Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Zem a vek a Medzitým na Slovensko podľa dôveryhodných zdrojov docestuje Marcello Fabiani

27
reakcií
493
prečítaní
Tému 23. augusta 2019, 15:18 založil Osvietený.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Osvietený muž
   23. 8. 2019, 15:18 avatar
Huaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa                    

Premýšlam čo je to dôveryhodný zdroj podľa zem a veku ???    

"Medzitým na Slovensko podľa dôveryhodných zdrojov docestuje Marcello Fabiani – blízky priateľ Georga Sorosa, poverený riadením farebných revolúcii s účelom štátnych prevratov v krajinách, kde Soros chce dosiahnuť väčší politický vplyv cez nastrčených politikov typu Beblavý, ktorý, iba mimochodom, v čase tejto krízy vyhlásil: „Naša vlasť je EÚ a Slováci sú iba jej menšinou.“ Neviem ako vám, ale mne to začína pripadať ako text z príručky na organizáciu štátnych prevratov. "

zemavek.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


3.
označiť príspevok

Thomas Anderson muž
   23. 8. 2019, 23:25 avatar
Choré bludy parazita, ktorý dostával prachy od otecka z Ameriky a priživoval sa na výhodách socializmu.  


4.
označiť príspevok

the X žena
   23. 8. 2019, 23:28 avatar
3. hele sklidni hormón


5.
označiť príspevok

Osvietený muž
   23. 8. 2019, 23:38 avatar
Thomas Anderson viem že na teba musím pomalšie .
Môj otec bol američan . Keď som mal 10 rokov podlahol ťažkej chorobe a zomrel .
Od tých čias som poberal sirotský dôchodok z USA od pána menom Artur Liverant .
Kedže som nepoberal 120 kčs zo zlateho socíku poberal som niečo cez 750 USD. Samozrejme tvrdá mena bola okamžite ukradnuta zlatým socíkom a tak som dostal papieriky ktorým sa ľudovo hovorilo bony . V bonoch bola táto mesačná čiastka 45000 bonov čo pri predaji po 5 kčs činilo 22500 kčs

Zlatý socík ma tak ako každú sirotu okradol nie len o tvrdú menu ale i o kurz . Znamenalo to že tých 22500 kčs bola iba jedna pätina z toho čo som mal dostat od vlády USA.

Výhody socializmu sa výrazne priživovali na tvrdej mene sirôt zo západu .
Po ošklbaní sa všetky tieto papieriky dostali do daňového systemu ČSSR .
Prvotne danenie bolo 500 % druhé 300% na rozvoj . Nechce sa mi to rozoberat lebo ty by si to nepochopil . Sirotský dôchodok som poberal do dospelosti čiže 21 rokov .

Ja za to nemôžem že sirota v USA barala 22500 kčs mesačne
a sirota na Slovensku 120 kčs mesačne .

Tak to bolo nastavene v zlatom socíku
Súhlasí the X


6.
označiť príspevok

the X žena
   23. 8. 2019, 23:39 avatar
5. osvieteny kludne ho volaj Boris nemusíš thomas anderson
Súhlasí Osvietený


7.
označiť príspevok

Osvietený muž
   23. 8. 2019, 23:50 avatar
Alebo hanz christian


8.
označiť príspevok

Milanôčko muž
   23. 8. 2019, 23:51 avatar
Merkelovej jebací koník ?


9.
označiť príspevok

the X žena
   23. 8. 2019, 23:56 avatar
7. len boris aj ked tipujem ze zajtra si zalozi dalsí nick. zle sa to číta o neplatení ZP  
Súhlasí Osvietený


10.
označiť príspevok

Osvietený muž
   23. 8. 2019, 23:59 avatar
Ja som len položil otázku kto videl osobu menom Marcello Fabiani ???

Lebo na zem a veku píšu

""Medzitým na Slovensko podľa dôveryhodných zdrojov docestuje Marcello Fabiani – blízky priateľ Georga Sorosa, poverený riadením farebných revolúcii s účelom štátnych prevratov v krajinách,"

Videli ho aj na hlavných správach ba i aeronete .

