Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

17. November - Berieme si späť svoju krajinu

45
reakcií
2010
prečítaní
Tému 24. októbra 2012, 22:57 založil Ónya.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Ónya žena
   24. 10. 2012, 22:57 avatar
www.1711.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

link má niekoľko strán vrátane diskusií )
------------------------------------------------------------
17.novembra uplynie 23 rokov od chvíle, kedy sme chceli žiť slušnejší a lepší život. 17. novembra bude 23 rokov klamstiev, rozkrádania spoločného majetku, vzniku finančných skupín, oligarchie a bujnejúcej korupcie. Spoločne povieme DOSŤ! Spoločne sa postavíme arogancii štátnej moci a politikom! Vyzývame učiteľov, zdravotné sestry, živnostníkov, zamestnaných,nezamestnaných, všetkých, ktorí boli posledných 23 rokov klamaní a okrádaní politickou elitou spolu s oligarchiou z finančných skupín.
----------------------------------------------------------------------

1. celonárodné stretnutie občanov Slovenska
NÁROD POVSTAŇ – NEŽIJEŠ, ŽIVORÍŠ !!!
1. celonárodné stretnutie občanov Slovenska

krátky výpis:

Dňa 17.11.2012 sa v mestách Bratislava, Trnava, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Poprad, Nové Zámky, Košice a Prešov uskutočnia protesty pod názvom Berieme si späť svoju krajinu. Protesty sa začnú o 15.00 hod súčasne vo všetkých mestách.

Dôvodom protestov je neúnosná ekonomická a politická situácia v Slovenskej republike. Za protestami nestojí žiadna politická strana ani hnutie, ani žiadna finančná skupina. Je to spontánne rozhodnutie občanov Slovenska, ktorí sú nespokojní s vývojom a smerom, ktorým sa Slovensko uberá za posledných 23
Požiadavky

v zmysle cl.32 ústavy SR vyslovujeme vláde ako aj prezidentovi SR nedôveru a z uvedeného dôvodu TRVÁME na okamžitom:

1) rozpustení parlamentu
2) zastavenie "reforiem" proti ľuďom
3) audit verejného dlhu
4) znárodnenie strategických odvetví
5) zabezpečenie potravinovej a ekonomickej sebestačnosti
6) potrestanie vinníkov

Odôvodnenie:
1.) Trváme na demisii celej Vlády SR nakoľko, posúva krajinu do nepredstaviteľnej ekonomickej a morálnej katastrofy, žiadame rozpustenie Parlamentu a odstúpenie Hlavy štátu.
2.) Požadujeme okamžité zrušenie všetkých reforiem namierených proti ľuďom.
3.) Požadujeme audit verejného dlhu Slovenska, s moratóriom na splátky dlhu, pretože slúžili súkromným záujmom a nie v prospech všetkých občanov.
4.) Požadujeme obnovenie verejnej kontroly strategických odvetvi, ktoré sú dôležite pre spoločnosť: poľnohospodárstvo, bankovníctvo, energetika, vodne hospodárstvo, zdravotníctvo, vzdelávanie a riadenie životného prostredia.
5.) Okamžité spustenie procesov,vymenovanie úradníckej vlády, sfunkčnenie referenda, nový volebný zákon atď, smerujúcich k zabezpečeniu ekonomickej a potravinovej sebestačnosti, zabezpečenie podpory národného hospodárstva + vymanenie sa z područia EÚ dlhov a sankcii.
6.) Vyvodenie trestnej, politickej a morálnej zodpovednosti vinníkom , ktorí okradli, ožobráčili, zdevastovali, zničili a rozpredali Našu vlasť za posledných 23 rokov!


3.
označiť príspevok

Romanov muž
   24. 10. 2012, 23:01 avatar
Re: 1

Niekto je tu prispatý a opakuje sa.


4.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   24. 10. 2012, 23:04 avatar
niektore veci ale stoja za zopakovanie.


5.
označiť príspevok

Ónya žena
   24. 10. 2012, 23:05 avatar
myslím, že konečne prišiel čas na zmenu..je nevyhnutná !
Súhlasí Boris_I., havran


2.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   24. 10. 2012, 22:58 avatar
Súhlasí Ónya


6.
označiť príspevok

Ónya žena
   24. 10. 2012, 23:05 avatar
sorry.nevšimla som si..) 


