Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Zahraničná spojka na vraždu - Pavla Holcová

19
reakcií
789
prečítaní
Tému 5. marca 2018, 18:07 založil Kasafran.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
27. 06. 2016
66
09. 10. 2019
1
29. 03. 2012
116
 
 


1.
označiť príspevok

Kasafran
   5. 3. 2018, 18:07 avatar
Zahraničná spojka na vraždu - Pavla Holcová

Povedzme si niečo o novinárskej praxi a zahraničných sieťach.
Novinár Kuciak bol začiatočník. Začiatočníci robia vždy najšpinavšie práce. V niektorých oboroch to znamená behať po teréne, ale v prípade politicky slúžiacich novinárov to znamená prijímať všetko, čo im pridelia, urobiť nezáživnú robotu a potom to zverejniť pod svojím menom.
S Kuciakom spolupracovali Tódová a Nicholson - obaja sa k tomu s nadšením hlásili po jeho smrti. Týchto dvoch netreba príliš predstavovať. Todová je všeobecne známa hysterka z tlačoviek a Nicholson je proste taký spomalený agent tajných služieb (minimálne niečo ako štb donášač - ak to nie je pravda, tak zožeriem svoj klobúk). Nicholson sa práve pár týždňov pred vraždou odsťahoval do Kanady.
Zaujímavejšia osoba je Kuciakov link do zahraničia, aktivistka organizácie "Člověk v tísni", oficiálna zakladateľka "Českého centra pro investigativní žurnalistiku", Pavla Holcová.

Táto česká novinárka uplynulý rok a pol spolupracovala s Kuciakom na jeho článkoch. Zaujímavá je táto forma spolupráce - skúsená novinárka údajne robila rešerše pre eléva. Skúsme to uviesť na správnu mieru - úkolovala ho, dávala mu priamo materiály, ktoré mal zverejňovať ako vlastné.
Holcovej Centrum bolo okrem iného zapojené do projektu Organized Crime and Corruption Reporting Project (Projekt pre reportovanie organizovaného zločinu a korupcie), čo je konzorcium združujúce podobné nižšie organizácie "novinárov". To boli teda jej horúce témy, jej nástroj, pomocou ktorého sa masíruje verejna mienka, vyvoláva nespokojnosť. Slovko "organized crime" môže znamenať ekonomickú kriminalitu, ale vyvoláva aj myšlienku na nájomné vraždy, ktoré organizovaný zločin takmer vždy sprevádzajú. Zaoberala sa Holcová aj aspektami vplyvu nájomných vrážd na spoločenskú atmosféru?

Holcová podala Kuciakovi aj materiály o Panama Papers. Nie je celkom jasné, prečo práve jemu, nie sú pre túto tému na Slovensku lepší, skúsenejší novinári?
Teraz Holcovú vraj stráži polícia, jej meno rýchlo zmizlo z článkov o prípade. "Nezlobte se, ale nechci a nemůžu se k tomu vyjadřovat," povedala Respektu. Nemôže? Zmysel pre povinné služobné mlčanie?
Sú veľmi zaujímavé tieto vzťahy novinárov na zahraničie. Prečo mladých slovenských novinárov musia vychovávať spoza hraníc? Vedia vôbec, kto sú tí ľudia, s ktorými spolupracujú? Vedia, pre aké organizácie pracujú? Česko bolo vždy pre slovenských kolaborantov spojka do USA. Všetky veci išli za starých čias cez Prahu a doteraz je to základný medzistupeň - americkí agenti tajných služieb pre túto lokalitu, najčastejšie starí emigrantskí Česi, doteraz považujú Slovensko len za český dvořeček.
Holcová bola a je teda výrazne organizovaná, až do takej miery, že sa to nedá nevidieť - ale ani všetko vidieť. Bola to znalkyňa tématiky korupcie a vrážd. A vedela poradiť, kto je kto na slovenskej novinárskej scéne. Kuciaka poznala azda najlepšie. Na druhej strane, o jej linkách na Ameriku ja nepochybujem. Určite im podávala informácie, prečo nie, že.

Takmer sa človek čuduje, že Holcová tiež už nie je v Kanade...

iné zdroje Trend
Autor: Norman
téma: politická moc
forma: aktualita

nadhlad.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


2.
označiť príspevok

Lemmy muž
   7. 3. 2018, 03:22 avatar
Kasafran, počúvaj, čo o tebe povedal predseda NR SR Andrej Danko: Pre mňa je netvor ten, kto spáchal túto vraždu. Ale zlým človekom pre mňa je aj ten, kto túto vraždu zneužíva. A to na akýkoľvek účel.

Lebo ty zneužívaš vraždu na svoje politické ciele.

