hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  politika  /  téma

Zeitgeist 2007 tvrdí

príspevkov
33
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 5.2.2010 10:15
posledná zmena 18.2.2010 06:00
1
05.02.2010, 10:15
-Ježiš nežil, je len obrazom boha slnka, prototyp bol egyptský boh slnka Horus.
-Kresťanstvo sa vyvinulo z egyptské náboženstva, slúži na ovládanie ľudí.
-Nebude koniec sveta, len koniec veku rýb a prichádza vek vodnára.
-WTC aj Pentagon si dala zrútiť americká vláda, aby mala zámienku na vojnu proti terorizmu. Teror je len strašiak, zámienka na vojny v Ázii a na obmedzovanie osobnej slobody bežných ľudí.
-Centrálna banka požičiava peniaze vláde na úrok, vytvára krízy a zarába na vojnách.
-Školstvo je kontrolované vládou, aby sa mladí nenaučili kriticky myslieť.
-Televízia zabáva ľud, aby nepremýšľal.
-USA do 1. aj 2. svetovej vojny, aj do vojny proti Vietnamu vstúpilo zámerne hľadajúc zámienky, aby naklonilo obyvateľstvo k vojne.
-Vojny sa úmyselne predlžujú, ľud sa hucká proti sebe, aby centrálne banky a zbrojársky priemysel čím viac zarábal.
-USA, Canada a Mexico sa spojili do Americkej únie, plánujú spoločnú menu Amero. Cieľ: spojiť Európsku úniu s Americkou úniou aj Africkou úniou, až sa dosiahne jednotná vláda nad celým svetom.
-Snaha očipovať ľudí, kontrolovať každý ich krok a v prípade vybočenia ich zlikvidovať vypnutím chipu.
-Voľba medzi strachom a láskou.
none
3

1. 05.02.2010, 10:15

-Ježiš nežil, je len obrazom boha slnka, prototyp bol egyptský boh slnka Horus.
-Kresťanstvo sa vyvinulo z egyptské náboženstva, slúži na ovládanie ľudí.
-Nebude koniec sveta, len koniec veku rýb a prichádza vek vodnára.
-WTC aj Pentagon si dala zrútiť americká vláda, aby mala zámienku na vojnu proti terorizmu. Teror je len strašiak, zámienka na vojny v Ázii a na obmedzovanie osobnej slobody bežných ľudí.
-Centrálna banka požičiava peniaze vláde na úrok, vytvára krízy a zarába na...

05.02.2010, 10:47
Uviedol si také heslovité informácie, s ktorými sa dá, aj nedá súhlasiť. Napríklad: -Televízia zabáva ľud, aby nepremýšľal.

Podľa mňa je to nepravdivá, aj pravdivá veta, podľa toho, aký konkrétny program budem mať na mysli, ale iste to neplatí na všetky programy, na televíziu ako celok. To môžeme smelo povedať, že: -Video Zeitgeist zabáva ľud, aby nepremýšľal.

Alebo: -Internetové informácie zabávajú ľud, aby nepremýšľal. Prázdne slová.
👍: dorota
none
6

3. 05.02.2010, 10:47

Uviedol si také heslovité informácie, s ktorými sa dá, aj nedá súhlasiť. Napríklad: -Televízia zabáva ľud, aby nepremýšľal.

Podľa mňa je to nepravdivá, aj pravdivá veta, podľa toho, aký konkrétny program budem mať na mysli, ale iste to neplatí na všetky programy, na televíziu ako celok. To môžeme smelo povedať, že: -Video Zeitgeist zabáva ľud, aby nepremýšľal.

Alebo: -Internetové informácie zabávajú ľud, aby nepremýšľal. Prázdne slová.

05.02.2010, 10:58
UF, Vlado s tým zeitgeistom si to vystihol-robia presne to, o com hovoria, ze robia iní. Maju dobreho znalca ludskych dutych hlav.
none
7

6. ranexil 05.02.2010, 10:58

UF, Vlado s tým zeitgeistom si to vystihol-robia presne to, o com hovoria, ze robia iní. Maju dobreho znalca ludskych dutych hlav.

05.02.2010, 11:10
Veď sú američania
none
8

7. 05.02.2010, 11:10

Veď sú američania

05.02.2010, 11:16
Su to nemci, podla mna. Zachvilu pojdu Americania do riti aj s vodcovstvom sveta.
none
9

8. ranexil 05.02.2010, 11:16

Su to nemci, podla mna. Zachvilu pojdu Americania do riti aj s vodcovstvom sveta.