7.
označiť príspevok

luke85 muž
   25. 10. 2012, 09:38 avatar
Systém nie je zlý. Chyba je v bežných ľuďoch, ktorí nie sú ochotní zo seba niečo obetovať. Proste prílišné podliehanie svojim slabostiam, chybám a egoizmu.
Súhlasí justsayozzy


8.
označiť príspevok

Ónya žena
   25. 10. 2012, 09:52 avatar
systém nie je zlý ? ..máš silné reči zo svojho uhla pohľadu,...systém a tí čo ho riadia kam dostali slovensko a hlavne úroveň občanov ?. čo ty sám robíš preto aby si to zmenil ..napr. zmenil systém..jeho zákony, zvýšil platy a celkovú úroveň ..atď, ..vrátil občanom ich dôstojnosť, .. ..či len svalnaté reči na df ?


9.
označiť príspevok

luke85 muž
   25. 10. 2012, 10:00 avatar
Ja mám predovšetkým reči pravdivé, nie silné, i keď v pravde je obrovská sila.

>> systém a tí čo ho riadia kam dostali slovensko a hlavne úroveň občanov ?

Systém sa neriadi sám, ale vyžaduje spoluprácu bežného človeka, ten mu svojim konaním dodáva legitímnosť. Slovensko na kolená dostali sami Slováci tým, že sa dajú ľahko kúpiť, zastrašiť. Nie je tu žiadna morálka ani hrdosť.

>> čo ty sám robíš preto aby si to zmenil ..napr. zmenil systém..jeho zákony, zvýšil platy a celkovú úroveň ..atď, ..vrátil občanom ich dôstojnosť, .. ..či len svalnaté reči na df ?

Obetúval som svoje nižšie ja a napr. dosť dlhú dobu som bol nepodplatiteľný, čo malo zásadný spirituálny efekt na vývoj ľudstva. Hoci ani zďaleka nebola šanca, že by som dokázal pretlačiť vašu necnosť, takže som nakoniec musel skloniť hlavu aj ja, a vlastne čakám, že teraz za svoje práva budete trochu bojovať aj vy, pretože sám na to, aby som porazil Systém, nemám. Bude to veľmi dlhá a bolestivá cesta, nečakajte žiadne rýchle riešenie. Good Luck.
Súhlasí Skellington


10.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   25. 10. 2012, 10:34 avatar
system tvori hierarchia, ci za socializmu, alebo teraz.
hierarchiu moze ovladat masa o tom je demokracia.
chybna je teda hierarchia a s nou system.
myslim ze sa neda ocakavat mesias s vedomim, ze moc korumpuje.
vychodiskom ostava len demokracia, teda plne zapajanie sa kazdeho obcana do politickeho diania, cim neda spolocnost hierarchii moznost konat proti nej. Ale da sa to s takouto ignoranstskou spolocnostou? Co sa deje je len nasledok spravania sa beznych ludi, kedze nemozu povedat, ze nemozu zasiahnut, mozu a to kedykolvek.
Súhlasí Skellington


12.
označiť príspevok

luke85 muž
   25. 10. 2012, 12:16 avatar
Prečo ľudia trpia: supa.blog.idnes.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Proste si za to môžu sami, len si to často nechcú priznať ako ty, Onya. Keď vás niekto upozorňuje na vaše vlastné chyby, tak len štekáte. Tak si musíte prežiť dôsledky vašich názorov uvedených do praxe.


19.
označiť príspevok

Ónya žena
   25. 10. 2012, 13:53 avatar
a teba sa to netýka..keď hovorííš že my".. ty tam nepatríš ?.. nevieš či niečo robím alebo nie..ak robím..všetci sa boja...a o to aby nemal problémy. Môžem bežný človek zmeniť zákon? Môže sa dovolávať pravdy kde chce ..odpovede sa nedočká ani riešenia...a nakoineic v totmo systéme ide sám proti sebe..tak je to nastavené..sám si stratený., preto sa vlastne 17.11. robí to čo sa robí..aby si vláda konečne všimla že niečo nie je s kotolný poriakdom a že odbilo.