Tak som sa chcel dopátrať či ho niekto nevidel aj z DF         


12.
označiť príspevok

the X žena
   24. 8. 2019, 00:03 avatar
10. nerozumieš , koho nepresvedčí desat argumentov, toho nepresvedči ani jeden ? je to tupé, vytrollovane a trčî to z putinovho análu . a na racionálne premyšlanie tomu chyba mentálna kapacita


17.
označiť príspevok

Osvietený muž
   24. 8. 2019, 00:18 avatar
Je to také zabavne že vymyslíš si uplne nezmyselne meno a dezinfohovnomety ho oživia vidia a dokonca po boku sorosa  
Súhlasí Scarletta


18.
označiť príspevok

Lemmy muž
   24. 8. 2019, 00:22 avatar
Daj odkaz na Zem a Vek, kde sa spomína tvoj Marcello.


19.
označiť príspevok

Osvietený muž
   24. 8. 2019, 00:30 avatar
zemavek.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

" Medzitým na Slovensko podľa dôveryhodných zdrojov docestuje Marcello Fabiani – blízky priateľ Georga Sorosa, poverený riadením farebných revolúcii s účelom štátnych prevratov v krajinách, kde Soros chce dosiahnuť väčší politický vplyv cez nastrčených politikov typu Beblavý, ktorý, iba mimochodom, v čase tejto krízy vyhlásil: „Naša vlasť je EÚ a Slováci sú iba jej menšinou.“ Neviem ako vám, ale mne to začína pripadať ako text z príručky na organizáciu štátnych prevratov."
Súhlasí Lemmy


20.
označiť príspevok

Osvietený muž
   24. 8. 2019, 00:35 avatar
www.hlavnespravy.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Oveľa bližšie sa k dostaneme k pravde, keď si otázku položíme takto: Za čie peniaze sa koordinujú protestné mítingy v 20-tich slovenských mestách a viacerých svetových metropolách a čomu majú slúžiť? Pre odpoveď na túto otázku by sme sa možno ani nemuseli unúvať na druhý koniec oceánu, ponúka sa nám v osobe Marcella Fabianiho, pravej ruky „filantropa“ Sorosa, ktorého mnohí pokladajú za koordinátora viacerých „majdanov“ a pokusov o štátne prevraty, ktoré v posledných rokoch otriasli svetom. Je známy aj pod menom „Architekt farebných revolúcií“. Práve posol majdanu, pán Marcello Fabiani zavítal v predvečer protestov aj do Bratislavy. Ľudia typu Fabianiho a Sorosa nepoznajú lepšiu investíciu, lebo zisk z majdanizácie štátov prevyšuje všetky iné druhy obchodu.


22.
označiť príspevok

Lemmy muž
   24. 8. 2019, 00:40 avatar
Ale chcem odkaz na Zem a Vek, nie na Hlavné správy.


24.
označiť príspevok

Osvietený muž
   24. 8. 2019, 00:43 avatar
Veď som ti dal zatial dva príspevok 19 a príspevok 23. Samozrejme na zem a veku su ich desiatky
Súhlasí Lemmy


25.
označiť príspevok

Lemmy muž
   24. 8. 2019, 00:45 avatar
A ktorý odkazuje na Zem a vek s menom Fabiani?


26.
označiť príspevok

Osvietený muž
   24. 8. 2019, 00:47 avatar
19 a 23
Súhlasí Lemmy


27.
označiť príspevok

Lemmy muž
   24. 8. 2019, 00:48 avatar
OK, už to tam čítam. Neriešme to.


28.
označiť príspevok

Osvietený muž
   24. 8. 2019, 00:54 avatar
Lemmy a tu je realita

Na Slovensko priletel Sorosov majster na revolúcie. Ako hoax pripravil pôdu k Ficovmu prejavu

Minulý týždeň rozšíril český anonymný web Aeronet vymyslenú správu o tom, ako George Soros môže na Slovensku chystať štátny prevrat.