05.02.2010, 11:22
Dobrý postreh ran, ten názov, že Zeitgeist, to ozaj znie nemecky. Možno sa takto snažia vnútorne rozvrátiť američanov, aby Amerike prekazili jej veľkolepé plány.
👍: ranexil
none
10

9. 05.02.2010, 11:22

Dobrý postreh ran, ten názov, že Zeitgeist, to ozaj znie nemecky. Možno sa takto snažia vnútorne rozvrátiť američanov, aby Amerike prekazili jej veľkolepé plány.

05.02.2010, 11:27
To vidiet vo vsetkom, co robia Nemci a co robia Americania. Nemci vidia trendy, Americania iba svoju okamzitu chut zrat.
none
13

8. ranexil 05.02.2010, 11:16

Su to nemci, podla mna. Zachvilu pojdu Americania do riti aj s vodcovstvom sveta.

05.02.2010, 11:43
veru tam, kam píšeš..až bude Putin opäť prezidentom Ruska...
none
26

3. 05.02.2010, 10:47

Uviedol si také heslovité informácie, s ktorými sa dá, aj nedá súhlasiť. Napríklad: -Televízia zabáva ľud, aby nepremýšľal.

Podľa mňa je to nepravdivá, aj pravdivá veta, podľa toho, aký konkrétny program budem mať na mysli, ale iste to neplatí na všetky programy, na televíziu ako celok. To môžeme smelo povedať, že: -Video Zeitgeist zabáva ľud, aby nepremýšľal.

Alebo: -Internetové informácie zabávajú ľud, aby nepremýšľal. Prázdne slová.

06.02.2010, 09:51
To Zeitgeist pretláča heslovité informácie. Zjavná snaha o manipuláciu verejnej mienky.
none
25

1. 05.02.2010, 10:15

-Ježiš nežil, je len obrazom boha slnka, prototyp bol egyptský boh slnka Horus.
-Kresťanstvo sa vyvinulo z egyptské náboženstva, slúži na ovládanie ľudí.
-Nebude koniec sveta, len koniec veku rýb a prichádza vek vodnára.
-WTC aj Pentagon si dala zrútiť americká vláda, aby mala zámienku na vojnu proti terorizmu. Teror je len strašiak, zámienka na vojny v Ázii a na obmedzovanie osobnej slobody bežných ľudí.
-Centrálna banka požičiava peniaze vláde na úrok, vytvára krízy a zarába na...

06.02.2010, 07:48
povedala by som, že za všetkým je viacmenej " skrytá trhová ? ekonomika, ..napr. kebY mala Amerika ropné polia, ..neskrývala by sa za "terorizmus"..Amerika /a aj rusi ) sú "vojensky " všade tam , kde chcú niečo pre seba získať - Potrebujú ovládnuť "svet" - cudzí štát - "silou" abY môhli čerpať " zdroje "pre seba. Televízia, školstvo, banky . o čom to je ? Predsa zase o peniazoch, na školstve sa šetrí zo štátneho rozpočtu do štátnej pokladnice, Tv ..čím viac kukáme tým viac finančne "tlstnú"..a banky majú predsa z nás jediný jasný osoh /o tom sa už tu veľa popísalo ). Za všetkým sú peniaze a veškeré výhody z toho plynúce...cieľ je vyvolať v ľuďoch závislosť, bezmocnosť a strach.
none
2
05.02.2010, 10:41
No sak nezil, ked zije. Zije vo vedomí ludí a ovplyva vlastnostami a schopnostami, kto¨re mozu sluzit ,ale i nicit, ako vsetko, co je organizovane niekym, kto uprednostnuje vlastnu moc, pred sluzbou tým, ktorým tato idea-bola urcena.
none
4
05.02.2010, 10:53
-USA do 1. aj 2. svetovej vojny, aj do vojny proti Vietnamu vstúpilo zámerne hľadajúc zámienky, aby naklonilo obyvateľstvo k vojne.

blaf, blaf... iste, aj o toto môže ísť, ale keby vo Vietname neboli pri moci komunisti, a keby USA nemalo obavy z rozpínania komunizmu, tak o Vietnam ani nezakopnú... to je politika, kde ide aj o boj rôznych, či rozdielnych ideológii, a vojny sú pre určité ideologické zápasy ako stvorené, ideálne, lebo maskujú pravé príčiny. V Indonézii sa v roku 1965, z obáv rozpínania komunistov, ani nemaznali, rovno ich zmasakrovali, a bol pokoj... už tam nemajú obavy z rozpínania...

