Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Zeitgeist 2007 tvrdí

37
reakcií
1528
prečítaní
Tému 5. februára 2010, 10:15 založil NemoN.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
10. 02. 2010
45
28. 03. 2009
18
09. 02. 2011
4

1.
označiť príspevok

NemoN muž
   5. 2. 2010, 10:15 avatar
-Ježiš nežil, je len obrazom boha slnka, prototyp bol egyptský boh slnka Horus.
-Kresťanstvo sa vyvinulo z egyptské náboženstva, slúži na ovládanie ľudí.
-Nebude koniec sveta, len koniec veku rýb a prichádza vek vodnára.
-WTC aj Pentagon si dala zrútiť americká vláda, aby mala zámienku na vojnu proti terorizmu. Teror je len strašiak, zámienka na vojny v Ázii a na obmedzovanie osobnej slobody bežných ľudí.
-Centrálna banka požičiava peniaze vláde na úrok, vytvára krízy a zarába na vojnách.
-Školstvo je kontrolované vládou, aby sa mladí nenaučili kriticky myslieť.
-Televízia zabáva ľud, aby nepremýšľal.
-USA do 1. aj 2. svetovej vojny, aj do vojny proti Vietnamu vstúpilo zámerne hľadajúc zámienky, aby naklonilo obyvateľstvo k vojne.
-Vojny sa úmyselne predlžujú, ľud sa hucká proti sebe, aby centrálne banky a zbrojársky priemysel čím viac zarábal.
-USA, Canada a Mexico sa spojili do Americkej únie, plánujú spoločnú menu Amero. Cieľ: spojiť Európsku úniu s Americkou úniou aj Africkou úniou, až sa dosiahne jednotná vláda nad celým svetom.
-Snaha očipovať ľudí, kontrolovať každý ich krok a v prípade vybočenia ich zlikvidovať vypnutím chipu.
-Voľba medzi strachom a láskou.

2.
označiť príspevok

Vlado muž
   5. 2. 2010, 10:47 avatar
Uviedol si také heslovité informácie, s ktorými sa dá, aj nedá súhlasiť. Napríklad: -Televízia zabáva ľud, aby nepremýšľal.

Podľa mňa je to nepravdivá, aj pravdivá veta, podľa toho, aký konkrétny program budem mať na mysli, ale iste to neplatí na všetky programy, na televíziu ako celok. To môžeme smelo povedať, že: -Video Zeitgeist zabáva ľud, aby nepremýšľal.

Alebo: -Internetové informácie zabávajú ľud, aby nepremýšľal. Prázdne slová.
Súhlasí činčin, Mojka, Jojet, dorota

5.
označiť príspevok

ranexil muž
   5. 2. 2010, 10:58 avatar
UF, Vlado s tým zeitgeistom si to vystihol-robia presne to, o com hovoria, ze robia iní. Maju dobreho znalca ludskych dutych hlav.

6.
označiť príspevok

NemoN muž
   5. 2. 2010, 11:10 avatar
Veď sú američania  

7.
označiť príspevok

ranexil muž
   5. 2. 2010, 11:16 avatar
Su to nemci, podla mna. Zachvilu pojdu Americania do riti aj s vodcovstvom sveta.
Súhlasí Mojka

8.
označiť príspevok

Anette žena
   5. 2. 2010, 11:22 avatar
Dobrý postreh ran, ten názov, že Zeitgeist, to ozaj znie nemecky. Možno sa takto snažia vnútorne rozvrátiť američanov, aby Amerike prekazili jej veľkolepé plány.
Súhlasí ranexil

9.
označiť príspevok

ranexil muž
   5. 2. 2010, 11:27 avatar
To vidiet vo vsetkom, co robia Nemci a co robia Americania. Nemci vidia trendy, Americania iba svoju okamzitu chut zrat.

12.
označiť príspevok

Mojka žena
   5. 2. 2010, 11:43 avatar
veru tam, kam píšeš..až bude Putin opäť prezidentom Ruska...

30.
označiť príspevok

NemoN muž
   6. 2. 2010, 09:51 avatar
To Zeitgeist pretláča heslovité informácie. Zjavná snaha o manipuláciu verejnej mienky.