44.
označiť príspevok

luke85 muž
   25. 10. 2012, 17:15 avatar
>> a teba sa to netýka..keď hovorííš že my".. ty tam nepatríš ?

Všetky všeobecné pravdy platia na všetkých.

>> preto sa vlastne 17.11. robí to čo sa robí..aby si vláda konečne všimla že niečo nie je s kotolný poriakdom a že odbilo.

Fandím vám, aby ste si zas vydobyli moc, ktorá vám [snáď] patrí.


11.
označiť príspevok

Petrana žena
   25. 10. 2012, 11:03 avatar
17.novembra uplynie 23 rokov od chvíle, kedy sme chceli žiť slušnejší a lepší život. 17. novembra bude 23 rokov klamstiev, rozkrádania spoločného majetku, vzniku finančných skupín, oligarchie a bujnejúcej korupcie. Spoločne povieme DOSŤ! Spoločne sa postavíme arogancii štátnej moci a politikom! Vyzývame učiteľov, zdravotné sestry, živnostníkov, zamestnaných, nezamestnaných, všetkých, ktorí boli posledných 23 rokov klamaní a okrádaní politickou elitou spolu s oligarchiou z finančných skupín.

...s týmto by sa dalo súhlasiť, ale ak nezískate pre zmenu dôchodcov a študentov, tak neviem, neviem...dôchdcov by nebol problém získať, veď tie dôchodky sú žalostné, horšie, že väčšina z nich miluje Fica, a študenti by mali protestovať aspoň proti SOZE, to by sa mi páčilo! 

...tá ďalšia výzva je neuskutočniteľná, fantasmagorická. Držte sa reality.


13.
označiť príspevok

Petrana žena
   25. 10. 2012, 13:06 avatar
....npríklad by bolo múdre, žiadať od Fica daň z bohatstva. Teda nie len od neho, ale všetkých boháčov na Slovensku.


14.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   25. 10. 2012, 13:14 avatar
ja by som nikoho nezdanoval.
Len by som upravil zivotne minimum a standardizoval by som platy zamestnancom. Kto by nevedel zamestnanca riadne zaplatit ten nech nepodnika. Cely problem s ekonomikou je totiz len o tom, ze bezny obcan nema dost penazi a tak nevie podporovat kolobeh vyroby a spotreby. ak by sa zakonom drzali platy na ekonomicko udrzatelnej urovni, tak by sa prerozdelovanie stalo rovnomernejsie a ekonomika stalejsia, produktivnejsia a hlavne prospesna pre VSETKYCH zucastnenych a nie len pre par zakomplexovanych hovien v ludskej kozi.
Súhlasí havran


15.
označiť príspevok

Petrana žena
   25. 10. 2012, 13:23 avatar
...Anglicko pred pár rokmi zdanilo švajčiarske účty svojim podnikateľom 50%. A to je fungujúca ekonomika s bohatým sociálnym programom. Belgickí podnikatelia tam majú uložených 30 miliárd eur. Mňa by zaujímala reálna suma, že koľko nakradli tí naši.


16.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   25. 10. 2012, 13:32 avatar
No a pomohlo to anglicku nejako? libra je na historickom minime.
Dane putuju do statnej kasy a tam je korupcia, cize tam tie peniaze budu len rozkradane. Ak by peniaze koncili viac u obcana samotneho, tak by to vypadalo inac. Dal by som viac zodpovednosti beznemu obcanovi.. znamena nech lepsie zarobi a nech sa stara aj o svoje okolie a statnu moc minimalizovat, pretoze ta ak disponuje velkou mocou a peniazmi, tak je to vzdy len galiba. vo svajciarsku je tiez minimalna moc statu.. maju to tam ale vsetko drahe, ale aj ZAROBIA a mozu si to dovolit. To je podla mna ekonomika.
Súhlasí Skellington


18.
označiť príspevok

havran
   25. 10. 2012, 13:45 avatar
Petrana - asi by si sadla na... a nečurala , lebo by ti vyschlo v krku. Kapitál a cirkev hrajú spoločnú hru.
Súhlasí Petrana


