hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  politika  /  téma

2. kolo prezidentských volieb 2024

príspevkov
6
zobrazení
75
tému vytvoril(a) 24.3.2024 09:00 Lemmy
posledná zmena 4.4.2024 17:12
1
24.03.2024, 09:00
Sám som zvedavý, kto bude prezidentom. V tejto chvíli to neviem posúdiť. Pellegrini síce získal menej hlasov v 1. kole, ale môžu prekvapiť tie tzv. národné sily na čele s Harabinom a Švecom.

Podľa mňa to bude opäť tesné.

Poviem na rovinu, že som volil Korčoka, to len, aby ste boli v obraze. A aj v 2. kole budem voliť Korčoka. A pokúsim sa presvedčiť aj susedov, ktorí neboli voliť v 1. kole, aby v 2. kole hlasovali za Korčoka.

Hovorí sa, že elektorát Smeru, Hlasu, či SNS, nie je až taký presvedčivý. Vidia mnohé nedostatky novej Ficovej vlády. Som sám zvedavý, či sa to prejaví v 2. kole.

Na Korčoka kritici prakticky nič nemajú. Nemajú, ako ho poškodiť, aby ubrali voličské hlasy.
👍: qwert
none
2

1. Lemmy 24.03.2024, 09:00

Sám som zvedavý, kto bude prezidentom. V tejto chvíli to neviem posúdiť. Pellegrini síce získal menej hlasov v 1. kole, ale môžu prekvapiť tie tzv. národné sily na čele s Harabinom a Švecom. Podľa mňa to bude opäť tesné. Poviem na rovinu, že som volil Korčoka, to len, aby ste boli v obraze. A aj v 2. kole budem voliť Korčoka. A pokúsim sa presvedčiť aj susedov, ktorí neboli voliť v 1. kole, aby v 2. kole hlasovali za Korčoka. Hovorí sa, že elektorát Smeru, Hlasu, či SNS, nie je až taký presve...

24.03.2024, 09:23
Očakávaj dezinfo kampan na Korčoka, ktorý nás bude akože viesť do vojny s Ruskom
none
3

2. qwert 24.03.2024, 09:23

Očakávaj dezinfo kampan na Korčoka, ktorý nás bude akože viesť do vojny s Ruskom

24.03.2024, 09:55
Tak tomu vôbec neverím, budem sledovať kampaň, a potom ti poviem svoje.
none
4

3. Lemmy 24.03.2024, 09:55

Tak tomu vôbec neverím, budem sledovať kampaň, a potom ti poviem svoje.

24.03.2024, 10:06
@qwert

To mi budeš musieť konkrétne pripomenúť počas kampane pred 2. kolom. Jeho citovanými slovami, ako to myslel, povedal, vrátane kontextu.

Lebo viem, že rozmýšľa ako ja, nie ako neúspešný Harabin. Na Ukraijne je vojna. Rusko napadlo Ukrajinu! Teraz ide o to, ako Ukrajine môžeme pomôcť.
none
5

3. Lemmy 24.03.2024, 09:55

Tak tomu vôbec neverím, budem sledovať kampaň, a potom ti poviem svoje.

24.03.2024, 20:12
Korčokovi vyjadrili na sieti X podporu podpredseda Snemovne Jan Bartošek a europoslanec Tomáš Zdechovský (obaja KDU-ČSL). "Viac ako 5,5 percenta je slušný náskok. Pred druhým kolom nás ale skoro určite čaká drsná antikampaň plná dezinformácií, "napísal Bartošek. "Prvé kolo vyhral Ivan Korčok a verím, že vyhrá aj druhé, keď vidím, aký hnus proti nemu proruské servery rozbehli," uviedol Zdechovský.
@lemmy
none
6

5. qwert 24.03.2024, 20:12

Korčokovi vyjadrili na sieti X podporu podpredseda Snemovne Jan Bartošek a europoslanec Tomáš Zdechovský (obaja KDU-ČSL). "Viac ako 5,5 percenta je slušný náskok. Pred druhým kolom nás ale skoro určite čaká drsná antikampaň plná dezinformácií, "napísal Bartošek. "Prvé kolo vyhral Ivan Korčok a verím, že vyhrá aj druhé, keď vidím, aký hnus proti nemu proruské servery rozbehli," uviedol Zdechovský.
@lemmy

25.03.2024, 00:31
Ide o veľa. Dám hlas v 2. kole Korčokovi. Sľubuje pokračovať v tom, čo robila prezidentka Čaputová. Keďže som s ňou spokojný, Korčok je pre mňa dobrá voľba.
👍: qwert , kntsz
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 ) veľkosť : 90 618 B vygenerované za : 0.130 s unikátne zobrazenia tém : 50 740 unikátne zobrazenia blogov : 916 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Navždy dokonalý skrze Ježišovo dokonalé dielo Ale tento priniesol obeť za hriechy a navždy sa posadil po pravici Boha. ...Lebo jednou obetou navždy zdokonalil tých, čo sú posväcovaní. Hebrejom 10:12,14 Boli ste niekedy ako kresťan sužovaní myšlienk...

citát dňa :

Nerastieme, keď to máme jednoduché, rastieme keď čelíme prekážkam.