hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  náboženstvo  /  téma

Zjavenie kapitola 13 vers 8 a dalsie verse

príspevkov
6
zobrazení
1
tému vytvoril(a) 27.3.2018 16:06
posledná zmena 27.3.2018 21:07
1
27.03.2018, 16:06
8. Protož klaněti se jí budou všickni, kteříž přebývají na zemi, jichžto jména nejsou napsaná v knize života Beránka, toho zabitého od počátku světa. - Pociatok sveta predsa nebol cca 2018 rokov vzad. A na zaklade Zjv 11 :2,3 sa da vypocitat kolko dni v roku a aky kalendar ma byt presny a biblicky. Cize vsetci co tvrdia ze to bolo cca 2018 rokov vzad a nasleduju ucitelov co budu hovorit o kalendari 365-6 dnovom su uplne zvedeny a nasleduju ucenia antikristov a diablov. Nemaju meno v Knihe Zivota. Zjv 2:6 a 15 preco tieto verse a zjv 13:8 v roznych prekladoch biblie prerabaju ? Kto to preraba ? Coho sa asi tak boja ? Su to vsetko lzivy ucitelia plny lzi a diabolstva co miesaju nauky ludske z Bozimi a prerobili kalendar,celu historiu,palili kniznice,zabijali ludi vo velkom, urobili vsetko preto aby ludia nevedeli ani elementarne veci spravne a uz vobec nie to kedy a ako sem dosiel Jezis Kristus. A ked uz toto nevie takmer nik na svete,koho potom nasleduju davy a narody ? Biblia vas pred tym opakovane mnoho krat varuje.
none
2
27.03.2018, 16:42
Ziadne proroctvo pisma nepripusta sukromny vyklad!!! (Svaty Peter)
Apostolom bol zoslany Duch Pravdy aby ucili pravdu vsetky narody...
Kristus zalozil spolocenstvo jednoty....

Koho sa ty snazis evanjelizovat, ked vsetky cirkvi nazyvas sluzobnikmi diabla?!!
My mame Bibliu v rukach rovnako ako ty.
Alebo ty si sa k pravde dostal a ostatni nie???

Robis zo seba papeza ale bez autority a moci od Jezisa Krista...
none
3
27.03.2018, 19:09
1. Nemam ziadny sukromny vyklad to klames 2. Kristus je moja skala, moj papez, a som nim pomazany nie od mikulasenca olivovym olejom 3. Evanjelium je len pre hladajucich pravdu co ju nebudu zamienat za ludske interpretacie, ucenia, vierovyznania a kombinovat s tymi srackami 4 Mas literu co ta zabija ja mam pisma v zjaveni od Otca Jezisa nie incestmana Frantu Akeldamu 5. Nie som jediny co sa dostal k pravde, su i iny 6. Nerobim zo seba nic, na nic sa nehram, na papeza uz vobec nie ako ten tvoj nadriadeny cernoknaznik mikulasenecky. A na vasu smolu ja tu autoritu a moc mam ze mi ju zmije a diabli nechcu uznat z toho sa neposerem to len znici tych co sa tomu postavia. 7. Vsetko co pisem je pre tych co hladaju nie pre takych ako si ty co dookola trepu tie iste blbosti co uz iny davno vyvratili
none
4

3. 27.03.2018, 19:09

1. Nemam ziadny sukromny vyklad to klames 2. Kristus je moja skala, moj papez, a som nim pomazany nie od mikulasenca olivovym olejom 3. Evanjelium je len pre hladajucich pravdu co ju nebudu zamienat za ludske interpretacie, ucenia, vierovyznania a kombinovat s tymi srackami 4 Mas literu co ta zabija ja mam pisma v zjaveni od Otca Jezisa nie incestmana Frantu Akeldamu 5. Nie som jediny co sa dostal k pravde, su i iny 6. Nerobim zo seba nic, na nic sa nehram, na papeza uz vobec nie ako ten tvoj n...

27.03.2018, 20:05
Súkromný výklad, znamená individuálny výklad, mimo spoločenstva. A kresťanstvo mimo spoločenstva apoštolov je nemysliteľné. Odporuje všetkým apoštolským príkazom, Ježišovym príkazom, celej Biblií, apoštolskej tradícií aj všetkému čo vôbec v otázke kresťanstva od počiatku existovalo.

Pavol napísal jednoznačne:
Nech nás každý pokladá za Kristových služobníkov a za správcov Božích tajomstiev.
(Tieto slová skrze list boli adresované veriacim. Tieto slová sú jasný príkaz autority.)

