hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  náboženstvo  /  vlákno

Pripomeňme si moc Ježišovej krvi

príspevkov
69
zobrazení
58
tému vytvoril(a) 20.6.2026 21:57 Yanko
posledná zmena pred minútou
57

56. qwert dnes, 09:34

Tvoj spôsob komunikácie je manipulatívny.
Namiesto toho, aby si mu priniesol nádej, zasievaš do neho strach, podozrenie a pocit viny.

„Keď človek trpí, je zraniteľný.
A ty jeho zraniteľnosť využívaš na to, aby si ho presvedčil, že uzdravenie v mene Ježiša je podozrivé, nebezpečné alebo dokonca diablove.
To je presne ten typ reči, pred ktorým Ježiš varoval farizejov, keď nazývali Božie skutky diablovými.
Hanbi sa jehovista, a do kuta......

Kenneth Hagin uzdravoval v mene...

dnes, 13:57
Hagin sa pri vyhánaní správal ako pometený.. bláznivo sa smial, syčal, chodil ako opitý... kde v biblii nájdeš čo i len jednu zmienku že by exorcista sa takto správal ? Lebo ak taký verš nenájdeš, čo nenájdeš, potom skrátka porušuješ Sola Scriptura lebo dávaš exorcistovi také vlastnosti ktoré NIE SU V BIBLII

odkaz
none
ako odpoveď na :
56

55. solo12 včera, 19:06

pozor na toto, Tomáš.

pravý Boh je pravým Bohom aj vtedy, ak ťa z nejakého dôvodu neuzdraví, alebo neuzdraví hneď.
pravým ho predsa nerobí to, že uzdravuje.

uzdravovať (ako-tak) dokáže aj Diabol (v podobe Kennetha Hagina, Kašpirovského a stoviek ďalších)... uzdravia ťa, možno aj na pár rokov ... ale pre túto osobnú skúsenosť už nikdy pravého Boha neprijmeš.
pretože každého, kto s tým za tebou príde, rovno niekam pošleš.
napokon ale raz zomrieš ... a s vysokou pravdepodobn...

dnes, 09:34
Tvoj spôsob komunikácie je manipulatívny.
Namiesto toho, aby si mu priniesol nádej, zasievaš do neho strach, podozrenie a pocit viny.

„Keď človek trpí, je zraniteľný.
A ty jeho zraniteľnosť využívaš na to, aby si ho presvedčil, že uzdravenie v mene Ježiša je podozrivé, nebezpečné alebo dokonca diablove.
To je presne ten typ reči, pred ktorým Ježiš varoval farizejov, keď nazývali Božie skutky diablovými.

Hanbi sa jehovista, a do kuta......



Kenneth Hagin uzdravoval v mene Ježiša Krista.
Nie v mene diabla, nie v mene nejakej energie, nie v mene organizácie.
V mene Ježiša. Jehovisti nemaju istotu uzdravenia od Ježiša.....u nich Ježiš nema tu duchovnu autoritu..je to len anjel vytvorený Bohom.....
none
ako odpoveď na :
55

54. Tomas123456 včera, 18:36

Dúfam totiž že mi Boh Jehova pomože, lebo ked som bol charizmatik Boh ktorého považujete za Ježiša mi totiž nepomohol. Prečo mi nepomohol ? Vari nehlása charizmatické evanjelium prosperity život v prosperite ? Aký je to život v prosperite ked je človek pernamentne ťažko chorý ? Obvolal som viacerých ľudí charizmatikov, dokonca aj pastorovi milosti som písal a prosil o pomoc, pomodlil sa za mna ale absolútne sa mi stav nezlepšil.
Prečo Boh neuzdravuje u charizmatikov ?
Vyskúšam to teda u ...

včera, 19:06
pozor na toto, Tomáš.

pravý Boh je pravým Bohom aj vtedy, ak ťa z nejakého dôvodu neuzdraví, alebo neuzdraví hneď.
pravým ho predsa nerobí to, že uzdravuje.

uzdravovať (ako-tak) dokáže aj Diabol (v podobe Kennetha Hagina, Kašpirovského a stoviek ďalších)... uzdravia ťa, možno aj na pár rokov ... ale pre túto osobnú skúsenosť už nikdy pravého Boha neprijmeš.
pretože každého, kto s tým za tebou príde, rovno niekam pošleš.
napokon ale raz zomrieš ... a s vysokou pravdepodobnosťou ako boží odporca vzkriesený nebudeš.
no - ale hlavná vec, že ťa vtedy ten Diabol uzdravil ...

chápeš už, prečo kazatelia v mnohých cirkvách uzdravujú? komu tým slúžia a čo tým dosahujú?

ani Pavlovi Boh neodstránil "osteň v tele", aj keď nevieme, o čo presne išlo.

to by si už dávno všetci všimli ... že členovia SJ sú všetci akosi podozrivo zdraví ... to by potom boli všetci vypočítavo "svedkami" len pre to, aby aj oni boli zdraví.