Citujem: Armáda na čele so Suhartom vyhlásila program - očista od komunistov. Do konca decembra 1965 bolo popravených 500 000 komunistov a 1 000 000 ľudí putovalo do koncentračných táborov.

odkaz
none
29

4. 05.02.2010, 10:53

-USA do 1. aj 2. svetovej vojny, aj do vojny proti Vietnamu vstúpilo zámerne hľadajúc zámienky, aby naklonilo obyvateľstvo k vojne.

blaf, blaf... iste, aj o toto môže ísť, ale keby vo Vietname neboli pri moci komunisti, a keby USA nemalo obavy z rozpínania komunizmu, tak o Vietnam ani nezakopnú... to je politika, kde ide aj o boj rôznych, či rozdielnych ideológii, a vojny sú pre určité ideologické zápasy ako stvorené, ideálne, lebo maskujú pravé príčiny. V Indonézii sa v roku 1965, z ob...

14.02.2010, 10:52
...že komunisti. čo už len vietnamský komunisti mohli spravit amerikre...komunisti sú aj na kube, aj v mnohých iných štátoch, prečo neišli aj tam? prečo nebojovali proti číne? ned to už je iná hrozba, nie vietnam, laos a podobné štátiky niekde v prdeli sveta....

neviem ako v prvej, ale v druhej vojne čakali dosť dlho kým sa aktívne zapojili. ved financovanie a materiálna pomoc k biznisu stačila....
none
32

29. 14.02.2010, 10:52

...že komunisti. čo už len vietnamský komunisti mohli spravit amerikre...komunisti sú aj na kube, aj v mnohých iných štátoch, prečo neišli aj tam? prečo nebojovali proti číne? ned to už je iná hrozba, nie vietnam, laos a podobné štátiky niekde v prdeli sveta....

neviem ako v prvej, ale v druhej vojne čakali dosť dlho kým sa aktívne zapojili. ved financovanie a materiálna pomoc k biznisu stačila....

14.02.2010, 12:34
kapitalizmus funguje iba na základe vojen,ináč je kríza,tak ako teraz...
none
33

32. 14.02.2010, 12:34

kapitalizmus funguje iba na základe vojen,ináč je kríza,tak ako teraz...

18.02.2010, 06:00
kapitalizmus funguje na základe kapitalizovaní ziskov a socializovaní strát
none
5
05.02.2010, 10:55
Svojimi príspevkami chcem povedať, že treba byť veľmi obozretní pred informáciami, ako sú podávané takými videami ako je toto Zeitgeist. Iste, sú tam aj pravdivé informácie, akurát sa s nimi manipuluje rovnako ako u oponentov... keď chcem niečo kritizovať, tak nebudem používať rovnakú faloš... to ako Boris, alebo hocikto, keď útok na WTC maskuje mimozemšťanmi.
none
11

5. 05.02.2010, 10:55

Svojimi príspevkami chcem povedať, že treba byť veľmi obozretní pred informáciami, ako sú podávané takými videami ako je toto Zeitgeist. Iste, sú tam aj pravdivé informácie, akurát sa s nimi manipuluje rovnako ako u oponentov... keď chcem niečo kritizovať, tak nebudem používať rovnakú faloš... to ako Boris, alebo hocikto, keď útok na WTC maskuje mimozemšťanmi.

05.02.2010, 11:40
Vlado,ja len ze WTC je uz dnes stara znama vec.Ine Kapacity v odbore uz davno "potvrdili" ze islo o detonaciu.
none
12

11. 05.02.2010, 11:40

Vlado,ja len ze WTC je uz dnes stara znama vec.Ine Kapacity v odbore uz davno "potvrdili" ze islo o detonaciu.

05.02.2010, 11:42
A nemozem za boha pochopit,preco to tak inteligentny clovek ako ty nechce vidiet..
none
21

12. 05.02.2010, 11:42

A nemozem za boha pochopit,preco to tak inteligentny clovek ako ty nechce vidiet..