21.
označiť príspevok

Boris muž
   5. 2. 2010, 13:21 avatar
-Ježiš nežil, je len obrazom boha slnka, prototyp bol egyptský boh slnka Horus.
Toto je velka pravdepodobnost.
-Kresťanstvo sa vyvinulo z egyptské náboženstva, slúži na ovládanie ľudí.
Ci skutocne pochadzaju zaklady z egypta si nedovolim tvrdit, ale iste podobizne sa tam daju sledovat. ze sluzi len na ovladanie ludi a tom som presvedceny.
-Nebude koniec sveta, len koniec veku rýb a prichádza vek vodnára.
presne tak.. Malo by a dla mna uz zacina ludstvo so zmenou myslenia.. je to iba logicka kontinuita k skutocnosti, ze sme objavili a pouzivame informacne technologie.. Clovek dnes vstrebava 10x viac informacii ako kedykolvek predtym a to sa jednoznacne zapisuje aj v zmenejeho chapania vsetkeho a cas nam to bude neustale iba potvrdzovat. Ci sa to skutocne viaze na vek vodnara.. kto vie.
-WTC aj Pentagon si dala zrútiť americká vláda, aby mala zámienku na vojnu proti terorizmu. Teror je len strašiak, zámienka na vojny v Ázii a na obmedzovanie osobnej slobody bežných ľudí.
Toto je nevyvratitelny fakt.. Ze sa nevie spolocnost dovolat spravodlivosti je iba dokaz toho, v akom zvratenom systeme to zijeme a kym je kontrolovany. Amerika by bez svojich vojen nebola svetovou velmocou.. Nik si potri tom ich bojovani za mier a demokraciu nevsima, ze uchmatnu tej ci onej krajine nemale prirodne zdroje.. je to parazitujuca vlada a tvari sa ako vykonna ekonomika. Popri tom ten vysoky zivotny standart zarucuju LEN lacne zdroje, ktore boli ukradnute.
To sa ale prirodzene americkemu narodu prestavalo pacit a mnoho ludi zacalo zasadne nesuhlasit.. Uz vietnamska vojna bola zlomova a ludia pozadovali ukoncenie a v tomto trende ten narod pretrvaval.. PRETO US vlada potrebovala noveho strasiaka vdaka ktoremu by mohla opat s podporou naroda pokracovat vo svojich invaziach... terorizmus je idealny strasiak.. sam by som to lepsie nevymyslel. jo britania a us vlada ide ruka v ruke.. niet sa co cudovat kedze zaklady us pochadzaju z britanie no v us sa casom tato moc centralizovala a stala sa tou aktivnou castou.
-Centrálna banka požičiava peniaze vláde na úrok, vytvára krízy a zarába na vojnách.
Cetntralna banka vytvara nedostatok v podobe dlhu.. Ten dlh je zaruka, ze sa ludstvo nemoze dopracovat k nejakej sebestacnej forme.. Vzdy bude v strate a tym padom bude vzdy pod niekym. Kym tu bude tento peniaz a dlh neda sa hovorit o ziadnej slobode.
-Školstvo je kontrolované vládou, aby sa mladí nenaučili kriticky myslieť.
Absolutne a keby ste videli americke skolstvo asi by sa vam prevratil zaludok... to je propagandisticke a ucelove vychovavanie opic bez zaujmu svojvolne mysliet.. a cirkev sa do toho samozrejme zapaja tiez.
Rozumny clovek, ktory sa uz niekedy bavil s rodakom z ameriky vie, ze oni sice niesu sprosti uplne, ale pri debatach s nimi narazite na take zvlastne nepochopenia, ze je z nich jasne viditelne to ucelove vychovavanie. Nieco podobne ako s nabozenstvom.. jednoducho za iste veci oni nedovidia, pretoze nechcu-nevedia.. Ja osobne vela krat som si to vyskusal na vlastnej kozi a co som sa bavil s ludmi, ktori maju tiez tu skusenost maju po vacsine ten isty nazor. Len malo uvedomelych je, ktory tuto skrytu vychovu jednoducho odignorovali, ale pribuda ich prave vdaka tomu spominanemu informacnemu veku.

