Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

25 rokov Radia Lumen

4
reakcií
629
prečítaní
Tému 17. apríla 2018, 23:08 založil meaculpa.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

meaculpa muž
   17. 4. 2018, 23:08 avatar
Skoda, ze Radio Lumen pocuvaju najma starsi ludia...

www.lumen.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí kesha1

2.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   17. 4. 2018, 23:09 avatar
Aj ja ho občas počúvam, ide tam dosť Slovenskej hudby a to ja rád.   
Súhlasí kesha1

3.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   17. 4. 2018, 23:11 avatar
Ja v praci pocuvam brata radia Lumen - radio FF

Tam ti ide v kuse len hudba a vobec nevykecavaju
Súhlasí kesha1

4.
označiť príspevok

kesha1
   18. 4. 2018, 09:12 avatar
Narad?ej ho počúvam ta , že vypnem tranzistor . Vtedy mi ,, chutí " najviac

5.
označiť príspevok

Krištof
   18. 4. 2018, 10:06 avatar
25 rokov je už dosť vela. Congratulation. TV LUX má práve 10 rokov
youtu.be Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
youtu.be Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 01:23,  ano aj nazorejska sekta mala problem.....to boli uplne iní a novi zastancovia zmrtvýchvstaleho...
dnes, 01:09,  Význam slova sekta je zrejmý : je to denominacia ktorá sa oddelila od hlavného nabozenskeho...
dnes, 00:58,  otazka čo je vlastne sekta......žeby to nefalšovane krestanstvo v prvom storočí?....alebo...
dnes, 00:49,  no na jeho zabery(osvieteného) asi nedosiahneš....ale nič sa nedeje....Ja ti Milan naozaj...
dnes, 00:34,  Osvietený tu dal neuveriteľne zabery a zjavne su jeho.....ja si myslím, že aj ty maš čosi...
dnes, 00:27,  Davaj svoje fota , ktore su tvoje a budeme ich hodnotiť....Ja si myslím že vieš urobiť...
dnes, 00:15,  zbytočne sa čapuríš....najdi si miesto niekde na pokecu....tam si myslím zapadneš.....
dnes, 00:13,  az na jeden detail.....Osvietený dava seriozne odpovede a zdroje....vy telata len skučíte a...
dnes, 00:09,  A ty si vhodný akurát tak do sekty, lebo normálni kresťania by ťa prisámbohu tou lopatou...
dnes, 00:08,  klameš, kecaš, kradneš foto.....chvališ sa inými snímkami....a nie si absolutne vhodny na...
dnes, 00:07,  To ste nás naučili Vy, vyjebaní slniečkári, podsúvať niečo čo nie je pravda , my len...
dnes, 00:06,  už si ako zahorák.....snažíš sa podsuvať a klamať a zjavne sa ti to zapacilo.....Povim...
dnes, 00:03,  A prečo si to robil ? Pre prachy, pre seba, pre nich ? *10*10*10*10*10*10
dnes, 00:02,  Ja som férový, ja píšem pravdu o sebe na rozdiel od jeho výmyslov a bludov, už to konečne...
dnes, 00:02,  to asi ťažko chorý kamzíku.....nevedel by som nikdy udavať a žalovať........
dnes, 00:00,  Osvietený ti dal svoj životopis v skratke.........čo to tu zas skučíš?......ved bud ferový...
včera, 23:59,  A prečo si bol jedným z nich ? *46*23*46*23*46
včera, 23:58,  Tvoj tata bol zrejme eštebák.....ja som eštebákov nemal rad....*14*14*14
včera, 23:58,  To nebola " perfekt " odpoveď, ale klamstvo najväčšieho zrna...
včera, 23:57,  Presne, daš oprdenemu komunistovi perfekt odpoved a ani sa ti nepodakuje.....nie to ešte...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Život je ako pohár a je iba na tebe čím si ho naplníš. Aj tak si to nakoniec vypiješ sám.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(53 245 bytes in 0,336 seconds)