hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  náboženstvo  /  vlákno

Pripomeňme si moc Ježišovej krvi

príspevkov
77
zobrazení
62
tému vytvoril(a) 20.6.2026 21:57 Yanko
posledná zmena včera
53

52. qwert 22.06.2026, 15:49

tomaško, čo si teraz pri jehovistoch.....

22.06.2026, 15:50
Pardon, pri svedkoch jehohových?.....
none
ako odpoveď na :
52

47. Tomas123456 22.06.2026, 01:23

Veru dospel, kebyze 3 mesiace sa cítis jak pri chripke tak by si pochopil... kazdy clovek ma v sebe istu mieru ktoru dokaze zvladnut,

22.06.2026, 15:49
tomaško, čo si teraz pri jehovistoch.....
none
ako odpoveď na :
47

46. solo12 22.06.2026, 00:56

neverím, že by tvoj stav dospel až do tohto štádia.

ale keby niekedy aj (oveľa neskôr, nejakou tragickou udalosťou) tak vieš, kde sa prebudíš. lebo budeš už ako niekto, kto sa už aspoň stihol vydať na správnu cestu.

22.06.2026, 01:23
Veru dospel, kebyze 3 mesiace sa cítis jak pri chripke tak by si pochopil... kazdy clovek ma v sebe istu mieru ktoru dokaze zvladnut,
none
ako odpoveď na :
46

44. Tomas123456 22.06.2026, 00:09

Fakt to je tazke velmi, dospel som az do takeho bodu ze si zelam nezobudit sa... zavidim tym co su mrtvi... kto si tymto nepresiel nepochopi, ake muky dokaze ludske telo navaly tepla a srdce cloveku priniest

22.06.2026, 00:56
neverím, že by tvoj stav dospel až do tohto štádia.

ale keby niekedy aj (oveľa neskôr, nejakou tragickou udalosťou) tak vieš, kde sa prebudíš. lebo budeš už ako niekto, kto sa už aspoň stihol vydať na správnu cestu.
none
ako odpoveď na :
44

41. solo12 21.06.2026, 23:46

také niečo, čo píšeš (aj vyššie) si ani nedokážem predstaviť.
obaja ale vieme, čo by sme mali v tomto prípade robiť.
tak hlavu hore ... to dobré je ešte len pred nami.

22.06.2026, 00:09
Fakt to je tazke velmi, dospel som az do takeho bodu ze si zelam nezobudit sa... zavidim tym co su mrtvi... kto si tymto nepresiel nepochopi, ake muky dokaze ludske telo navaly tepla a srdce cloveku priniest
none
ako odpoveď na :
41
21.06.2026, 23:46
také niečo, čo píšeš (aj vyššie) si ani nedokážem predstaviť.
obaja ale vieme, čo by sme mali v tomto prípade robiť.
tak hlavu hore ... to dobré je ešte len pred nami.

none
prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2026 verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 ) veľkosť : 54 205 B vygenerované za : 0.053 s unikátne zobrazenia tém : 2 111 661 unikátne zobrazenia blogov : 21 601 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti :

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto (nie) je online

hľadanie :

blog dňa :

odkaz 😉 alebo aj : Slnko svieti, voda láka, postavme si snehuliaka... Tento model opisuje nielen tvorbu, ale aj životný cyklus softvéru. 1. Nosná myš‑lienka – prvá veľká guľa Každá tvorba...

citát dňa :

Za svoje skúsenosti musíme v živote platiť. Ak máme šťastie, dostaneme zľavu.