Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  láska a vzťahy  téma
kategórie:  

30. výročie Nežnej revolúcie: Česi pochodujú ulicami, silný odkaz zo Slovenska

2
reakcií
137
prečítaní
Tému 18. novembra 2019, 00:34 založil Čeka.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Čeka muž
   18. 11. 2019, 00:34 avatar
Slovensko a Česko si dnes pripomína 30. výročie Nežnej revolúcie, ktorá bola obrovským míľnikom pre oba štáty. Desaťtisíce študentov a ľudí v uliciach dokázali položiť totalitný režim na kolená. Výročie si pripomenú mnohí politici. Aj po troch dekádach, kedy sme bojovali za slobodu, sme stále v uliciach a bojujeme ďalej. Zmena ešte podľa prezidentky Zuzany Čaputovej nie je dokončená.

pred 30-imi rokmi padol totalitný režim vďaka študentom, hercom a občanom oboch republík, ktorí sa nebáli a vyšli do ulíc, bol to Deň boja za slobodu a demokraciu
jubileum Nežnej revolúcie si pripomenie premiér Peter Pellegrini, predseda parlamentu Andrej Danko, prezidentka Zuzana Čaputová i ďalší politici
včera sa v ČR konala demonštrácia, organizátori dali ultimátum českému premiérovi Andrejovi Babišovi, pochod dnes v Bratislave organizuje aj iniciatíva Za slušné Slovensko

www.topky.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí ondrej61

2.
označiť príspevok

gabriel pb
   18. 11. 2019, 23:28 avatar
vznik česko slovenska bol naplánovaní alebo nebol naplánovaní zámerne blízko prvej svetovej vojny

3.
označiť príspevok

Čeka muž
   19. 11. 2019, 12:57 avatar
gabo uži
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 05:50,  hokejis je rasista
dnes, 05:48,  nenavisť sirite vy ruskí potkani......nenavidite vlastnu prezidentku.....*10*10*10
dnes, 05:29,  tiež som si vsimol panoramix je teraz uplne v pohode....dokonca ma nadhľad nad vecami ktore my...
dnes, 05:17,  Boris už ťa prikazania nezaujimaju?*04*04*04
dnes, 05:07,  Strážna Veža v roku 2017 v jej februárovom študijnom vydaní pod názvom “Kto dnes vedie...
dnes, 04:54,  tým si len potvrdil revolucionar Boris, že si blazon....*10*10*10.....volby prebehli tak ako...
dnes, 01:06,  6. prečo by mal niekomu prekázat ? je to sympaticky, inteligentny, slušny človek [ aj jeho...
dnes, 00:52,  55. a kde tvrdím ze v jednej miestnosti ? nevymyšlaj si furt. takto, iba v hlavnon meste v...
včera, 23:50,  boli u nás traja ľudia zo šarišských michaľian a okolia používali nespisovný jazyk ak sa...
včera, 23:40,  Ale keď ide o obmedzenie polopravdivých preferencií, tak sa oháňa súdom.. Veď tá osoba je...
včera, 23:39,  Ďalej je tu podozrenie, že zlučovanie kampaní je tiež proti zákonu. Ani v tom sa nekoná.
včera, 23:36,  Lepšie je, ak sa spýtaš Skajuš, než si začneš domýšlať. Hlasy sa odovzdávali vo...
včera, 23:32,  a tebe vadí, že sú takmer všade kamery a dôchodcovia v starobinci nemajú vianoce aké majú...
včera, 23:23,  52. počkaj, ved ty si čaputovú dourázal aká je podvodníčka . akého hvyšetrovania zrazu ?...
včera, 23:14,  A keď sa nedodržiavajú zákony, právne postupy, tak prečo by som takým ľuďom mal...
včera, 23:12,  To je vecou vyšetrovania Skajuš. Obrátim situáciu. Prečo sa vec nevyšetrila, keď sa...
včera, 23:09,  Predstavitelia Spojených štátov roky vedome zavádzali americkú verejnosť o priebehu vojny v...
včera, 23:07,  “Kto je slepý, ak nie môj služobník, a kto je taký hluchý ako posol, ktorého posielam?...
včera, 23:07,  10 000 000 dolárov je trhová hodnota ďalšieho únosu ak pôjdete cez mrtvoli vojna Vás nemynie
včera, 23:06,  50. a kolko tych hlasov malo byt ? čize na slovensku existuje tajná ilegálna tlaçiaren na...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Elegantné šaty plnia u ženy rovnakú funkciu ako plot na záhrade. Musia ju chrániť, ale netieniť ju.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(52 993 bytes in 0,616 seconds)