hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  náboženstvo  /  vlákno

Ak Ježiš uzdravuje aj dnes, prečo to Jehovisti nazývajú diablovým?

príspevkov
2
zobrazení
8
tému vytvoril(a) pred hodinou qwert
posledná zmena pred 45 minútami
1
dnes, 11:08
solo, jedna vec mi na tvojich príspevkoch bije do očí stále viac

úplne ignoruješ, že aj dnes sa dejú uzdravenia v mene Ježiša, presne tak, ako to Ježiš sám povedal, že sa to bude diať.

Ježiš nepovedal, že uzdravenia skončia v 1. storočí.
Nepovedal, že prestanú po smrti apoštolov.
Nepovedal, že Boh bude uzdravovať už len cez medicínu.

Povedal jasne:

„V mojom mene budú klásť ruky na chorých a tí sa uzdravia.“

A presne to sa deje aj dnes.
a tu je problem sektárov jehovistov.....

1. Vy sa nemodlíte k Ježišovi.


To je vidieť aj v tejto téme.

Ježiš je pre vás len „anjel Michael“, nie Pán, nie Boh, nie ten, kto má moc uzdravovať.

Ako potom chcete vidieť uzdravenia, keď obchádzate samotný zdroj?



2. Uzdravenia v mene Ježiša považujete za „diablove“.
Toto je už úplne mimo.



Keď niekto povie:
„V mene Ježiša Krista, buď uzdravený“
…a človek je uzdravený…

…vy poviete, že to môže byť od diabla.

Vieš, kto presne toto isté tvrdil?
Farizeji.

A Ježiš im povedal, že takáto reč je rúhanie proti Duchu Svätému.

3. Týmto učením popierate Ježišovu uzdravujúcu moc.
Ak uzdravenie v mene Ježiša označíš za „diablove“, tak tým hovoríš:


Ježiš dnes nemá moc

Ježiš dnes neuzdravuje

Ježišove slová o uzdravení neplatia

Ježišova autorita nefunguje

Ježiš nie je Pán, ktorý koná

To je presne opak evanjelia.

4. A najväčší paradox?



Vy tvrdíte, že nasledujete Krista.
Ale keď sa Kristus prejaví – uzdravením v jeho mene – vy to odmietnete.

To je ako keby si povedal:

„Ježiš je môj Pán… ale keď niekoho uzdraví, tak to určite nebol on.“
none
prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2026 verzia : 1.05 ( 27.4.2024 1:45 ) veľkosť : 42 705 B vygenerované za : 0.036 s unikátne zobrazenia tém : 2 110 083 unikátne zobrazenia blogov : 21 557 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti :

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto (nie) je online

hľadanie :

blog dňa :

odkaz 1. Spoznaj, na čom si. 2. Nastav si ciele. 3. Sleduj, kam odchádzajú tvoje peniaze. 4. Míňaj menej na neužitočné veci. 5. Splácaj svoje dlhy čím skôr. 6. Spor si na ťažšie časy. 7. Vytvo...

citát dňa :

Muži sa v láske správajú ako v reštaurácii. Najprv si objednajú podľa jedálneho lístka a potom zízajú na susedov stôl.