Pred necelým týždňom napísal anonymný český server Aeronet v článku prekvapujúcu informáciu: „Naša redakcia získala pred dvoma hodinami informáciu, že na Slovensko dorazila pravá ruka Georgea Sorosa, Marcello Fabiani.“

Muž s talianskym menom je údajne Sorosovým spolupracovníkom, ktorý jazdí po svete a organizuje štátne prevraty. „Je to jeden z architektov Oranžovej revolúcie v roku 2004. Tajomný Marcello sa objavuje všade tam, kde padajú vlády a režimy,“ písal autor textu podpísaný skratkou VK (Vedoucí kolotoče).

Správa o tajomnom expertovi sa okamžite dostala aj na ďalšie dezinformačné weby. Objavila sa aj v komentároch pod článkami niekoľkých médií, celkovo sa mohla dostať minimálne k desaťtisícom ľudí.

Keď potom čitatelia dezinformačných webov v pondelok počúvali prejav premiéra Roberta Fica, všetko im mohlo do seba zapadnúť. Fico totiž naznačil, že finančník George Soros môže ovplyvňovať prezidenta Andreja Kisku, ktorý cez víkend vyzval na rekonštrukciu jeho vlády alebo na predčasné voľby.

Farská: To je nejaký mafián?

Informácia o Marcellovi Fabianim, ktorý po vražde novinára Jána Kuciaka údajne priletel na Slovensko, má však jeden nedostatok – takýto človek pravdepodobne vôbec neexistuje. Týždenník Trend v pondelok upozornil, že pred publikovaním článku Aeronetu sa o nikom takom na internete nepísalo.

„Prvá internetová zmienka o tomto domnelom mužovi sa objavila až v stredu minulý týždeň, keď vyšiel článok Aeronetu,“ poznamenal Trend.

K podobným zisteniam dospela aj česká skupina Manipulatori.cz, ktorá sa venuje vyvracaniu hoaxov. „Súhlasíme s týmto zistením,“ poznamenala skupina pre Denník N.

Žiadneho Fabianiho nepoznajú ani organizátori bratislavských zhromaždení, ktoré sú reakciou na vraždu Jána Kuciaka a Mariny Kušnírovej. „Neviem, o koho ide,“ povedala spoluorganizátorka spomienky Karolína Farská. Následne sa spýtala, či ide o niektorého z mafiánov, ktorí môžu byť zapletení do Kuciakovej vraždy.

To, že v pondelok Sorosa spomenul aj premiér Fico, v žiadnom prípade nedokazuje, že by mal niečo spoločné s týmto hoaxom. Mohol však využiť pochybnosti, ktoré správa o Sorosovom expertovi na revolúcie zanechala medzi ľuďmi.
Čarnogurský: Máme tu Sorosovho odborníka

Informácia o Fabianim sa internetom šírila z viacerých zdrojov. Krátko pred konaním piatkových protestov ju napríklad prevzala aj internetová verzia časopisu Zem a Vek v článku s titulkom „Majdanizácia Slovenska“, ktorý bol kópiou pôvodnej správy z Aeronetu.

Tento článok spolu s pôvodným článkom Aeronetu pomáhalo na Facebooku šíriť okolo 1500 ľudí.

Následne s touto informáciou začal pracovať aj expremiér Ján Čarnogurský, ktorý dnes vedie Slovensko-ruskú spoločnosť. V nedeľu napísal stanovisko, v ktorom s odkazom na Sorosa spochybnil to, že by Kuciakova vražda mohla súvisieť s jeho investigatívnymi článkami.

„Osobitnú pozornosť vyvoláva v nás správa, že v týchto dňoch prišiel na Slovensko odborník Georgea Sorosa na farebné revolúcie – čítaj: na protiústavné zvrhávanie vlád a parlamentov,“ napísal Čarnogurský.
Soros v matičných novinách

Aeronet začal o údajných stopách, ktoré majú viesť k Sorosovi, písať na pokračovanie. Už v utorok, deň po tom, ako sa ľudia o vražde dozvedeli, uverejnil prvý článok, v ktorom Kuciaka nepriamo označil za Sorosovho novinára.