Alebo: My sme totiž Boží spolupracovníci; vy ste Božia roľa a Božia stavba.

Roľa je obrábaná robotníkom...
Roľa bude len taká, akú ju chce mať robotník.
Toto podobenstvo vraví o poslušnosti, vieru si veriaci netvorí ale prijíma...

Pavol prosí:
Prosím, bratia, aby ste spolu so mnou zápasili v modlitbách za mňa pred Bohom, aby som bol vytrhnutý z rúk neposlušných v Judsku....

Každý kto sa vzbúri autorite ustanovenej Kristom sa vzbúril voči Bohu samotnému.....
none
5

4. Klein 27.03.2018, 20:05

Súkromný výklad, znamená individuálny výklad, mimo spoločenstva. A kresťanstvo mimo spoločenstva apoštolov je nemysliteľné. Odporuje všetkým apoštolským príkazom, Ježišovym príkazom, celej Biblií, apoštolskej tradícií aj všetkému čo vôbec v otázke kresťanstva od počiatku existovalo.

Pavol napísal jednoznačne:
Nech nás každý pokladá za Kristových služobníkov a za správcov Božích tajomstiev.
(Tieto slová skrze list boli adresované veriacim. Tieto slová sú jasný príkaz autority.)...

27.03.2018, 20:12
Ty by si potreboval aby ti biblia zhorela, skončil by si bez elektriny, tým pádom bez internetu, bol by si bez peňazí takže si novú bibliu nekúpiš a oslepol by si a ani by si si ju neprečítal.

Až vtedy by si pochopil, že nasledovať Ježiša znamená byť poslušný. A ak odmietaš poslušnosť voči človeku, ako môžeš poslúchať Boha, ktorého nevidíš a nepočuješ?
Kto vás počúva mňa počúva, kto vami pohŕda mnou pohŕda.... (Poslušnosť voči apoštolom).
Čokoľvek spravíte jednému z týchto najmenších, mne to urobíte. (Pomoc biednym.)
none
6
27.03.2018, 21:07
4 a 5. Sukromny vyklad je vyklad ludskej mysle mimo Ducha. Ludskych uceni co prekrucaju pisma. Ja sa ucim od Boha ty od ludi. Pociatok je uplne niekde inde nie v krestanstve a ludskych zvratkach a vykaloch co im nahuckali antikristi. Ja som Kristov sluzobnik a spravcom Bozich tajomstiev tak ako bol i Pavel a dalsi. Ty prijmas mikulasencov co sa hraju na nasledovnikov apostolov a nie su nimi, tak mas ich odplatu. Kto prijma moju malickost neprijma mna a moje ucenie ale prijma tym Krista, toho praveho nie vybajeneho ludmi. Buris sa Bohu samotnemu a protivis. On ma poveril a ty to znevazujes. Beda ti a kazdemu ako si ty. Ty zlosyn toto je tvoja krestanska laska prianie cloveku co Bohu sluzi a miluje ho a veri mu a nie tym tvojim diablom ktorych Boh nenavidi len zlo ? Ako vravis, cokolvek si mne urobil urobil si Kristovi. Malicky su veriaci v neho nie v antikristov co sa hraju na Bozich hovorcov skrz ludske ucenia a skoly. Mna Boh skoli sam. Teba skolia ty co miluju lzi a propaguju ich a vedu vojnu voci Bohu. Ty ju vedies s nimi. Mas ich odplatu. Skoncil si Klein. Uz neotravuj svojimi lzami a diabolstvom. Dobre by ti bolo ukoncit svoje posobenie a to vsade nielen tu na fore. Len ukazujes biedu,nahotu, a podlost a zlo co je v ludoch co veria antikristom mikulaseneckym miesto Bohu. Kto seje vietor zozne vchricu.
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 95 513 B vygenerované za : 0.067 s unikátne zobrazenia tém : 49 672 unikátne zobrazenia blogov : 876 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

V kontexte blogu Nadji som si dovolil k problematike zaujať obšírnejší názor. Naozaj musíme poznať takmer všetko, aby sme si z toho mohli vyberať pravdu? Naozaj musím poznať pokiaľ možno všetku pravdu protistrany, aby som mohol povedať, ale aj nepov...

citát dňa :

Naozaj hlúpy človek je ten, ktorý sa z chýb nedokáže poučiť.