Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Zločinnosť imigrantov zachvátila Taliansko

16
reakcií
1522
prečítaní
Tému 14. júna 2015, 17:18 založil clear1.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
20. 08. 2010
13
07. 11. 2019
1
25. 11. 2019
2
 
 


1.
označiť príspevok

clear1 muž
   14. 6. 2015, 17:18 avatar
Napriek značnej miere cenzúry preniká z Talianska čoraz viac informácií, že mnohé lokality v krajine sa menia na zákonom neovládanú zónu, vlastne už v Taliansku je veľmi málo bezpečných zón.

V tomto prípade sa “úniku informácií” nepodarilo zabrániť, svedkov bolo príliš mnoho. Incident (jeden z mnohých tohto typu) sa udial na predmestí Milána vo Villapizone.

Tentokrát to bol vlakový sprievodca, ktorý bol v nesprávny čas na nesprávnom mieste, teda vo svojej práci. Pýtal si cestovný lístok od skupiny imigrantov, ktorí ho nemali. Ale mali mačetu a ňou uťali sprievodcovi ruku.

Ale buďme presný, nie je jasné, či mu ju uťali na mieste, alebo mu ju v dôsledku rán museli amputovať v nemocnici. Každopádne po tejto forme “multikulturálneho obohatenia” ostal sprievodca bez ruky. Čo to znamená pre jeho ďalší život, iste každý dobre vieme.

Imigrantom sa podarilo pred políciou utiecť. Polícii by pomohlo svedectvo ženy, cestujúcej, ktorá tiež utiekla z miesta činu zo strachu, aby imigranti neublížili aj jej.

Krvavá stopa po zločine. Svojím spôsobom stopa politiky EU. (komentár k fotografii, tá je v článku)

Zdroj síce uvádza, že sa jednalo o imigrantov z Južnej Ameriky, lenže pokiaľ ich totožnosť nie je zistená, je ich pôvod stále otvorený. Jasné je len to, že sa nejednalo o Talianov alebo pôvodných obyvateľov iných krajín EÚ.

Každopádne Taliansko dnes je plné násilia zo strany imigrantov a údajne len “solidarita štátov v rámci EU” bráni tomu, aby ministerstvá zahraničných vecí členských štátov nevydali upozornenia pre turistov o potrebe zvýšenej opatrnosti pri cestách do Talianska. Napriek tomu sa očakáva, že taliansky cestovný ruch čaká z dôvodu množstva trestných činov gangov imigrantov tohto roku veľký prepad. Obeťami gangov imigrantov sú totiž turisti vo veľkej miere, pretože ako neznalí miestnych pomerov nevedia sa včas vyhnúť miestam, kde im hrozí zvýšené riziko.

Európska komisia prišla k názoru, že problém vysokej zločinnosti spôsobenej páchateľmi z imigrantov sa vyrieši ich “rozriedením” pomocou povinných kvót prideľovania utečencov zatiaľ týmto typom zločinnosti nepostihnutým krajinám.

To na Slovensku, ktoré si už svoje užilo svoje v rámci “desegregácie” problémovej časti osadníkov medzi pracujúcu majoritu vyvoláva zákonite až celospoločenský odpor. Luník IX je “pamätníkom” vtedajších “ľudskoprávnych” snáh, otázka je, aké a koľko pamätníkov či skôr pomníkov prinesú tie “ľudskoprávne” snahy súčasných “osobností” a elít.

medzicas.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Sloven


2.
označiť príspevok

Sloven muž
   14. 6. 2015, 17:22 avatar
Je to smutné, ale treba byť pripravený na všetko...Skúsenosti už máme...


3.
označiť príspevok

clear1 muž
   14. 6. 2015, 17:43 avatar
Rakušania to už riešia. Keď sa vieme opičiť po iných štátoch, možno by sme sa mohli začať opičiť aj v tomto..
www.stalo-se.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Sloven


4.
označiť príspevok

Sloven muž
   14. 6. 2015, 17:46 avatar
Ono sa to musí riešiť ešte pokiaľ sa dá, nie keď už bude neskoro....čo ešte nevidíme, že čoho sú schopní, keď ich je niekoľko???