Vyhlásenie predsedu NR SR Andreja Danka:
www.humanisti.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


3.
označiť príspevok

Kasafran
   7. 3. 2018, 10:45 avatar
Lemmy,
síce nepočujem, ale opäť a viackrát opakovane vidím/čítam, ako sa Ožiareného spôsobom a akoby z toho istého "ideového" zdroja, pokúšaš splietať aj svoje "rozsudky" voči Tebou "súdeným a odsudzovaným" oponentom...
Veď, akože inak - zrejme aj podľa Teba musí byť každému človeku predsa jasné, že pod menom Soroš sa po celom svete pohybuje a filantropické služby poskytuje ten najhumánnejší/najľudskejší svetový miliardár, akého doteraz zrodilo božstvo Zlatého teľaťa. A taká "osobnosť" predsa nemôže všestranne nepodporovať a neinštruovať takých svojich ctiteľov, akými sú u nás Kiska, Bútora, Demeš, Dzurinda, Mikloš, Žitňanská, Šebej, Osuský, Šimečka ml., Sulík, Matovič a stovky ďalších, medzi ktorými máš svoje nezastupiteľné miesto aj Ty...!

“George Soros je, trúfam si povedať, môj priateľ, aj keď sme sa už dlho nevideli. Je to jeden z najlepších finančníkov. Časť svojich peňazí dáva na to, aby pomáhal liberálnej demokracii,” tvrdí Šimečka.

Následne odhalil/prezradil doteraz utajovanú šokujúcu skutočnosť:
“Možno aj vďaka Sorosovým peniazom, ktorými pomáhal mimovládnym organizáciám, aby chodili po Slovensku a burcovali proti Mečiarovi, dokonca bez jeho peňazí by sme to možno neboli dokázali. Čiže pre mňa je to človek, ktorý nám pomohol poraziť Mečiara.” M. Šimečka, Denník N...

No a aj teraz opäť, vďaka takým sorošovským "filantropickým" zdrojom a úlohám, Sorošove mimovládky na Slovensku začali "oranžové" prevratové aktivity a pochody za zvrhnutie našej súčasnej koaličnej vlády!
Lemmy, som skutočne zvedavý, akým človekom nazveš sám seba potom, keď budú odhalení skutoční vrahovia a režiséri tejto ničím neospravedlniteľnej zákernej vraždy...?


4.
označiť príspevok

Lemmy muž
   7. 3. 2018, 11:19 avatar
Kasafran, jednoducho, si zlý človek. A zlo plodí zlo, ako povedal predseda NR SR Andrej Danko.


5.
označiť príspevok

Kasafran
   7. 3. 2018, 14:52 avatar
Lemmy,
to som skutočne nepredpokladal, že dovolíš svojmu vedomiu, svedomiu a morálke "humanistu" klesnúť až na takú vysokú "neoliberálnu" úroveň...
Už Ti nestačí svojimi aktivitami na tomto DF dobiehať a predbiehať skupinu Ožiareného, už si trúfaš aj na Sulíka, Matoviča a Kollára...


6.
označiť príspevok

Lemmy muž
   7. 3. 2018, 15:41 avatar
Nie, trúfam si na fašistov ako si ty, Kasafran! www.humanisti.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Si zlý človek, bezcharakterný pokrytec.


7.
označiť príspevok

Lemmy muž
   7. 3. 2018, 15:47 avatar
Kasafran, si fašistická sviňa, Fred ohovára a špiní Slovákov, a ty mlčíš! Prečo si taký srab, a nekritizuješ ho za to?


8.
označiť príspevok

Kasafran
   7. 3. 2018, 16:59 avatar
Lemmy,
už si si viackrát aj na tomto DF ten svoj falošný humanizmus skoro úplne obnažil - len tak pokračuj a naďalej rozhadzuj, roztrusuj, rozsievaj perly svojho neoliberálneho "ducha", nech čím skôr ostaneš celkom nahým bez "cisárových nových šiat"...!
Súhlasí Romanov


9.
označiť príspevok

Fotooon muž
   7. 3. 2018, 17:15

Príspevok bol vymazaný administrátorom.17.
označiť príspevok

Lemmy muž
   8. 3. 2018, 14:12 avatar
Kasafran, budem ťa kritizovať dovtedy, kým neprestaneš šíriť a propagovať fašizmus. Nedám ti pokoj, keď budeš tárať fašistické nezmysly. Samozrejme, keď budeš len klamať, budeš miernejší. Akosi si začínam zvykať na to, že klameš jedna radosť, a nebaví ma upozorňovať ťa na každé klamstvo, ktoré napíšeš. www.humanisti.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Súhlas ti dal Romanov.  Známka 1, ocenenie, že mám pravdu.
Súhlasí Scarlet666


18.
označiť príspevok

Kasafran
   8. 3. 2018, 14:28 avatar
(17) Lemmy,
nevieš si stále uvedomiť, že tie Tebou skryte i otvorene obhajované "sionistické mlyny" už melú z posledného a čo nevidieť celkom zomelú aj zvyšky Tvojej morálky, vedomia aj so zvyškami Tvojho zdravého rozumu...?
Súhlasí Romanov


19.
označiť príspevok

Lemmy muž
   8. 3. 2018, 14:33 avatar
Kasafran, ty si veľmi hlúpy človek. Trepeš také nezmysly, že sa čudujem, že ti dali ocenenie z KSS. Ty si neuvedomuješ, že robíš všetko pre to, aby komunisti mali nulové volebné preferencie? Ty nemáš rozum, aspoň nie zdravý. Nakazil si sa fašizmom, a to je bieda u komunistu.