Vysvetlil to tým, že Kuciak (spolu s desiatkami ďalších novinárov) pracoval na kauze Panama Papers, ktorú podľa Aeronetu rozpútal Soros „s cieľom priviesť k bankrotu tridsať bánk v offshore oblastiach, aby ich mohol lacno kúpiť“.

Ako ďalší údajný dôkaz predostrel Aeronet video z Youtubu, na ktorom sa Kuciak zúčastnil na debate zorganizovanej slovenskou pobočkou Nadácie Open Society Fund, ktorú na Slovensku pred rokmi zakladal a financoval Soros.

„Azda si nikto z vás nevšimol, aký je slovenský neziskový sektor infiltrovaný americkou štátnou mocou, peniazmi a hlavne ľuďmi a novinármi Georgea Sorosa?“ pýtal sa Aeronet.

Na základe toho čitateľom vysvetlil, že za dvojnásobnou úkladnou vraždou môžu byť ľudia spojení so Sorosom a s americkou vládou, ktorí Kuciaka obetovali, aby mohli na Slovensku zorganizovať prevrat.

Podobné myšlienky sa o pár dní objavili aj v článku v Slovenských národných novinách, ktoré vďaka peniazom zo štátneho rozpočtu vydáva Matica Slovenská. Autorka Eva Zelenayová, bývalá poslankyňa HZDS a už pred rokom 1989 novinárka denníka Smena, v ňom spojila Kuciaka so Sorosom.

„Na internete sa objavil videozáznam, v ktorom Kuciak vlani prednášal v bratislavskej pobočke Nadácie otvorenej spoločnosti Georgea Sorosa o kauze Panama Papers. Na verejnosť prenikli informácie, že údajne z londýnskeho Sorosovho operatívneho centra pochádzala prvotná dátová komunikácia o tejto kauze britskému listu The Guardian,“ napísala Zelenayová.

Soros funguje

Konšpiračné teórie so Sorosom sú medzi čitateľmi s menej rozvinutým kritickým myslením obľúbené. Napĺňajú ich predstavy, že svet je ovládaný zákulisnými skupinami, v tomto prípade priamo židmi – Soros je finančný špekulant a filantrop maďarsko-židovského pôvodu.

„Soros je jednou z najobľúbenejších tém, je to podmnožina konšpiračnej teórie o celosvetovom židovskom sprisahaní, ktorá je od publikovania Protokolov sionských mudrcov pred sto rokmi matkou všetkých konšpiračných teórií,“ hovorí aktivista Juraj Smatana, venujúci sa odhaľovaniu dezinformácií.

Robert Fico na túto vlnu nabehol už v roku 2008. Sorosa vtedy použil proti Aliancii Fair-play, ktorá upozorňovala na nezvyčajne nízky prenájom, čo Smer platí za kancelárske priestory v Ružinove. „To bola hrubá manipulácia s faktmi, čo predviedla aliancia napojená na Sorosove peniaze,“ povedal vtedy Fico.

V uplynulých dňoch sa k tejto téme vrátil. V nedeľu najprv o prezidentovi Kiskovi povedal, že „prečítal vyhlásenie, ktoré zjavne nebolo napísané na Slovensku“. Zároveň ho nepriamo obvinil z toho, že mu ide o vyvolanie prevratu na Slovensku.

V pondelok sa rozhodol ešte pritvrdiť a explicitne už spomenul aj Sorosa. „Zaujímavé je to, že Robert Fico siahol k naratívu, ktorý ako prvý vypustil do informačného priestoru najtvrdší dezinformačný web Aeronet,“ dodal Smatana.
Záhadný web

Český Aeronet vyrába vôbec najúčinnejšie dezinformácie v rámci českého a slovenského internetu. Kombinuje v nich reálne udalosti (napríklad masové zhromaždenia v slovenských mestách) s polopravdami či s úplnými výmyslami (prílet tajomného Fabianiho).