17.
označiť príspevok

havran
   25. 10. 2012, 13:42 avatar
Podstata biedy utláčanej väčšiny je v tom , že aj keď sama vytvorí bohatstvo , bohatí hovoria , že im nepatrí a zákonmi im to čo vytvoria odníma. ZAtiaľ platí , že menšina parazitov má v rukách "demokraciu" kapitálu a vnútila ju celému svetu pod heslom nedoknuteľnosti svätého práva na súkromné vlastníctvo. Akým svätým právom kapitál zdiera - nuž právom posväteným cirkvou , tvrdiac , že sú to božie zákony.Aby pochopili aj veriaci: nie je podstatné či v Boha veríte , ale to čo v jeho mene cirkev a kapitál vystrája. 
Súhlasí Boris_I.


20.
označiť príspevok

Mojka žena
   25. 10. 2012, 13:55 avatar
podstata je v nereálnych požiadavkách!..a tak 1.celonárodné stretnutie občanov Slovenska...- dopadne ako GORILA,zametie sa pod koberec..tiež sa opakujem.  
Súhlasí Vladko


21.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   25. 10. 2012, 14:14 avatar
co presne a preco je to nerealne Mojka?


22.
označiť príspevok

Mojka žena
   25. 10. 2012, 14:21 avatar
vyslovenie nedôvery vláde a prezidentovi? zároveň rozpustiť parlament?..Kto potom zastaví okrem iného, reformy..zatiaľ máme parlamentnú demokraciu a ku priamej demokracii, aspoň ja..ešte nedovidím!


23.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   25. 10. 2012, 14:54 avatar
Niekto, kto sa toho bude chciet ujat a koho schvalia obcania Mojka.
Je to len na ludoch.. ziadne nemozne v tomto smere nevidim.
Súhlasí Skellington


24.
označiť príspevok

Mojka žena
   25. 10. 2012, 15:12 avatar
Boris veľmi všeobecne povedané..dám ti konkrétne čísla: Slovensko má 4 200 tis. dospelých ľudí z toho:
- 1 100 tis. dôchodcov
- 400 tis. národnostné menšiny
- 380 tis. Rómov ( zdroj pre majamaja, ktorý v inej téme neveril )
skús mi aspoň v hrubých obrysoch napísať..kto bude ten "niekto?..ako budú toho"niekto" schvaľovať?

korzar.sme.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Vladko


26.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   25. 10. 2012, 15:20 avatar
Ked k tomu pride, mozeme sa o tom bavit Mojka. Ziadas nemozne.. najprv treba niekde zacat.
Takze ked sa obcania rozhodnu konecne zakrocit, POTOM sa mozu hlasit ludia, ktori si myslia, ze by administrativu aspon docasne zvladli. Ale pokial sa neurobi krok 1, neda sa skakat ku kroku 2.


27.
označiť príspevok

Mojka žena
   25. 10. 2012, 15:25 avatar
ach, ta naše lietadielko...  


29.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   25. 10. 2012, 15:33 avatar
Mojka, nesnaz sa ma prosim srat.
Robil som v troch medzinarodnych spolocnostiac, niesom debil.
Vsade to funguje tak, ze sa najpr urci "ze co" a az potom sa moze urcovat"ze kto".
Takze lietadlo si sama ak si myslis, ze je to nejaky problem.. Problem je u ludi ako aj ty sama momentalne predvadzas, ze sa nevedia rozhybat, pretoze vahaju, neveria, spekuluju nad sprostostami, namiesto toho, aby sa konecne do toho pustili.


25.
označiť príspevok

pollio
   25. 10. 2012, 15:15 avatar
komunisti po 48 roku povymieňali odborníkov za robotníkov, skonfiškovali priemysel, ukradli úspory a začali prenasledovať vlastných občanov.
myslím, že keď ľudia prežili hento, prežili by aj vládu utopistov, takže smelo do toho!


28.
označiť príspevok

Vladko muž
   25. 10. 2012, 15:27 avatar
25
Komunisti majú zlodejinu v krvi. Kradli po 48. roku, po roku 89 kradnú ich potomkovia.