5.
označiť príspevok

YouLove
   14. 6. 2015, 18:07 avatar
Lisabonská zmluva na Rakúsko neplatí? Podpísali ju všetky štáty ktoré sú v EÚ. Ťažko od nej odstúpiť. Treba zobrať na vedomie, že emigranti sú inej mentality, sú to primitívni divosi, čo sa v civilizovanom svete nevedia prispôsobiť. Po ďaľšie, tieto etnické skupiny sú naprogramované vyvolávať nepokoje a širiť strach. Majú za sebou islám, jeho podporu aj podporu EÚ. Ako to, že EÚ svojich poslancov , zastupiteľov štátov EÚ roky klamala, zamlčovala a neinformovala o tomto migračnom projekte? Vedela o tom informovať v čase , až keď príliv emigrantov nabral silný prúd a EÚ ihneď našla riešenie ako ich prerozdeliť. Čo rieši ďalej toto všetko?
Súhlasí clear1


6.
označiť príspevok

clear1 muž
   14. 6. 2015, 18:25 avatar
Buďme radi, že na Rakúsko neplatí, resp. že si Rakúsko postaví hlavu (ak si postaví, to sa ešte uvidí). Niekto začať musí, a ostatní hold majú v gatiach. Pridať sa je ľahšie ako udať smer..
Súhlasí Sloven


9.
označiť príspevok

YouLove
   14. 6. 2015, 19:37 avatar
Málo si všímaš.To aj maďari sa bránia. Všetky europske štáty sa bránia, veď majú problém sami so sebou. Prečo nie je nejaké riešenie deportovať ich na nejaký ostrov? Východných emigrantov kedysi iné štáty pre záťaž, prerozdeľovali do inýcn štátov, či sa im páčilo alebo nie. Akým právom EÚ rozhoduje o nás bez nás!
V taliansku dávnejšie asi 30% mladých talianov prešlo na moslimskú vieru.
Súhlasí Sloven


7.
označiť príspevok

majko1 muž
   14. 6. 2015, 18:26 avatar
Celý problém vidím v tom, že EU sa poberá smerom mačkopes čo môže skončiť jedine rozpadom.......škoda, myšlienka to nebola zlá..........
Súhlasí dorota


8.
označiť príspevok

ranexil muž
   14. 6. 2015, 18:43 avatar
Ja mam skor dojem, ze vidno rozkladny ucinok USA na EU. Sme realne najsilnejsou ekonomickou strukturou sveta. Nie americania, my europa, tak sa necudujme, ze urobia cokolvek, aby nas rozlozili.
A teraz mi je vazne jedno, ci si s nimi lizeme prdele v NATO, ale ich nikdy aj tak nezaujimalo nic ine, iba vlastny profit.
Prislovie hovori;
Rozdeluj a panuj!
Ktokolvek podlahne trendom rozpadu EU, pre nejake sebecke stupidne ciele ich tzv. naroda je hluapk nevidiaci si na spicku nosa


11.
označiť príspevok

dorota
   14. 6. 2015, 20:33 avatar
Mas pravdu ale treba rozlisovat medzi sprsvou pravdivou a totalnou picovinoj ako ja tato . Kostra je pravdiva historka a ostatok su sracky co sa snazia prizivit. Neviem stale co je horsie a co ma viac prekvapuje ci kvoty na migrantov alebo prizivovanie nenavisti podavanim srackovych sprav. Myslim ze obe strany nas snad maju za debilov.


10.
označiť príspevok

dorota
   14. 6. 2015, 20:28 avatar
Panebozepanenka skakava hned prvy odsek je picovina. V talianskh je malo bezpecnych zon okej tak ked ich je malo tak oich menuj.


12.
označiť príspevok

d0d0...best muž
   14. 6. 2015, 21:17 avatar
...tu niekde t0 zacal0...)))
scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


13.
označiť príspevok

dorota
   14. 6. 2015, 21:23 avatar
Hahaha....preco sa cudujeme ? Ved ten narod ma zmluvu aj s vlastnym bohom :D. ...jaaaaj terz som hnusna ale titk vecne kolujuce obrazky ma uz nehecuju.
Súhlasí d0d0...best


