hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

ZK už ti zostal iba 1 bod

príspevkov
13
zobrazení
2
tému vytvoril(a) 2.11.2022 14:02 admin
posledná zmena 2.11.2022 17:34
1
02.11.2022, 14:02
Ešte raz a budeš tu navždy zablokovaný bez možnosti návratu. Stačí len jedna tvoja propaganda Ruskej invázie na Ukrajinu. Bude to tvoje posledné KO.
none
2

1. admin 02.11.2022, 14:02

Ešte raz a budeš tu navždy zablokovaný bez možnosti návratu. Stačí len jedna tvoja propaganda Ruskej invázie na Ukrajinu. Bude to tvoje posledné KO.

02.11.2022, 16:18
Nechápem, čo to majú niektorí Slováci za slabosť podporovať tak zvrátený režim, ako je putinovská agresia zameraná na likvidáciu práv a slobôd občana. Zelenskyj je hrdina a vy, čo ste proti nemu ste skrátka slaboduché baby.
none
4
02.11.2022, 16:36
Moje tunajšie pravidlo som tu už X krát opakoval. Som proti Ruskej invázii na Ukrajine a ich smradľavým zverstvám. V tomto ohľade som totálne nekompromisný, tak na to pozor!!!
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 81 629 B vygenerované za : 0.114 s unikátne zobrazenia tém : 36 357 unikátne zobrazenia blogov : 539 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Možno si myslíš, že programovanie je náročná činnosť a vyžaduje si nejaké špeciálne zručnosti... Ale nie je to celkom tak... Snáď každý z nás denno-denne programuje a ani si to neuvedomuje... Chceš ...

citát dňa :

Ženy sa obliekajú kvôli ženám a vyzliekajú kvôli mužom.