a tiež - nikde, ani raz ... Boh vo svojom Slove svojim služobníkom nesľubuje dobré zdravie v tomto systéme vecí. (v tomto svete).

nemysli si - aj svedkov trápia rovnaké choroby, ako ostatných ľudí.
aj u nás sa zomiera na rakovinu, máme vozíčkárov, srdciarov, hluchonemých ... ako všade inde.

napriek tomu sa vytrvalo modlia k pravému Bohu ... keď už o nič iné tak aspoň o to, aby im dal silu vytrvať, vyrovnať sa so svojou chorobou, so svojim stavom.
ale aspoň majú istotu nadobudnutia plného zdravia v Božom kráľovstve.

iná vec sú však stavy spôsobované zlými duchovnými silami.
v tomto prípade Boh zasahuje vždy v prospech svojho modliaceho sa služobníka, ktorý by bol takto "postihnutý".

záver:
nie je zďaleka zaručené, že Boh každého uzdraví.
isté sú ale sľuby týkajúce sa Božieho kráľovstva ... dokonalé zdravie je medzi nimi.
cháp, že spoznať pravdu o pravom Bohu je vzhľadom na budúcnosť oveľa, oveľa cennejšie, ako uzdravenie z choroby ... ale chápem, že tvoja choroba je skutočne extrém.
none
ako odpoveď na :
54

52. qwert včera, 15:49

tomaško, čo si teraz pri jehovistoch.....

včera, 18:36
Dúfam totiž že mi Boh Jehova pomože, lebo ked som bol charizmatik Boh ktorého považujete za Ježiša mi totiž nepomohol. Prečo mi nepomohol ? Vari nehlása charizmatické evanjelium prosperity život v prosperite ? Aký je to život v prosperite ked je človek pernamentne ťažko chorý ? Obvolal som viacerých ľudí charizmatikov, dokonca aj pastorovi milosti som písal a prosil o pomoc, pomodlil sa za mna ale absolútne sa mi stav nezlepšil.
Prečo Boh neuzdravuje u charizmatikov ?
Vyskúšam to teda u Boha Jehovu,
none
ako odpoveď na :
52

47. Tomas123456 včera, 01:23

Veru dospel, kebyze 3 mesiace sa cítis jak pri chripke tak by si pochopil... kazdy clovek ma v sebe istu mieru ktoru dokaze zvladnut,

včera, 15:49
tomaško, čo si teraz pri jehovistoch.....
none
ako odpoveď na :
47

46. solo12 včera, 00:56

neverím, že by tvoj stav dospel až do tohto štádia.

ale keby niekedy aj (oveľa neskôr, nejakou tragickou udalosťou) tak vieš, kde sa prebudíš. lebo budeš už ako niekto, kto sa už aspoň stihol vydať na správnu cestu.

včera, 01:23
Veru dospel, kebyze 3 mesiace sa cítis jak pri chripke tak by si pochopil... kazdy clovek ma v sebe istu mieru ktoru dokaze zvladnut,
none
ako odpoveď na :
46

44. Tomas123456 včera, 00:09

Fakt to je tazke velmi, dospel som az do takeho bodu ze si zelam nezobudit sa... zavidim tym co su mrtvi... kto si tymto nepresiel nepochopi, ake muky dokaze ludske telo navaly tepla a srdce cloveku priniest

včera, 00:56
neverím, že by tvoj stav dospel až do tohto štádia.

ale keby niekedy aj (oveľa neskôr, nejakou tragickou udalosťou) tak vieš, kde sa prebudíš. lebo budeš už ako niekto, kto sa už aspoň stihol vydať na správnu cestu.
none
ako odpoveď na :
44

41. solo12 21.06.2026, 23:46

také niečo, čo píšeš (aj vyššie) si ani nedokážem predstaviť.
obaja ale vieme, čo by sme mali v tomto prípade robiť.
tak hlavu hore ... to dobré je ešte len pred nami.

včera, 00:09
Fakt to je tazke velmi, dospel som az do takeho bodu ze si zelam nezobudit sa... zavidim tym co su mrtvi... kto si tymto nepresiel nepochopi, ake muky dokaze ludske telo navaly tepla a srdce cloveku priniest
none
ako odpoveď na :
41
21.06.2026, 23:46
také niečo, čo píšeš (aj vyššie) si ani nedokážem predstaviť.
obaja ale vieme, čo by sme mali v tomto prípade robiť.
tak hlavu hore ... to dobré je ešte len pred nami.

none
prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2026 verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 ) veľkosť : 67 222 B vygenerované za : 0.055 s unikátne zobrazenia tém : 2 110 722 unikátne zobrazenia blogov : 21 573 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti :

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Cestovanie pre ženy samé s deťmi nie je nemožná výzva, ale príležitosť vytvoriť si nezabudnuteľné spomienky a posilniť vašu nezávislosť. Mnoho mamičiek odkladá túto myšlienku zo strachu pred logistikou, bezpečnosťou alebo finančnou náročnosťou. Reali...

citát dňa :

Na peknú ženu je príjemné pozerať sa. S rozumnou je príjemné žiť.