hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
Pripomeňme si moc Ježišovej krvi
príspevkov 55 |
zobrazení 52 |
tému vytvoril(a) 20.6.2026 21:57 Yanko
posledná zmena včera
|
43
|
|
|
42. solo12 21.06.2026, 23:48
inokedy a inde ... toto fórum nie je na to vhodné prostredie.
▲
21.06.2026, 23:51
|
Nahodou sa nevyznas v zdravotnictve ?
|
 |
|
ako odpoveď na :
42
|
|
|
40. Tomas123456 21.06.2026, 23:41
Ozaj, povedz mi nieco viac o sebe, co si v minulosti pracoval/pracujes ? Ake je tvoje povolanie ?
▲
21.06.2026, 23:48
|
inokedy a inde ... toto fórum nie je na to vhodné prostredie.
|
 |
|
ako odpoveď na :
40
|
|
|
37. solo12 21.06.2026, 23:27
ďalší postranný úmysel by mohol byť: "prijmem učenie svedkov, ale na moje vyzdravenie máš Bože 3 dni"
srandujem ... 😉
▲
21.06.2026, 23:41
|
Ozaj, povedz mi nieco viac o sebe, co si v minulosti pracoval/pracujes ? Ake je tvoje povolanie ?
|
 |
|
ako odpoveď na :
37
|
|
|
34. Tomas123456 21.06.2026, 23:09
Ja prijmem ucenie svedkov, ale velmi potrebujem aby v mojom zivote nastal zlom a skoncilo toto zdravotne utrpenie. Zuflao potrebujem od Jehovu nejaky impulz ze existuje,
▲
21.06.2026, 23:27
|
ďalší postranný úmysel by mohol byť: "prijmem učenie svedkov, ale na moje vyzdravenie máš Bože 3 dni"
srandujem ... 😉
|
 |
|
ako odpoveď na :
34
|
|
|
31. solo12 21.06.2026, 23:02
oceňujem tvoj odvážny avatar ...

▲
21.06.2026, 23:09
|
Ja prijmem ucenie svedkov, ale velmi potrebujem aby v mojom zivote nastal zlom a skoncilo toto zdravotne utrpenie. Zuflao potrebujem od Jehovu nejaky impulz ze existuje,
|
 |
|
ako odpoveď na :
31
|
|
|
27. Tomas123456 21.06.2026, 22:48
Nerozimiem, definuj to
▲
21.06.2026, 23:02
|
oceňujem tvoj odvážny avatar ... 
|
 |
|
ako odpoveď na :
27
|
|
|
26. solo12 21.06.2026, 22:47
tisíc vecí
▲
21.06.2026, 22:48
|
|
ako odpoveď na :
26
|
|
|
25. Tomas123456 21.06.2026, 22:43
Co tym myslis "bez postrannych umyslov" ?
▲
21.06.2026, 22:47
|
|
ako odpoveď na :
25
|
|
|
24. solo12 21.06.2026, 22:41
vlastnými slovami(!), bez postranných úmyslov ... ako to len najúprimnejšie vieš.
Ja som za vypočutie tvojej modlitby a otvorenie tvojich očí už pomodlil.
▲
21.06.2026, 22:43
|
Co tym myslis "bez postrannych umyslov" ?
|
 |
|
ako odpoveď na :
24
|
|
|
23. Tomas123456 21.06.2026, 22:39
Idem sa pomodlit k Bohu Jehovovi nech mi prostrednictvom svojho anjela Ježiša pomoze.
▲
21.06.2026, 22:41
|
vlastnými slovami(!), bez postranných úmyslov ... ako to len najúprimnejšie vieš.
Ja som za vypočutie tvojej modlitby a otvorenie tvojich očí už pomodlil.
|
 |
|
ako odpoveď na :
23
|
|
|
22. solo12 21.06.2026, 22:24
a tiež je niečo aj v májovej téme Trochu srandy nezaškodí: 9
▲
21.06.2026, 22:39
|
Idem sa pomodlit k Bohu Jehovovi nech mi prostrednictvom svojho anjela Ježiša pomoze.
|
 |
|
ako odpoveď na :
22
|
|
|
21. Tomas123456 21.06.2026, 22:22
nasiel som toto :
"modli sa úprimne a vlastnými slovami o všetko, čo ťa trápi ... najlepšie nahlas, aj keď potichu. v modlitbe Boha oslovuj opakovane jeho vlastným menom Jehova. ak sú tvoje problémy (aj) psychické (hlasy, panika ...), vtedy môže pomôcť len duchovná sila silnejšia, ako sú oni.
no a najsilnejší duchovný tvor je predsa Boh Jehova.
modli sa k nemu tak dlho a často ako len chceš, pros ho o vyzdravenie a tiež o to, aby sa ti dal lepšie spoznať.
na zá...
▲
21.06.2026, 22:24
|
a tiež je niečo aj v májovej téme Trochu srandy nezaškodí: 9
|
 |
|
ako odpoveď na :
21
|
|
|
20. solo12 21.06.2026, 22:21
pozri máj - téma Niečo pre Svedka Jehohoveho solo 2,3,10,11,50
a ešte - nič ti nebráni zadať do nášho vyhľadávača tému "modlitba"
▲
21.06.2026, 22:22
|
nasiel som toto :
"modli sa úprimne a vlastnými slovami o všetko, čo ťa trápi ... najlepšie nahlas, aj keď potichu. v modlitbe Boha oslovuj opakovane jeho vlastným menom Jehova. ak sú tvoje problémy (aj) psychické (hlasy, panika ...), vtedy môže pomôcť len duchovná sila silnejšia, ako sú oni.
no a najsilnejší duchovný tvor je predsa Boh Jehova.
modli sa k nemu tak dlho a často ako len chceš, pros ho o vyzdravenie a tiež o to, aby sa ti dal lepšie spoznať.
na záver pripoj, že sa k nemu modlíš prostredníctvom jeho Syna Ježiša Krista ... lebo"
|
 |
|
ako odpoveď na :
20
|
pozri máj - téma Niečo pre Svedka Jehohoveho solo 2,3,10,11,50
a ešte - nič ti nebráni zadať do nášho vyhľadávača tému "modlitba"
|
 |
|
|
prevádzkuje diskusneforum.sk
kontaktuj správcu diskusného fóra
vytvoril dzI/O 2023 - 2026
verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 )
veľkosť : 74 725 B
vygenerované za : 0.066 s
unikátne zobrazenia tém : 2 109 687
unikátne zobrazenia blogov : 21 540
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
|
možnosti :
hlavná stránka
nastavenia
blogy
todo
hľadanie :
blog dňa :
Čo ja čítam v Biblii Nejaký nezodpovedný otec vysadil strom s otráveným ovocím do záhrady, kde sa hrali jeho deti, a očakával, že tieto deti budú poslušné na slovo. Lenže ten otec ešte nepoznal deti - tie z ovocia ochutnali. On ich potom dopreklínal...
citát dňa :
Radšej ísť do školy, ako nespať vôbec.
|