20.
označiť príspevok

Kasafran
   8. 3. 2018, 15:51 avatar
(19) Lemmy,
ako skutočný dlhoročný svetský humanista a komunista ľutujem Tvoje "humanitárne" rozhodnutie/upadnutie nechať aj tie posledné zvyšky svojho zdravého rozumu domlieť v tom spomínanom sionfašistickom mlyne. Ak sa ešte dokážeš vrátiť aspoň k vedomiu svojho skutočne milého avatara, potom budeš mať ešte šancu stať sa nesionfašistickým antikomunistom...


10.
označiť príspevok

Kasafran
   7. 3. 2018, 17:32 avatar
Fotooon,
tým mne a ostatným súdnym účastníkom tohto DF, nebodaj, chceš vyjaviť tajomstvo, že disponuješ aspoň jedným vlastným názorom...?
Pokojne pokračuj v tom seba odhaľovaní aj ďalej, nech čím skôr zistíme, či nám na ich spočítanie stačia prsty jednej alebo dvoch rúk...


11.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   7. 3. 2018, 17:37 avatar
Ale aspon uz upustil od toho ze BIBLIA je bozie slovo


12.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   7. 3. 2018, 17:38 avatar
Este ho naucit ze BIBLIA je kniha plna bludov a uz bude vystarany


13.
označiť príspevok

Kasafran
   7. 3. 2018, 17:58 avatar
EnaXnaY,
to mi voľáko ušlo - je to tým, že ani jeho všetky duchaplnosti na tomto DF nesledujem. Ale ak je tak, držím mu potom všetky palce k čo najskoršiemu návratu k jeho "márnotratne" stratenému rozumu...


14.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   7. 3. 2018, 18:44 avatar
Pisal to hen predchvilou ked sa hadal so Shagarou


15.
označiť príspevok

Kasafran
   7. 3. 2018, 18:57 avatar
EnaXnaY,
ďakujem za vysvetlenie - odchádzam pozrieť si TN...


16.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   7. 3. 2018, 19:16 avatar
Nemas vobec zac
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 19:02,  Starý chren, ak by dostal dosť tej múdrosti a nie len omrvinky z nej, potom by ho neovplyvnil...
dnes, 18:59,  -era-, "opice sa predsa od nás líšia minimálne 1,44 percentami DNA" ako samostatná...
dnes, 18:55,  Europarlament prijal slogan tejto rasistickej organizácie -...
dnes, 18:54,  No vidíš Starý chren europarlament, médiá podporujú túto rasistickú organizáciu
dnes, 18:52,  Tu na fóre. Ty.
dnes, 18:50,  Dokonca námestie pred Bielym domom nesie nový názov tejto rasistickej organizácie....
dnes, 18:48,  Starý chren kde v EU politici či médiá kritizujú rasizmus BLM ???
dnes, 18:47,  Ked šachy sú rasistické lebo sa tradične začína bielou figúrkou
dnes, 18:47,  Napríklad tu.
dnes, 18:46,  Obhajujú ich politici, médiá ! Kde si videl, počul kritiku rasistov z BLM ?
dnes, 18:46,  Aj tak rád by som si vypočul, koho podľa teológa Šalamún predobrazuje.
dnes, 18:44,  Ale bez čiernych kláves by to nebolo ono.
dnes, 18:43,  Kto ich podporuje?
dnes, 18:42,  Dostal. Však si o ňu prosil. A určitý čas aj múdro konal. Len urobil chybu, že si zobral...
dnes, 18:35,  Starý chren lenže čiernych rasistov neodsudzujú, nekritizujú naopak podporujú
dnes, 18:34,  Nie je aj klavír rasistický, biele klávesy sú väčšie ako čierne :)
dnes, 18:34,  Rasisti sú na obidvoch stranách. Aj medzi bielymi, aj medzi čiernymi.
dnes, 18:30,  Hneď som vedel kto to napísal :)
dnes, 18:29,  nám to vôbec nevadí :) Nechceme žiť večne :)
dnes, 18:28,  To bude asi nejaký ich základný princíp štúdia Písma :)
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Falošný priateľ je horší ako nepriateľ, pretože nepriateľovi sa vyhýbaš a priateľovi veríš.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(82 972 bytes in 0,306 seconds)