14.
označiť príspevok

Kasafran
   18. 6. 2015, 21:59 avatar
Německo na pokraji občanské války
Zdá se, že v Německu pomalu, ale jistě začíná občanská válka. Situace s azylanty je neúnosná a když jsem četla zkušenosti Čechů žijících v Německu, zůstala jsem v šoku.
Podobný vývoj jsem sice čekala, ale nečekala jsem, že to půjde tak rychle. Tady je zkušenost kamarádky žijící v Německu: ,,V Německu byly vystěhovávány nemocnice i domovy důchodců z důvodu, že není dále kam ubytovávat azylanty. Nyní např. v Kolíně nad Rýnem jeden nově rekonstruovaný hotel se zemřelým majitelem o 200 pokojích připadne azylantům (z toho vznikly spory se státem o majitele pozemku). Azylanty již není kde ubytovávat.
Z jedné strany skandály o týrání azylantů v rámci nadnárodní americké organizace, která zajišťuje azylantský servis pro stát (celkové výdaje činí v tuto chvíli asi 200 mld. euro/ročně), na druhou stranu vysoká kriminalita menšin, kdy stát přiznává (pod čarou), že nemá dostatek finančních prostředků na to, aby delikventy ubytovával ve státních nápravných zařízeních. Turecké děti chodí do školy nevyspané v období Ramadánu, protože chodí spát v 23 hod a vstávají ve 4 ráno aby se vůbec najedly. Mnoho z nich propadá již v první třídě, protože nejsou schopni používat ani nůžky. Tolik si stěžují učitelky.
Mladistvá kriminalita je neuvěřitelných rozměrů, není neobvyklé, že patnáctiletý mladík zmlátí brutálně 80-ti letou prodavačku, protože mu odmítla prodat cigarety. Ve městech jako Bochum, Essen, Dortmund, Bonn jsou čtvrti, kam je Němcům policií nedoporučováno chodit. Navíc v Německu sociální dávky nevyplácí stát nýbrž města, která na dávkách kolabují. Dortmund nebo Essen jsou natolik předlužená (400 mil. eur), že by bez pomoci státu vůbec nepřežila. Berlín - mafie v oblasti drog, prostituce, hazardu spadá pod tureckou mafii, bezvadně se přes ně perou prachy. Nikdo proti nim nic neudělá. Oproti tomu zaměstnanost jen turecké, čili "etablované" populace činí asi 30% ve velkých městech, zbytek živí stát."
Další kamarádka popisuje: ,,Teď jsem se přestěhovala do Mnichova, a to zrovna v čase, kdy to začíná být tristní a azylová politika tu zkolabovala (přiznávají už otevřeně). Celá společnost se nebaví o ničem jiném, než o tom a jak to vyřešit. Nicméně nikoho moc nic nenapadá. Jen za minulý týden přibylo DVA TISÍCE nových. Mnichov je totiž pro imigranty taková křižovatka - prý se tu setkávají dvě cesty - jedna ze severní Afriky přes Itálii a druhá z Blízkého východu přes Balkán.
Takže uprchlické tábory a vůbec komplet všechny ubytovací kapacity jsou přeplněné. Staví se dodatečně stany z Oktoberfestu a hledají se jakékoliv prázdné prostory, třeba na Olympijském stadionu atd. V rámci Mnichova imigranty přerozdělují do jednotlivých čtvrtí, aby se ten problém asi trochu vsákl a nebyl tak viditelný. Vláda dokonce urguje občany, aby si uprchlíky ubytovali u sebe doma! Zelení tlačí na možnost zrušit Lagerpflicht - což je povinnost pro uprchlíky zůstat pouze v táboře. Chtějí jim dát možnost přesunout se z tábora ke známým, poněvadž tak by se uvolnily kapacity pro další."
Podobných zkušeností je mnoho, situace je velice vážná. K tomu připočítejme bojovníky za IS s německým pasem, kterých počet se odhaduje na 1800. Dále tajné služby evidují 6300 radikálů, kteří se hlásí k ultrakonzervativním proudům islámu. K sektám džihádistů, které usilují o zavedení islámského pořádku v zemi, se podle tajných služeb do konce roku připojí už kolem 7000 lidí.
Přiznám se, že nevím, jak tuto situaci v Německu řešit. Ale pro nás je důležité se z toho poučit a nedovolit, aby to dospělo až do takového stavu. Teď bude hlavní nepřipustit, aby došlo k nějakému přerozdělování azylantů. Protože tyto státy, kde je azylantů hodně (Itálie, Německo, Španělsko) pořád tlačí na EU, aby jim nějak pomohla. Takže už zaznívají návrhy, ať si je všechny státy "solidárně" rozdělí.
A jestliže k tomu dojde, pak okamžitě vystoupit z neomarxistické EU. Rozdíl mezi tvrzeními politiků a realitou je propastný. Politici dělají, jako kdyby žádné problémy neexistovaly a když už nějaké přiznají, tak dál pokračují v sebevražedné politice. Vždyť je úplně jasné, že Evropa asi těžko pojme celou Afriku a Asii, to ani nemluvím o stoupající kriminalitě a dalších problémech. Do toho ještě dluhy všech států. O krizi se už nemluví, jako kdyby byla vyřešena, přitom dluhy pořád extrémně narůstají.
Udělat to po vzoru Švýcarska je jediné mírumilovné řešení. EU prý vznikla kvůli tomu, aby zabránila válkám mezi národy. Přitom tady zavlekla válku jinou... válku mezi kulturami, válku v ulicích, válku občanskou.