-Televízia zabáva ľud, aby nepremýšľal.
urcite ano.. ale zase musim suhlasit s Vladom, ze nie vsetky su taktoorientovane... no drviva vacsina urcite.. vid u nas makriza joj ci stv to su pakarne jak hovado.. tie cloveku skoro nic nedavaju... stv 2 ta uvadza aj veci na zamyslanie TA3 je spravodaj a celkom v pohode si myslim.. nebadam tam pretlacanie nejakeho nazoru. Internetove spravodaje su poniektore extremne pravicove a casto zavadzaju no najdu sa aj extremne lavicove oba pokladam za ucelove a zle, ktore iba prehlbuju krizu ludskeho vedomia.. vyvolavaju neznasanlivost.
-USA do 1. aj 2. svetovej vojny, aj do vojny proti Vietnamu vstúpilo zámerne hľadajúc zámienky, aby naklonilo obyvateľstvo k vojne.
k tomu je aj kopec dokazov. A bankove kartely radostne financovali vzdy obe strany.. samozrejme na dlh a mastne uroky.
Vojnu nikto nechce.. je to len bizznis a sluzi tym najvyssie.
-Vojny sa úmyselne predlžujú, ľud sa hucká proti sebe, aby centrálne banky a zbrojársky priemysel čím viac zarábal.
detto
-USA, Canada a Mexico sa spojili do Americkej únie, plánujú spoločnú menu Amero. Cieľ: spojiť Európsku úniu s Americkou úniou aj Africkou úniou, až sa dosiahne jednotná vláda nad celým svetom.
Kto sa o to zaujima vie, ze uz prebehlo niekolko rokovani co sa tyka spojenia ameriky kanady a mexika. Je to velmi pravdepodobne, ze sa k tomu blizi.
-Snaha očipovať ľudí, kontrolovať každý ich krok a v prípade vybočenia ich zlikvidovať vypnutím chipu.
Toto je samozrejme spekulacia.. No oni nepotrebuju ani cipy aby to mohli doviest az do absolutnej globalnej totality.
Pre toto je zasadny zachytny bod americky zakon Patriot Act. precitajte si o nom a snad vam trkne kam to speje.
-Voľba medzi strachom a láskou.
A toto je zasadna vec. Tato spolocnost zije v strachu... neustaleho strachu v roznych formach, ktory je prirodzenou zabranou tomu, aby sa ludia spravali tak, ako im je skutocne vlastne a to je mierumilovnost a spolocenskost. Zijeme vo svete falosnych hodnot a strachu.. to je cely problem nasej "zlej" civilizacie.

22.
označiť príspevok

Boris muž
   5. 2. 2010, 13:24 avatar
k tomu jezisovi.. ako to je skutocne neviem, ale osobne si myslim, ze bol a ze to bol iba velmi mudry a dobry clovek, ktoreho sa kazda nadvalada boji. no potom po takychto ludoch rastu vsakovake kulty.

27.
označiť príspevok

Vlado muž
   5. 2. 2010, 23:04 avatar
Boris, s tými dlhmi súhlasím. A potom sa z tej šlamastiky nevieme vymotať. Bankárom takéto zadlžovanie veľmi vyhovuje, lebo na tom zarábajú. Až príliš.

28.
označiť príspevok

Boris muž
   5. 2. 2010, 23:21 avatar
Vlado a vidis nejky koniec tym dlhom?

31.
označiť príspevok

NemoN muž
   6. 2. 2010, 09:51 avatar
Dobre si to rozobral.

29.
označiť príspevok

Ónya žena
   6. 2. 2010, 07:48 avatar
povedala by som, že za všetkým je viacmenej " skrytá trhová ? ekonomika, ..napr. kebY mala Amerika ropné polia, ..neskrývala by sa za "terorizmus"..Amerika /a aj rusi ) sú "vojensky " všade tam , kde chcú niečo pre seba získať - Potrebujú ovládnuť "svet" - cudzí štát - "silou" abY môhli čerpať " zdroje "pre seba. Televízia, školstvo, banky . o čom to je ? Predsa zase o peniazoch, na školstve sa šetrí zo štátneho rozpočtu do štátnej pokladnice, Tv ..čím viac kukáme tým viac finančne "tlstnú"..a banky majú predsa z nás jediný jasný osoh /o tom sa už tu veľa popísalo ). Za všetkým sú peniaze a veškeré výhody z toho plynúce...cieľ je vyvolať v ľuďoch závislosť, bezmocnosť a strach.
Súhlasí Boris

32.
označiť príspevok

Boris muž
   6. 2. 2010, 11:14 avatar
absolutne presne Onus.
peniaz je prezitok.. jeho doba osohu skoncila. Tak ako konci doba fosilnych paliv, ktore robia uz viac zleho, ako dobreho, tak aj era peniazu je uz na konci.. a bude nasou skazou, ak sa spod jeho vplyvu nevymanime.
Ono to bude dlhy proces na cele desatrocia pravdepodobne, ale raz treba zacat.
nove koncepty su a su vyborne.

