hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
Pripomeňme si moc Ježišovej krvi
príspevkov 77 |
zobrazení 62 |
tému vytvoril(a) 20.6.2026 21:57 Yanko
posledná zmena včera
|
55
|
|
|
54. Tomas123456 22.06.2026, 18:36
Dúfam totiž že mi Boh Jehova pomože, lebo ked som bol charizmatik Boh ktorého považujete za Ježiša mi totiž nepomohol. Prečo mi nepomohol ? Vari nehlása charizmatické evanjelium prosperity život v prosperite ? Aký je to život v prosperite ked je človek pernamentne ťažko chorý ? Obvolal som viacerých ľudí charizmatikov, dokonca aj pastorovi milosti som písal a prosil o pomoc, pomodlil sa za mna ale absolútne sa mi stav nezlepšil. Prečo Boh neuzdravuje u charizmatikov ? Vyskúšam to teda u ...
▲
22.06.2026, 19:06
|
pozor na toto, Tomáš.
pravý Boh je pravým Bohom aj vtedy, ak ťa z nejakého dôvodu neuzdraví, alebo neuzdraví hneď. pravým ho predsa nerobí to, že uzdravuje.
uzdravovať (ako-tak) dokáže aj Diabol (v podobe Kennetha Hagina, Kašpirovského a stoviek ďalších)... uzdravia ťa, možno aj na pár rokov ... ale pre túto osobnú skúsenosť už nikdy pravého Boha neprijmeš. pretože každého, kto s tým za tebou príde, rovno niekam pošleš. napokon ale raz zomrieš ... a s vysokou pravdepodobnosťou ako boží odporca vzkriesený nebudeš. no - ale hlavná vec, že ťa vtedy ten Diabol uzdravil ...
chápeš už, prečo kazatelia v mnohých cirkvách uzdravujú? komu tým slúžia a čo tým dosahujú?
ani Pavlovi Boh neodstránil "osteň v tele", aj keď nevieme, o čo presne išlo.
to by si už dávno všetci všimli ... že členovia SJ sú všetci akosi podozrivo zdraví ... to by potom boli všetci vypočítavo "svedkami" len pre to, aby aj oni boli zdraví.
a tiež - nikde, ani raz ... Boh vo svojom Slove svojim služobníkom nesľubuje dobré zdravie v tomto systéme vecí. (v tomto svete).
nemysli si - aj svedkov trápia rovnaké choroby, ako ostatných ľudí. aj u nás sa zomiera na rakovinu, máme vozíčkárov, srdciarov, hluchonemých ... ako všade inde.
napriek tomu sa vytrvalo modlia k pravému Bohu ... keď už o nič iné tak aspoň o to, aby im dal silu vytrvať, vyrovnať sa so svojou chorobou, so svojim stavom. ale aspoň majú istotu nadobudnutia plného zdravia v Božom kráľovstve.
iná vec sú však stavy spôsobované zlými duchovnými silami. v tomto prípade Boh zasahuje vždy v prospech svojho modliaceho sa služobníka, ktorý by bol takto "postihnutý".
záver: nie je zďaleka zaručené, že Boh každého uzdraví. isté sú ale sľuby týkajúce sa Božieho kráľovstva ... dokonalé zdravie je medzi nimi. cháp, že spoznať pravdu o pravom Bohu je vzhľadom na budúcnosť oveľa, oveľa cennejšie, ako uzdravenie z choroby ... ale chápem, že tvoja choroba je skutočne extrém.
|
 |
|
ako odpoveď na :
54
|
|
|
52. qwert 22.06.2026, 15:49
tomaško, čo si teraz pri jehovistoch  .....
▲
22.06.2026, 18:36
|
Dúfam totiž že mi Boh Jehova pomože, lebo ked som bol charizmatik Boh ktorého považujete za Ježiša mi totiž nepomohol. Prečo mi nepomohol ? Vari nehlása charizmatické evanjelium prosperity život v prosperite ? Aký je to život v prosperite ked je človek pernamentne ťažko chorý ? Obvolal som viacerých ľudí charizmatikov, dokonca aj pastorovi milosti som písal a prosil o pomoc, pomodlil sa za mna ale absolútne sa mi stav nezlepšil. Prečo Boh neuzdravuje u charizmatikov ? Vyskúšam to teda u Boha Jehovu,
|
 |
|
ako odpoveď na :
52
|
|
|
47. Tomas123456 22.06.2026, 01:23
Veru dospel, kebyze 3 mesiace sa cítis jak pri chripke tak by si pochopil... kazdy clovek ma v sebe istu mieru ktoru dokaze zvladnut,
▲
22.06.2026, 15:49
|
tomaško, čo si teraz pri jehovistoch    .....
|
 |
|
ako odpoveď na :
47
|
|
|
46. solo12 22.06.2026, 00:56
neverím, že by tvoj stav dospel až do tohto štádia.
ale keby niekedy aj (oveľa neskôr, nejakou tragickou udalosťou) tak vieš, kde sa prebudíš. lebo budeš už ako niekto, kto sa už aspoň stihol vydať na správnu cestu.
▲
22.06.2026, 01:23
|
Veru dospel, kebyze 3 mesiace sa cítis jak pri chripke tak by si pochopil... kazdy clovek ma v sebe istu mieru ktoru dokaze zvladnut,
|
 |
|
ako odpoveď na :
46
|
|
|
44. Tomas123456 22.06.2026, 00:09
Fakt to je tazke velmi, dospel som az do takeho bodu ze si zelam nezobudit sa... zavidim tym co su mrtvi... kto si tymto nepresiel nepochopi, ake muky dokaze ludske telo navaly tepla a srdce cloveku priniest
▲
22.06.2026, 00:56
|
neverím, že by tvoj stav dospel až do tohto štádia.
ale keby niekedy aj (oveľa neskôr, nejakou tragickou udalosťou) tak vieš, kde sa prebudíš. lebo budeš už ako niekto, kto sa už aspoň stihol vydať na správnu cestu.
|
 |
|
ako odpoveď na :
44
|
|
|
41. solo12 21.06.2026, 23:46
také niečo, čo píšeš (aj vyššie) si ani nedokážem predstaviť. obaja ale vieme, čo by sme mali v tomto prípade robiť. tak hlavu hore ... to dobré je ešte len pred nami.

▲
22.06.2026, 00:09
|
Fakt to je tazke velmi, dospel som az do takeho bodu ze si zelam nezobudit sa... zavidim tym co su mrtvi... kto si tymto nepresiel nepochopi, ake muky dokaze ludske telo navaly tepla a srdce cloveku priniest
|
 |
|
ako odpoveď na :
41
|
také niečo, čo píšeš (aj vyššie) si ani nedokážem predstaviť. obaja ale vieme, čo by sme mali v tomto prípade robiť. tak hlavu hore ... to dobré je ešte len pred nami. 
|
 |
|
|
prevádzkuje diskusneforum.sk
kontaktuj správcu diskusného fóra
vytvoril dzI/O 2023 - 2026
verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 )
veľkosť : 59 650 B
vygenerované za : 0.041 s
unikátne zobrazenia tém : 2 111 658
unikátne zobrazenia blogov : 21 601
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
|
možnosti :
hlavná stránka
nastavenia
blogy
todo
hľadanie :
blog dňa :
If you’re hunting for a quirky, low-pressure gaming experience that still scratches an itch for progression and curiosity, Italian brainrot clicker is a surprisingly engaging pick. The game leans into the classic clicker vibe—tap, collect, upgrade—wh...
citát dňa :
Aj múdry sa stane hlúpym, keď na sebe prestane pracovať.
|