hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

14-ročný chlapec kandiduje na guvernéra Vermontu

príspevkov
5
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 21.8.2018 00:18 nrbatas
posledná zmena 25.10.2018 23:38
1
21.08.2018, 00:18
Americké štáty Vermont a Kansas nemajú žiadne vokové obmedzenia pre kandidatúru na najvyšších štátnych predstaviteľov.
14-ročný Ethan Sonneborn kandiduja za Demokratickú stranu. Ako sa zdá z televíznych diskusií s protikandidátmi (ekologický aktivista, riaditeľka tanečného festivalu, transgender kandidát...), je celkom bystrý. Tvrdí, že súčasní politici zlyhali a pracujú pre lobistov a korporácie a že krajina potrebuje novú generáciu politikov, ktorí budú pracovať pre svoju krajinu - pre ľudí.
Tiež sa Vám zdá, že hovorí rozumnejšie ako Dávid Straka, Karolínka Farská či Andrej Kiska?
odkaz
none
2
21.08.2018, 14:37
nrbatas- preštudoval som si v rýchlosti témy ktoré si založil a dospel som k názoru , že by som ti dal svoj hlas, aj keď už asi máš viac ako štrnásť a teda možno by to za to stálo. Ja už mám po 70-ke, no súhlasím s tebou, že nám chýba nová generácia mladých ľudí. No žiaľ o tú novú generáciu sa snažia tí nesprávni ľudia, ako ich menuješ v závere a iste by si vedel menovať i ba celú stranu.
none
3

2. havran 21.08.2018, 14:37

nrbatas- preštudoval som si v rýchlosti témy ktoré si založil a dospel som k názoru , že by som ti dal svoj hlas, aj keď už asi máš viac ako štrnásť a teda možno by to za to stálo. Ja už mám po 70-ke, no súhlasím s tebou, že nám chýba nová generácia mladých ľudí. No žiaľ o tú novú generáciu sa snažia tí nesprávni ľudia, ako ich menuješ v závere a iste by si vedel menovať i ba celú stranu.

21.08.2018, 14:53
2. Nemáš po 70-tke!!!! Nemachruj!!!!
Na Tri Krále to už bude pravda. Teraz si však nepridávaj ako skoro 18-násť ročný, aby mu dali pivo. .
ASk sa pozrieme dozadu, tak vždy "vládli" starší, skúsenejší, rozvážnejší-rada starších.
Prekristapána,čo by bolo,keby vládli 14-násťroční?
none
4

2. havran 21.08.2018, 14:37

nrbatas- preštudoval som si v rýchlosti témy ktoré si založil a dospel som k názoru , že by som ti dal svoj hlas, aj keď už asi máš viac ako štrnásť a teda možno by to za to stálo. Ja už mám po 70-ke, no súhlasím s tebou, že nám chýba nová generácia mladých ľudí. No žiaľ o tú novú generáciu sa snažia tí nesprávni ľudia, ako ich menuješ v závere a iste by si vedel menovať i ba celú stranu.

22.08.2018, 21:27
2. Vďaka, havran. Ja neverím, že by som sa niekedy venoval politike. Mám už viac ako štrnásť, ale menej ako 25. Aj keď sa snažím nikdy nehovoriť "nikdy", ešte viac sa však snažím spoznávať svoje slabé i silné stránky. A tak mi začína byť viac-menej jasné, čomu sa v živote venovať budem a čomu sa venovať nebudem.
Túto tému som sem dal len tak, zaujala ma a veril som, že zaujme aj ostatných. Viac ma baví čítať ako písať, ale to preto, lebo v práci sa napíšem dosť. Aj teraz som si niečo zaujímavé prečítal, takže idem založiť novú tému...
Ešte raz dík, havran, drž sa.
none
5
25.10.2018, 23:38
Na čom robia čínu keď nemajú vokov ?
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 90 534 B vygenerované za : 0.104 s unikátne zobrazenia tém : 36 132 unikátne zobrazenia blogov : 537 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Pretože si v mojich očiach vzácny a cenný a pretože ťa milujem .... Iz 43,4 Súhlasíte so mnou, že viac kresťanov dnes pozná Desatoro ako novú zmluvu o nezaslúženej Božej milosti? Keby ste sa prešli po Times Square v New Yorku, alebo pod Manderlou a...

citát dňa :

Je lepšie rozsvietiť sviečku, ako zaoberať sa tmou.