33.
označiť príspevok

NemoN muž
   8. 2. 2010, 09:55 avatar
Uvidíme, ako slepý povedal.

3.
označiť príspevok

Vlado muž
   5. 2. 2010, 10:53 avatar

blaf, blaf... iste, aj o toto môže ísť, ale keby vo Vietname neboli pri moci komunisti, a keby USA nemalo obavy z rozpínania komunizmu, tak o Vietnam ani nezakopnú... to je politika, kde ide aj o boj rôznych, či rozdielnych ideológii, a vojny sú pre určité ideologické zápasy ako stvorené, ideálne, lebo maskujú pravé príčiny. V Indonézii sa v roku 1965, z obáv rozpínania komunistov, ani nemaznali, rovno ich zmasakrovali, a bol pokoj... už tam nemajú obavy z rozpínania...

Citujem: Armáda na čele so Suhartom vyhlásila program - očista od komunistov. Do konca decembra 1965 bolo popravených 500 000 komunistov a 1 000 000 ľudí putovalo do koncentračných táborov.

per-saturam.blogspot.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

34.
označiť príspevok

polepetko
   14. 2. 2010, 10:52 avatar
  ...že komunisti. čo už len vietnamský komunisti mohli spravit amerikre...komunisti sú aj na kube, aj v mnohých iných štátoch, prečo neišli aj tam? prečo nebojovali proti číne? ned to už je iná hrozba, nie vietnam, laos a podobné štátiky niekde v prdeli sveta....

neviem ako v prvej, ale v druhej vojne čakali dosť dlho kým sa aktívne zapojili. ved financovanie a materiálna pomoc k biznisu stačila....
Súhlasí NemoN

37.
označiť príspevok

fajer
   14. 2. 2010, 12:34 avatar
kapitalizmus funguje iba na základe vojen,ináč je kríza,tak ako teraz...

38.
označiť príspevok

polepetko
   18. 2. 2010, 06:00 avatar
kapitalizmus funguje na základe kapitalizovaní ziskov a socializovaní strát
Súhlasí NemoN

4.
označiť príspevok

Vlado muž
   5. 2. 2010, 10:55 avatar
Svojimi príspevkami chcem povedať, že treba byť veľmi obozretní pred informáciami, ako sú podávané takými videami ako je toto Zeitgeist. Iste, sú tam aj pravdivé informácie, akurát sa s nimi manipuluje rovnako ako u oponentov... keď chcem niečo kritizovať, tak nebudem používať rovnakú faloš... to ako Boris, alebo hocikto, keď útok na WTC maskuje mimozemšťanmi.
Súhlasí NemoN, Mojka, Jojet

10.
označiť príspevok

Natalia žena
   5. 2. 2010, 11:40

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

11.
označiť príspevok

Natalia žena
   5. 2. 2010, 11:42

20.
označiť príspevok

Vlado muž
   5. 2. 2010, 12:37 avatar
Natalia, ja a inteligentný? Veď ja som vám všetkým rovnocenný diskutujúci.

14.
označiť príspevok

Mojka žena
   5. 2. 2010, 11:46 avatar
ale vinnicí neboli potrestaní za smrť nevinných ľudí..tak čo z toho..
Súhlasí Natalia

19.
označiť príspevok

Lukas1 muž
   5. 2. 2010, 12:33 avatar
ziadna realna kapacita to nepotvrdila. Su to vsetko ludia, ktori nemaju uznanie vo svojom odbore, su to neviditelne nuly, ktore sa len potrebuju zviditelnovat. Cele je to vymysel.

