Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Židovské storočie

3
reakcií
1602
prečítaní
Tému 18. februára 2012, 15:13 založil Boris_I..

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
31. 01. 2010
72
28. 01. 2015
5
26. 07. 2012
2
 
 


1.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   18. 2. 2012, 15:13 avatar
Henry Makow Ph.D.

( Kanaďan židovského pôvodu )

Kniha Kevina MacDonalda "The Culture of Critique" portrétuje 20. storočie ako židovské... Dnes je na Blízkom východe pevne založený Izrael a židia sa stali najbohatšou a najmocnejšou elitou v Spojených štátoch a iných západných krajinách. A čo je ešte významnejšie, západný intelektuálny svet sa, podľa MacDonalda, judaizoval. Židovské hodnoty a postoje dnes predstavujú kultúru Západu. Vďaka hlboko zakorenenému nepriateľstvu voči tradičnej (t. j. kresťanskej) západnej kultúre, zakladajúce obyvateľstvo prinútili hlboko sa hanbiť za vlastnú históriu, čo je istotne predohrou k ich smrti - ako kultúry, aj ako druhu obyvateľstva.

Židovské organizácie výlučne presadzujú ideológie a politiku, ktorá má za cieľ podkopať súdržnosť, zatiaľčo oni sami praktizujú politiku práve opačnú. Na Západe presadzujú multikulturalizmus a internacionalizmus, ale pritom tvrdia, že Izrael musí zostať čistou národnou enklávou pre židov. "Súčasná imigračná politika umiestňuje Spojené štáty a iné západné spoločnosti 'do hry' v evolučnom zmysle slova, aký pre ostatné krajiny vo svete neplatí.", píše MacDonald. "Všimnite si, že americkí židia nemajú záujem presadzovať, aby imigrácia do Izraela bola rovnako multietnická alebo... ohrozovať hegemóniu židov."

MacDonald hovorí, že antisemitizmus weimarského Nemecka bol založený na názore, že "židovská kritická analýza nežidovskej spoločnosti si dala za cieľ odstrániť spojivá súdržnosti v spoločnosti." Istý akademik označil židov za "klasickú stranu národnej dekompozície". MacDonald prichádza s úvahou, že židia sa lepšie cítia v spoločnosti bez výrazného národného charakteru. Ale podľa mňa je v tom aj čosi iné. Rozbitie spoločnosti na izolovaných jednotlivcov, to je aj agenda nového svetového poriadku, ktorý chce odstrániť akýkoľvek jednotný odpor. NWO (New World Order - pozn. Nový svetový poriadok) v podstate značí prenesenie všetkej moci na medzinárodné finančníctvo. A vtedy sa tu vynára otázka: "Je NWO javom židovským?" alebo "Sú židovskí intelektuáli pešiakmi finančníkov židovských, i nežidovských?"

MacDonald sa sústreďuje na to, ako sa židovské intelektuálne hnutia, vedené autoritatívnymi postavami, zmocnili moderného intelektuálneho života. Hovorí o dr. Boasovi v antropológii (ktorý 40 rokov zavádzal verejnosť dôkazmi o rovnosti rás a napokon priznal, že údaje falšoval a vymýšľal si - pozn.prekl.), Adornovi v sociológii, Freudovi v psychiatrii a Derridaovi vo filozofii. Napríklad "Frankfurtská škola", to bol "marxisticko-židovský kult", financovaný židovským milionárom Felixom Weilom. Vplyvnú knihu Theodore Adorna "The Authoritarian Personality" (1950) sponzoroval American Jewish Committee. Kniha pripisuje predsudky kresťanskej sexuálnej zdržanlivosti a predstavuje sklony nežidovského obyvateľstva organizovať sa do skupín (vrátane skupín kresťanského náboženstva, patriotizmu a rodiny) ako znak psychickej choroby.

Sociálna dezintegrácia vedie k psychologickému zmätku. Spoločnosť si osvojila Adornove názory, že pre pravdu neexistujú žiadne objektívne štandardy, ani tu niet žiadnej spoločnej reality. Každý je izolovaný a líši sa od iných. Adorno sa bránil pokusom "obdariť svet univerzalitou s jediným organizujúcim princípom, ktorý by spoločnosť homogenizoval..." Tento druh post-modernistickej filozofie paralyzoval západnú spoločnosť. Západná civilizácia je vybudovaná na základni, že pravda je duchovná, univerzálna a možno ju spoznať. V konečnom dôsledku je pravdou Boh.

