Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Za posledných 10000 rokov všetky náboženstvá hovoria o mimozemšťanoch a v jadre sú si posobné

42
reakcií
1684
prečítaní
Tému 17. marca 2012, 15:09 založil havran.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

havran
   17. 3. 2012, 15:09 avatar
To čím sa náboženstvá odlišujú , je deformácia spôsobená svetskou mocou , aby náboženstvá slúžili svetskej moci.
Podstatu ktorá sprostredkuje informáciu o mimozemských civilizáciach svetská moc zahalila do politických hábov , alebo nadprirodzených "božích" zjavení.
Súhlasí Didííííí

35.
označiť príspevok

blueevil
   17. 3. 2012, 21:23 avatar
ten kto zostavoval "sled udalosti" bol ovplyvneny dobou, teda kulturou a hlavne panovnikom v danej lokalite, nie potrebou skumat realitu. dnes je to ľahostajne z dvoch dôvodov: neprepisat tonu učebnic a nepodkopat autoritu vedcov, alebo zamerne držat ľudi v chaose, aby boli ľahšie ovladateľni, pretože existuje niečo ako univerzalna inteligencia, či inštinkt, kedy ti hovori pravdu. ked to vnutorne podkopavaš, davaš podvedome suhlas k rozloženiu svojho ja. dnes je smiešne, koľko ľudi neveri na duchov, mimozemštanov, alebo to, že Giza je od mimozemštanov, hoci nieje zdaleka najstaršia stavba, aku pozname a pri tom je to realita... ale to je asi podmienene aj niečim viac ako potrebou vediet pravdu
http://www.youtube.com/watch?v=YQVpLCDqd70 Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

2.
označiť príspevok

havran
   17. 3. 2012, 15:15 avatar
Staré mapy zobrazujú to , čo sa "objavilo"až o 500 storočí. Napr Antarktída až v 19. storočí , ako mohli vzniknúť mapy Antarktídy , ktoré sa pochádzali z 14-tého storočia? V proporciach piramíd sú zabudované matematické konštanty , ktoré objavili až o 4000 rokov /Pí/
Súhlasí Ranexill, Ónya

22.
označiť príspevok

Ónya žena
   17. 3. 2012, 16:45 avatar
havranko..je známe, že to bola veľmi vyspelá civilizácia...skutočne svojim vývojom na vysokej vedomostnej úrovni,..potom prišiel ten. tzv,. koniec , ..a "zbytky" živých bytostí, ktoré ostali sa degenerovali - a tak vyzerá súčasná civilizácia...sme pozostatkami toho, čo bolo, ...už sa nemáme kam posunúť.

42.
označiť príspevok

Sono Daxis a-Lia muž
   19. 4. 2012, 18:09 avatar
Tento názor odmietam.

43.
označiť príspevok

havran
   19. 4. 2012, 18:18 avatar
Sono Daxis a-Lia - len si odmietaj - to je dnes moderné - však sa staneš ortodoxný - to boli aj eštebáci - chlapče bez demokratickej a vyspelej komunikácie sa nedostaneme ďalej ako s tými eštebákmi ktorí ťa tak tlačia v žalúdku - si dobrý prototyp len tak ďalej.

24.
označiť príspevok

lubmar muž
   17. 3. 2012, 17:11 avatar
Na Veľkej pyramíde v Gíze je iba pomer 11:7,čo nám lákavo pripomína PI/2. O ostatných pyramídach sa v tejto súvislosti mnoho nevie.
Vieme zo záznamov na papyruse, že Egypťania počítali plochu kruhu pomocou menej presného čísla 256/81 = 3,16049.
Priblíženie PI = 22/7 = 3,14163 je zmieňované až v roku 225 pred n.l. grékom Archimedom zo Syrakúz.
Ale treba opakovať, čo je málo známe a v záujme niektorých kruhov i doteraz potláčané (PHI malo na starovekých ľudí čarovné efekty, čo môžu i dnes mnohí umelci potvrdiť), že Veľká pyramída
je stelesnením ZLATÉHO REZU ako i mnohé nepočetné stavby a diela staroveku.
(2krát bočná strana/základňa=PHI,v egypt. lakťoch 2 x 356 : 440 = 1,618.)

26.
označiť príspevok

Ranexill muž
   17. 3. 2012, 18:37 avatar
Nie, mylis sa. Dokonca ani zakladna nie je stvorec,a le osemuholnik. A co sa tyka pomerov, tak najmarkantnejsie danu vec vidno na pohrebnej komore. Pyramida zosobnuje znalost straeho zanikleho sveta a tiez sa nachadza na najsirsom obvode nasj planety, dke mimo ineho sa nachadza aj velikonocny ostrov s jej moai aleo Mohendzo Daro v Indii ci Biele pyramidy v Cine, alebo rodisko Abrahama Ur atd.
Greci uz len cosi vycmuchali z povodnych znalosti, ked sa dostali do kniznice stareho egypta, ale to je asi tak vsetko.
A napisal som to tu len po pameti, tak ma velmi neotravuj, aby som si dal robotu.

