hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
Pripomeňme si moc Ježišovej krvi
príspevkov 56 |
zobrazení 52 |
tému vytvoril(a) 20.6.2026 21:57 Yanko
posledná zmena pred 5 minútami
|
54
|
|
|
52. qwert včera, 15:49
tomaško, čo si teraz pri jehovistoch  .....
▲
včera, 18:36
|
Dúfam totiž že mi Boh Jehova pomože, lebo ked som bol charizmatik Boh ktorého považujete za Ježiša mi totiž nepomohol. Prečo mi nepomohol ? Vari nehlása charizmatické evanjelium prosperity život v prosperite ? Aký je to život v prosperite ked je človek pernamentne ťažko chorý ? Obvolal som viacerých ľudí charizmatikov, dokonca aj pastorovi milosti som písal a prosil o pomoc, pomodlil sa za mna ale absolútne sa mi stav nezlepšil. Prečo Boh neuzdravuje u charizmatikov ? Vyskúšam to teda u Boha Jehovu,
|
 |
|
ako odpoveď na :
52
|
|
|
47. Tomas123456 včera, 01:23
Veru dospel, kebyze 3 mesiace sa cítis jak pri chripke tak by si pochopil... kazdy clovek ma v sebe istu mieru ktoru dokaze zvladnut,
▲
včera, 15:49
|
tomaško, čo si teraz pri jehovistoch    .....
|
 |
|
ako odpoveď na :
47
|
|
|
46. solo12 včera, 00:56
neverím, že by tvoj stav dospel až do tohto štádia.
ale keby niekedy aj (oveľa neskôr, nejakou tragickou udalosťou) tak vieš, kde sa prebudíš. lebo budeš už ako niekto, kto sa už aspoň stihol vydať na správnu cestu.
▲
včera, 01:23
|
Veru dospel, kebyze 3 mesiace sa cítis jak pri chripke tak by si pochopil... kazdy clovek ma v sebe istu mieru ktoru dokaze zvladnut,
|
 |
|
ako odpoveď na :
46
|
|
|
44. Tomas123456 včera, 00:09
Fakt to je tazke velmi, dospel som az do takeho bodu ze si zelam nezobudit sa... zavidim tym co su mrtvi... kto si tymto nepresiel nepochopi, ake muky dokaze ludske telo navaly tepla a srdce cloveku priniest
▲
včera, 00:56
|
neverím, že by tvoj stav dospel až do tohto štádia.
ale keby niekedy aj (oveľa neskôr, nejakou tragickou udalosťou) tak vieš, kde sa prebudíš. lebo budeš už ako niekto, kto sa už aspoň stihol vydať na správnu cestu.
|
 |
|
ako odpoveď na :
44
|
|
|
41. solo12 21.06.2026, 23:46
také niečo, čo píšeš (aj vyššie) si ani nedokážem predstaviť. obaja ale vieme, čo by sme mali v tomto prípade robiť. tak hlavu hore ... to dobré je ešte len pred nami.

▲
včera, 00:09
|
Fakt to je tazke velmi, dospel som az do takeho bodu ze si zelam nezobudit sa... zavidim tym co su mrtvi... kto si tymto nepresiel nepochopi, ake muky dokaze ludske telo navaly tepla a srdce cloveku priniest
|
 |
|
ako odpoveď na :
41
|
také niečo, čo píšeš (aj vyššie) si ani nedokážem predstaviť. obaja ale vieme, čo by sme mali v tomto prípade robiť. tak hlavu hore ... to dobré je ešte len pred nami. 
|
 |
|
|
prevádzkuje diskusneforum.sk
kontaktuj správcu diskusného fóra
vytvoril dzI/O 2023 - 2026
verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 )
veľkosť : 55 068 B
vygenerované za : 0.056 s
unikátne zobrazenia tém : 2 109 873
unikátne zobrazenia blogov : 21 547
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
|
možnosti :
hlavná stránka
nastavenia
blogy
todo
hľadanie :
blog dňa :
odkaz Možno si myslíš, že programovanie je náročná činnosť a vyžaduje si nejaké špeciálne zručnosti... Ale nie je to celkom tak... Snáď každý z nás denno-denne programuje a ani si to neuvedomuje... Chceš ...
citát dňa :
Najväčším rozdielom medzi kráľovstvom a parlamentnou demokraciou je pomer medzi bohatými a chudobnými. Kým v kráľovstve bol iba jeden kráľ, teraz je tých bohatých omnoho viac.
|