Ale súčasné univerzity už pravdu nehľadajú a oddávajú sa sociálnemu inžinierovaniu na boľševický spôsob a indoktrinácii. Vzdelávanie v liberálnych umeniach je v súčasnosti nielenže stratou času, ale je vyložene toxické. Univerzity, namiesto aby boli poslami západnej tradície, sú jej katmi - s tichým súhlasom vlády. Kevin MacDonald, profesor psychológie na kalifornskej štátnej univerzite, je zriedkavou výnimkou. Jeho smelá, nepostrádateľná kniha odhaľuje podvratný charakter našej doby. MacDonald, tento ticho hovoriaci muž, ktorý pristupuje k téme s vedeckým odstupom, zhromaždil veľké množstvo pozoruhodných detailov. Viete, napríklad, že na Harvarde je bielych ne-židov dnes najmenej? Predstavujú len asi 25 % všetkých študentov. Zatiaľčo aziati a židia, ktorí predstavujú len asi 5 % obyvateľstva Spojených štátov, predstavujú až 50 % prijimaných na Harvard.

"Spojené štáty sú na ceste k tomu, že v nich bude dominovať aziatská technokratická elita a židovská podnikateľská, profesionálna a mediálna.", hovorí MacDonald. Detailne popisuje rolu židov v sponzorovaní komunizmu, ne-európskej imigrácii a NAACP. Dokumentuje, ako si židia upevnili svoje postavenie v americkom kultúrnom živote a ukazuje, akým spôsobom si navykli určovať americké postoje. "Napríklad televíznej relácii "All in the Family" sa nielenže podarilo predstavovať európsku pracujúcu triedu ako hlupákov s predsudkami, ale židovské témy pritom predstavovali vždy veľmi pozitívne. Ku koncu 12-ročného vysielania dokonca aj arci-nepriateľ Archie Bunker vychovával vo svojom dome židovské dieťa, spriatelil sa s čiernym židom (čím chceli povedať, že židovské náboženstvo nepozná etniká), dal sa na podnikanie so židovským partnerom, zapísal sa ako riadny člen do synagógy a rečnil na pohrebe svojho priateľa žida... Židovské rituály predstavujú ako "príjemné a zušľachťujúce"... Pre antisemitizmus tu nikdy niet žiadneho racionálneho dôvodu... predstavujú ho ako absolútne iracionálne zlo, proti ktorému treba všade bojovať." Na druhej strane však kresťanstvo je vo filmoch vždy typicky portrétované ako zlo a kresťania sú dokonca často zobrazovaní ako psychopati. MacDonald spomína konzervatívneho židovského kritika Medveda, ktorý sa ponosuje, že od roku 1975 nemohol nájsť ani jediný film, kde by bolo kresťanstvo predstavované pozitívne.

MacDonald vidí antisemitizmus ako dôsledok zákonitého konfliktu záujmov. A predsa, židovské organizácie nerozvážne démonizujú každého, kto sa zamýšľa nad židovskou mocou. Potláčajú tú skutočnosť, že židovsko-kresťanská rivalita má veľmi hlboké korene v západnej spoločnosti. Podľa môjho názoru je táto rivalita v konečnom dôsledku v tom, že židovskí farizeji odmietli Kristovo evanjelium univerzálnej lásky a bratstva medzi ľuďmi. Odvtedy boli židia sociálnymi a metafyzickými páriami, i keď židia majú ohromné sklony ospravedlňovať sami seba. Nás zneužili ako pešiakov svetoví mocenskí agenti, odhodlaní zničiť kresťanskú civilizáciu. "Modernistický" trend 20. storočia možno vidieť aj v tomto zmysle. Ako som už naznačil inde, judaizmus, to je väčšmi rasové krédo, než náboženstvo. Židom sa vraví, že my máme poslanie vytvoriť rovnosť a sociálnu spravodlivosť. V skutočnosti nás však využívajú finančníci na vytvorenie totalitného svetového poriadku. Finančníci používajú socialistické ideály ako návnadu na pretransformovanie čoraz väčších mocí na vládu, nad ktorou majú kontrolu.

Nie všetci židia sú pešiakmi NWO (pozn. Nového svetového poriadku), samozrejme. Väčšina tých pešiakov nemá židovský pôvod. V tejto debate nejde o rasizmus. Ale všeobecne, ja som presvedčený, že židia zohrali v modernizme prominentnú rolu. Ale majákom ľudstva sme teda neboli. Klamúc sami seba sme klamali aj druhých a živili sme osobné slabosti, zlyhania a spoločenskú opresiu. Naša láska ku komunizmu, to je ostuda. Izrael je zdrojom hanby. Židia musia prísť na to, kým skutočne sú a zasvätiť sa čomusi inému.

A môžeme začat tým, že si prečítame "The Culture of Critique" a druhé dve knihy v trilógii MacDonalda o judaizme ako evolučnej stratégii: "A People that Shall Dwell Alone" (1994) a "Separation and its Discontents" (1998). MacDonaldov vydavateľ zaslal výtlačok "Culture of Critique" 40-tim židovským publikáciám a nedostal späť ani jedno hodnotenie. Ani v hlavnom mediálnom prúde sa o nej nehovorí, čo potvrdzuje jeho tézy a stupeň nášho zajatia. MacDonald nenaznačuje riešenia. Ale aby mohli západné krajiny bojovať proti NWO, musia sa vrátiť k svojim kresťanským a národným koreňom. Zakladajúce skupiny by mali opäť presadzovať svoje hodnoty a tradície ako všeobecne pôsobiace lepidlo. Menšiny by mali byt vítané, ale nemalo by sa im dovolovať prerábať spoločnosť na svoj vlastný obraz.