3.
označiť príspevok

havran
   17. 3. 2012, 15:24 avatar
Úžasné technické a technologické výkony pri budovaní piramíd , inžiniering a moderná technika pri budovaní Asuánu len s ťažkosťami po rozrezaní soch , mohli tieto preniesť , ako ich tam dopravili v celku?

4.
označiť príspevok

havran
   17. 3. 2012, 15:26 avatar
2000 ton vážiaca plošina bola dopravená zo vzdialenosti 260 km / v celku/- Ako? To nedokážeme ani dnes.
Súhlasí Ranexill

28.
označiť príspevok

kolac
   17. 3. 2012, 20:36 avatar
No dnes to dokažeme havran. Ta egyptska civilzacia ta nejak bere. V niecom mas pravdu ale nieco by si si mal overit než to sem pustiš.

31.
označiť príspevok

Ranexill muž
   17. 3. 2012, 20:56 avatar
kolac. Nedokazeme prepravit 2000 ton. Este 200

30.
označiť príspevok

blueevil
   17. 3. 2012, 20:44 avatar
min. 20 000 ton

34.
označiť príspevok

clear1 muž
   17. 3. 2012, 21:17 avatar
havran už tu raz taká téma bola. Nechce sa mi ešte raz všetko vypisovať, tak to sem skopčím:

"blbosť, pozri si niekedy Discovery keď budú dávať o pyramídach. Tisíce ľudí zarezávalo s kladivami a dlátami v rukách, našlo sa nespočetné množstvo zničených nástrojov na obrábanie kameňa."

""Kameň sa ťažil zvyčajne tak, že do steny lomu sa vyhĺbila diera, do nej sa vrazil drevený klin a ten sa tak dlho polieval vodou, kým nenapučal tak, že roztrhol skalu; menej často sa kvádre vytesávali zo steny dlátami. Odlomený balvan bol potom otesaný a dopravený na stavenisko, najprv plťou, ak bol potrebný transport po rieke, potom naložený na drevené sane a ťahaný lanami. Egyptské stavebné pomôcky sú až žalostne jednoduché – zakladali sa na princípe valca a šikmej plochy, a svoje “zdvíhacie stroje” umiestňovali buď priamo na jednotlivé stupne pyramídy, alebo na šikmú rampu postavenú k stene pyramídy."

"Fakty sú nasledovné, citujem: "Pri jej stavbe použili kvádre s priemerným objemom jeden meter kubický. Približný počet kvádrov je teda 2 300 000, pričom najmenší kváder váži dve tony a najväčší štyridsať."

Viac na: Prečo vznikli pyramídy v Gíze alebo kto ich stvoril?#ixzz1pPJ8iebb

36.
označiť príspevok

Ónya žena
   17. 3. 2012, 21:31 avatar
clear..pri analýze kameňov z pyramíd..sa zistilo, že egypťania použili aj umelý kameń,..mali vynikajúcu technológiu..kamennú drť, ktorú zmiešavali s nejakým pojidlom a tú nalievali do pripravených drevenných foriem, ..preto sú všetky kamene skoro rovnakej veľkosti a zdanlivo pekne "otesané, ..výskumníci v jednom kameni našli ľudský vlas..))
Voda je to čo kameň zmäkčuje..môže to byť aj žula, ktorá sa dobre opracováva pod tečúcou vodu, ..o Michelangelovi je známe že tvrdý kameň opracovával vo vode.
Egypťania mali techniku prepravy kameňov po piesku na drevenných valcoch, ťahanú lanami.. polievali piesok aby sa kĺzal.). Lenže vysvetli, ako prepravili niekoľko ton šutrov po vode.

37.
označiť príspevok

clear1 muž
   17. 3. 2012, 21:33 avatar
Óny víš čo, nevím Ti to takto z hlavy povedat..  
Súhlasí Ónya

38.
označiť príspevok

Ónya žena
   17. 3. 2012, 21:38 avatar
to je práve tá záhada ..pretože takéto ťažkotonážne šutre prepravovali po vode tisíce kilometrov..
(inak medzi nami dievčatami clear..netrpíš v poslednom čase nízkym tlakom ? 
Súhlasí dubák

39.
označiť príspevok

clear1 muž
   17. 3. 2012, 21:50 avatar
Neviem o tom, tlak som si nemeral asi 11 rokov.. Prečo ? Vyzerám blede ?  