05.02.2010, 12:37
Natalia, ja a inteligentný? Veď ja som vám všetkým rovnocenný diskutujúci.
none
15

11. 05.02.2010, 11:40

Vlado,ja len ze WTC je uz dnes stara znama vec.Ine Kapacity v odbore uz davno "potvrdili" ze islo o detonaciu.

05.02.2010, 11:46
ale vinnicí neboli potrestaní za smrť nevinných ľudí..tak čo z toho..
none
20

11. 05.02.2010, 11:40

Vlado,ja len ze WTC je uz dnes stara znama vec.Ine Kapacity v odbore uz davno "potvrdili" ze islo o detonaciu.

05.02.2010, 12:33
ziadna realna kapacita to nepotvrdila. Su to vsetko ludia, ktori nemaju uznanie vo svojom odbore, su to neviditelne nuly, ktore sa len potrebuju zviditelnovat. Cele je to vymysel.
none
31

20. 05.02.2010, 12:33

ziadna realna kapacita to nepotvrdila. Su to vsetko ludia, ktori nemaju uznanie vo svojom odbore, su to neviditelne nuly, ktore sa len potrebuju zviditelnovat. Cele je to vymysel.

14.02.2010, 10:57
nikto reálne uvažujúci so základným vzdelaním nemôže uznať že budova z železným jadrom sa môže zrútit volným pádom. na to nemusíš mat doktorát zo stavebného inžinierstva
none
17

5. 05.02.2010, 10:55

Svojimi príspevkami chcem povedať, že treba byť veľmi obozretní pred informáciami, ako sú podávané takými videami ako je toto Zeitgeist. Iste, sú tam aj pravdivé informácie, akurát sa s nimi manipuluje rovnako ako u oponentov... keď chcem niečo kritizovať, tak nebudem používať rovnakú faloš... to ako Boris, alebo hocikto, keď útok na WTC maskuje mimozemšťanmi.

05.02.2010, 11:54
Vlado už na to.. Prečítaj si Borisovu tému ..9/11 reč nebola o mimozenšanoch, ani v iných ním založených témach. Naše názory sa rozchádzali akurát v tom..Boris je presvedčený, že vinníci budú odhalení a potrestaní podľa platných zákonov..podľa mňa k žiadnému trestu nedôjde...
none
19

17. 05.02.2010, 11:54

Vlado už na to.. Prečítaj si Borisovu tému ..9/11 reč nebola o mimozenšanoch, ani v iných ním založených témach. Naše názory sa rozchádzali akurát v tom..Boris je presvedčený, že vinníci budú odhalení a potrestaní podľa platných zákonov..podľa mňa k žiadnému trestu nedôjde...

05.02.2010, 12:14
Inak Mojka aj ja si myslim,ze sa vyhnu trestu,na to su prilis velky Pani..
none
30

5. 05.02.2010, 10:55

Svojimi príspevkami chcem povedať, že treba byť veľmi obozretní pred informáciami, ako sú podávané takými videami ako je toto Zeitgeist. Iste, sú tam aj pravdivé informácie, akurát sa s nimi manipuluje rovnako ako u oponentov... keď chcem niečo kritizovať, tak nebudem používať rovnakú faloš... to ako Boris, alebo hocikto, keď útok na WTC maskuje mimozemšťanmi.

14.02.2010, 10:54
mimo...čo? to som ešte nepočul
none
14
05.02.2010, 11:46
Lebo ine kapacity povedali, aj ze existuje Boh, ci UFO a prečo ten Vlado za BOha neverí, ze to tak, je.
none
16

14. ranexil 05.02.2010, 11:46

Lebo ine kapacity povedali, aj ze existuje Boh, ci UFO a prečo ten Vlado za BOha neverí, ze to tak, je.

05.02.2010, 11:48
Nereaguj na moje prispevky,bud tak dobry,ja si tvoje trapne dristy tiez nevsimam
vdaka
none
18
05.02.2010, 11:55
Ach jo sprostá, ako vzdy.
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 152 925 B vygenerované za : 0.076 s unikátne zobrazenia tém : 50 177 unikátne zobrazenia blogov : 886 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Je to ako spoznať naplno svoj potenciál a využiť ho 😉 Je to ako ísť na 100% svojej kapacity, ktorú ako ČLOVEK si schopný mať 😉 Je to ako by si sa zobudil do nového nádherného sveta ...

citát dňa :

Musíš sa veľa učiť, aby si vedel, ako málo vieš.