Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Žena a spiritualita časť.6

3
reakcií
722
prečítaní
Tému 28. marca 2012, 17:46 založil Lea Smeja.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií

1.
označiť príspevok

Lea Smeja žena
   28. 3. 2012, 17:46 avatar
Jak může žena zjistit, zda touží po duchovním či psychologickém naplnění?
Žena, která hledá duchovno, cítí, že její naplnění přichází z něčeho vyššího než tento život. Má jiný druh přání. Může mít manžela a děti, rodinu a domov. Všechno to jí může zahřívat, ale její toužení po duchovnu je na úplně jiné úrovni.

Nemá to nic co dělat s tímto světem. Je to touha "bodu v srdci," jak jej kabala nazývá. Znamená to, že se navrch základních lidských přání po jídle, sexu, rodině, moci a znalostech, náhle objevuje nová touha. Tato touha je za naším světem a objevuje se jak v mužích, tak ženách.

Vždy to bylo běžné pro muže. Během historie se vydalo na duchovní cestu mnoho mužů. U žen to vidíme pouze v poslední době. A toto hledání je definitivně mnohem víc, než psychologické naplnění v rodině či sociálním životě.

Proto žena bezpochyby může studovat moudrost kabaly, ačkoliv tomu tak dříve nebylo.

zdroj:www.kabbalah.info Tento odkaz smeruje mimo DF.skživot-láska-&-rodina/kabala-a-ženy/duchovní-úkol-ženy

2.
označiť príspevok

*game* žena
   29. 3. 2012, 22:10 avatar
Ja ti neviem lea, ale vo mne rastie tuzba po dokonalosti, az mam zo seba pocit, ze je to uz patologicke )
Ked je presiahnuta zdrava miera, tak je zle..ale kto ju dokaze urcit?

3.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   29. 3. 2012, 22:13 avatar
tvoje okolie ti moze dat indicie nemusia byt spravne ale vetrit by som mozno zacal

4.
označiť príspevok

Lea Smeja žena
   30. 3. 2012, 08:16 avatar
Game ved na to sme sa narodili, aby sme sa zdokonalili. Niekedy vsak zivot aj zdokonalovanie lezie na nervy, ale len na chvilu, potom pojdes dalej. Zdrava miera? Podla toho kto to ako citi.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 14:57,  Peter pre objektívnosť nie Nemecko so spoluprácou so Slovenskom ale i ZSSR . Aby sme...
dnes, 14:56,  Osvietený- tak NAKA si vymýšľa a čo ty? Ty tu suverénne táraš hovadiny. Kedy budeš vo...
dnes, 14:53,  Osvietený- máš predstavy akko Hurvínek. Aj Hitler si to tak predstavoval a pred ním...
dnes, 14:49,  Majko príspevok 1 " Nagy je obeť pomsty a NAKA si vymyslela celú kauzu...
dnes, 14:46,  Drahý Omdrík, ty máš preklep aj keď kopíruješ, to je už teda výkon!!! = O sobitné...
dnes, 14:44,  Ondro skôr si myslím že to nie je tým V roku 1989 sme sa ako národ vedeli spojiť...
dnes, 14:42,  Nemci by ZSSR boli dobyli hravo . Prechádzali zbedačenou krajinou ako nôž maslom ....
dnes, 14:37,  Možno musíme rozlišovať stretnutia pracovné a kamarátske. *13*13*13*13 Kebyže priznám,...
dnes, 14:33,  Ja som osobne na Vianoce nikdy nedostal!!!!! Nech to tak bude navždy. *04 Ináč dostávam...
dnes, 14:31,  Kam zjavne patríš ty? Vyjav mi to. Lebo sa podľa mňa radíš medzi totalitníkov. *04
dnes, 14:28,  To si trošku prehnal!!! Stačí bohato 14,88%? *04
dnes, 14:12,  Ako stručne pracuje vojenske spravodajstvo ??? Nie ako Baba Vanga na sputniku Konkrétnych...
dnes, 14:08,  Vojenské spravodajstvo je veľmi dôležité – teda pokiaľ robí to, čo má! Vojenské...
dnes, 14:08,  Môj dedo - vojak v prvej línii v I. sv. vojny tvrdil, že Slovensko bolo srdcovou...
dnes, 14:03,  era cez sis ktorá podala správu akú popísal Ondrej Ruská federácia SIS pokračovala...
dnes, 13:56,  era ton nie je o strachu . Ano Rusko sa z pochopiteľných dôvodov snaží oslabiť EU ....
dnes, 13:54,  Tiež reaguješ cez amygdalu? :)
dnes, 13:53,  rpzbiť Uniu ano....ale vojensky ju obsadiť?.....Rusi to robia fikane, dezinformaciami, aby sme...
dnes, 13:53,  To je iba taký náš folklór :)
dnes, 13:51,  My Slovaci sme rozvadení aj vdaka našej minulosti si myslím.....
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Buď samouk, nečakaj, kým ťa naučí život.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(66 131 bytes in 0,397 seconds)