hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  láska a vzťahy  /  téma

35 Bookface

príspevkov
1
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 18.5.2012 18:25
posledná zmena 18.5.2012 18:25
1
18.05.2012, 18:25
Augustin Sokol.
35 bookface.
Úsek 35 bookface je pokračovaním úseku 34 bookface.
Čas nám obom príjemne plynie. Marika s Lindou prišli dnes ku mne domov až neskoro večer. Takže už je noc. S nádejou v hlase sa Mariky pýtam, že či ostane u mne aj na noc. S úsmevom v tvári prikývne, že áno.
Teším sa na noc s Matikou. A aj sa mám vskutku na čo tešiť. Sme už totiž dokonale zohratý milenecký pár. Síce kvôli svojmu zamestnaniu veľa cestujem po svete. Ale zakaždým, keď prídem domov, tak sa vždy s Marikou stretneme. A potom sa zakaždým aj pomilujeme.
Milencami sme sa už stali ešte pod odborným vedením Veruši. S nadšením nás zaúčala do mnohých tajomstiev milovania. Potom sa vydala za Václava. Odvtedy som sa miloval s Marikou už iba sám. Potom ubehlo páru rôčkov. Marika sa medzitým stihla aj vydať a aj rozviesť.
Zobúdzam sa. Pri mne ešte sladko spinká moja milá Marika. Je neskoré nedeľné ráno. Je totižto už skoro pravé poludnie.
Bola to nádherná noc. Plná nádherného a vášnivého milovania. Milovanie je aj ako duševná potrava. Po dobrom milovaní som ale dostal chuť aj na dobrú telesnú potravu.
Idem si niečo navariť. Pre nás oboch. Tíško vstávam z posteli. Ale aj tak som nechtiac Mariku zobudil. Hovorím jej, že nech si ešte trošičku pospinká. Odpovie mi, že aj ona má hlad. Je to teda len ďalší prejav spriaznenosti našich duší.
Prinášam Marike raňajky do postele. Vlastne je to už raňajkoobed alebo obedoraňajky. Dobre sa obaja najeme.
Lúčime sa. Dohodneme si ďalšie naše spoločné stretnutie. Prišiel som domov skoro až na dva týždne. Takže máme času dosť na viacero stretnutí aj s milovaním.
Dnes ešte navštívim rodičov. Už som sa aj telefonicky ohlásil. Aj rodičov navštevujem vždy keď prídem domov. Mám ich veľmi rád. Sú to najlepší rodičia na celom svete.
Návšteva u rodičov je veľmi príjemná. Ako vždy. Zlatými klincami programu sú hlavne moje rozhovory s otcom.
Dnes sa o otcom rozprávame o klonovaní. Môj otec je vynikajúci vedec. Preto vie už dopredu predpovedať aj smery vedeckého vývoja v budúcnosti. Vtedy ale ešte nebola vyklonovaná ovca Dolly: {
ovca dolly wiki

odkaz

odkaz

„Dolly (5. júl 1996 – 14. február 2003) bola ovca (resp. bahnica), ktorá bola prvým cicavcom vyklonovaným z dospelých telových buniek. Na klonovanie boli použité bunky z prsníka (vemena), čo bolo podnetom na to, aby dostala meno po dobre formovanej americkej country hviezde Dolly Partonovej.“
dolly partonová wiki

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

„Dolly Rebecca Parton (19. januára 1946 Sevierville, Tennessee, USA) je americká country speváčka a skladateľka, herečka a filantropka.“
} Spolu s otcom vymýšľame aj názov pre túto našu víziu budúcnosti:

„1 scifi reality.“
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 87 125 B vygenerované za : 0.129 s unikátne zobrazenia tém : 47 448 unikátne zobrazenia blogov : 779 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Navždy dokonalý skrze Ježišovo dokonalé dielo Ale tento priniesol obeť za hriechy a navždy sa posadil po pravici Boha. ...Lebo jednou obetou navždy zdokonalil tých, čo sú posväcovaní. Hebrejom 10:12,14 Boli ste niekedy ako kresťan sužovaní myšlienk...

citát dňa :

Iniciatívny hlupák je horší ako triedny nepriateľ!