hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
Pripomeňme si moc Ježišovej krvi
príspevkov 55 |
zobrazení 52 |
tému vytvoril(a) 20.6.2026 21:57 Yanko
posledná zmena včera
|
24
|
|
|
23. Tomas123456 21.06.2026, 22:39
Idem sa pomodlit k Bohu Jehovovi nech mi prostrednictvom svojho anjela Ježiša pomoze.
▲
21.06.2026, 22:41
|
vlastnými slovami(!), bez postranných úmyslov ... ako to len najúprimnejšie vieš.
Ja som za vypočutie tvojej modlitby a otvorenie tvojich očí už pomodlil.
|
 |
|
ako odpoveď na :
23
|
|
|
22. solo12 21.06.2026, 22:24
a tiež je niečo aj v májovej téme Trochu srandy nezaškodí: 9
▲
21.06.2026, 22:39
|
Idem sa pomodlit k Bohu Jehovovi nech mi prostrednictvom svojho anjela Ježiša pomoze.
|
 |
|
ako odpoveď na :
22
|
|
|
21. Tomas123456 21.06.2026, 22:22
nasiel som toto :
"modli sa úprimne a vlastnými slovami o všetko, čo ťa trápi ... najlepšie nahlas, aj keď potichu. v modlitbe Boha oslovuj opakovane jeho vlastným menom Jehova. ak sú tvoje problémy (aj) psychické (hlasy, panika ...), vtedy môže pomôcť len duchovná sila silnejšia, ako sú oni.
no a najsilnejší duchovný tvor je predsa Boh Jehova.
modli sa k nemu tak dlho a často ako len chceš, pros ho o vyzdravenie a tiež o to, aby sa ti dal lepšie spoznať.
na zá...
▲
21.06.2026, 22:24
|
a tiež je niečo aj v májovej téme Trochu srandy nezaškodí: 9
|
 |
|
ako odpoveď na :
21
|
|
|
20. solo12 21.06.2026, 22:21
pozri máj - téma Niečo pre Svedka Jehohoveho solo 2,3,10,11,50
a ešte - nič ti nebráni zadať do nášho vyhľadávača tému "modlitba"
▲
21.06.2026, 22:22
|
nasiel som toto :
"modli sa úprimne a vlastnými slovami o všetko, čo ťa trápi ... najlepšie nahlas, aj keď potichu. v modlitbe Boha oslovuj opakovane jeho vlastným menom Jehova. ak sú tvoje problémy (aj) psychické (hlasy, panika ...), vtedy môže pomôcť len duchovná sila silnejšia, ako sú oni.
no a najsilnejší duchovný tvor je predsa Boh Jehova.
modli sa k nemu tak dlho a často ako len chceš, pros ho o vyzdravenie a tiež o to, aby sa ti dal lepšie spoznať.
na záver pripoj, že sa k nemu modlíš prostredníctvom jeho Syna Ježiša Krista ... lebo"
|
 |
|
ako odpoveď na :
20
|
pozri máj - téma Niečo pre Svedka Jehohoveho solo 2,3,10,11,50
a ešte - nič ti nebráni zadať do nášho vyhľadávača tému "modlitba"
|
 |
|
|
prevádzkuje diskusneforum.sk
kontaktuj správcu diskusného fóra
vytvoril dzI/O 2023 - 2026
verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 )
veľkosť : 51 967 B
vygenerované za : 0.040 s
unikátne zobrazenia tém : 2 109 687
unikátne zobrazenia blogov : 21 540
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
|
možnosti :
hlavná stránka
nastavenia
blogy
todo
hľadanie :
blog dňa :
Boh a Kristus – rovnosti a rozdiely Boh a Kristus – v čom sú si rovný a v čom sú rozdielny ? „Boh je Duch,“ povedal náš Pán v Jánovi 4:24. Duch nie je viditeľný ani počuteľný. Ako však môžeme vzhľadom na túto skutočnosť vidieť Otca? Len ak je...
citát dňa :
Najväčším rozdielom medzi kráľovstvom a parlamentnou demokraciou je pomer medzi bohatými a chudobnými. Kým v kráľovstve bol iba jeden kráľ, teraz je tých bohatých omnoho viac.
|