15.
označiť príspevok

Karola žena
   18. 6. 2015, 22:07 avatar
no ..ber s rezervou všetky takéto info zdroje,..údajne sú všetko zavádzajúce správy , aj videá sú zámerne podsúvané aby sa šírila hystéria..a od včera už nesledujem média, chce sa tým dosuiahnuť len strach a zmätok,...dnes som sa rozprávala s ľuďmi ktorí boli nedávno vonku a v pohode.


16.
označiť príspevok

Karola žena
   18. 6. 2015, 22:11 avatar
a vlastne sa za včerajšok ospravedlňujem že som sa aj ja nechala uniesť touto mediálnou panikou.


17.
označiť príspevok

ardzun muž
   18. 6. 2015, 22:47

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 21:15,  Takto je možné zničiť krajinu ktorá je vysoko rozvinutá a jej lídri nevedia kedy sa...
dnes, 20:28,  Cesta do pekla je dláždená dobrými úmyslami. Za posledných 10 r. Švédi vpustili do...
dnes, 19:53,  Jiří Wolf chartista ktorý si odsedel zo všetkých chartistov najviac
dnes, 19:46,  Triáda napitých dedkov veru tajným videom nemôže byť. *13
dnes, 19:33,  Navrhli si Zamestnanci banskobystrickej župy poriadne zvyšovanie platu....
dnes, 19:32,  Vivat Lunter ! :) Väčšina prímestských autobusov v Banskobystrickom kraji nebude od soboty...
dnes, 19:24,  Trole toto video nie je tajné: https://www.youtube.com/watch?v=qoFnjqSpEdQ&feature=youtu.be
dnes, 19:20,  Tajné video. Poskladáme sa na to, aby nám ho odhalili. *19
dnes, 19:01,  Edo má zakázané priznať čokoľvek negatívne o Havlovi !
dnes, 19:00,  https://www.youtube.com/watch?v=5HUJkJZhXNo&feature=emb_logo
dnes, 18:56,  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/83571830_309244063368887_6859684064501170176_n.jpg?...
dnes, 18:47,  (3) Osvietený, a podľa Teba sú to aké informácie o Tvojom obľúbenom vyše stonásobnom...
dnes, 18:47,  https://www.hlavnespravy.sk/parlamente-odznel-navrh-vystupenie-slovenska-nato-usa-nato-oznaceni-z...
dnes, 18:22,  Šokujúce????????????
dnes, 17:52,  Jiří Wolf chartista ktorý odsedel najviac z chartistov.
dnes, 17:47,  Šokujúce tajomstvo Václava Havla a zamatovej revolúcie! Skutočný hrdina Charty 77 rozpráva...
dnes, 17:30,  A preto píšem: Ej veru, inak ste mali vládnuť, mečiarovci, dzurindovci, ficovci, radičovci....
dnes, 17:28,  Pozrel som si.
dnes, 17:28,  Myslím presne tých 90 percent, ktorých myslíš ty v príspevku 6.
dnes, 17:27,  Prečo ste liberálni fašisti ? Pretože fanaticky hájite svoje, hoci aj hlúpe názory, a na...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Nevadí mi názor iných ľudí, ale to, že mi ho chcú nanútiť.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(82 875 bytes in 0,554 seconds)