40.
označiť príspevok

Ónya žena
   17. 3. 2012, 21:54 avatar
mnooo...od včera sa mi nepozdávaš ...neviem či si v dobrej "forme .. si to ty ?..   

41.
označiť príspevok

clear1 muž
   17. 3. 2012, 22:02 avatar
Jááj, neboj, som len trochu na ihličkách. Dokončuje sa niečo, čo keď sa dokončí tak bude veľmi dobre. Istotu Ti ale dnes nikto nedá a tak mám nervy na dranc..   Ale nie, nervy nemám, ale nieje mi všetko jedno, ide naozaj o veľa. Nechcem k tomu radšej nič bližšie, prepáč  
Súhlasí Ónya

5.
označiť príspevok

havran
   17. 3. 2012, 15:27 avatar
Tí čo to umožnili , museli byť v očiach pozemšťanov bohovia....

6.
označiť príspevok

havran
   17. 3. 2012, 15:31 avatar
Avšak , ako vždy sa našli "šamani" , ktorínepochopiteľné a ohromujúce prehlasili za božské , a od bohov odvodili svoju moc.

8.
označiť príspevok

Ranexill muž
   17. 3. 2012, 15:34 avatar
Ale nie...len zíde z oci zide z ymsle, ale nastupnictvo pretrvava. Takze iba to sa prejavilo, ze egocentrizmus bral svoje akoby bol Bohom.

10.
označiť príspevok

havran
   17. 3. 2012, 15:41 avatar
Ranexill - nezišlo z očí , len tisícročia nám ich niekto zatvára , aby sme nevideli pravdu...

11.
označiť príspevok

Ranexill muž
   17. 3. 2012, 15:42 avatar
AK by si ich poznal osobne ako ja, tak by si vedel, ze to bolo ich prianím a nie ludskym.

7.
označiť príspevok

Ranexill muž
   17. 3. 2012, 15:33 avatar
Poznali a poznaju skutocny zaklad hmoty. O tom to vsetko je.

9.
označiť príspevok

havran
   17. 3. 2012, 15:36 avatar
Ten názor som už počul , že dokázali zrušiť gravitáciu pod objektom - ale to len zaklínaním fakt nejde , to ukazuje na nepochopiteľnú vyspelosť civilizácie.

12.
označiť príspevok

Ranexill muž
   17. 3. 2012, 15:45 avatar
Ide to aj zaklinaním. Rozsiahla nauka o vibraciach slova ich farbe , odtienoch a vlastnostiach kazdej hlasky a spojitosti k prvkom je zakladom carovania. Avsak na ucinnu kliatbu treba hovorit recou bohou a nie recou , ktora je mimo rezonanciu s prvkami.Cely svet hovrí jazykmi neschopnymi zasahovat do struktur .
Havran nemuc ma ...

13.
označiť príspevok

havran
   17. 3. 2012, 15:51 avatar
Ranexill - myslím , že preceňuješ mystiku - aj vybrácia slova má svoju materiálnu podstatu

14.
označiť príspevok

Ranexill muž
   17. 3. 2012, 15:53 avatar
Mne na tom nezalezi.

15.
označiť príspevok

havran
   17. 3. 2012, 15:53 avatar
Ranexill - asi si dnes veľmi ďaleko ......

16.
označiť príspevok

Ranexill muž
   17. 3. 2012, 15:59 avatar
havran ak by si roky stale omielal to iste bez odozvy, vysral by si nato. Pootm ked uz by si videl, ze obcas niekto aj nieoc vie ani by ta to netanklo...len uz by sa ti anozaj nechcelo nic omielat znovu.
Su tu, su na zemi, nevidno ich , pokracuju v tom co zacali pred vekmi a nepraju si aby sme o nic vedeli. Potom prestavame zit svoje zivoty, ale sa snazime ziskat naskok oproti sukmenovcom tym co od nich vypacime. Vykasli anto.

17.
označiť príspevok

havran
   17. 3. 2012, 16:04 avatar
Ranexill - myslíš , že sme pre nich rezervácia , ktorú nechcú infiltrovať vlastným zásahom?

18.
označiť príspevok

havran
   17. 3. 2012, 16:10 avatar
Na svete sa zorhanizovali fenómény moci , ktoré odmietajú všetko , čo nasvedčuje , že vo Vesmíre nie sme sami

19.
označiť príspevok

Ranexill muž
   17. 3. 2012, 16:14 avatar
A co das za dokaz? Je to pre teba tak strasne dolezite? Neda ti to nic. Pochopís iba obludnost vlastneho druhu. Uplnu picovskost.