30.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   25. 10. 2012, 15:34 avatar
potom to ale niesu komunisti.. no vydavat sa za nich iste mozu..


31.
označiť príspevok

Vladko muž
   25. 10. 2012, 15:36 avatar
30
Komunista splodí len komunistu, aj keď si bude hovoriť demokrat.


32.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   25. 10. 2012, 15:59 avatar
Ak mu ide o majetky, peniaze.. tak je to kapitalista.
Komunistovi ide o komunitu. Su to ideologickofilozoficke rozdelenia a nie nalepka urcuje kto co je, ale jeho ciny.


33.
označiť príspevok

Vladko muž
   25. 10. 2012, 16:02 avatar
32
Komunista je pliaga, parazit, príživník a keď ty ich obhajuješ, tak si aj ty.


34.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   25. 10. 2012, 16:13 avatar
Som komunista celym svojim srdcom. Peniaze mi nic nehovoria.. je to len prostriedok. Zalezi mi na ludoch, na komunite.


35.
označiť príspevok

Vladko muž
   25. 10. 2012, 16:18 avatar
34

Sledujem tvoje príspevky, tvoje chovanie tomu nasvedčuje. Inak hlásiť sa ku komunistom, to neurobí žiaden normálny človek. Ale môžeš byť spokojný, takých ako ty je na DF viac.


36.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   25. 10. 2012, 16:27 avatar
Napriek tomu sa pokladam za normalneho cloveka.


41.
označiť príspevok

prairelabster
   25. 10. 2012, 16:51 avatar
vladko, komunizmus je ekonomicko-hospodárska doktrína, ktorá kladie dôraz na kolektivizmus, a spoločné vlastníctvo výrobných prostriedkov, kde vládne ľud a nie Boh.


42.
označiť príspevok

Vladko muž
   25. 10. 2012, 16:55 avatar
41
To si si asi zmýlil adresáta. :-(


43.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   25. 10. 2012, 16:58 avatar
co to mas na avatare prairelabster? to je svajc?


37.
označiť príspevok

Vladko muž
   25. 10. 2012, 16:29 avatar
36 Boris
:-)


38.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   25. 10. 2012, 16:30 avatar
prosim?


39.
označiť príspevok

Vladko muž
   25. 10. 2012, 16:33 avatar
38

úsmev


40.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   25. 10. 2012, 16:49 avatar
Vladko    


45.
označiť príspevok

Petrana žena
   26. 10. 2012, 08:27 avatar
Grékov hnevajú tajní milionári, vyšetrujú ministrov aj poslancov
Zoznam ľudí s kontami vo Švajčiarsku grécku vládu nezaujal, iní na ňom získali stámilióny. Gréckych politikov teraz vyšetruje polícia. Majú ukázať, ako sa im podarilo tak rýchlo zbohatnúť.

ATÉNY, BRATISLAVA. V čase, keď milióny Grékov nemajú prácu a rodiny dennodenne riešia, ako vyžiť, objavili sa dva zoznamy ľudí, ktorí majú celkom opačné starosti.

Sú to milionári podozriví z toho, že daňovými únikmi alebo braním úplatkov priviedli Grécko a Grékov do súčasnej situácie.

Na prvom zozname sú mená 33 politikov, ktorí náhle zbohatli a majú vysvetliť ako. Sú medzi nimi bývalí ministri či súčasní a bývalí poslanci. Najvyššie postaveným je Evangelos Meimarakis, predseda parlamentu.

Lagardovej zoznam
Obvinenia, že nelegálne zbohatol, okamžite odmietol s tým, že sú „v štýle mafie, vydieračské a nečestné“. Najprv pripúšťal odchod z funkcie, neskôr predložil dokumenty, podľa ktorých zbohatol vďaka dedičstvu a výnosom z nehnuteľností.

Polícia už začala vyšetrovať mená na zozname. Vláda chce, aby bolo vyšetrovanie čo najrýchlejšie, no zároveň chce vedieť, „kto pustil informáciu na verejnosť“, povedal jej hovorca Simos Kedikoglou.

