svetom, cez podnecovanie k nenávisti a hľadanie vonkajších nepriateľov vo vlastných spojencoch, až k ohrozeniu zdravia vlastnej populácie a finálnej devalvácii termínu demokracia. Trvalo to 159 rokov a jedno funkčné obdobie nepovolaného človeka (idiota), aby americký Capitol okupoval pomýlený dav - dokonca pod konfederačnou vlajkou.
Kde sú tie časy, keď ešte nebol rozum človeka hacknutý, keď človek kontroloval nástroje a nie naopak. Človek, ktorý prešiel od grabbing p*ssies ku grabbing power je však len symptómom hektickej doby, ktorá rozhodne o charaktere budúcnosti. Ak takto dopadol (a hádam sa pozviecha) pomyselný maják demokracie, som zvedavý, čo bude s nami. Lebo sme na rovnakej ceste, len bez skúseností a niekedy aj bez vízie zajtrajška.
PS: Proud Boys ako vyšití...

odkaz
none
2
07.01.2021, 14:10
Si myslím, že skutočne Čína pozoruje celý svet a my sme Slováci, poviem to asi takto, tiež by sme si radi kúpili ďalekohľad, tak chodíme von a zvonku dnu, von a dnu ako také kuriatka. A potom sa stane, že vycestujeme za jedny hranice, potom ďalšie hranice, a tam zisťujeme, aké máme schopnosti, lenže môj otec má české korene a dedko z maminej strany bol Čech, a keď som sa ho pri hokeji pýtala, koho má radšej, či Čechov alebo Slovákov, povedal, že ľudí. Chcela by som prísť na koreň vecí, neviem, či až na vrchol samotného poznania, len sa tak hojdať a nasávať, čo sa dostaví, ale nie celkom všetko. Na to nemám vybavenie.

Bohatí ľudia chcú ísť na očistu do krajín, čo s našou kultúrou nemajú nič spoločné, len chcú skúsiť a nájsť niečo. A to niečo hľadáme všetci.
Ja som s tým začala asi v 11 rokoch tak poriadne. Mama hovorila, že oco mi nakladal preto tak veľa na moje malé plecia, lebo som bola jeho krv. Lenže ja som ho nemala rada. Bola som neposlušné vzdorovité dieťa. Už som veľká.

Vo svojom živote som videla fantastické veci. Ale niečomu som často nerozumela, čo je to, a prečo, a to tak naozaj musí byť? Sú farby, slová, cicavce, hviezdny prah, och a hudba, tanec, oči, sú to ľudia, artefakty, spomeň si, a sú skaly a voda z prameňa, turecký sed na chodníku a zadok špinavý od kried, roztrhnutý balíček araidových chrumiek pod lipou, pod tou hojdačkou z lana a drevenej dosky, je obloha a zem, jediné istoty v živote človeka, paaaa

A voda Rajec, púpavka, ňwo
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 ) veľkosť : 93 437 B vygenerované za : 0.085 s unikátne zobrazenia tém : 77 086 unikátne zobrazenia blogov : 1 667 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto je online

hľadanie :

blog dňa :

Kľúč k viere ... hľadieť na Ježiša, pôvodcu a zdokonaľovateľa viery, ktorý pre radosť, ktorá mu bola predložená, znášal kríž, pohŕdajúc potupou, a je posadený po pravici Božieho trónu. Židom 12,2 My ľudia máme nielen tendenciu zameriavať sa na kaž...

citát dňa :

Udržiavajúc si svoj duševný pokoj chránime i ten telesný.