25.
označiť príspevok

Ónya žena
   17. 3. 2012, 17:12 avatar
môžeme pripustiť, ...že tí, čo to umožnili , bo chceli aby to bolo tak, ako " vyššie sily., svoje plány sprostredkovávajú cez " " niekoho " pozemského - "vyvoleného../df je alergické na tento výraz )) .. ...neviem , tuším sa na jeho vedomie napoja a vedú ho , pomáhajú, aby veci šli tak ako majú ,...ovšem môžu ho tým aj zničiť ..nemám v tom celkom jasno, 

20.
označiť príspevok

havran
   17. 3. 2012, 16:24 avatar
Ranexill - myslím , že sme uprostred toho , čomu sa hovorí nová epocha a moment , keď prasknú obruče spútavajúce ľudského ducha už nie sú ďaleko
Súhlasí Kasafran

27.
označiť príspevok

Ranexill muž
   17. 3. 2012, 20:13 avatar
havran, kazdy zrod sprevadza bolest rodicky. Dieta - nevedome nevie co sa s ním deje, len je vedené k svetlu.
Obavam sa ze to bude ....

21.
označiť príspevok

havran
   17. 3. 2012, 16:26 avatar
Vymývanie mozgov pomocou svätých lží nadobúda nadkritické rozmery , čo však svedčí o ich blízkom konci

23.
označiť príspevok

Ranexill muž
   17. 3. 2012, 16:57 avatar
..ak by si poznal pravdu, pekne krasne by si omielal aj ty dookola modlitby s nimi.

29.
označiť príspevok

blueevil
   17. 3. 2012, 20:41 avatar
niekto ku kľudu potrebuje sa naladit modlitbou, iny vraždou, nemaš to jedno ? dôležity je vysledok, ktory ti prinesie ovocie, alebo utrpenie.

32.
označiť príspevok

Ranexill muž
   17. 3. 2012, 21:01 avatar
ovocie, kamen urazu cloveka.

33.
označiť príspevok

blueevil
   17. 3. 2012, 21:11 avatar
naopak, ovocie je unik z temnoty. človek, ktory si nahromadil "odpad" z minulych životov, nebude štastny, pretože sa dostava do konfrontacie s tym čo zažil a čo podobne preživa, ľahka matematika
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 20:32,  Aj moja frajerka je taký exot, namiesto aby lozila po mne, tak lozí po žulách, beťárka to...
dnes, 20:30,  Milanôčko- ja som tiež fotil všeliakých exotov , ale to už bolo dávno, tuším, ešte v...
dnes, 20:28,  hokejis na hrad !!!!!!!!!! *03
dnes, 20:27,  Mne sa podarilo nafotiť frajerku, ktorú si videl na zábere vyššie ako hladká medvedíka,...
dnes, 20:24,  Znie to tak hrdo :) Tak tak elfovia sú cizáci :)
dnes, 20:24,  Milanôčko- mám svoje skúsenosti a dnes už viem, že všetko treba s mierou. Radšej mi...
dnes, 20:23,  Zatiaľ som to len písal, mám to aj povedať ? *03*03
dnes, 20:21,  Konečne to niekto povedal na plnú hubu a klávesnicu! :)
dnes, 20:19,  Mne sa to nemôže stať, ja som normálny občan SR. *38
dnes, 20:17,  Stráň sa elfov, aby si nedopadol ako on :)
dnes, 20:15,  Si nezodpovedný občan !!! *38
dnes, 20:14,  Akosi ste dobre zosynchronizovaní. To bude zábavy na 30-tku?
dnes, 20:12,  Havranie- počkaj ešte 300 rokov a možno bude vysvetený , veď aj Krista zradili vlastní a...
dnes, 20:11,  11. Tak to ma už potom nebude trápiť :) Nech sa trápi kto chce *03*03*03
dnes, 20:08,  hokejis- bol to asi pánsky fígeť. Národ ako vždy si myslí, že "TO JE ONO"*03*03*03
dnes, 20:07,  No niekomu stačí málo ku šťastiu, a za čo ťa pochovajú ? *13*13*13*13*13
dnes, 20:06,  Asi sa pozeráš pod nohy aby si nejeb................ treba občas zastať, dvihnúť hlavu a...
dnes, 20:04,  Ale prd! :) Žijem od výplaty k výplate :)
dnes, 20:04,  Po Tatrách chodím už pár desiatok rokov a stále nechápem, kde sa nabralo toľko krásy. Asi...
dnes, 20:04,  Havlovci podporili komunistu Čalfu na post predsedu vlády, komunisti podporili Havla na post...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Neplač ty dievča pre neho, nájdi si chlapca iného.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(121 100 bytes in 0,654 seconds)