Vo svojej súčasnej podobe začal tento web fungovať v roku 2014, v rovnakom čase, ako internet začali zaplavovať dezinformácie z ruských zdrojov, ktoré interpretovali konflikt na Ukrajine ruskou optikou.

Odvtedy Aeronet už niekoľkokrát ovplyvňoval verejnú mienku. Na jeseň 2014 napríklad „odhalil“, že vtedajšie protesty ľudí proti prezidentovi Milošovi Zemanovi organizovala a platila americká ambasáda.

Na jeseň 2017 odštartoval kauzu „lítium“, ktorá tesne pred parlamentnými voľbami poškodila dovtedy vládnu ČSSD. Aeronet napísal, že politici ČSSD prenechali v tichosti koncesie na ťažbu tejto vzácnej suroviny austrálskej firme, ktorá sa s nimi bude deliť.

„Ich interpretáciu prebrali ďalšie dezinformačné, ale aj mainstreamové médiá, následne sa stala účinnou zbraňou v predvolebnej kampani,“ poznamenal server Neovlivni.cz s odkazom na analýzu pražského Inštitútu bezpečnostných štúdií. Po voľbách si už na lítium skoro nikto nespomenul.

Kto za Aeronetom stojí? Dodnes je to záhada. Pôvodne na svojich stránkach uvádzal kontaktnú adresu v Holandsku v priemyselnom parku v Eindhovene. Týždenník Respekt neskôr zistil, že tam žiadne médium nesídli.

Ľudia z pozadia Aeronetu vytvorili dômyselný systém, ako zostať v utajení. Napríklad prístup k jeho účtom mal podľa Respektu robotník zo severnej Moravy, ktorý pravdepodobne fungoval ako „biely kôň“.


21.
označiť príspevok

Osvietený muž
   24. 8. 2019, 00:39 avatar
aeronet.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Pan redaktor Michal Lehuta z časopisu TREND a autor několika výše odkazovaných článků o Robertu Ficovi dnes kontaktoval redakci Aeronetu s žádostí o poskytnutí informací o naší investigaci a o lidech napojených na George Sorose, především pana Lehutu zajímá Marcello Fabiani. My připravujeme ve spolupráci s novináři z několika zemí Evropy sérií článků, které odhalí realizační tým George Sorose pro koordinování nepokojů a revolucí v mnoha zemích celého světa. Jedním z nich je i Marcello Fabiani, člověk se zkušenostmi z náměstí Tahrír v Káhiře během Arabského jara, se zkušenostmi s řízením pouličních eventů pro Viktora Juščenka na Ukrajině v roce 2004, člověk, který je v hledáčku ruské FSB kvůli organizování nepovolených protestů Alexeje Navalného v ruských městech, v naší sérii článků většinu z nich postupně představíme. Zdaleka však není sám, je členem více něž 20-členné skupiny operátorů, realizačního teamu, který se skládá z lidí se specializací na marketing, spin doctoring, psychologii davů, public relations atd. Chobotnice vztahů však pokaždé končí u jedné jediné hlavy chobotnice, u jména George Sorose, jeho Open Society a bankovních účtů v Londýně u Rothschild Bank a The Bank of England.


23.
označiť príspevok

Osvietený muž
   24. 8. 2019, 00:41 avatar
Majdanizace Slovenska

Naše redakce získala před dvěma hodinami informaci, že na Slovensko dorazila pravá ruka George Sorose, Marcello Fabiani. Je to jeden z architektů Oranžové revoluce na Ukrajině v roce 2004. Tajemný Marcello se objevuje všude tam, kde padají vlády a režimy, naše redakce chystá ve spolupráci exkluzivní článek o tomto člověku, který jezdí po světě a pomáhá koordinovat facebookové crowd eventy v ulicích, naposledy minulý měsíc organizoval v Moskvě a v Petrohradu demonstrace Alexeje Navalného. Robert Fico a Robert Kaliňák stojí proti člověku, který je profesionální prodlouženou rukou George Sorose na svrhávání režimů

zemavek.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


2.
označiť príspevok

Osvietený muž
   23. 8. 2019, 15:20 avatar
Poznáte tiež človeka menom Marcello Fabiani , ktorého všetky ruské dezinfostránky so 100 % istotou videli na živo a podľa ich 100 % dôveryhodných zdrojov sa prechádzal po Bratislave kde vyriekol zlovestnú vetu , že by chcel slušné Slovensko čo rozurilo všetky ruské dezinfostranky , ktoré intenzívne bojujú za neslušné Slovensko