My už pri narodení vstupujeme do drámy, čo sa práve odohráva. Môžeme cítiť, že čosi nie je v poriadku, ale nemôžeme to definovať. V skutočnosti sa nachádzame v pokročilých štádiach dlhodobej konšpirácie podvrátiť západnú civilizáciu. "Modernizmus" 20. storočia, to bolo furtáctvo, dizajnované na to, aby ľudí pripravilo o ich rodinnú, kultúrnu a náboženskú identitu prv, než ich zotročia v novom veku temna. Západné spoločnosti sa musia navrátiť k svojim kresťanským a národným koreňom, lebo inak sa táto dráma dobre neskončí. Vrelo vám odporúčam prečítať si spomínanú knihu "The Culture of Critique" online (Nieže by som túto web stránku všeobecne odporúčal.) Môžete sa k nej dostať na adrese: gsgbooks@mindspring.com

27. 5. 2003
www.savethemales.ca Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí dubák, Kasafran


2.
označiť príspevok

dubák muž
   18. 2. 2012, 15:18 avatar
Vďaka.
Súhlasí Boris_I.


3.
označiť príspevok

Scarlett X žena
   18. 2. 2012, 16:00

Príspevok bol vymazaný administrátorom.4.
označiť príspevok

Kasafran
   19. 2. 2012, 00:08 avatar
Scarlett,
ďakujem - tento film Johna Pilgera by mali povinne vidieť všetci obhajcovia štátneho terorizmu USA a Izraela!!! Je najvyšší čas, aby BR OSN zriadila bezletovú zónu nad Izraelom až dovtedy, kým Izrael neprestane s holocaustom Palestínčanov, neopustí všetky okupované územia Palestíny a Sýrie a nenahradí všetky spôsobené škody!!!
Držím palce všetkým statočným Izraelcom, ktorí si uvedomujú genocídnu mašinériu štátneho terorizmu namierenú proti svojim semitským bratom/susedom a najmä proti Palestínčanom.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 02:32,  https://youtu.be/s9ILUiyvHyo Shri Mataji Nirmala Devi
dnes, 02:31,  to je loz ja vam to poviem 5. maja 1970 SHRI MATAJI NIRMALA DEVI matka o ktorej hovoril jezis ze...
dnes, 02:08,  SUPER PESNICKA DAJTE ODBER A LIKE Se?orita slovensky klklklklklklklkllklklklklkllklklklklkk
dnes, 02:08,  Skutok sa stal dokazy su jasne a nevyvratitelne pachatel bude tak ako kazdy obcan cestne a...
dnes, 01:58,  Proste vsetko niekdezacina a niekde konci a vase bezbrehe rozkradacky mojej vlasti koncia...
dnes, 01:46,  cele roky kazdy den aby sme riesili len vase kauzy tak na to hned zabudnite v NRSR nebude nikto...
dnes, 01:46,  Už toľko netrep osmijamko náš....zabrusil si kdesi do politiky ako taký nevyzretý...
dnes, 01:39,  aktualny dlh statu 1.645 648 515 EUR 8273 na obcana https://cenastatu.sme.sk/
dnes, 01:27,  tiež dobrý príspevok.....kntsz , ak sa smiem opýtať.....ty si čo vlastne....citis sa ako...
dnes, 01:24,  scarlet ako vždy nesklamala.....tvoje rozlišenie je neuveriťeľné
dnes, 00:33,  https://www.youtube.com/watch?v=ShA1yC4HkNI
dnes, 00:30,  Ja som Žákovic nie Žákovič
dnes, 00:05,  asta la vista baby
včera, 23:58,  Prečo nepíšeš po slovensky ??? " diamantové paláca," chceš ma zase vytočiť do...
včera, 23:57,  starosta pôjde do diamantové paláca, lebo starostlivo všetkým starostoval, môžte ho...
včera, 23:54,  Kráľovi Žákovičovi ? *44*44*44
včera, 23:53,  2000 slúžiek tomuto kráľovi bude slúžiť, lebo takto nadáva synovi človeka
včera, 23:51,  Brúúúúúúúúúúúúúúú*03
včera, 23:49,  Milane, "Fašisti budúcnosti budú seba volať anti-fašisti…" W.Churchill...
včera, 23:49,  Smola ujo spammer, evanjelici sú úplne iní, naštuduj si dejiny !!!!!!!!!!!!!!
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Musíš sa veľa učiť, aby si vedel, ako málo vieš.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(60 036 bytes in 0,523 seconds)