36.
označiť príspevok

polepetko
   14. 2. 2010, 10:57 avatar
nikto reálne uvažujúci so základným vzdelaním nemôže uznať že budova z železným jadrom sa môže zrútit volným pádom. na to nemusíš mat doktorát zo stavebného inžinierstva

16.
označiť príspevok

Mojka žena
   5. 2. 2010, 11:54 avatar
Vlado už na to.. Prečítaj si Borisovu tému ..9/11 reč nebola o mimozenšanoch, ani v iných ním založených témach. Naše názory sa rozchádzali akurát v tom..Boris je presvedčený, že vinníci budú odhalení a potrestaní podľa platných zákonov..podľa mňa k žiadnému trestu nedôjde...
Súhlasí Natalia

18.
označiť príspevok

Natalia žena
   5. 2. 2010, 12:14

23.
označiť príspevok

Boris muž
   5. 2. 2010, 13:25 avatar
to by ma ani tak moc netrapilo..
No bolo by pekne, keby si z toho ludia zobrali aspon konecne ponaucenie.

24.
označiť príspevok

Mojka žena
   5. 2. 2010, 13:40 avatar
nuž veru Boris, ľudia si berú z toho ponaučenie..náš minister vnútra medzi prvými, robí výcvik policajtov  ..keby čírou náhodou.. nestal sa opäť ministrom vnútra...

25.
označiť príspevok

Boris muž
   5. 2. 2010, 13:44 avatar
nas minister je stale minister.. to je dokaz ze ludia kaslu na veskere ponaucenie.

26.
označiť príspevok

myrai žena
   5. 2. 2010, 13:54 avatar
hm ja kaslem a nielen na ministra
booze, ako som si sofistikovane zamorila par tem a je mi dobre..

35.
označiť príspevok

polepetko
   14. 2. 2010, 10:54 avatar
mimo...čo? to som ešte nepočul  

13.
označiť príspevok

ranexil muž
   5. 2. 2010, 11:46 avatar
Lebo ine kapacity povedali, aj ze existuje Boh, ci UFO a prečo ten Vlado za BOha neverí, ze to tak, je. 

15.
označiť príspevok

Natalia žena
   5. 2. 2010, 11:48

17.
označiť príspevok

ranexil muž
   5. 2. 2010, 11:55 avatar
Ach jo sprostá, ako vzdy. 
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 21:53,  vieš čo hovoril rodič synovi, ktorého šikanovali, keď už dôjdeš do cieľa, mal by si...
dnes, 21:48,  všeobecná ***rová sánka
dnes, 21:43,  milé média ešte Vám musíme oznámiť čo niekto vypisoval zo zamestnancov, keď sme pozerali...
dnes, 21:43,  Prestávka. *15
dnes, 21:42,  Perfektný výber hudby.
dnes, 21:34,  Tieto veľmocenské nemocnice musia byť náš vzor
dnes, 21:33,  aj my sme zakopli u starej turej
dnes, 21:32,  tento mesiac ešte máme "ešte" nezaplatené príspevky a tak ľudia, ktorí môžte...
dnes, 21:30,  Na západnom Slovensku vaše hovná hnedé nefungujú nackovia
dnes, 21:28,  tento mesiac sa nám snívali dva sny, o ktorých vieme že boli, len si ich na nich nespomíname
dnes, 21:28,  Tak v Trenčíne ako na Myjave sa fašisti dozvedeli pravdu i v Starej Turej...
dnes, 21:27,  staroturanci k tomu dostali aj takúto krásnu pozvánočku,dnes večer sa nám tu ako...
dnes, 21:27,  JA sa nikde neponáhľam, čakám len na SMRŤ ;)
dnes, 21:26,  Bijjou ponáhľame sa všetci, len niektorí majú prázdne sny a prázdne košíky a v cieli by...
dnes, 21:22,  To nie je nový trestný čin . Ak niekto chce byt xenofov rasista a fašista a kričí pozor...
dnes, 21:20,  stužkových hostí by som sa opýtal, či už boli oklamaní v obchodnom dome, ak keď ich...
dnes, 21:19,  súdruh . Ja som nemal možnosť realne pomôcť migrantov lebo tvoji bubaci na slovensku...
dnes, 21:19,  niečo podobné som uz postla na fotónkove fórum.
dnes, 21:15,  Nebuď smutná láska moja ;) Bez pyromanov by požiarnici nemali robotu ;)
dnes, 21:14,  15. dobre, škoda reči .
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Staroba je smutná, ale je to zatiaľ jediná známa možnosť, ako sa dožiť vysokého veku.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(115 920 bytes in 0,406 seconds)