11.
označiť príspevok

Osvietený muž
   24. 8. 2019, 00:01 avatar
Dodám takú maličkosť Marcello Fabiani je vymyslený nezmysel neexistujúcej bytosti . Nesmierne sa zabávam ako ho všetky hovnomety videli na živo hned ako som ho stvoril    
Súhlasí the X


13.
označiť príspevok

Lemmy muž
   24. 8. 2019, 00:07 avatar
Zjem vlek má nadpis: Čaputová si v rozhovore pre nemecký denník opäť kopla do Ruska.

Takže bude OK, z ich pohľadu, ak niekto uverejní článok: Rošťák si v rozhovore pre ruský denník opäť kopol do USA.


14.
označiť príspevok

Osvietený muž
   24. 8. 2019, 00:12 avatar
Toto je kopnutie ???

Slovenská prezidentka poskytla exkluzívny rozhovor pre Frankfurter Allgemeine Zeitung. „Túto krajinu“ za mafiánsky štát, ako to robil Kiska, neoznačila. Na záver však spomenula náš klientelizmus, ktorý dnes bráni Slovákom pracujúcim v zahraničí vrátiť sa do vlasti. V rozhovore si nezabudla udrieť ani do Ruska, ktoré sa podľa nej na Slovensku pokúša vplývať na verejnú mienku tzv. dezinformačnými médiami.

Nuž to nebolo kopnutie ale iba veľmi stručná a verejna správa SIS .

SIS upozorňuje na snahu Ruska o získanie vplyvu v štátnej správeZaregistrovali sme snahy záujmových osôb o získanie zbraní a munície, pri ktorých existovalo podozrenie, že sú určené pre neoficiálne, resp. mimovládne vojenské skupiny alebo pre teroristické organizácie.„

Uvádza sa to v odtajnenej časti Správy o činnosti Slovenskej informačnej služby za rok 2018.

"Príslušníci ruských spravodajských služieb, pôsobiaci na území SR prevažne pod diplomatickým krytím, sa snažili o získavanie spolupracovníkov v ústredných orgánoch štátnej správy, bezpečnostných zložkách a v oblasti energetiky a obrany," uvádza sa v správe.

domov.sme.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


15.
označiť príspevok

Osvietený muž
   24. 8. 2019, 00:14 avatar
Slovensko zatiaľ nebolo terčom intenzívnej hybridnej kampane, uvádza SIS

Podľa dokumentu tajná služba registrovala propagandistické aktivity.

V rámci monitorovania hybridných hrozieb (nevojenské nepriateľské aktivity vedené štátnymi a neštátnymi aktérmi) tajná služba podľa správy nezaznamenala rozsiahle kyberútoky zamerané na znefunkčnenie infraštruktúry a ani masívnu snahu získavať citlivé informácie.

Podľa dokumentu však tajná služba registrovala propagandistické aktivity, ktorých zámerom bolo oslabenie súdržnosti EÚ a NATO a ovplyvňovanie vnútornej politiky a nálad verejnosti členských štátov týchto organizácií.