Takis Pappas, profesor Macedónskej univerzity, pre portál SETimes.com povedal, že ani keby sa dokázalo, že politici zbohatli v súlade so zákonom, ľudia by im už neverili. „Len by to podporilo dlhodobý názor v Grécku, že politici a bohatí sú nad zákonom, kým dva milióny sú bez práce a majú problém prežiť,“ tvrdí.

Pri druhom zozname môže ísť ešte o väčšie peniaze. V médiách dostal meno Lagardovej zoznam podľa súčasnej šéfky Medzinárodného menového fondu. Tá gréckej vláde v roku 2010 ešte ako francúzska ministerka financií odovzdala mená asi dvoch tisícok Grékov, ktorí mali vysoké sumy vo švajčiarskej pobočke banky HSBC.

Ostatní zarobili
Opozícia sa teraz začala pýtať, čo sa so zoznamom stalo. Exminister financií a súčasný šéf vládnej strany PASOK Evangelos Venizelos priznal, že zoznam mal v zásuvke. Nekonal vraj preto, že pochádzal z nelegálnej činnosti.

Údaje o 24­-tisícoch kont totiž získal bývalý zamestnanec banky a potom ich poskytol západným vládam.

Nelegálny pôvod však neprekážal iným krajinám, ktoré začali vyšetrovať daňové úniky. Podľa novín Ta Nea na tom Španielsko získalo šesť miliárd eur, Taliansko 570 miliónov, únik daní priznali aj mnohí Francúzi a Nemci. Len Gréci nemuseli a Venizelos musí vysvetliť prečo. Žiada ho o to opozícia a najmä občania.

www.sme.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


46.
označiť príspevok

starec muž
   26. 10. 2012, 17:55 avatar
Berieme si späť svoju krajinu,alebo lepšie povedané ohryzenú kosť. Nažraní povedia,tak si ju kľudne zoberte,my sme sa už vykŕmili a obhrýzať kosť sa nám už nechce. 
Súhlasí Romanov
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 17:18,  Alebo skôr, neradím vám to sledovať. ..
dnes, 17:18,  Aktuálne šrobik po sebe nechal suchú spúšť. Sledujte. *21
dnes, 17:06,  Ale to sa netýka bezbožných, teda tých, ktorí neveria v existenciu boha.
dnes, 16:14,  (11,12) Dosvietený, zrejme tá Tvoja oddaná duša mopslíka má byť "právom" hrdá...
dnes, 15:49,  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/128406301_3556450364470977_272979266951491913_n.jpg...
dnes, 15:47,  (5) Grofik šrobik, veru tak - a takým ani nikdy nebude, pretože mu to nedovolí jeho...
dnes, 15:45,  265. asi tak :)
dnes, 15:43,  263/264. Inými slovami a jednoducho: Ak ktokoľvek verí v to, že Boh ho ospravedlní, táto...
dnes, 15:41,  OSN zničí všetky falošné náboženstvá a ustanoví SJ za jediné pravé svetové...
dnes, 15:39,  Mada faka..........
dnes, 15:39,  Peia Blessed We Are
dnes, 15:33,  12, ..... a povedz, aký to má súvis s kresťanmi? Žiadny!*10
dnes, 15:31,  263, .... "Kto sa však nespolieha na svoje skutky, ale verí v toho, ktorý vyhlasuje...
dnes, 15:25,  Resp. "Odpoveď: Myslelo sa to v tom Liste Rimanom asi takto: "Ale bezbožný, ktorý...
dnes, 15:24,  12, ... katolícke vysvetlenie neberiem, lebo ignoruje kontext správy a aj celkový kontext...
dnes, 15:21,  Citát: "Takže: Ale tomu kresťanovi, ktorý nekoná skutky, no verí v boha (alebo...
dnes, 15:19,  Áno všetko viditeľné pominie....máš problém s vierou v to,čo je napísané?*10.narabas s...
dnes, 15:18,  Americké okupačné vojská sú dodnes v Nemecku a Japonsku
dnes, 15:17,  ZSSR Hitlera spacifikoval
dnes, 15:17,  Poliaci napadli Československo po podpísaní zmluvy s Hitlerom.
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Snívaš o niečom? Nezačneš - nedokončíš!
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(135 908 bytes in 0,364 seconds)