"Propagandistické kampane boli realizované najmä prostredníctvom tzv. alternatívnych médií a zameriavali sa na šírenie nepravdivých správ alebo dezinformácií s cieľom zdiskreditovať EÚ a NATO ako nedôveryhodné organizácie a členstvo v nich ako poškodzujúce záujmy národných štátov – ich členov. Kampane sa snažili prehlbovať nedôveru verejnosti voči štátnym inštitúciám a politickému zriadeniu ako takému a prehlbovať existujúce rozdiely medzi rôznymi socioekonomickými, etnickými alebo náboženskými skupinami, čo vytvára podmienky na to, aby boli neskôr ľahšie manipulovateľné a znížila sa tak odolnosť štátu voči vonkajšiemu zasahovaniu," uvádza sa v správe.

Podľa dokumentu napríklad Rusko vyvíjalo voči Slovensku aktivity zamerané na udržiavanie sympatií slovenskej verejnosti voči krajine, jej kultúre a politike a na oslabenie síl otvorene skeptických či kritických voči Rusku.

"Ruská strana sa tiež usilovala vyvolať dojem pred vlastným domácim a aj zahraničným publikom, že SR je blízkym spojencom Ruska, ktorý ako člen NATO a EÚ rešpektuje a chápe ruské záujmy," uvádza sa v dokumente.

Čítajte viac: domov.sme.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


16.
označiť príspevok

Lemmy muž
   24. 8. 2019, 00:15 avatar
K vete: Príslušníci ruských spravodajských služieb, pôsobiaci na území SR prevažne pod diplomatickým krytím, sa snažili o získavanie spolupracovníkov.

Prečo sa im nepodarilo získať Havrana a Kasafrana? Majú ich za idiotov? Veď neustále a smelo bránia ruskú ideológiu. A ani cent z toho nemajú.
Súhlasí Osvietený
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 02:17,  aj tak si myslím, že USA je pre svet vzorom demokracie.....
dnes, 01:55,  Konečne prestalo Donaldovi drbať Trump poveril svoj tím odovzdaním moci Bidenovi...
dnes, 00:34,  https://www.mimoriadnespravy.sk/blaha-o-tvrdej-facke-pre-matovica-maly-zakerny-a-podly-zufalec-sa...
dnes, 00:29,  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/127038630_3465326313544626_1133830276670672392_o.jp...
dnes, 00:23,  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/126896553_1327321867608169_6794465507840196813_n.jp...
dnes, 00:22,  POLÍCIA VYVRÁTILA UŽ VIAC AKO 100 DEZINFORMÁCIÍ O KORONAVÍRUSE (3.) Policajný zbor...
dnes, 00:20,  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/126842196_1305274806492295_2938142760493730959_o.jp...
dnes, 00:19,  Najväčší slovenský šarlatán je zapletený do daňového podvodu za 75 miliónov Jozef...
dnes, 00:18,  https://www.hlavnespravy.sk/blaha-hovori-o-facke-pre-matovica-v-suvislosti-a-aktualnym-stvrtym-ko...
dnes, 00:17,  Badatel.net je na facebooku úplne zablokovaný Najprv prišlo trestné oznámenie od ministra...
dnes, 00:17,  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/126406729_1882976905188177_9053653125596541028_n.jp...
dnes, 00:16,  Tento hoax sa Slovenskom šíri extrémne rýchlo. Polícia vyzýva ľudí, aby mu za žiadnych...
dnes, 00:16,  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/127139800_132049078705462_2118609615672658203_n.jpg...
dnes, 00:15,  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/126897830_2702463343402584_846670203260839528_n.jpg...
dnes, 00:14,  https://www.omediach.com/hoaxy/18774-siri-sa-hoax-o-manipulovani-s-pcr-testami-a-poctom-nakazenyc...
dnes, 00:13,  Badateľ net ??? Alebo aeronet ???...
dnes, 00:11,  Indotrenčan :)
dnes, 00:10,  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/127214399_121415696442535_1793474965442264784_n.jpg...
dnes, 00:09,  Heslo dňa : Miesto rannej rozcvičky, strč si vtáka do pičky .............
dnes, 00:00,  Portugalský súd rozhodol, že PCR testy sú nespoľahlivé, zrušil ľuďom karanténu...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Zdraví majú tisíc prianí, chorí iba jedno.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(134 824 bytes in 0,395 seconds)